Kašpárek
Komentáře

1 2 3 4 dalsi posledni
 • 100%
  1
  0
  30. 1. 2019
  Most (2011)

  Skvělý seriál. I druhá a čtvrtá série je velmi dobrá. Jenom trochu zamrzí rychlé ukončení 4. série. Hudba je však vynikající. 1. a 3. série nemá chybu. Vynikající je však hlavní vyšetřovatelka Saga Noren. Povaha osoby se pro seriál skvěle hodila. Oba parťáci byli výborní a skvěle doplňovali. Kdybych hodnotil jednotlivé série pak 100% / 90% / 100 % a 90 %. Rád jsem se těšil na další díl. Proto přivřu oči a přidám 5% navíc do doby než to někdo překoná.

 • 100%
  0
  0
  22. 1. 2019
  Amadeus (1984)

  Tak tohle je pro mě naprostá filmová lahoda. Přiznávám, že operu vůbec nemusím, ale zde mě neuvěřitelným způsobem stále více vtahovala do filmu a byla radost se to na dívat. Hudba je tak skvěle vyladěná. Výborný je i nápad podat pohled na Amádea z pohledu Salieriho. Oba herci své role zvládají bravůrně. Abraham snad ještě o něco lépe. Zasloužené oscary. Ano. Uznávám, že podle všeho byly vztahy mezi těmito 2 umělci jiné, ale to nemění nic nad mým nadšeným nad tímto krásným filmem (konec konců na to máme životopisné dokumenty). Smekám nad režii Miloše Formana. Bravo:)

 • 100%
  0
  0
  19. 1. 2019
  Collateral (2004)

  Tak toto byla lahoda v podání dvojice Tom Cruise a Jamie Foxx. Vychutnával jsem si vztah naprosto odlišných povah dvou ústředních osob. Komorní atmosféra metropole Los Angeles, kterou doprovází skvělá hudba. Podle mě životní role Toma Cruise. Výborný je i dabing. Palec nahoru.

 • 100%
  0
  0
  18. 1. 2019
  Pelíšky (1999)

  Pro mě fantastický film. Dost možná nejlepší český film v kinech s návštěvnosti nad 100 tisíc diváků. Je neskutečné jaká plejáda skvělých herců se zde potkala. Unikátní je také fakt , že dětští herci jsou zde naprosto přirození (v dnešní době protivných dětiček velmi cenné :)). Spousta skvělých hlášek. Výborná hudba. Toto je pro mě poklad české kinematografie.

 • 100%
  0
  0
  18. 1. 2019

  Nádherný film. Tento kousek nabídl tak krásný pohled do fantasy světa. Hlavní předností je vyprávění, z něhož cítíte radost na každé minutě filmu. Konzistence je naprosto skvělá. Hudba je vynikající a efekty své doby naprosto přelomové. Snad jedinný zápor, který mě napadá je, že takové fantasy filmy v dnešním kině už postrádám.

 • 100%
  0
  0
  18. 1. 2019

  Přiznám se že jsem tuto komedii v útlém věku nepochopil. Až když jsem ji shlédl znovu o dost let později tak mi došlo a stále dochází
  , že to je jedna z nejlepších komedií všech dob. Snad jediná komedie, u které jsem se i po osmém shlédnutí smál o sto šest :) Naprosto skvělý dabing a výborní Jean Reno a snad ještě lepší Christian Clavier v jeho famózní dvojroli. Nejlepší pasáž je asi návštěva zámku, kterou považuji za famózní finále. Chápu, že ta "uhádanost" každému nesedne, ale pro mě to byla naprostá pastva.

 • 95%
  2
  0
  1. 2. 2019
  Mr. Bean (1990)

  Seriál, který se zaslouženě stal klasikou a legendou v jednom. Všechna čest Rowanu Atkinsnovi.

 • 95%
  0
  0
  29. 1. 2019

  Marně přemýšlím nad povedenější pohádkou než s Čerty nejsou žerty. Zde všechno klape. Herectví Heřmánka jako Lucifera nebo Nárožného je nezapomenutelné. Výborný scénář a hudba. Krásně to do sebe vše zapadá.

 • 95%
  1
  0
  27. 1. 2019

  Výborný film. Opravdu skvělý film o střetu dvou naprosto rozdílných povah, které se vzájemně potřebovali pro posun ve svých životech. Krásně vyladěné drama s komediálními prvky.

 • 90%
  1
  0
  28. 1. 2019
  Simpsonovi (1989)

  Nejprve budu hodnotit většinu dílů od 1. do cca 15.řady. Ty jsou legendární. Skvělá zábava a humor. Nejzábavnější seriál, který jsem asi viděl. Drtivá většina postav má svůj "dobrý charakter" a skvěle do sebe zapadá. Hlášky nemá smysl citovat, protože by to bylo tak na 100.000 znaků :-D Vrcholem je asi 7. až 13.řada. Dabing je naprosto úžasný. Pak zbývající díly zejména ty do 20. řady jsou již bohužel o třídu i více níže ale jsou slušné úrovně, ale s vrcholem se nemohou měřit. A pak tady máme bohužel většinu po 20.řadě. V těchto posledních dílech se Simpsonovi už dost bojí a nedovolí si bohužel porušovat trapnou politickou korektnost. Těm posledním dílům dávám tak za 30 - 40 % a jsou důvodem proč to celkově už bohužel není za 100

 • 90%
  0
  0
  22. 1. 2019
  Skála (1996)

  Výborný akční film. Sean Connery je zde skvělý. Dokonce Nicolas Cage zde není špatný. Film celkově šlape a osobně jej považuji společně s Mizery za opravdu zdařilé dílo Michaela Baye. Bohužel u Baye dnes už spíše vzácnost.

 • 90%
  0
  0
  18. 1. 2019
  Skyfall (2012)

  Tento díl považuji zatím za nejlepší díl Craiga.Přiznám se , že po elegantním Brosnanovi, jsem měl problém přijmout postavu živočišného Bonda v podání D. Craiga. Casino Royal mě ihned nevzalo. Teprve se Skyfall jsem Craiga příjmul jako pokračovatele Brosnana. Výborná Bondovka se skvělým záporákem a hudbou. Finiš je naprosto skvělý. Atmosféra venkovka Severní Británie skvěle podaná. Vysoká laťka. Pro mě se Zlatým okem nejlepší Bondovka.

 • 90%
  0
  0
  18. 1. 2019
  Zlaté oko (1995)

  Toto je minimálně nejlepší Brosnanova bondovka a možná nejlepší vůbec. Proč? Protože tato bondovka obsahuje vše, co bondovka má mít. Akci, humor a eleganci. Bondovku jsem vždycky bral jako něco pro zábavu. Něco, co se při akci bere s nadhledem. Tento díl považuji za kult Bondovek i s našim dabingem.

 • 90%
  0
  0
  18. 1. 2019

  Od začátku do konce výborně gradující film. Napětí jenž postupně vzrůstá s každým předvedeným trikem. A s po minutě se zhoršujícím vztahem dvou skvělých kouzelníkkouzelníků , jenž svému řemeslu obětovali vše. Film Vás nenechá ani minutu vydechnout a tak se těšíte na každou další. Za mě asi nejlepší film režiséra Nolana.

 • 85%
  0
  0
  2. 2. 2019
  Znamení (2002)

  Přiznám se, že jsem toho kluka s holkou nemusel, ale jinak je znamení velmi povedený sci-fi thriller o mimozemské invazi. Předností filmu je skvělá hudba a vylíčení postupných náznaků, že něco neznámého se blíží. Vůbec nevadí, že samotní mimozemšťané se objeví pouze sporadicky. Psychologická stránka filmu je velmi dobře podaná.

 • 85%
  2
  0
  1. 2. 2019

  Asi nejlepší seriál mého dětství. Později jsem přeladil na Simpsonovi, ale i tak nemám problém se na to podívat. Určitě jedině s původním výborným dabingem. Novější jsou strašné. Legendární jsou samozřejmě postavy Rampy (skvělý tuším Heřmánek), samozřejmě Skrblíka, Hamouna, Rafanů či Magiky a jistě dalších. Už ta zněla na začátek se Střihavkou :-D Za jeden z nejlepších dílů považuji například 00kvák:)

 • 85%
  0
  0
  31. 1. 2019
  Lví král (1994)

  Výborný animák. Křivák Scaro mi dlouho ležel v žaludku za Mufasa. Postavy jsou příjemně vyladěné. Hudba je výborná a nechybí ani vtip. Příběh je samozřejmě výborný. Na svou dobu podle mě bomba. Ale i nyní kvalitní animák.

 • Trojka je pěkně nabitá kupou zábavy a myslím si, že spolu s prvním dílem je tím nejlepším, co série nabídla. Nacisti jako záporáci jsou samozřejmě trefa do černého. Scéna s letenkou ve vzducholodi je skvělá. A kdo se může jen tak pochlubit podpisem od samotné zrůdy Hitlera ? :-D

 • Klasika, která přináší hodně dobrodružné zábavy. Nezapomenutelná je scéna se super borcem se šavlí. Tempo se drží na velmi dobré úrovni.

