Morra
Komentáře

 • 25%
  0
  0
  4. 9. 2019

  Proč Salmo proč? Ten film je tak neskutečně hloupěj a trapnej, že jsem měl co dělat, abych se vůbec dodíval do konce. Logika zde není namístě, ale za to trapnosti je tu vážně požehnaně. Film by možná slavil úspěch někde na party kde se hodně pije, protože tohle se bez alkoholu vydržet nedá. Těch pár procent dávám aspoň za Salmu.

 • 40%
  0
  0
  4. 9. 2019
  Syn temnoty (2019)

  Syn temnoty mohl být slušnou kultovkou, ale bohužel se mu nepodařilo z tak výborného námětu vytřískat více. Celé to zůstalo tak na půl cesty. Hodně chybělo jak do napětí, tak do pořádného hororu. Scéna s okem a sklem byla vynikající, ale to je na celý film prostě málo. Možná bylo očekávání až příliš velké.

 • 100%
  0
  0
  4. 9. 2019

  Tatantino mne úplně převezl. Od filmu jsem něco očekával, ale to co jsem nakonec dostal bylo zcela jiné a lepší. Leo předvedl jeden z nejlepších výkonů, ale Brad ho tentokrát strčil do kapsy. Hodně se tu mluví o geniálním finále, ale málo se mluví o tom jaký filmový skvost mu předchází. O geniální režii snad ani psát nemusím. Už se těším na další snímek.

 • 80%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Shazam! (2019)

  Konečně superhrdina ze stáje DC, který se za svůj solo film nemusí stydět. Tvůrčímu týmu se povedl namíchat velmi příjemný mix akce, komedie a hrdinství. Zachary Levi si svou roli očividně užívá a na filmu je to znát každou minutou. Zaporák v podání Marka Stronga taky super

 • 25%
  0
  0
  14. 5. 2019

  Pan Langmajer mi nikdy k srdci nepřirostl a to platí i nadále. To stejné bych mohl říct i o paní Polívkové. Tento film beru spíše o pokus vytvořit komedii, nežli samotnou komedii. Spousta pitvoření a trapnosti bez špetky humoru. Navíc všechno už tisíckrát videné

 • 65%
  0
  0
  14. 5. 2019

  Originál je super a jsem rád, že si z něj tvůrci vzali jen ty kladné věci.Eugenio je navíc mega sympaťák a Anna ho dobře doplňuje. Snímku nechybí spousta zábavných míst, ale na druhou stranu i spousta trapných a zbytečných míst. Jako celek to však dobře funguje.

 • 100%
  0
  0
  14. 5. 2019

  Ach můj bože. Ten film je naprosto skvělý a geniální. Úvodních patnáct minut dalo jasně najevo kdo je na tomto hřišti pánem. Trailery naštěstí nic neukazali a navíc dokázaly spíše svést ze stopy. Akce je plno s je přehledná a hlavně velkolepá. Nádherná rozlučka.

 • 95%
  0
  0
  27. 6. 2018

  V tomto případě nemohu jinak hodnotit než skoro plným počtem. Příběh se odehrává na pozadí "vlády" Pabla Escobara,který je mou oblíbenou personou. Scénář je výborně napsaný,ale hodně mu to usnadňuje příběh který v tomto životě napsal sám život. Tom mě velice bavil a místy jsem se válel smíchy.

 • 85%
  0
  0
  27. 6. 2018

  Výborný Thriller. Jako horor Tiché místo nepovažuji. Na to tento snímek postrádá velké množství prvků vlastní hororu. Každopádně scénář je skvělý a herecké výkony výborné. Ticho snímku sluší a díky tomu je zde obrovské množství napínavých situací. Výborná prvotina.

