TheRock1629
Komentáře

 • 70%
  1
  0
  18. 1. 2019
  Skleněný (2019)

  Tak jak dopadlo pokračování Vyvoleného a Rozpolceného od M. Night Shyamalana?
  Za mě byl snímek řekněme uspokojující aspoň co se týče hereckých výkonů Bruce Willise, Jamese McAvoye a Samuel L. Jacksona kteří předvedli brilantní herecký výkon. Co se týče samotného příběhu, tak bohužel nedosahuje takových kvalit jako byl naprosto dokonalý Vyvolený či úchvatný Rozpolcený. Shyamalan nám servíruje důstojné pokračování a završení jeho superhrdinské trilogie avšak škobrtá zejména na tempu filmu a snímek udělal více méně jen pro skalní fanoušky prvních dvou dílů, jelikož kdyby na titul přišel člověk který nezná první dva díly tak by netušil která bije a nepochopil by z příběhu z hola nic. Co je velkým plusem filmu je atmosféra kterou se snažil napodobit z prvního dílu a série flashbacků fanouška prostě nadchne. Bohužel by příběh mohl být daleko propracovanější a Shyamalan si s ním mohl daleko víc vyhrát. Nepomáhá ani skvělá doprovodná hudba filmu od W. D. Thordsona kterou jako samotnou doporučuji k poslechu. K závěru napíši že pokud se chcete na snímek vydat a jste fanoušci prvního, druhého či obou dílů nebo žádného a jen jste o tomto slyšeli tak se před návštěvou kina podívejte na první dva díly aby vám to dávalo smysl (aspoň trochu).
  Připravte se tudíž na tři superhrdiny kteří vás v jisté míře budou bavit celý film ať je to hrdinný David Dunn ve své legendární pláštěnce či The Beast který vás dokáže roztrhnout vejpůl ale dejte si bacha ať vás nezahrne do svých plánů Mr.

  GLASS

  Mé hodnocení: 7/10

 • 100%
  1
  1
  11. 10. 2018

  Dnešní předpremiéru Prvního Člověka jsem si náramně užil! Skvěle zpracovány příběh o největším astronautovi a veliteli legendární Apollo 11 Neilu Armstrongovi! Snímek vypráví o legendární cestě na měsíc a vše co v rodině Armstrongových této cestě předcházelo. Skvěle až epicky odvyprávěné životopisné drama. Úžasná hudba doplňující tento skvělý snímek umocňuje epický zážitek! Obsazení nemohlo být vybráno líp, Ryan Grosling se role Neila zhostil se 150% připraveností a hraje prostě dokonale!
  K závěru, epický příběh astronauta co změnil dějiny lidstva a to tím že jakožto člověk udělal jeden krok, ale velký skok pro lidstvo.
  Tudíž neváhejte a běžte na tento snímek jenž s určitostí bude bojovat o Oscara a snad se i z vás na chvíli stane......

  PRVNÍ ČLOVĚK

  Mé hodnocení: 9.8/10

 • 95%
  7
  0
  5. 10. 2018
  Venom (2018)

