Wolf77
Komentáře

 • 85%
  1
  0
  7. 8. 2019

  I když je to již v pořadí devátý díl tak film je nabitý akcí od začátku do konce, a i+ když zde tentokrát chybí Vin Diesel tak si myslím, že to filmu nic neubírá. Je pravdou, že od prvních dílů se mnohé změnilo a celá série se dostala z akčního snímku o partě zlodějů a pouličních závodníků do snímků, ve kterém hlavní hrdinové zachraňují svět. Tvůrci filmu vsadili tentokrát na Dwayne Jonsona a Jasona Stathama a rozhodně neudělali špatně, i když jde o nesourodou dvojci tak dohromady utvoří velmi silný tým. Filmu nechybí nic co by dnešní divák od takového filmu čekal a vše mu nabízí plnými hrstmi.
  V roli hlavního záporáka se zde objevil Idris Elba a musím ríct, že se své role zhostil na jedničku. Osobně si myslím, že je to nejsilnější postava celého filmu a chvílemi zastínil i D. Jonsona a J. Stathama a rozhodně jeden z nejlepších záporáků co jsem viděl.
  Naopak nejslabší postavou z mého pohledu zde byla Vanessa Kirby, její projev byl na můj vkus příliš umělý a prkený.
  Film má něco málo přes dvě hodinky a i když nejsem zrovna fanoušek této série tak jsem se velmi dobře celou dobu bavil, i když asi nebudu mít potřebu se k tomuto filmu vracet. Takže pokud chcete dobře pobavit, oddechnout si a zasmát se, tak to berte jako dobrý tip jak strávit více než dvě hodinky Vašeho času.

 • 90%
  0
  0
  19. 6. 2019

  Velmi příjemný film, který si myslím své diváky v záplavě toho co v kině běží určitě najde. Ve srovnání s jedničkou je to o něco slabší nicméně pořád je to v dnešní době velmi nadprůměrný film, u kterého bude člověk chvílemi i na měkko. Pro lidi, kteří milují pejsky je to povinnost, pro ostatní to rozhodně nebude ztráta času.

 • 5%
  0
  0
  19. 6. 2019

  Měl jsem možnost shlédnout tento film a už trailer naznačoval, že to bude hrůza a opravdu byla. Tento film nemá nic čím by diváka zaujal. Byla to koncentrovaná nuda a i skalní příznivce MIB to muselo znechutit. Nic nového to nepřináší a tak bych tento film asi nemohl nikomu doporučit, ale jak se říká tisíc lidí, tisíc chutí a tak věřím, že si své diváky nakonec tento film najde, i když je otázkou kolik jich bude...

  • vůbec nic
  • všechno
 • 95%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Equalizer (2014)

  Za mě tohle bylo velmi příjemné překvapení. Už trailer naznačoval, že se člověk nudit nebude a opravdu se nenudil. Film má příjemné tempo a po mírnějším začátku to Denzel Washington rozjede na plné obrátky, kdy umí využít vše co má po ruce ať už to je sekáček na led, vývrtka nebo třeba vrtačka. Osobně nejvíce se mi líbila scéna, kdy jde rusky mluvícím občanům domluvit aby mladou ruskou prostitutku, se kterou se spřátelil nechali být. Scéna je zpomalená a točená velmi zajímavým způsobem a tomu dodává tu správnou šťávu. Také se mi líbil jeho postoj kdy každému dal výběr. Denzl Washington, ale i jeho protějšek, kterého ztvárnil Marton Csokas byli byli v tomto filmu opravdu rovnocennými protivníky. Dle mého názoru velmi dobrý film, kterých bohužel v současné době vzniká velmi málo a to je bohužel škoda.

 • 80%
  0
  0
  14. 5. 2019

  I když nejsem zrovna příznivcem české kinematografie tak jsem nakonec tento film shlédl a musím říct, že tak dlouho jsem se u českého filmu nebavil a asi doporučím všem kdo se chce dobře pobavit a zasmát. Herecké výkony byly parádní, ale asi nejvíce se mi líbil Ondra Vetchý.
  Z mého pohledu jedna z nejlepších komedií posledních let. je bohužel smutné, že takových filmů vzniká málo. Místo toho zde vznikají filmy, které jsou sice oceňovány odbornou porotou, ale pro diváky je to jen a jen zklamání. Tento film prostě nabízí to co od takového filmu čekáte dobrou zábavu a té Vám nabídne víc než dost.

 • 45%
  1
  0
  14. 5. 2019

  Byl jsem plný očekávání jak bude uzavřena tato sága, protože tento film měl kampaň jako snad ještě žádný film před tím, ale musím se přiznat, že to bylo celkově pro mě zklamáním. Asi jsem od toho čekal více, ale to bylo dáno tím co jsem slyšel kolem sebe. Film byl až příliš dlouhý a tak mě to chvílemi začalo i nudit. Na můj vkus až možná moc sentimentální konec a co se mi vysloveně nelíbilo byla postava Capitan Marvel. Její představitelka je prostě nesympatická. Také samotná postava je doslova arogantní, hlášky typu "Prohráli jste, protože jste neměli mě" nebo "Jdu zabít Thanose" byly doslova k smíchu. Také souboj mezi ní a Thanosem byl opravdu velmi trapný. Co se mi naopak velmi líbilo byla postava Rocketa, která do filmu vnesla i humor, takže ten mě nezklamal. Bohužel celkový film asi nebo spíš hlavně ocení fanoušci Marvelu, pro které to bude hotová Nirvána a chápu je, film nabízí jim ne jednu, ale hned několik hrstí zábavy, na kterou budou ještě dlouho vzpomínat.. Pro mě to byl film, na který jsem se podíval a asi už nebudu mít potřebu se k němu vrátit, ale je to tím, že nedokážu asi plně ocenit tento film. Osobně také smekám autorům, který se podařilo do kina nalákat velké množství lidí a i těch, kterým Marvel zrovna moc neříká.

OMůj oblíbený uživatel

0 ×
Sdílet tuto stránku: 

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: