Nosmall
Komentáře

 • 60%
  1
  0
  5. 9. 2019

  Po velkém očekávání přišlo, jak už to tak bývá, trochu zklamání. Pro mě druhá kapitola představuje spíš zbytečné a strašně dlouhé pokračování skvělé jedničky. Neskutečně natažené scény a kam se podělo napětí? Lekačky jsou předvídatelné a místy i trochu směšné. Charisma dětské party je pryč a z filmu je jen průměrný horor "jednohubka" na konci jsem měl pocit jako když koukám na Avengers: Endgame (konec Tonyho) ale to není vše snad nejméně jsem čekal přeslazený konec, který tam být nemusel.

 • 90%
  0
  0
  4. 9. 2019

  Strážci nezklamali, vtipné, zábavné, akční, odlehčené.Ale měl jsem pocit, že se jedná spíš o akční pohádku, než o fanouškovskou fantasy s výbornými postavami, jakou byla jednička. Možná to bylo až moc přebarvené a možná až moc se tlačilo na pilu se smíchem. Závěr fajn, ale na mě už byl trochu přeslazený. Samozřejmě staronoví herci potěšili. Postavy byly opět dobře zvládnuté, snad až na dění kolem Nebuly.. Jednička měla také lepšího záporáka. Ale splňují vyšší level dnešních komiksových filmů, zda se mi, že to trochu přeplácaly a děj lehce odbyli.

 • 100%
  0
  0
  4. 9. 2019

  Marvel je pro mě ikona.. Kdo tím žije, nemůže hodnotit jinak. Ovace skalních fanoušků, jako poblázněných..jo to je přesně ono co jsem cítil. Zábava a akce na maximum. Tentokrát dost na vážno! Dlouhodobé soužití s postavami a když dáte všechny ty jednotlivé filmy do finále tak grandiózního a s koncem tak šokujícím, že sem ani nemohl vstát z křesla. Strange moc dobře věděl co dělá, vždyť to i sám řekl. Proste Pecka

 • 100%
  0
  0
  4. 9. 2019

  Jako fanoušek všech Marvel filmů, nemůžu tomuto kousku dát jiné hodnocení než 100% V tomto kousku je vše co od špičkového filmu očekávat, humor,napětí,drama. Byl jsem na tomto kousku s přítelkyní a na to že ona zrovna těmto typům filmů moc neholduje a skoro celý film jsem jí musel vysvětlovat která postava je která a co dela a proc to dela, i jí ukápla u filmu slza.. Za mě všem doporučuji..:)

OMůj oblíbený uživatel

0 ×
Sdílet tuto stránku: 

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: