SNCIS
Komentáře

prvni predchozi 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 dalsi posledni
 • 50%
  4
  0
  5. 12. 2017

  "Když si tě, dívko, představím, jak tam spíš, spánkem jak smůla lepkavým chci být blíž. Neví se kdy, však ví se kam mám se dát, já tě z té smůly vysekám, mám tě rád." Za dobrého Tomáše Kluse a jeho dějovou linku (Remake pohádky "Šípková Růženka"). Zbytek filmu je už je už slabší - Piškula má nejhůře natočenou část filmu. Dyk pobavil, písničky obstojné. - 50%.

 • 0%
  3
  1
  5. 12. 2017
  Clementine (2004)

  Nechte se zlákat, Seagal tam je cca 5 minut a je to špatně natočená pí*ovina.

 • 100%
  3
  0
  5. 12. 2017
  Glimmer Man (1996)

  Akční klasika - 99,9%. Hlášky: Jim Campbell: "Ty že se neumíš prát?" Jack Cole: "Neměl bych se prát, je to proti mému vyznání." / (Na chlapy, co se snaží vykrást auto.) Jim Campbell: "Víte, co mě dokáže naštvat... Když vidím grázly, co mají víc vlasů než já." / (Jack prohlíží Jimův ohořelý byt.) Jack Cole: "Hele! Není tohle z jelena." Jim Campbell: "Bylo to ve slevě." Jack Cole: "Chceš něco říct... Vážně mě to dojalo." / (Poté, co Donalda vyhodí z okna.) Jack Cole: "Řekl bych, že se neprobudíš v pohodě." / (Na Jima.) Jack Cole: "Všimnul sis na ní něčeho zvláštního?" Jim Campbell: "No... Má pěkný kozy." / (Jack zdemoluje restauraci a zvedne telefon na recepci.) Jack Cole: "Ano. Ne, to nepůjde máme rekonstrukci takové... " (Podívá se po restauraci.) "Dva měsíce." / (Vypráví o Jackovi.) Smith: "Mezi lidmi, které pronásledoval byl známý jako glimmer man. Viděli džungli... Pak záblesk... A padli mrtví." / (Jack střelil Smithe do dlaně a do nohy a Smith volá Jima.) Smith: "Vy jste přece policista, tak mi pomozte!" Jim Campbell: "Tak jo, ale mám špatnou mušku." / Jim Campbell: "Johny... Co nám řekneš o svým otčímovi?" Johny: "Je to hajzl!" Jim Campbell: "Jo, to už víme." / Jack Cole: "Dej si to pod jazyk." Jim Campbell: "Sakra! To je hořký!" Jack Cole: "Od čeho by to bylo hořký?" Jim Campbell: "Co to je?" Jack Cole: "No, je to prášek z jeleního penisu." / Jim Campbell: "Viděl jsi někdy Casablancu?" James Cole: "Cože? Ty se mě ptáš, jestli jsem někdy viděl Casablancu?" Jim Campbell: "Jo." James Cole: "Ty se opravdu ptáš, jestli já někdy viděl Casablancu?" Jim Campbell: "Jo. Tak viděl?" James Cole: "Ne." / Jim Campbell: "Co to máš na krku?" James Cole: "To je něco jako budhistický růženec. Používám to na pročištění mysli." Jim Campbell: "Na to já mám Jacka Danielse." James Cole: "No vidíš, snažíme se dosáhnout stejného cíle odlišnými prostředky." Jim Campbell: "No jo, ale já neběhám po městě s flaškou na krku." / Jim Campbell: "Jacku, co se známe, nepotkalo mně nic dobrýho." Jack Cole: "Ale poznal jsi účinek jeleního penisu a to stačí." Jim Campbell: "Nevolej mi, Jacku! Nechoď za mnou do nemocnice! Neposílej mi kytky! Jestli uvidím na svým okně holuba, shodím ho dolů!" / Jim Campbell: "Hele, mě by nevadilo, kdyby nosil dámský prádlo, ale když on mluví čínsky a oblíká se jako mnich a co ten včerejšek? Vyřídil ty Rusáky, jak by to nezvlád ani Bruce Lee." / James Cole: "Jsme policajti, měli bychom chytat zločince." Jim Campbell: "Víš co, kup si červenou pláštěnku a začni hrát supermana."

 • 100%
  3
  3
  5. 12. 2017

  Hlášky: (Mason bojuje s bossovým posluhovačem.) Mason Storm: "Jdi do prdele a umři!" / (Střelil senátora mezi nohy.) Mason Storm: "Chybil jsem! Nikdy jsem nechybil! Musí být menší než jsem si myslel." / (Mason dožene gangstera.) gangster: "Počkej! Počkej! Neztrácej se mnou čas!" (Zlomí mu nohu a hodí ho do kontejneru.) / Sestřička při pohledu pod deku: "Ty ho máš ale velkého." / "Ať je ten hajzl kdekoliv, nechci mu dát ani hodinu." - "Bez obav pane poslanče." - "A žádne blbosti." / "Vypadáš, jako bys včera vyhrál Oskara, Storme." - Akční klasika 80%.

 • 30%
  3
  0
  5. 12. 2017

  "Tvůj táta taky utekl do svý starý vlasti kvůli ženský... nějaká Viky mu dělala problémy." - "Královna Viktorie... ano." - "Ty ji znáš?" - "Jen z doslechu." - "Máš recht, někdy jí řikal Viky z Kentu!" Terence Hill jako týpek moula se kterého, mají udělat 3 chuligáni chlapa. Mne to moc nebavilo, byla to spíše nuda. - 30%.

 • 90%
  3
  0
  5. 12. 2017

  "To já netušila. Ráno raníčko, snídanička, pohodička... Pak bum! Já vystrašit, chytit Jedie... A bác! Já tady." Krásné efekty, prostředí, kostýmy a skvělí herci v čele se sympatickým Liamem Neesonem. Dokonalá hudba, silný příběh a nezapomenutelný souboj na závěr. Jediné co vytknu je, otravný Jar Jar Binks a závody kluzáků! To tam být nemuselo. Jinak výborný film, nadčasový film. - 90%.

 • 100%
  3
  0
  4. 12. 2017

  Nejdřív je třeba hrdinu srazit úplně na kolena, aby povstal 3x silnější. Christian Bale naposledy jako temný rytíř. Tom Hardy jako bezkonkurečně nejlepší Nolanův záporák - ničitel Bale. Rvačky mezi Batman a Balem jsou epické, ostatně jako celý film. Anne Hathaway to teda pěkně vymňoukla jako Catwoman, potěšila i účast Ras Al Gula v podání Liama Nelsona. Perfektní zakončení trilogie. Hlášky: Bane: (na Batmana) "Myslíš, že tma je tvůj spojenec. Ale jen jsi se na ni adaptoval. Já se ve tmě narodil. Vychovala mě. Světlo jsem nespatřil, dokud jsem nebyl dospělý muž. A to už mě pouze oslepovalo. Stíny tě zrazují, protože patří mně." / Alfred: "Vážně to tak bolí?" Bruce: "Klidně si to vyzkoušej sám!" / Bane: "Přišel jsi umřít se svým městem." Batman: "Ne. Přišel jsem tě zastavit." / Dagget: "Dal jsem ti peníze." Bane: "A to je tvá moc nade mnou?" Dagget: "Jsi jen čisté zlo." Bane: "Jsem nezbytné zlo." / Batman: "Žádné zbraně, žádné zabíjení!" Catwoman: "A kde je v tom zábava?" / Bane: "Zničíme Gotham. A pak, když všechno dokončíme a Gotham lehne popelem, pak máš mé svolení zemřít." / Batman: (na Banea) Řekni mi, kde je ten detonátor, a pak ti dám svolení zemřít." - 100%.

 • 0%
  3
  0
  4. 12. 2017

  Ujetá úchylárna!

 • 10%
  3
  0
  4. 12. 2017

  Zprznění kultovního hororu! Začal to Hooper, zdokonalil to Burr a totálně to posral Henkel. V místech, kde byste se měli bát - zní rocková až metalová muzika. Charakter kožené tváře zmizel - zde funguje jako retard, strach tedy nenažene. Pochválím snad jenom Bridgetu Jonesovou za herecký výkon. Jinak je to totální deb*lita, která nedává smysl a ještě k tomu blbě natočená. - 10%.

 • 50%
  3
  0
  4. 12. 2017

  V pořadí 8 bondovka a první, kde Bonda ztvárňuje Roger Moore. Příběh je slabší, stejně jako hlavní záporák - ten doslova vybouchl. "Vždycky se moc nafukoval." Policajt Pepper, hodně snížil laťku. Vůbec tam neseděl a on + honička ve člunech, byla ta nejotravnější část filmu. Bondgirl Jane Seymour, zajímavá a sexy. Velice výrazný byl i jednoruký lokaj a scéna s krokodýli. Po vizuální stránce a hudební ok, nicméně to nemění nic na tom, že se jedná o průměrný film. - 50%.

 • 70%
  3
  0
  3. 12. 2017

  Už od začátku to má hororovou atmosféru, hrůzostrašnou hudbu a vše vypadá realisticky, až mne z toho mrazí! Herci byli taky dobří, fandil jsem černouškovy - byl to sympaťák. "Proč to děláte?" - "Máme hlad!" - "Neslyšeli jste někdy o pizze?" - 70%.

 • 0%
  3
  0
  3. 12. 2017

  NENÍ TO TAK DÁVNO, CO SE V NEPROBÁDANÝCH, NEZMAPOVANÝCH BAŽINÁCH, STŘETL TVŮRČÍ GÉNIUS JEDNOHO MUŽE S ĎÁBELSKÝM SNEM DRUHÉHO A ZRODIL SE NETVOR. PŘÍLIŠ SILNÝ, ABY BYL ZNIČEN PŘÍLIŠ INTELIGETNÍ, ABY BYL CHYCEN JDE TENTO TVOR DÁL ZA SVÝM DIVOKÝM SNEM. Wes Craven týpek co má na svědomí hity jako Vřískot nebo Noční můra v Elm Street, splodil tento shit. Herci - neherci, především na Adrienne Barbeau se nedá koukat! Nezachrání to ani její prsa, které ve filmu ukáže. Scénář je nudnější a kostými jsou k smíchu, když zmutuje hlavní záporák - smíchy se po*čijete. Nejhorší je že Bažináč spadá do DC Comics a já miluji ten svět miluji, nicméně toto je hrůza. - odpad!

 • 50%
  3
  0
  2. 12. 2017
  Carrie (1976)

  Moc nevím jak to hodnotit: 70 minut je vata, kecání a kecání. 10 minut je akce, všude krev a já vůbec nevěděl, která bije. Zbytek času jsou úvodní a závěrečné titulky. Sissy Spacek hodně uvěřitelná a Travolta je tam všeho všudy 8 minut, zbytek herců je o ničem. Natočené je to průměrně, žádná sláva to není. 50%.

 • 60%
  3
  0
  1. 12. 2017

  "Šerife? Vyhrával jste!" Nikdo nemládne, ani Spencer a Hill a toto je jejich poslední společný film. Vtípky? Pár ano, rvačky? Nic moc. Štědrovečerní bitka se mi moc nelíbila. Celkově Hill není dobrý režisér, nicméně shit to není ale pecka také ne. Sbohem, pravé a levé ruce ďábla. - 60%.

 • 10%
  3
  3
  1. 12. 2017

  Tak tohle mne neoslovilo prakticky vůbec! Další marvelovská trapná pohádka: V hlavní roli děti pro děti, trapné dialogy i herci a celé je to špatné. Nejlepší na tom asi Michael Keaton a proto alespoň 1 hvězda.

 • 30%
  3
  0
  1. 12. 2017

  Spencer a Hill jako superpolicajti. Kriminálka, která až na pár zábavných momentů nijak nenadchne. Nutno dodat, že bitky slabé a krátké, finální přestřelka až trapná. Miluji filmy dvojky Spencer a Hill, nicméně tento se mi vůbec nelíbil. "Zapoměl jsem peněženku, zaplať pak ti to vrátím." - 30%.

 • 100%
  3
  0
  1. 12. 2017

  Jack se nachází v Africe, kde hledá smysl života. Je účasten vojenského převratu v zemi, kdy se k vládě dostává generál Juma. Jack je navíc na konci filmu chycen americkými úřady, aby se zpovídal ze svých zločinů. Kiefer Sutherland ve své nejslavnější roli a tady skoro jako Rambo! - 100%.

 • 60%
  3
  0
  1. 12. 2017

  Spencer jako banánový Véna nebo Joe. Je to průměrná komedie o prostým chlapovi, který chce jen prodávat banány. Počáteční závod otřesně natočen, ale pak kvalita stoupá. Nejvtipnější část, když je Joe u armády. - 60%.

 • 10%
  3
  0
  27. 11. 2017

  "Co promně znamená 15 nebo 30 tisíc že?" - "Ovšem proto, jsem žádal 50." Spencer a Hill doslova proti sobě. "Bylo mi milejší, kdyby jsi mi probodl srdce, než takhle mrzačit moji loď." Komedie? - Rozhodně NE! Už se na to nikdy nepodívám. Miluji filmy dvojky Spencer a Hill, nicméně tento kousek nuda a film o ničem. - 10%.

 • 100%
  3
  0
  27. 11. 2017

  "Posílá vás sám Pán." - "Ve skutečnosti jsme jeli kolem." Spencer a Hill jako dva padouši, dva bráchové - synové stejné matky. "Porušil zákon." - "Ne?" - "Řekli, že jsem syn starý ku*vy." - "Tak to je vážný." Věřím jim snad každé slovo i to že se tak nesnáší, až se vlastně mají rádi. Film má svou dynamiku, skvělé dialógy a promakané bitky, silný příběh. "Hele 200 dolaru!"- "Napadlo tě prasknout vlastního bratra?" - "To je urážka, to bych nikdy neudělal... za pitomých 200 dolaru." Nádherná je i píseň Annibale E I Cantori Moderni - Trinity, která celý film provází. Tento film nemá chybu a podle mne nejlepší film westernového žánru. "Něco dělej!" - "Kde mám vzít čas? Nemám ho i když nic nedělám." Už jsem to viděl snad desetkrát a pustím si to zase, mám pro tento film slabost. Jednoznačně plný počet, protože je to jeden z mých oblíbených filmů.

 • 60%
  4
  0
  27. 11. 2017

  "Poslouchej, Bambino...” - "Buď zticha a neříkej mi Bambino.” - "A jak ti mám říkat?" - "Nijak." Malý unavený Joe aneb Pravá a levá ruka ďábla 2. "Děkuji, synu. Kdyby byl každý tak šlechetný jako vy...” - "Tak byste byli milionáři." Trochu jako Jdi na to akorát slabší a mezi kovboji. Jinak bych řekl že, dějové totožné jako jednička. Vtipnější to nebylo a song u závěrečné bitky - mi kazil celkový zážitek. - 60%.

 • 0%
  3
  0
  27. 11. 2017

  Je to prostě nudná blbost. - smetí.

 • 60%
  3
  0
  27. 11. 2017
  Dvojníci (1984)

  "Hej!" - "Hej co?" - "Dveře!" - "Dveře jsou na otevírání, to si nevěděl?" Spencer a Hill ve dvojroli. Jestli chceš spáchat sebevraždu, buď tady, až se vrátim. Vtipné to je, nicméně mne tento jejich snímek - moc neoslnil. Dabing je děs,běs, příběh ok a hudba průměr. Místy se tlemým a místy mi to přijde bez šťávy. Takže průměrná komedie - 60%.

 • 90%
  3
  0
  27. 11. 2017

  "Zabil jste Jamese Bonda!" - "To byl vážně on? To dokazuje, že nikdo není nesmrtelný." Charismatický Sean Connery jako agent 007 pošesté. Epická, drsná bondovka, kde chce Blofeld prachy nebo zničí svět. Scénář perfektní, hudba perfektní, bondgirl Jill St. John v bikinách rajcovní. "To rozkošné malé nic, co máte na sobě schvaluji." - "Pro nádeníky se neoblékám." Vypíchnu i 2 uchýláky, kteří mají vlastní osobitý styl. "Stáhl ocas mezi nohy a radši zmizel." Film je natočený velmi dobře a stylově. - 90%.

 • 80%
  3
  0
  21. 11. 2017

  Vše vypadá realisticky, velice dobrá filmařina. Banda křupanu napadne a následně znásilní krásnou drobnou Sarah Butler. Ta měří 160 centimetrů a snad váží 30 kilo i s postelí. Její výkon přesvědčivý a realistický, bylo mi jí i líto. Po 50 minutách šikany to vypadá že Butlerová spáchala harakiri skokem z mostu. "Byla to sranda dokud to trvalo." Druhá půlka je o krvavé pomstě, Butlerová si podává křupany jednoho po druhém. Je to syrové, brutální a jen pro silné povahy, avšak jinak možná nejlepší horor co jsem viděl, protože jsem se fakt bál. "Nech ji být, je to nevinný děvče." - "To já byla taky!" - 80%.

 • 50%
  3
  0
  21. 11. 2017

  Terence Hill v roli šaška, rychlého šaška. "Je někdo rychlejší než Jack Beauregard?" - "Nikdo!" Soundtrack na jedničku, nicméně komedii bych to nenazval. Je to hrozně pomalé, utahané až je to nudné. - 50%.

 • 80%
  3
  0
  21. 11. 2017

  "Tohle by se Connery nestalo." V pořadí 6 natočená bondovka. George Lazenby nemá takové charizma jako Connery, avšak film je dobrý. Zpočátku to vypadá jako romantický film, ale pak se jede do Alp a Bond se utká se svým úhlavním nepřítelem Blofeldem. "Líbí se jí vidím to." - "Představíte mi svého optika?" Diana Rigg mne jako bondgirl nezaujala. Celkově dobrý příběh, soundtrack jako obvykle vymazlený a nepostrádá to akci ani humor. Konec je dechberoucí a bejt tam Connery, tak dám plný počet hvězd. - 80%.

 • 60%
  3
  0
  21. 11. 2017

  Spencer a Hill jako piloti, pokoušející se zbohatnout mezi hledači diamantů. Pár osobitých vtipných rvaček a pár fórů. Trošku slabší komedie tohoto dua. Vypíchnu zde hudba, neboť píseň Flying Through The Air od Oliver Onions dobrá volba. Jakoby kapela věděla, že už brzo stvoří hit a to právě pro tuto dvojku. - 60%.

 • 100%
  3
  0
  19. 11. 2017

  "Hej! Kde jsou moje francouzský hranolky?" - "Ve Francii." Další fantastická komedie Spencera a Hilla. Tentokrát o tom, jak se ze syčáku stanou poldové. "Hele počkej! ruce vzhůru řekni ty, máš tvrdší hlas!" Jinak rvačky super a scény plynou pozvolna, nikam nespěchá a to je ono. "Tys je nenabil?" - "Řekl jsi vyčistit, ne nabít." Už jsem to viděl snad desetkrát a pustím si to zase, prostě mne vždycky hrozně rozesměje duo Spencer a Hill.

 • 55%
  3
  0
  19. 11. 2017

  Miluji filmy dvojky Spencer a Hill, nicméně tento kousek mne moc neoslovil. - 55%.

prvni predchozi 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 dalsi posledni

OMůj oblíbený uživatel

0 ×

Poslední aktivita