 • 100%
  1
  0
  27. 6. 2018

  Jako obrovský fanoušek komiksů a hlavně Marvelu jsem si tento snímek nemohl nechat ujít. Mí oblíbení hrdinové se opět sešli v jednom filmu a opět to stojí za to. Příběhově Infiniti War strčí do kapsy všechny předchozí Marvelovky. Humor jede na 110 procent a akce je velké množství a je výborně nasnímaná. Navíc je Thanos skvělý.

 • 75%
  0
  0
  14. 11. 2017

  Nechápu jak tento snímek může mít od recenzentů průměrných 55 procent. Vždyť je zabiják a bodyguard výborná buddy komedie nabitá prvotřídně nasnímanou akcí , humor a skvěle napsanýma postavama. Selma je děsně hot a její role je vážně výborná. Pobavil jsem se velmi dobře.

 • 70%
  0
  0
  14. 11. 2017
  Život (2017)

  Život je takovou nemastnou - neslanou verzí vetřelce,který však letos hooodně zakopl v podobě Covenantu a tak mne aspoň tento horor trošku zabavil honičkami ve vesmírné lodi. Obsazení je fajn a hlavně Ryan Reynolds je dobrý. Mohlo to dopadnou mnohem lépe,ale i hůř

 • 80%
  0
  0
  14. 11. 2017

  Originální animovaný snímek,který přímo hýří zajímavými nápady a nádhernou animací. Postavy jsou výborně napsané a vlastně celé Zootropolis v sobě skrývá množství výborných nápadu jako například lenochod na úřadu - to je prostě geniální. Detektivní zápletka je dobrá.

 • 100%
  0
  0
  12. 8. 2017

  Geniální pokračování,které se tentokrát nese v ještě více uvolněném duchu. Já se skvěle bavil a vlastně si ani nepamatuji,kdy jsem se naposledy u filmu tak dobře pobavil. Film se nese spíše až v sebe parodickém duchu a díky tomu se zde setkáváme se spoustou až absurdních scén.

 • 75%
  0
  0
  12. 8. 2017
  John Wick 2 (2017)

  Vesměs to samé jako v prvním díle. Keanu Reeves se po dlouhé době opět našel v nějaké zajímavé roli,která mu nabízí možnost předvést svou obratnost v akci. Hlavně ta akce je základ tohoto snímku. Bez ní by nebyl John Wick to co je. Už se těším na třetí díl.

 • 95%
  1
  0
  12. 8. 2017

  Geniální seriál,který je s každým dílem lepší a lepší. Už samotná animace mne velmi baví a je pro mé oko velmi líbivá. Celý seriál je protkaný smrtícím humorem,který se rád trefuje i do současného dění ve světě. Výborný díl byl například o "planetě" Pluto.

 • 100%
  0
  0
  13. 7. 2017

  Tohle je aspoň pohádka s velkým P. Takové už se dneska prostě netočí a je to velká škoda. Snímek je zábavný a plný vtipných postav. Příběh je také velice dobrý a film si nikdy nenechám o vánocích ujít. Ondřeje Vetchého mám velmi rád a zde mne svou roli potěšil.

 • 100%
  0
  0
  13. 7. 2017
  Predátor (1987)

  Fíha to bejvávaly časy. V kinech byly pořádné chlapské filmy jako Terminátor,Predátor,Komando atd... Tím největším akčním hrdinou byla tahle hora svalů. Arnie je v tomto snímku dokonalý a celkově se nedá co vytknout. Predátor vypadá suprově a akce to samé.

 • 100%
  0
  0
  13. 7. 2017
  Pelíšky (1999)

  Jsem velkým fanouškem pana Duška a zde mne upřímně pobavil. Jeho role patří k vůbec těm nejvtipnějším z celého filmu. Pelíšky v sobě navíc skrývají smrtelný humor,který každou scénou útočí na divákovu bránici. Jen těžko se tak ubráníte od smíchu slzám.

Pořadí v kraji

Uživatel nemá vyplněný kraj

OMůj oblíbený uživatel

0 ×
Sdílet tuto stránku: 

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: