Wolf77
Komentáře

 • 90%
  0
  0
  22. 2. 2020

  V původním traileru ježek Sonic vypadal doslova obludně, ale studio vyslyšelo kritiku fanoušků a Sonica předělali a vyplatilo se. Je přesně takový jaký by měl být. Je to velmi příjemná podívaná, která je spíš nebo více pro děti, ale i dospělí se u toho budou příjemně bavit a myslím, že nebudou zklamáni. Je to vtipné, zábavné a svojí délkou je to tak akorát.
  Takže velmi příjemný filmový počin. Filmy podle her většinou moc nepovedou, ale tohle je ukázka toho, že i dobrý film podle hry se dá natočit. Takže to za návštěvu kina určitě stojí.

 • 50%
  0
  0
  28. 12. 2019

  K epizodě č. IX se toho moc říct nedá. Osobně pro mě Star Wars skončili epizodou č. VI Návrat Jedi. Další tři epizody již byly slabým odvazem, ale stále dobrými filmy, na které se vcelku dalo koukat a človět to bral jako vcelku důstojné uzavření celé ságy, dokud se studio Disney nerozhodlo, že by se z toho dalo vytřískat ještě více, což se jim vcelku daří, ale bohužel tím utrpěla kvalita této značky. Epizodou VII to byl začátek konce a poslední díl celé ságy to završil. Bohužel mohu konstatovat, že je to absolutně nejslabší díl celých Star Wars. Marně hledám něco co by se mi na tom filmu vyloženě líbilo... Ano určitě je to hudba, která je absolutně to nejlepší co je v celém filmu, příběh mi přijde, že kopíruje to co už tady bylo akorát v novém hávu, s jinými herci. Co se týče postav tak tam není žádná, která by nějak vyčuhovala a je to vše jen pouhý průměr. Takže kdybych měl celkově tento díl zhodnotit tak je to průměrný film, který mě vyloženě nenudil a dalo se na něj koukat, ale je to film, na který se jednou podívám a již nebudu mít potřebu ani chuť se k němu někdy vrátit (stejně jako k epizodám VII a VIII) na rozdíl od epizod IV, V a VI, které si mohu pustit znovu a znovu. Bohužel Star Wars se staly objetí ziskuchtivosti studia Disney, které se z toho snaží vymáčknout co se dá na úkor kvality a to je bohužel škoda.

  • jednoznačně hudba, která je jedinečná
  • marně hledám ještě něco a již nic mě nenapadá
  • určitě příběh, po shlédnutí jsem měl pocit, že už to zde bylo, ale v podstatně lepším provedení
  • postavy, nebyly vyloženě špatné, ale také ani vyloženě dobré, prostě takový šedý průměr, že ani za chvíli člověk nebude vědět kdo tam vlastně hrál
  • a asi největší mínus tohoto filmu je viditelné snaha studia Disney vydělat za každou cenu i za cenu znehodnocení celé ságy
 • 0%
  0
  1
  17. 12. 2019

  Jelikož jsem první díl neviděl tak nemohu přirovnávat o kolik byl tento díl lepší nebo horší, ale bez mučení se přiznám, že větší hrůzu jsem dlouho neviděl. Film, který je krásná ukázka toho jak se dá natočit něco co bude naprostým utrpením to sledovat.
  Už jen samotný název filmu Zloba, královna všeho zlého je naprostý nesmysl, vzhledem k tomu, že Zloba není záporná postava nýbrž tou je královna. Další věcí, která tuhle naprostou hrůzu umocňuje je to, že vlastně ti špatní jsou zde lidé, kdežto stvoření s rohy a křídly jsou utiskovanou menšinou, která jak z filmu vyplývá je pomalu před svým vyhubením.
  Celkové herecké výkony jsou mdlé a prkenné, zvlášť představitelka Růženky působí uměle. Trochu mi to připadá, že herci dostali zaplaceno a tak odříkali rychle před kamerou něco a už aby byli pryč.
  Viděl jsem verzi s dabingem a ač jsem spíše jeho zastáncem tak musím narovinu říct, že je snad nejhorší, který jsem kdy slyšel. Vzpomínal jsem na zlaté doby českého dabingu kdy L. Funese daboval pan Filipovský nebo J.P.Bemonda pan Krampol, to byl naprostý koncert jistě nejen pro mé uši. Oproti tomu co zde předvedli lidé, kteří tento film dabovali je něco co Vám prostě trhá uši. Měl jsem pocit, že to prostě četli z papíru a šlo jim jen o to aby to měli rychle za sebou.
  Když mám tento film zhodnotit tak má celkové hodnocení je nula a to jen proto, že nemohu dát záporné body. Jen to naprostá ukázka toho jak studio Disney dokázalo natočit film, který nemá hlavu ani patu, kde výkony herců jsou naprosto hrozné. Když jsem po dvou hodinách odcházel z kina tak jsem si říkal, že by snad bylo lepší kdybych peníze za lístek věnoval na charitu než sledovat takovou hrůzu, která byla naprostým utrpením pro mé oči a mozek.
  Nicméně je to mé hodnocení a názor a vzhledem k tomu kolik bylo v sále lidí z toho usuzuji, že se najde dost lidí, kteří budou opačného názoru a budou tento film chválit. Také to dle mého názoru bude asi velmi výdělečný počin studia Disney, kterému se podařilo vytáhnout lidem z kapsy velkou sumu peněz a o to tu přeci jde především.

  • naprosto nic
  • úplně všechno počínaje příběhem, přes herecké výkony a konče dabingem
 • 100%
  2
  0
  21. 9. 2019

  Co napsat ke klasice akčního žánru...? Já jsem na Rambovi vyrostl a tak byla pro mě povinnost na to jít a rozhodně jsem nebyl zklamán spíš naopak. Po vlažnějším začátku na Rambově farmě se děj přesune do Mexika, kde dva bratři ovládají obchod s bílým masem aby se závěr opět odehrál na Rambově farmě. Mexičtí zabijáci ovšem jak záhy zjistí, že si vybrali nevhodný cíl k likvidaci a v podzemních katakombách, které má Rambo vykopány pod svou farmou je likviduje jednoho za druhý tím co možná nejbrutálnějším způsobem. Film je z mého pohledu asi nejbrutálnější z celé série což vyvrcholí závěrem celého filmu.
  SLY nám zde opět ukázal, že i v jeho věku skutečně nepatří do starého železa a má nám ještě hodně co nabídnout. V dnešní době kdy se už klasické akční filmy moc netočí (za zmínku stojí ještě John Wick) je tohle vzácný úkaz jak by měl akční film alespoň z mého pohledu vypadat.
  Za mě dávám 100% jednak proto, že je to pro mě srdcovka, také proto, že jsem se více než 100 minut velmi dobře bavil, ale především proto, že je to opravdová klasika akčního žánru, která fanouška rozhodně nezklame.

 • 85%
  1
  0
  7. 8. 2019

  I když je to již v pořadí devátý díl tak film je nabitý akcí od začátku do konce, a i+ když zde tentokrát chybí Vin Diesel tak si myslím, že to filmu nic neubírá. Je pravdou, že od prvních dílů se mnohé změnilo a celá série se dostala z akčního snímku o partě zlodějů a pouličních závodníků do snímků, ve kterém hlavní hrdinové zachraňují svět. Tvůrci filmu vsadili tentokrát na Dwayne Jonsona a Jasona Stathama a rozhodně neudělali špatně, i když jde o nesourodou dvojci tak dohromady utvoří velmi silný tým. Filmu nechybí nic co by dnešní divák od takového filmu čekal a vše mu nabízí plnými hrstmi.
  V roli hlavního záporáka se zde objevil Idris Elba a musím ríct, že se své role zhostil na jedničku. Osobně si myslím, že je to nejsilnější postava celého filmu a chvílemi zastínil i D. Jonsona a J. Stathama a rozhodně jeden z nejlepších záporáků co jsem viděl.
  Naopak nejslabší postavou z mého pohledu zde byla Vanessa Kirby, její projev byl na můj vkus příliš umělý a prkený.
  Film má něco málo přes dvě hodinky a i když nejsem zrovna fanoušek této série tak jsem se velmi dobře celou dobu bavil, i když asi nebudu mít potřebu se k tomuto filmu vracet. Takže pokud chcete dobře pobavit, oddechnout si a zasmát se, tak to berte jako dobrý tip jak strávit více než dvě hodinky Vašeho času.

 • 90%
  0
  0
  19. 6. 2019

  Velmi příjemný film, který si myslím své diváky v záplavě toho co v kině běží určitě najde. Ve srovnání s jedničkou je to o něco slabší nicméně pořád je to v dnešní době velmi nadprůměrný film, u kterého bude člověk chvílemi i na měkko. Pro lidi, kteří milují pejsky je to povinnost, pro ostatní to rozhodně nebude ztráta času.

 • 5%
  1
  1
  19. 6. 2019

  Měl jsem možnost shlédnout tento film a už trailer naznačoval, že to bude hrůza a opravdu byla. Tento film nemá nic čím by diváka zaujal. Byla to koncentrovaná nuda a i skalní příznivce MIB to muselo znechutit. Nic nového to nepřináší a tak bych tento film asi nemohl nikomu doporučit, ale jak se říká tisíc lidí, tisíc chutí a tak věřím, že si své diváky nakonec tento film najde, i když je otázkou kolik jich bude...

  • vůbec nic
  • všechno
 • 95%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Equalizer (2014)

  Za mě tohle bylo velmi příjemné překvapení. Už trailer naznačoval, že se člověk nudit nebude a opravdu se nenudil. Film má příjemné tempo a po mírnějším začátku to Denzel Washington rozjede na plné obrátky, kdy umí využít vše co má po ruce ať už to je sekáček na led, vývrtka nebo třeba vrtačka. Osobně nejvíce se mi líbila scéna, kdy jde rusky mluvícím občanům domluvit aby mladou ruskou prostitutku, se kterou se spřátelil nechali být. Scéna je zpomalená a točená velmi zajímavým způsobem a tomu dodává tu správnou šťávu. Také se mi líbil jeho postoj kdy každému dal výběr. Denzl Washington, ale i jeho protějšek, kterého ztvárnil Marton Csokas byli byli v tomto filmu opravdu rovnocennými protivníky. Dle mého názoru velmi dobrý film, kterých bohužel v současné době vzniká velmi málo a to je bohužel škoda.

 • 80%
  0
  0
  14. 5. 2019

  I když nejsem zrovna příznivcem české kinematografie tak jsem nakonec tento film shlédl a musím říct, že tak dlouho jsem se u českého filmu nebavil a asi doporučím všem kdo se chce dobře pobavit a zasmát. Herecké výkony byly parádní, ale asi nejvíce se mi líbil Ondra Vetchý.
  Z mého pohledu jedna z nejlepších komedií posledních let. je bohužel smutné, že takových filmů vzniká málo. Místo toho zde vznikají filmy, které jsou sice oceňovány odbornou porotou, ale pro diváky je to jen a jen zklamání. Tento film prostě nabízí to co od takového filmu čekáte dobrou zábavu a té Vám nabídne víc než dost.

 • 45%
  1
  0
  14. 5. 2019

  Byl jsem plný očekávání jak bude uzavřena tato sága, protože tento film měl kampaň jako snad ještě žádný film před tím, ale musím se přiznat, že to bylo celkově pro mě zklamáním. Asi jsem od toho čekal více, ale to bylo dáno tím co jsem slyšel kolem sebe. Film byl až příliš dlouhý a tak mě to chvílemi začalo i nudit. Na můj vkus až možná moc sentimentální konec a co se mi vysloveně nelíbilo byla postava Capitan Marvel. Její představitelka je prostě nesympatická. Také samotná postava je doslova arogantní, hlášky typu "Prohráli jste, protože jste neměli mě" nebo "Jdu zabít Thanose" byly doslova k smíchu. Také souboj mezi ní a Thanosem byl opravdu velmi trapný. Co se mi naopak velmi líbilo byla postava Rocketa, která do filmu vnesla i humor, takže ten mě nezklamal. Bohužel celkový film asi nebo spíš hlavně ocení fanoušci Marvelu, pro které to bude hotová Nirvána a chápu je, film nabízí jim ne jednu, ale hned několik hrstí zábavy, na kterou budou ještě dlouho vzpomínat.. Pro mě to byl film, na který jsem se podíval a asi už nebudu mít potřebu se k němu vrátit, ale je to tím, že nedokážu asi plně ocenit tento film. Osobně také smekám autorům, který se podařilo do kina nalákat velké množství lidí a i těch, kterým Marvel zrovna moc neříká.

OMůj oblíbený uživatel

0 ×

Poslední aktivita