Danny F.
Komentáře

prvni predchozi 87 88 89 90 91
 • 80%
  0
  0
  28. 7. 2017
  Terminátor (1984)

  Klasika tohoto žánru. Na svou dobu dokonale natočený akční film. Takovýchto filmů by klidně mohlo být víc. Arnie jako padouch s ocelovou kostrou, dobrý nápad. Děj i akce na úrovni. Původně malý a levný snímek je dnes považován za jeden z nejvýznamnějších filmů osmdesátých let a za legendu mezi sci-fi. V dech beroucí napínavé akční podívané ztvárnil hlavní roli terminátora Arnold Schwarzenegger. Tento kultovní snímek proslavil režiséra Jamese Camerona.

 • 80%
  0
  0
  28. 7. 2017

  Na předchozí díly opravdu nemá. Hrozně jsem se těšil a byl jsem trochu zklamaný. Po zběsilosti druhého dílu jsem marně v tomto filmu tápal. Tento díl trochu ubral na obrátkách. Terminátor je terminátor a Arnold dal těmto robotům duši.

 • 85%
  0
  0
  28. 7. 2017

  Typická Sci-Fi, tento apokalyptický film už nemá ten pravý šmrnc jako první dva díly. To jsem se dost těšil co zajímavého nám předloží pokračování a byl jsem trochu zklamán a taky tomu napomohl fakt že už Arnolda neuvidím. Terminátor v podání Sama Worthingtona mi neseděl, není to typický terminátor. Tvářil se jako ''slaďoušek'':-) Taky to že nechali jeho polovinu tváře ''odstranit'' se už opakovalo od předchozích dílů, nic nového. Oběvují se zde i pasáže jako by skopírované z předchozích dílů např. fráze ''Já se vrátím'', ''Pojď se mnou jestli chceš žít'' nebo finální boj v jakési továrně, kdy na terminátora vylijou rozžhavený kov. Fakt, že se režie ujal týpek co natáčí seriály ubralo tomuto filmu jednu hvězdu, jelikož je to poznat. Pátý díl už je zbytečný a nebude to o nic lepší a rozhodně to nezachrání. Kamera je taky slabší, místama trochu trapnější. Náladu mi trochu pozvedl Arnold který se tam taky objevil, i když na chvíli a v digitální podobě. Ten mi hodně chyběl. * Můžeme vypočítávat řadu klišé, nedostatků, nevěrohodností a příznaků načinčaných velkoprodukcí, které zapomínají na minimalismus, skromnost, ošuntělost a temnost svých působivějších předchůdců: většina herců tu má skvělý chrup, slušivé zástřihy či elegantní lokny, fešácké uniformy, obrovské zásoby munice, přežívají strašlivé pády i drtivé nárazy a s terminátory si div nedávají páku v hospodě u stolu.

 • 100%
  0
  0
  28. 7. 2017

  Na svou dobu nejlepší film i efekty. Akce střídá akci a napětí je cítit ze všech stran. I trocha humoru. Arnie v nejlepší formě. Zajímavá vize budoucnosti. Na tento film mohu koukat pořád dokola a nikdy mne neomrzí. Málo který se dnes tomuto vyrovná.

 • 95%
  0
  0
  28. 7. 2017

  Kopírování, parodování a opisování z předešlých dílů. Hlavně výstup z auta T-800 okoukaný z filmu Red. No jinak perfektní vizuál. Film má svůj, sice okoukaný, ale nepřemrštěný styl. "Dědův" "úsměv" mě dokonale pobavil a nemohu ho dostat z hlavy. Povedené akční scénky a zajímavě zrenovovaný příběh.

  • Vizuál osmdesátkových filmů
  • Akce
  • Efekty
  • 80%
   0
   0
   27. 7. 2017

   Čekal jsem trochu zralejšího a vyspělejšího Spider-Mana. Pro mě je toto pokračování spíše digitální dětská pohádka. Vizuál dost nápadný a okatý. Boj s ''elektronkem'' dost nezaujatelný a pro mě trochu i nudný. Celkem je film poslabší od předchůdce, ale dalo se na to přes menší zklamání koukat.

  • 85%
   0
   0
   27. 7. 2017

   Je to spíše Spider-Man v novém kabátku. Rozjezd mohl být trochu rychlejší. Vizuální stránka se povedla a zaujala mě. Spidey podle mého názoru, brzy odhalí svou identitu což mohl ponechat na pozdější dobu aby film a samotný hrdina byl tajemněší. Mé pocity z filmu jsou takové že tento kousek je o něco slaboučký. Ale líbilo se mi to. Pobavila mě scénka v metru.

  prvni predchozi 87 88 89 90 91

  Pořadí v kraji

  Uživatel nemá vyplněný kraj

  OMůj oblíbený uživatel

  0 ×

  Poslední aktivita