snek
Komentáře

 • 40%
  0
  0
  30. 6. 2019
  Annabelle 3 (2019)

  Jestli nemáte nic lepšího na práci a viděli jste předchozí dva díly tak si to aspoň trochu užijete. Pro lidi kteří tuto sérii neznají tak je to pouhá nudná ztráta času. Jsem fanoušek série Annabelle a měl sem potíž neusnout u tohoto dílu.

 • 35%
  0
  0
  26. 6. 2019
  Speed Racer (2008)

  Forma rozhodně bohužel překonala obsah. Šimpanz, který možná má bavit děti, nebavil mě, a kromě toho si neumím představit dítě, které by se alespoň ze začátku ve všech těch flashbacích vůbec orientovalo. Vizuální stránka je úchvatná, ale občas naprosto nepřehledná. Malinký bonus za vykulené oči Christiny Ricciové.

 • 70%
  0
  0
  26. 6. 2019

  Jako pokračování nebylo špatné, jelikož po téměř 30letech natočit dobrý sequel chce mít um, bohužel režisér bez zkušeností se projeví. Příběh byl klišovitý aneb z bodu A do bodu B, zastavit padoucha a zachránit svět. Po vizuální stránce ale ukázal, že přece jen nějaké zkušenosti má.

 • 80%
  0
  0
  26. 6. 2019

  Původně sem na film jít nejspíš nechtěl, ale podle toho jak sem viděl trailery ,tak mi to připadalo na dosti nudný film.Ale, opak byl naprosto jiný Alita: Bojový Anděl režisér konečně natočil po dlouhé době vydařený kousek.Pokračování bych vřele uvítal.

 • 65%
  0
  0
  31. 5. 2019

  Jasně, je to místy nelogické, místy pitomé. Ale od tohohle typu filmu přeci nečekáte příběh na oscara. Chcete vidět akci a jak se mydlí všemožná přerostlá monstra. A toho si tady užijete až až. Ten malý chlapec ve mě chrochtal blahem :) Má to potitulkovou scénu...

 • 20%
  0
  0
  30. 5. 2019
  Na doraz (2010)

  Nějak jsem tomu filmu nevěřil skoro nic.Halle Berry herecky docela špatná, ale spíš bych řekl, že na vině je mizerný scénář.Konec filmu byl o něco málo lepší. Z mého pohledu nemůžu tento film doporučit, byl opravdu nezáživný a bylo pro mě těžké vydržet u toho sedět.

 • 80%
  0
  0
  30. 5. 2019

  Po dlouhé době jeden z mála filmů u kterého jsem bez hnutí seděl od začátku až do konce. Rooney Mara mě absolutně přesvědčila o své roli, že jsem si u konce připadal jako hlupák když jsem ji na to skočil. Myslím, že nejpovedenější kousek režiséra Soderbergha. Rozhodně film, který musíte vidět.

 • 80%
  0
  0
  30. 5. 2019
  Zmizelá (2014)

  Tak tohle se povedlo. Stylizace filmu je tak "obyčejná", jako příběh ze života běžného manželského páru, bez dětí, s pocitem jisté prázdnoty ze stereotypu. V uvodní části filmu to tak i bylo navozeno, a příběh je obyčejný až mírně nudný. Ale jen chvíli. Postupné budování příběhu, ve vztahu zmizení manželky, dějové zvraty, jsou Fincherovsky dokonalé a film poskočí hned o několik levelů výše. Na této notě to drží až do konce a po celou dobu stopáže. Závěr nic nezkazí, a je adekvátní tečkou celého příběhu. Výborné ve všech ohledech. Jeden z nejlepších filmových zážitků roku, v rámci tohoto žánru, alespoň pro mně.

Sdílet tuto stránku: 

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: