Profilový obrázek

Pavlína81

Pavlina Vrbová

Komentáře 482

Od nejnovějších
 1. Hostitel
  Hostitel (2013)
  10
  Četla jsem knážku ta byla naprosto skvěla,takže jsem se těšila i na film a můžu říct že se povedl obsazeni bylo dobre a většinou se drželi předlohy a bylo tam vše co mělo.
 2. Machři 2
  Machři 2 (2013)
  9.5
  Většinou dvojky nebívají povedené ale to se v tom to případě naštěstí nestalo.Tahle partička opět nezklamala a zase pobavila.
 3. Iron Man 3
  Iron Man 3 (2013)
  10
  Další ohromnej film naprosto skvělý humor ,zapletka a dokonalé zakončení.Konec? No to snad ne ,budu doufat v další pokračovíní.
 4. Thor
  Thor (2011)
  10
  Sice je film dějově jednoduchý ale mě se to líbilo a jelikož mám ráda komiksové filmy tak musím dát 100procent.Efekty skvělé a Thor nádherný no co víc si ve filmu přát.
 5. Nevědomí
  Nevědomí (2013)
  9
  Moc pěkny film Cruise mám velice ráda takže film měl už jedno plus jiste ale určitě i film je sám o sobě povedený a kvalitně udělán.
 6. Muž z oceli
  Muž z oceli (2013)
  10
  Musím říct že je to asi nejlepší superman.Henry je skvělý herec a prostě poředny superman.Konečně z toho jeho převleku dali pryč ty jeho směšné slipy i když předtim jsem si to nedovedla představit.Efekty jsou taky skvělé. No nejdřív mě překvapila zrzavá Lois ale proč ne takže obsazeni take super.Restart se určitě povedl.A musím dát 100procen t protože supermany miluju a na tom jsem vyrustala.