• Filmy
  • Seriály
  • VOD
  • Žebříčky
  • Videa
  • Články
  • Osobnosti
  • Uživatelé
  • Kontakt
Automaticky

© 2023 Kinobox.cz

Hledat film, seriál...
  • Osobnosti
  • Uživatelé
  • Kontakt
  • Filmy
  • Seriály
  • VOD
  • Žebříčky
  • Videa
  • Články

Thorin_Paveza

Michal Habarta •

Hodnocení 68

Od nejnovějších
  1. Gladiátor
    Gladiátor (2000)
    21. 1. 2016
    9
  2. Vetřelec
    Vetřelec (1979)
    21. 1. 2016
    9
  3. Pulp Fiction: Historky z podsvětí
    Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)
    21. 1. 2016
    9
  4. Sedm
    Sedm (1995)
    21. 1. 2016
    9
  5. Přelet nad kukaččím hnízdem
    Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)
    21. 1. 2016
    9
  6. Temný rytíř
    Temný rytíř (2008)
    21. 1. 2016
    9.5
  7. Vykoupení z věznice Shawshank
    Vykoupení z věznice Shawshank (1994)
    21. 1. 2016
    10
  8. Forrest Gump
    Forrest Gump (1994)
    21. 1. 2016
    10
  9. Zelená míle
    Zelená míle (1999)
    21. 1. 2016
    9.5
  10. Expendables: Postradatelní 2
    Expendables: Postradatelní 2 (2012)
    29. 12. 2012
    8.5
  11. V Bruggách
    V Bruggách (2008)
    29. 12. 2012
    9
  12. Ve stínu
    Ve stínu (2012)
    29. 12. 2012
    8.5
  13. Skyfall
    Skyfall (2012)
    29. 12. 2012
    9.5
  14. Casino Royale
    Casino Royale (2006)
    29. 12. 2012
    8.5
  15. Gran Torino
    Gran Torino (2008)
    29. 12. 2012
    9.5
  16. Dvanáct rozhněvaných mužů
    Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)
    29. 12. 2012
    10
  17. Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky
    Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky (1967)
    29. 12. 2012
    9
  18. Old Shatterhand
    Old Shatterhand (1964)
    29. 12. 2012
    7
  19. Vinnetou a Old Shatterhand v Údolí smrti
    Vinnetou a Old Shatterhand v Údolí smrti (1968)
    29. 12. 2012
    7.5
  20. Vinnetou a míšenka Apanači
    Vinnetou a míšenka Apanači (1966)
    29. 12. 2012
    6
  21. Vinnetou - Rudý gentleman
    Vinnetou - Rudý gentleman (1964)
    29. 12. 2012
    9
  22. Vinnetou - Poslední výstřel
    Vinnetou - Poslední výstřel (1965)
    29. 12. 2012
    9.5
  23. Nekonečný příběh
    Nekonečný příběh (1984)
    29. 12. 2012
    9
  24. Chalupáři
    Chalupáři (1975)
    29. 12. 2012
    10
  25. Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách
    Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
    29. 12. 2012
    10
  26. Tři oříšky pro Popelku
    Tři oříšky pro Popelku (1973)
    29. 12. 2012
    9
  27. Slaměný klobouk
    Slaměný klobouk (1971)
    29. 12. 2012
    8
  28. Dívka na koštěti
    Dívka na koštěti (1971)
    29. 12. 2012
    9
  29. Světáci
    Světáci (1969)
    29. 12. 2012
    10
  30. Bohouš
    Bohouš (1968)
    29. 12. 2012
    10
  31. Dařbuján a Pandrhola
    Dařbuján a Pandrhola (1959)
    29. 12. 2012
    10
  32. Obušku, z pytle ven!
    Obušku, z pytle ven! (1955)
    29. 12. 2012
    10
  33. Marečku, podejte mi pero!
    Marečku, podejte mi pero! (1976)
    29. 12. 2012
    10
  34. Záhada hlavolamu
    Záhada hlavolamu (1993)
    29. 12. 2012
    8.5
  35. Bitevní loď
    Bitevní loď (2012)
    29. 12. 2012
    8
  36. Parta hic
    Parta hic (1976)
    29. 12. 2012
    8
  37. Armageddon
    Armageddon (1998)
    29. 12. 2012
    9
  38. Godzilla
    Godzilla (1998)
    29. 12. 2012
    8.5
  39. Pearl Harbor
    Pearl Harbor (2001)
    29. 12. 2012
    8.5
  40. Trhák
    Trhák (1980)
    29. 12. 2012
    8.5

Novinky na Kinoboxu

Znepokojivost má tvář. Bill Skarsgård traumatizoval dětské herce a může se vyrovnat legendárnímu otci
Revue•29. 3. 2023
Znepokojivost má tvář. Bill Skarsgård traumatizoval dětské herce a může se vyrovnat legendárnímu otci
Z Oscarů do vazby. Vycházející megastar Marvelu Jonathan Majors má velký problém
Revue•29. 3. 2023
Z Oscarů do vazby. Vycházející megastar Marvelu Jonathan Majors má velký problém
Hitchcockovi Ptáci slaví 60 let. Hlavní herečka si však z natáčení odnesla šrámy na těle i na duši
Filmy•29. 3. 2023
Hitchcockovi Ptáci slaví 60 let. Hlavní herečka si však z natáčení odnesla šrámy na těle i na duši
Automaticky

© 2023 Kinobox.cz

Filmy
  • Premiéry v kinech
  • Filmy na Netflixu
  • Filmy na HBO Max
  • Filmy na Disney+
Seriály
  • Seriály na Netflixu
  • Seriály na HBO Max
  • Seriály na Disney+
Žebříčky
  • Nejlepší filmy 2022
  • Nejlepší filmy 2021
  • Nejlepší seriály 2022
  • Nejlepší seriály 2021
Videa
  • Nejnovější trailery
Články
  • Nejnovější články
Kinobox
  • Kontakt
  • Tiskové zprávy
  • Podmínky užití
  • Zpracování os. údajů
  • Disclaimer