Rabadi
Komentáře

prvni predchozi 4 5 6 7 8
 • 75%
  0
  0
  7. 5. 2017

  Milé, vtipné, trochu možná dětské, ale to jsou všechny tyto komiksové filmy. Každý hrdina je originál, který není v jiném Marvel filmu. Všechny Marvelovské filmy do sebe zapadají a je zajímavé, když si to člověk uvědomí. Nejroztomilejší Groot! Taneček malého stromečku na konci dostane každého.

 • 90%
  0
  0
  7. 5. 2017

  Samozřejmě klasika. Moc hezký a zajímavý film, který člověka přinutí přemýšlet. Tom Hanks nezkazí žádný film, kde se objeví, tam to stojí za to. Konec je také pěkný a věřím, že se malému Forestovi podařilo vyrůst ve skvělého dospělého muže. Prolínání různých historických událostí je sice neuvěřitelné, ale v kombinaci s výkonem TH to jde přijmout.

 • 60%
  0
  0
  7. 5. 2017

  Docela zajímavý film ze série filmů o superhrdinech. Kdo má rád tyto filmy, určitě ocení. Mně film připomínal něco mezi Green lanternem a Supermanem. Moc dobře nechápu, jaký užitek bude mít takovýto typ hrdiny v rámci Avengers, ale budiž. Nechám se překvapit. Létající plášť? Trochu zvláštní, ale co už mají tvůrci vymýšlet. A pokud někoho zajímá mystika, tak si taky přijde na své.

prvni predchozi 4 5 6 7 8

OMůj oblíbený uživatel

0 ×

Poslední aktivita