Kašpárek
Komentáře

1 2 3 4 dalsi posledni
 • 75%
  0
  0
  7. 2. 2019

  Také klasika, která již v pár ohledech stárne. Stejně jako většina filmů. Ale nezapomenutelná je scéna se sborem. Dobré klasické bitky ve stylu Terence Hilla a Buda Spencera.

 • 50%
  0
  0
  2. 2. 2019
  Anakonda (1997)

  Anakonda u mě vychází na čistý průměr. Několik herců mírně podprůměrných. Ale napětí se ve filmu docela drží. Ještěže anakondy takových velikostí neexistují:-D

 • 85%
  0
  0
  2. 2. 2019
  Znamení (2002)

  Přiznám se, že jsem toho kluka s holkou nemusel, ale jinak je znamení velmi povedený sci-fi thriller o mimozemské invazi. Předností filmu je skvělá hudba a vylíčení postupných náznaků, že něco neznámého se blíží. Vůbec nevadí, že samotní mimozemšťané se objeví pouze sporadicky. Psychologická stránka filmu je velmi dobře podaná.

 • 50%
  0
  0
  2. 2. 2019

  Tento velkofilm prostě za mě nevyšel. Kýčovitost. Docela dost slabě podaný příběh Perl Harboru. Vztahová sekvence mi tady vůbec nesedí. Z filmu žádný extra dojem necítím.

 • 40%
  0
  0
  2. 2. 2019
  2012 (2009)

  Nene. Ikdyž efekty jsou dobré, tak herci jsou vesměs podprůměrní. Emmerich se bohužel soustředil pouze na efektovou část a postavy posadil na vedlejší kolej. S takovými postavami se nemůžete ztotožnit. Pouze při úplném uvolnění.

 • 75%
  0
  0
  2. 2. 2019
  Mizerové (1995)

  Po Skále jsou, podle mě, Mizerové nejlepší Bayův film. Potom už bohužel začal natáčet vesměs slaboty (dobře ještě jednička Transformerů a Ostrov se dají kouknout:)). Dobrá ústřední dvojka, kterou doprovází dobré hlášky. Záporák je také docela fajn.

 • 70%
  0
  0
  1. 2. 2019

  Dvojka není špatná. Možná malinko slabší než jednička. Bavil mě "El macho" v jeho nejlepších letech:-D Gru opět dobrý, ale možná trochu upozaděn. Mimoni tak solidní. Lásky někdy nejsou špatné, ale "loupení či soutěžení" Grua tomu trochu chybí. Celkově fajn.

 • 75%
  0
  0
  1. 2. 2019

  Příjemný animák. Fajn je Gru a záporák Vektor. Mimoni docela dobře doplňují stejně tak 3 dámy.

 • 95%
  2
  0
  1. 2. 2019
  Mr. Bean (1990)

  Seriál, který se zaslouženě stal klasikou a legendou v jednom. Všechna čest Rowanu Atkinsnovi.

 • 80%
  2
  0
  1. 2. 2019

  Po kačerech možná nejlepší seriál v dětství. Monty byl eso. Samozřejmě, že i zbytek Rychlé roty byl fajn. A také mi seděl záporák Tlusťoch. "Jů šéfe. Víte že, když strčíte hlavu do škeble, že je v ní slyšet šumění oceánu? Jasně, že to vím ty Mameluku! Na tom je založen můj geniální plán. Safra, kudy se do toho dávají baterie? Škeble baterie nepotrebují. Zvuk uvnitř je zázrak přírody. Stejně jako to, že ty můžeš existovat bez mozku!" :-D Samozřejmě opět pouze s původním dabingem.

 • 85%
  2
  0
  1. 2. 2019

  Asi nejlepší seriál mého dětství. Později jsem přeladil na Simpsonovi, ale i tak nemám problém se na to podívat. Určitě jedině s původním výborným dabingem. Novější jsou strašné. Legendární jsou samozřejmě postavy Rampy (skvělý tuším Heřmánek), samozřejmě Skrblíka, Hamouna, Rafanů či Magiky a jistě dalších. Už ta zněla na začátek se Střihavkou :-D Za jeden z nejlepších dílů považuji například 00kvák:)

 • 80%
  0
  0
  31. 1. 2019

  Výborná akční komedie s výborným soundtrackem:-D. Ve svlékání z kůže se sice nevyžívám, ale dvojka v podání Jonese a Smitha je skvělá. Zatímco Jones představuje moře zkušeností, Smith nezkušené energií nabité mládí. Celkově fajn.