 • 85%
  0
  0
  30. 1. 2019

  Pro mě klasika. Zhruba první půle filmu je skvělá. Druhá už je trochu slabší, ale těch nezapomenutelných hlášek. Major Terazky nemá chybu. Pavel Landovský zde doslova exceluje. Ale skvělý jsou i ostatní. Snad jen pár slabších postav.

 • 85%
  0
  0
  30. 1. 2019
  Vinnetou (1963)

  Mě osobně se tento díl společně s Rudým gentlemanem ze série Vinnetuovek líbil nejvíce. Možná, že je mi úplně nejbližší. I po těch letech má film výborný spád a Center je skvělý záporák :-D

 • 85%
  0
  0
  22. 1. 2019

  Dnes už sice filmový počin staršího data, který se však oprávněně stal filmovou klasikou. Výborný počin režisérky Poledňákové. Ikdyž všichni hlavní herci jsou skvělý, nejlepší je podle mě "děda". Osobně si myslím že je lepší a zábavnější než první díl. A to jednička na není špatná. V dětství jsem měl velmi rád, ale i teď se na něj rád podívám.

 • 85%
  0
  0
  19. 1. 2019

  Klasika. Asi tady paradoxně nabral Tyranosaurus Rex tolik malých fanoušků po světě.:-D Na svou dobu přelomový film. Ikdyž dneska už samozřejmě staršího data, pořád si jakýsi ten Spielbergův šmrnc zachovává. Scéna "Kde zůstaly stát ty vozy" ve mě už navždy zůstane. Malcolm má také dobré poznámky.

 • 85%
  0
  0
  19. 1. 2019
  Gladiátor (2000)

  Podle mě je to také skvělá hudba, která Vás vyloženě příjemně strhává do děje a hlavě do všech těch soubojů, které se zde odehrávají. Režie je samozřejmě výborná. Skvělý je Joaquin Phoenix jako zákeřný a nečestný podrazák. Dobře zahraný je samozřejmě i generál Maximus Russellem Crowem. Gladiátor se celkově povedl.

 • 85%
  0
  0
  18. 1. 2019

  Pro mě velmi příjemný výsledek. Harry zde má dobrou atmosféru i decentní vtip. Za mě i přes dobrý 2. a 5. díl asi nejlepší film celé série. Možnou výjimkou je také výborný 3.díl.

 • 80%
  2
  0
  1. 2. 2019

  Po kačerech možná nejlepší seriál v dětství. Monty byl eso. Samozřejmě, že i zbytek Rychlé roty byl fajn. A také mi seděl záporák Tlusťoch. "Jů šéfe. Víte že, když strčíte hlavu do škeble, že je v ní slyšet šumění oceánu? Jasně, že to vím ty Mameluku! Na tom je založen můj geniální plán. Safra, kudy se do toho dávají baterie? Škeble baterie nepotrebují. Zvuk uvnitř je zázrak přírody. Stejně jako to, že ty můžeš existovat bez mozku!" :-D Samozřejmě opět pouze s původním dabingem.

 • 80%
  0
  0
  31. 1. 2019

  Výborná akční komedie s výborným soundtrackem:-D. Ve svlékání z kůže se sice nevyžívám, ale dvojka v podání Jonese a Smitha je skvělá. Zatímco Jones představuje moře zkušeností, Smith nezkušené energií nabité mládí. Celkově fajn.

 • 80%
  0
  0
  31. 1. 2019

  Velmi dobrá komedie s Leslie Nielsenem. Z toho jeho parkování jsem opravdu nemohl. Spousta dobrých hlášek. Jediné, co trochu zamrzí je závěr, který je už podle mě trochu více v duchu amerických komedií, jenž obecně moc nemusím.

 • 80%
  0
  0
  30. 1. 2019

  Nejlepší role Eddieho Murphyho. Trochu ubrblaný policista Alex Foley, který má ale dobrý šmrnc. Dobré hlášky a akce.

 • 80%
  0
  0
  30. 1. 2019
  Čelisti (1975)

  Skvělá hudba. Hrozně mrazí při scénách z útoku nelítostného predátora. To napětí by se zde dalo krájet. Ukazuje se zde Spielbergův um. Snímek, který se po právu stal legendou.

1 2 3 4 dalsi posledni

Pořadí v kraji

Uživatel nemá vyplněný kraj

OMůj oblíbený uživatel

0 ×

Poslední aktivita