  Poprvé snad v mém filmovo-fanouškovském životě musím zásadně nesouhlasit se zámořskou kritikou k Venomu.
  Film je kvalitní řemeslné dílo od Rubena Fleischera(Zombieland) který do něj dal hodně ze svého osobitého stylu ale snímku to vůbec nevadí ba naopak funguje to! Po dlouhé době jsem se u filmu nenudil ani na chvíli díky již zmíněného odlehčeného stylu režiséra. Film přináší zábavu, lásku, nadupanou akci se skvělými efekty, a hromadu (anti)hrdinských emocí a momentů kdy opravdu jen zíráte s otevřenou pusou jak vše dobře a kvalitně zapadá! Po vizuálních a zvukových efektech je to jeden z dalších snímků u kterých prostě řeknu pastva pro oči a když už mluvím o těchto efektech tak se klaním lidem z efektů za skvělé zpracování vizualizace přímo Venoma jenž je opravdu perfektně detailně zpracován a skvěle připomíná komiksovou předlohu. Nemohu také jinak než vychválit Toma Hardyho za jako vždy skvělý herecký výkon, skvěle se zhostil role Eddieho Brocka a pojal ho svým klasickým "Hardyovským" stylem se špetkou nabitého humoru a co se týče Hardyho jako Venoma (resp.hlasu) prostě úžasný jak pro každou roli mění barvu a tón hlasu jako kdyby byl jeho hlas samotnou hvězdou a to dokazuje i v roli Venoma. Co se týče celkového castingu mohu s klidem říct že skvělý, celý casting hraje své role uvěřitelně a baví avšak Tom Hardy prostě svým nadvýkonem všechny převyšuje. Co se týče hudby kterou složil Ludwig Gorranson(Black Panther) tak je přesně tak temná a zároveň s hrdinnými tématy v jaké jsem snad ani nedoufal, hudba nadchne skvělými výraznými tóny i jemnou tóninou, nejednou jsem se za celý film přistihl že jsem měl až husí kůži z tak dobře odvedené práce na hudbě od Ludwiga Goranssona(soundtrack vřele doporučuji!).
  K závěru bych dodal že snímek se opravdu povedl(nechápu na co kritici koukali), baví od začátku dokonce, spousta dechberoucích momentů, jediné co snímku vytýkám je to že nebyl mládeží nepřístupný, chápu že se studio SONY snaží vytřískat každý halíř ze svých filmů a to i díky PG-R13 ale zrovna u Venoma měli zariskovat a dát ho od 18 aby mohla být hromada krve, sexu a sprostých slov což by snímek měl obsahovat aby byl skutečně věrný předloze!

  Nezbývá než vás ujistit že Venom rozhodně stojí za návštěvu kina, já sám jdu hned o víkendu podruhé od dnešní premiéry.

  Tak bacha na symbionty z vesmíru aby se z vás nestal...

  VENOM

  Mé hodnocení: 9.5/10
  #VENOM

 • 100%
  4
  1
  5. 10. 2017

  Máme tu snímek roku ? Jednoduchá odpověď ... Ano máme

  Denis Villeneuve stvořil audio-vizuální zázrak. Perfektně stvořené pokračování jednoho z nejkultovnějších filmů a tím je Blade Runner.
  Hned od samého začátku filmu máme temnou atmosféru takovou jaká u Blade Runnera má být , celkově je u filmu pomalejší tempo ale to ničemu nevadí jelikož si vychutnáváte každý snímek filmu za čež převážně můžem děkovat kamaramanu Rogeru Deakinsovi který odvedl mimořádně skvělou a precizní práci. Když připočtete skvělý dunivý a typický pro Blade Runnera zvuk tak si myslíte že jste se vrátili o 35 let dozadu a vidíte první díl, nechci aby to vyznělo jako kopie jen nám režisér Denis Villeneuve připomíná čím byl původní film tak skvělý a proč se stal kultovním snímkem všech dob jinak je to Villeneovka jak vyšitá podává nám film ve svém stylu avšak atmosféra původního snímku zůstává. Čili tu máme ponurý sci-fi thriller s perfektním inovativním vyobrazením. Ve většině recenzích říkají že neznalost prvního dílu nevadí a jsem téhož názoru ale kdo neviděl první díl tak před návštěvou kina doporučuji shlédnout ať víte jaký film očekávat v kině. Ale to jsem odbočil máme tu opět nikoho jiného než mnou často uznávaným a pro mne nejlepším skladatelm a to nikdo jiný než HANS ZIMMER a k němu i BENJAMIN WALLFISCH kteří dodali perfektní hudbu která se drží ve stylu legendárního soundtracku mistra VANGELISE plus typické Hansovi tóniny to je naprosto epické a éterické spojení který nás provází celým filmem. Máme tu i parádní obsazení Jared Leto jako nový průkopník replikantů, Dave Bautista a zejména hlavní dva představitelé a to Ryan Grosling ačkoliv jako herec mě moc neuchvacuje tak zde jako člen Blade Runneru je precizní role mu sedí a je vidět že si s ní dal spoustu práce a samozřejmě tu máme HARRISONA FORDA v roli jedné z nejlepších postav scifi filmu a tím je samotný RICK DECKARD opět a skvěle zahráno Harrisonem který se do Deckarda vžil přesně tak jako tomu bylo před 35 lety. Takže k závěru skvělá režie, výborné obsazení, perfektně promyšlený příběh který nijak neuráží původní snímek ba naopak, skvělý zvuk a hudba, video které je tak dokonalé že bych to nazval uměleckým dílem ... Máme tu film roku a tím je pokračování nejkultovnějšího filmu snad všech dob a tím je stejnojmenný jen s datumem upravený ...

  BLADE RUNNER 2049

  PS:Kino = povinnost!!!

  Mé hodnocení: 9.8/10

 • 100%
  4
  0
  19. 7. 2017
  Dunkerk (2017)

  "MISTROVSKÉ DÍLO" tak znějí některé recenze nechci se opičit ale musím, jedná se opravdu o mistrovké dílo filmařské. Christopher Nolan nezklamal ani s tímto válečným dramatem, myslím si osobně že on je jasná značka úspěchu a ať si vybere jakýkoliv žánr vždy se jedná a věřím že bude jednat o film těch nejvyšších kvalit!
  Ale k filmu napětí, drama skvělá atmosféra vše do sebe zapadá. Různé časové úseky je velmi chytrý tah jak zaujmout diváky. Člověk dívající se na toto dílo prožívá okamžiky s každým z hrdinů ať na mole na loďce či pro mě nejlepší lokace filmu a to ve vzduchu. A když jsme u poslední zmíněné lokace ve vzduch musím říci jako fanoušek i čistý obdivovatel Toma Hardyho že to byli nejlepší a pro mě nejvíce dechberoucí části filmu když Tom se svým Spitfirem míři k Dunkerku. Když vám k tak napínavému filmu hraje opět úplně strhující naprosto skvělou dokonalou hudbu Hans Zimmer tak už máte 60% filmu husí kůži už jen ze samotné jeho hudby. Nolan opravdu opět nezklamal a udělal další skvělé dílo audiovizuální požitek který si člověk vychutnává od začatku do konce. Je pravda že se nedržel klasicismu a neudělal z toho klasické válečné drama kde by člověk poznal své hrdiny ale to vůbec nevadí naopak pojal svůj válečný film novodobě nebo jinak "Nolanovsky" a funguje to ani na chvíli vám to nedá odpočinout. Odcházel jsem z kina s pocitem že bych si dal nejradši ještě dvakrát minimálně opáčko abych nasál už jen samotnou esenci tak skvěle propracovaného filmu!
  Co se týče vizuální stránky IMAX kamery opět nedali člověku prostor aby uhnul pohledem doslova "pastva pro oči". Teď se jen modlit ať si Nolan vybere co nejdříve další projekt abychom nemuseli na další mistrovský kus tak dlouho čekat jako to bylo nyní od Interstellaru po dobu tří let
  K závěru řeknu jen pár slov a to ve stylu že k tomuto filmu máte to že je to film CHRISTOPHERA NOLANA hudbu k němu složil HANS ZIMMER a k tomu skvělé herecké obsazení pro mě zejména TOM HARDY už jen samotná tři jména co jsem zmínil by měla člověka snad i přinutit tento snímek vidět! Děkuji Chrisi že dělá poctivou filmařinu a že udělá z každého svého filmu absolutní pecku! Myslel jsem že letos nic na Logana mít nebude avšak měním svůj názor a za mě je DUNKERK nejlepší snímek roku!
  Musíte ho vidět!!!

 • 100%
  0
  0
  17. 7. 2017

  Souhlasím s prvotním hodnocením 100% !! A dal bych možná i 110% kdyby to šlo :-) oficiálně můžu říct že lepší film jsem v životě neviděl!!! :-) epické ... dojemné ... krvavé rozloučení Hugh Jackmana s Loganem a Sira Stewarta s Profesorem X ... :-) :-) i na pláč došlo hlavně díky tak epickému zakončení :-)

 • 70%
  0
  0
  17. 7. 2017

  LUXUSNÍ ! Skvělá popcornovka :-) akční jízda od začátku až do konce !! :-) a konečně i pořádná dávka humoru hlavně co se týče handrkování mezi Dwaynem Johnsonem a Jasonem Stathamem :-) oba pobavili :-D skvělý herci, skvělý obsazení, bezvadnej soundtrack :-) a konečně i odbočení od klasickýho děje který se od pátého dílu nehnul až do teď :-) víc už neprozradím

 • 100%
  0
  0
  17. 7. 2017

  měl jsem strach jelikož pokračování zejména filmy s číslem "dvě" se mnohdy nepovedou ale stanou se i vyjímky kdy překvapí a v tomhle konkrétním případě překvapil až vyrazil dech! nejenže kvalitou se vyrovnala dvojka jedničce ale překonala jedničku o sto mil dál ... Což bylo jak jsem již zmínil dechberoucí všechny vlastnosti jedničky se přenesli do tohoto pokračování s tím rozdílem že tady dostanete minimálně trojnásobek všeho co obsahovala jednička!Dostanete takový filmový zážitek že byste si hned z fleku střihli další kolo a pal další a další atd... ať co se týče perfektně propracovaných efektů které jsou přímo hudbou pro oči ale hlavně humor který provázel celý film ať věčné postrkování Star-Lorda a Rocketa či věčně se přiblbě smějící Drax ... Nebudu nic prozrazovat jen ve zkratce na závěr chci říct že pokračování Strážců má vše ... Skvělý humor, Perfektní akce, Dobrodružství galaxií (zejména Yondu společně s Rocketem a Grootem), Rodinné drama spolu s bezvadnou rodinnou atmosférou atd ... Přinese vám to pláč, napjetí, smích, nadšení, husí kůži a k tomu všemu snad nejroztomilejší postavu vůbec a to nikoho jiného než Baby Groota celý film doprovází skvělý soundtrack ať orchestriální od Tylera Batese který je přímo skvostný a samozřejmě Star-Lordův "Awesome Mix Vol. 2" do kterého snad nemohli dát lepší skladby klasických sedmdesátek a osmdesátek doporučuji oba soundtracky oba už mám naposlouchané nejmíň 100x a samotný film je povinností vidět!

  Mé hodnocení (a asi i poprvé) je: 10/10

 • 75%
  0
  0
  17. 7. 2017

  Tak máme po včerejší předpremiéře a otázka zní ... Zklamání či uspokojení fanouška??.... U tohoto snímku je to těžké ... Ridley Scott je pravej fanoušek do svého výtvoru a tak se nám rozhodl dát do nového "Vetřelce" kousek ze všech dílů což by nebylo na škodu kdyby tam více méně nepřevládalo téma z Promethea... Což jako fanda původních čtyř dílů moc neocením ... Avšak prvky těch právě zmíněných původních snímků byli víc než uspokojující .. Vidět konečně originál monstrum ... Facehuggera ... Otvírající se původní vejce a do toho což mne z celého filmu nadchlo nejvíc slyšet nově leč původně vytvořenou klasickou melodii.. Jed Kurzel je výborný skladatel a tímto mě opravdu dostal :-) oceňuji i výkon Katherine Waterston která až nápadně připomínala Ripleyovou zejména z jedničky... Nebudu se dále zpovídat z mého zážitku a na závěr dodám kdo je fanoušek Vetřelce ten to vidět musí kdo je fanoušek Promethea ten jakbysmet ale kdo jen ví že je nějakej Vetřelec že tam je ta ženská a to monstrum tak vy si počkejte radši až na blučka a dvd ;-) z filmu byste nic neměli :-) Takže jsem v tomto snímku rozporuplný ačkoliv mě na jednu stranu uspokojil na druhou i zklamal ... Uvidíte sami ... :-)
  PS: Dávejte si pozor na jaké květiny šlapete (pochopíte sami)

 • 100%
  1
  1
  17. 7. 2017

  "ÚŽASNÝ" ! Spider-Man: Homecoming funguje od začátku až do konce ačkoliv závěrečná bitva mezi Spideym a Vulturem trochu pokulhává tak je to i přes to skvělý a zábavný příběh ... Mě osobně potěšilo už jen to že je to pro mě první Spider-Man který je vzhledově věrný předloze ... Tím vzdávám hold Stanu Leemu který ho vymyslel a k tomu celý tento hrdinský vesmír ... Jít či nejít na nového Spider-Mana do kina? Na 180% jít! Ať jako fanoušek nebo jako obyčejný divák který chce víc než zábavnou a akceplnou červenomodrou jízdu na plátně! Dodal bych i to že Michael Giacchino udělal víc než luxusní soundtrack do kterého zakomponoval i originálního Spideyho melodii (jestli se ptáte kterou tak vám připomenu odryvek ze Simpsonů ve filmu a hit Spider-Vepř

Sdílet tuto stránku: 

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: