JanM
Komentáře

 • 95%
  0
  0
  14. 5. 2019

  Bratři Russoové si výborně připravili půdu pro velkolepé finále, které podle mne dopadlo ještě o chlup lépe. Zde sice bylo mnohem více akce, ale mám raději emoční linku a ta zde nehrála zrovna hlavní roli. Každopádně se jedná o skvělý film, který si pro sebe ukradnul Thanos.

 • 90%
  0
  0
  14. 5. 2019

  Oscarovka jak vyšitá. Jenže výborně natočená a hlavně velmi lidská a plná emocí. Občas mi to přišlo až příliš šablonovité a těžko uvěřitelné, ale u těchto rádoby životopisných filmu jsem si na to už zvykl. Každopádně všechny ceny zasloužené. Herecky naprostá paráda.

 • 100%
  0
  0
  14. 5. 2019

  Velkolepé finále konečně dorazilo a já jsem naprosto spokojený! Co víc, jsem úplně nadšený. Dlouhých 22 filmů jsme na tento okamžik čekal. Jsem rád, že se Marvel zaměřil na prvních 6 hlavních hrdinů a věnoval jim dostatek prostoru. Akce parádní a navíc nabité emocemi.

 • 65%
  0
  0
  26. 6. 2018

  Přes všechna pozitiva, které si nese černý panter na zádech jsem spíše z celkového filmu zklamaný. V celém filmu mi chyběl pověstný marvelovský smysl pro humor. Hlavní hrdina postrádal potřebné charisma a vedlejší postavy byly spíše nevýrazné. Aspoň ze ten vizuál byl parádní.

 • 25%
  2
  0
  26. 6. 2018

  Co tohle jako mělo být ?? Sylvester byl pro mne zárukou kvality a jistoty, ale tento paskvil udělá v jeho filmografii asi takový dojem jako Italský hřebec. Film má otřesný scénář, šílené digitální efekty, průměrné akční scény a vesměs nesympatické béčkové herce. Už teď se bojím třetího dílu.

 • 85%
  0
  0
  26. 6. 2018

  Jumanji s Robinem v hlavní roli je pro mne srdeční záležitost na kterou nedám dopustit a tak jsem k této verzi přistupoval s patřičnou opatrností. Přece jen Kevin Hart není můj oblíbenec. Už po prvních minutách se mé pochybnosti vytratily a já se výborně bavil. Jumanji : Vítejte v džungli je výbornou komedii a poctou prvnímu dílu.

 • 100%
  0
  0
  14. 11. 2017

  Horory to je prostě moje. No a Saw je ukázkovým dílem v žánru Hororu. Geniální každou minutu. Film od první minuty nabere strhující tempo a závěrečné rozuzlení to je jen třešničkou na dortu skvělého snímku. Wan je prostě skvělý režisér a v následujících letech to jen dokazuje.

 • 100%
  1
  0
  14. 11. 2017
  Dunkerk (2017)

  Nolan je génius a tečka. Tento válečný snímek je toho jasným důkazem. Vždyť natočit v dnešní době něco originálního v takovém žánru jako je válečný film je něco neuvěřitelného a Nolan to dokázal. Dunkerku nechybí napětí,akce a potřebné emoce. Zkrátka vynikající film.

 • 95%
  0
  0
  14. 11. 2017

  Můj oblíbenec Tomík Cruise si střihl parádní roli známého pašeráka drog a já se královsky bavil. Snímek je nabitý akcí,humorem a napětím. Zkrátka výborný film na kterýkoliv večer,protože tento snímek můžu kdekoliv a kdykoliv. Rád si snímek pustím znovu.

Pořadí v kraji

Uživatel nemá vyplněný kraj
Sdílet tuto stránku: 

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: