balder-dan
Komentáře

 • 80%
  0
  0
  26. 8. 2020

  Nevěřil jsem, že by to mohlo být vážně dobré. Ani jsem v to popravdě nedoufal. Takže jsem si to nakonec v kině zatraceně užil. Třetí Mizerové jsou vynikající akční komedie, která nejen že se vyrovná předchozím dílům, ale v mnohém je i předčí. Pravda, Adil El Arbi a Bilall Fallah nejsou v akčních scénách tak nápadití, agresivní a divocí jako býval Michael Bay.

 • 80%
  0
  0
  26. 8. 2020

  Zelená kniha je prostě fantastickej film. Poctivý příběh, který tě chytí za srdce, baví a ještě skrývá kus poselství.Ano, filmu lze vyčítat prvoplánovost, ale prostě dohromady, všechny ty kýčovitě na sebe vrstvené scény fungují a tvoří pospolitý, kompaktní celek. Hlavní herecké duo má chemii.

 • 90%
  0
  0
  26. 8. 2020
  Počátek (2010)

  Inception je neuvěřitelně precizní dílo. Nolan už pár let nemusí nikomu vůbec nic dokazovat. Tohle je extratřída. Spletitý děj je díky jeho mistrovství krásně pochopitelný, alespoň na té nejzákladnější úrovni. Já po tom filmu půl noci nespal a tápal nad několika nesrovnalostmi. Některé filmy řešení nemají a smysl dávat nebudou, ať se divák snaží jakkoli, u Inception ale platí pravý opak.

Pořadí v kraji

Uživatel nemá vyplněný kraj

OMůj oblíbený uživatel

0 ×

Poslední aktivita