 • 80%
  0
  0
  31. 1. 2019

  Velmi dobrá komedie s Leslie Nielsenem. Z toho jeho parkování jsem opravdu nemohl. Spousta dobrých hlášek. Jediné, co trochu zamrzí je závěr, který je už podle mě trochu více v duchu amerických komedií, jenž obecně moc nemusím.

 • 85%
  0
  0
  31. 1. 2019
  Lví král (1994)

  Výborný animák. Křivák Scaro mi dlouho ležel v žaludku za Mufasa. Postavy jsou příjemně vyladěné. Hudba je výborná a nechybí ani vtip. Příběh je samozřejmě výborný. Na svou dobu podle mě bomba. Ale i nyní kvalitní animák.

 • 80%
  0
  0
  30. 1. 2019

  Nejlepší role Eddieho Murphyho. Trochu ubrblaný policista Alex Foley, který má ale dobrý šmrnc. Dobré hlášky a akce.

 • 80%
  0
  0
  30. 1. 2019
  Čelisti (1975)

  Skvělá hudba. Hrozně mrazí při scénách z útoku nelítostného predátora. To napětí by se zde dalo krájet. Ukazuje se zde Spielbergův um. Snímek, který se po právu stal legendou.

 • 75%
  0
  0
  30. 1. 2019

  Solidní kriminálka/thriller. Terorismus je vděčné téma pro film. Harrisona Forda nijak nemusím, ale film je právě svou tématikou poutavý.

 • 80%
  0
  0
  30. 1. 2019
  King Kong (2005)

  Peter Jackson si splnil svůj sen a natočil původem béčkový žánr ve svém stylu. A klobouk dolů. Je to totiž podáno s nadšením. Pravda, že film je dost dlouhý. Ale má v sobě spoustu výborných momentů. Už první dobrá věc je, že se film nesoustředí pouze na Konga. Ze začátku jsme uvedeni do doby velké hospodářské krize a osudy a problémů hrdinů. Herci jsou sympatičtí a byli dobře vybráni. Dalším dobrým momentem je výlet mezi domorodce. Pak přichází nějaké momenty, které jsou sice povinné, ale ke Kongovi prostě patří. Pro mě dobrým znamením je, že na závěr mi za toho opičáka ukápla slzička:-D

 • 75%
  1
  0
  30. 1. 2019

  Přiznám se, že jsem očekával a doufal spíše podívanou ve stylu alá Pána Prstenů. Nakonec jsem se dočkal úplně jiného pojetí legendy kolem krále Artuše. Ale musím uznat, že toto pojetí není špatné. Nejsem žádný rasista, ale nemám rád popírání některých faktů na úkor dnešní politické korektnosti. Tady to ale nevadí a to právě díky tomu, jakým způsobem je Artuš podaný. Nebere se tak vážně a tak je potřeba mít nadhled při tomto podání. Oceňuji zajímavé podání. Celkově spokojenost. Ikdyž rád bych viděl oživlou klasiku v kvalitním podání.

 • Trojka je pěkně nabitá kupou zábavy a myslím si, že spolu s prvním dílem je tím nejlepším, co série nabídla. Nacisti jako záporáci jsou samozřejmě trefa do černého. Scéna s letenkou ve vzducholodi je skvělá. A kdo se může jen tak pochlubit podpisem od samotné zrůdy Hitlera ? :-D

 • Klasika, která přináší hodně dobrodružné zábavy. Nezapomenutelná je scéna se super borcem se šavlí. Tempo se drží na velmi dobré úrovni.

 • 100%
  1
  0
  30. 1. 2019
  Most (2011)

  Skvělý seriál. I druhá a čtvrtá série je velmi dobrá. Jenom trochu zamrzí rychlé ukončení 4. série. Hudba je však vynikající. 1. a 3. série nemá chybu. Vynikající je však hlavní vyšetřovatelka Saga Noren. Povaha osoby se pro seriál skvěle hodila. Oba parťáci byli výborní a skvěle doplňovali. Kdybych hodnotil jednotlivé série pak 100% / 90% / 100 % a 90 %. Rád jsem se těšil na další díl. Proto přivřu oči a přidám 5% navíc do doby než to někdo překoná.

 • 20%
  0
  0
  30. 1. 2019
  Ulice (2005)

  Dámy a pánové. Tento "otravný/vyumělkovaný skvost" si drží velmi dobrou sledovanost už 14 let a má snad už ke 4000 dílů. Bohužel odráží dost velkou část programové nabídky našich televizí. Tedy jedno velké KŘUP. Televize prostě už z velké části rezignovaly a nápady bohužel nejsou. Nechci to nikomu brát, ale podle mě je to hrozná slabota. Jenž není tak hrozná výkonem ale spíše denním vysíláním.

 • Jednoznačně nejzdařilejší pohádka Zdeňka Trošky. Ještě by se dala princezna ze mlejna. Skvělé jsou čarodějnice. Ale Michaela Kuklová je tím svým řvaním trochu už protivná.

 • 30%
  0
  0
  30. 1. 2019

  No je to slabé. Už to docela spadá do těch moderních nepovedených pohádek. Hlavní hrdina mě nijak nezaujal. Král se svou dcerou je na facku. Drak na naše poměry není špatný, ale krkolomný. Dokáži si představit u toho pouze ty nejmenší.

 • 65%
  0
  0
  30. 1. 2019

  Star Wars mě nikdy úplně nechytly. Podle nového číslování mě aspoň první díl oslovil v dětství. Ze zajímavostí na shlédnutí nebo jako odrágování.

 • 75%
  0
  0
  30. 1. 2019

  Velmi dobrý film o studentce/bláznovi/šílenci, která si vysnila lásku, která nikdy neexistovala. Děsivý je její pohled k přístupu věci a následky, které to mělo pro její oběď. Závěr podle mě nabízí zamyšlení, jestli je určitý trest pro takové osoby dostačující a neohrožuje ostatní lidi ve společnosti.

 • 80%
  0
  0
  30. 1. 2019

  Za mě velmi dobrý film. Skvělá atmosféra. Obvzlášť průjezd městem drog je dost silný zážitek. Představa objevit se v tomto městě svého času, kde až na prvním až desátém místě jsou drogy, je sama o sobě dost děsivá. Akorát se nemohu zbavit dojmu, že první třetina filmu to měla rozjeté až na zážitek desetiletí a pak se to trochu zadrhlo.

 • 45%
  0
  0
  30. 1. 2019

  Přiznávám, že jsem se do kina po dvojce docela těšil. Bohužel to napotřetí Spidermanovi se Samem Raimim nevyšlo. Jako plus lze označit chování hlavního hrdiny. Že efekty jsou také dobré, o tom není pro mě pochyb. Co ale nemohu zkousnout je strašně přetažená emocionální rovina. Ta bohužel velmi neslavně vyvrcholí dost špatným finále. Docela dost nelogičností, které zde nemůžete přehlédnout. Zabití nejbližšího přítele je pouze na vedlejší koleji. Pokaždé, když je na scéně jeden ze dvou záporáků, druhý někam zaleze. Sadman nenávidí Spidermana a najednou si docela rychle vzájemně odpustí... Tentokrát to za mě nevyšlo.

 • 85%
  0
  0
  30. 1. 2019

  Pro mě klasika. Zhruba první půle filmu je skvělá. Druhá už je trochu slabší, ale těch nezapomenutelných hlášek. Major Terazky nemá chybu. Pavel Landovský zde doslova exceluje. Ale skvělý jsou i ostatní. Snad jen pár slabších postav.

1 2 3 4 dalsi posledni

Pořadí v kraji

Uživatel nemá vyplněný kraj

OMůj oblíbený uživatel

0 ×

Poslední aktivita