dadoool
Komentáře

1 2 dalsi posledni
 • Tenhle díl má z celé trilogie nejméně v oblibě, viděla jsem ho asi jen 2x a to je oproti ostatním dvou co říct :D. Je to takové pochmurnější a méně vtipné oproti ostaním a to bude asi to proč je tento díl pro mě méně oblíbený. Jack je tam ale skvělý, tak jako vždycky :)

 • Zaručeně nejlepší díl z celé série, to ale jasné, protože je první :). Piráti jsou jeden z mých nejoblíbenějších filmů už od mala. Jack je skvělá role, je vtipnej a hrozně mu ta role sedí :). Příběh je prostě něco novýho, vtipnýho a super. Asi se mi to nikdy neokouká.

 • 85%
  0
  0
  25. 5. 2018

  Po předchozím dílu jsem byla k novému velmi skeptická a moc jsem od toho nečekala. Film mě ale velmi překvapil a celou dobu mě to bavilo, i přes to, že byl film velmi dlouhý. V hrdinech se už trochu ztrácím :D, ale příběh byl vtipnej a napínavej a klidně bych na to šla znovu. :)

 • 85%
  0
  0
  28. 11. 2017

  Nevím proč, ale druhý díl hunger games se mi líbí asi ještě víc než ten první. Je to zase o něco brutálnější a v ději se to hýbe určitým směrem, vše je ještě pochmurnější a hrozivější, nikdo neví co se stane dál. Moc se mi líbí že jsou v tomto díle stále předmětem obsahu hunger games.

 • 75%
  0
  0
  28. 11. 2017

  Je to zase jeden z těch světů, kde většina lidu trpí a menšina žije v blahobytu. Tohle je doplněné jestě o hunger games. Je to velmi brutální a šílený svět, něco na tom ale přeci jen je. Dilm jsem viděla už několikrát a stále mě baví kvůli Katniss a Peetovi. Je to skvělý dvojice a Katniss je ta pravá rebelka, která nakonec všechno zvrátí :)

 • 70%
  0
  0
  28. 11. 2017

  Byla jsem na film moc zvědavá, protože do kina chodím většinou jen na marvelovky. Hodně jsem se těšila na wonder woman protože film byl skvělý a gal gadot tomu dodábá jiskru. CO se týče filmu justice league nebylo to špatní až na celou zýporáckou část, která se mi vizuálně vůbec nelíbila. Připadala jsem si jak v nějaké počítačové hře. Jinak se mi film docela líbil až na některé podbízivé outfity wonfer woman. A mockrát děkuji kinoboxu za projekci :)

 • 95%
  0
  0
  14. 11. 2017

  Jako obrovský milovník Pána prstenů, jsem se na Hobbita neskutečně těšila a i přes mnohé kristické názory, že se film odlišuje od knihy, mně se to prostě hrozně líbilo. Martin Freeman je dokonalý Hobbit. Hudba je naprosto úžasná. Protstě dokonalos. Za mě 5*

 • 70%
  0
  0
  14. 11. 2017

  Na filmu jsem byla se školou. Byl to hodně zvláštní, takový výstední film, plný šílenách scén. Odcházela jsem se zvláštním dojmem. Rozhodně jsem takový typ filmu nikdy dřív neviděla a asi dlouho už neuvidím. Ale jsem ráda, že jsem ho viděla, zase jsem o něco chytřejší :D

 • 85%
  0
  0
  14. 11. 2017

  Kingsman je moje srdcovka, jedničku jsem viděla už snad 10x a je to prostě pecka. Na dvojku jsem se moc těšila, ale nějaké obavy byly. Film se mi líbil, samozřejmě jedničku už to nepřekoná. Co mě ale trochu zklamalo, jak moc se opakovaly vtipny z prvního dílu. Jinak mě to bavilo.

 • 90%
  0
  0
  13. 7. 2017

  Úžasný, dokonalý, skvělý! Nevim jak to ještě vyjídřit. Byla jsem z toho nadšená a unešená. O příběhu wonder woman jsem nic nevěděla, a tak pro mě bylo všechno nové. Život amazonek na ostrově se mi moc líbil, bylo to akční, prostě super! Jen jsem úplně nepochopila výběr záporáka, ten mi tam moc nesedl. Jinak paráda! A Gal Gadot je naprosto nádherná :)

 • 50%
  0
  0
  13. 7. 2017

  Tohle byla prostě totální kravina :D. Nic jinýho jsem od toho ale ani nečekala, a tak jsem nebyla zklamaná. Nakonec to bylo docela vtipný, Dwayne je prostě super snad všude :D. Nejlepší byly ty jeho neustálý narážky na Efrona, z toho jsem fakt nemohla :D. Neznám původní seriál, tak nemůžu porovnat, ale šlo to, prostě taková debilní komedie :D

 • 75%
  2
  0
  13. 7. 2017

  Musím říct, že po katastrofálním čtvrtém dílu jsem se toho pátého velmi obávala. Opak je ale pravdou. Díl mě neskutečně překvapil, bylo to vtipné, napínavé a opravdu jsem si to užila. Jediná věc co mi hodně vadila, bylo to jak Jack neustále mluvil jako opilý. Na začátku jsem to brala, ale potom už mě to hodně otravovalo. Dá se na to ale zvyknout. Jinak to bylo opravdu super a byla jsem moc mile překvapená :)

 • 40%
  0
  0
  7. 5. 2017

  Další disneyovka pro děti. Selena Gomez a Demi Lovato se sem přesně hodí a hrajou ty princezničky dokonale. Je to klasický příběh holky na střední co je opomíjená a kluk, do kterého se zakoukala je namyšlený pako. Pak je z ní hrdinka a on má najednou zájem. No prostě klasika. Jako oddychovka dobrý.

 • 45%
  0
  1
  7. 5. 2017

  Zase popelka?? Tohle snad nikdy nepřestanou točit. Zajímalo by mě co ještě Popelka může ztratit. Telefon, mptrojku, příště by mohla ztratit třeba tampony :DD. Její sestry se tak snaží, až je to totálně otravný. Písničky jsou ale docela fajn. Tak když se člověk nudí, nebo chce vypnout, tak to jde.

 • 25%
  0
  0
  7. 5. 2017

  Naprostá ptákovina o sourozencích, kteří musí dát zpátky dohromady svoje rodiče, jinak zmizí navždy :O. Alex je vším otrávená, ale pak je najednou zase milá a všechny miluje, no co k tomu říct, klasické Disney pro děti se šťastným koncem. Ale jako oddychovka docela dobrý :D

 • 90%
  1
  0
  1. 5. 2017
  Popelka (2015)

  Jedna z nejlépe natočených moderních pohádek a přeci se drží původního příběhu. Je vidět, že to prostě jde. Nádherně zpracované, krásné prostředí, kostýmy, herci a ta hudba! Ta mě doslova očarovala. Něco tak nádherného jsem dlouho v pohádce neslyšela. Opravdu krásný zážitek se vším všudy.

 • 90%
  0
  0
  1. 5. 2017

  Tak tohle byla naprostá pecka! Dlouho jsem se v kině tak nepobavila. Trojice byla perfektní, vtipná a také velmi dobře zahrané. Prostě bomba. Jak si trojice starých pánů plánuje loupež, no to bys prostě nevymyslel :D. Klidně bych šla do kina zase, to se určitě vyplatí, i když tě v bance okradou o penzi a přijdeš o barák :D.

 • 85%
  0
  0
  1. 5. 2017

  Na osmý díl se mi popravdě do kina ani moc nechtělo. Podle traileru to vypadalo na totální blbost, která už mi může dojem ze série spíše zkazit, ale opak je pravdou. Film mě velmi překvapil. Ani po osmé to nebyla nuda, příběh měl nápad a celou dobu mě bavil. Soundtrack byl jako vždycky parádní, já si nemůžu stěžovat.

 • 55%
  0
  0
  7. 4. 2017
  Život (2017)

  Bylo to ze začítku zajímavé, pak už jen děsívé :D. Některé scény mi ve filmu moc nedávaly smysl a to byla trochu škoda, protože to připomínalo takové ty klasické nesmyslné horory. Jinak pěkné záběry, zahrané velmi dobře, ale už bych se na to znova nekoukla, na mě až moc děsivé :D

 • 90%
  2
  0
  7. 4. 2017

  Naprosto úžasná pohádka! Dokonale zahraná, krásné prostředí, pěkné záběry. Šla jsem na to s tím, že jsem neznala původní příběh a verzi, a tak jsem byla moc zvědavá, jaké to bude. Někteří co znali původní příběh si stěžovali, že verze není moc povedená. Po shlédnutí nové verze jsem se podívala na tu původní a musím říct, že se to opravdu povedlo. Pár drobných změn a předělávek a film se trochu protáhl, ale bylo to opravdu kouzelné. Zvíře skvěle zahrané, Emma dokonalá jako vždy! Hudba nádherná, stejná jako v původním filmu, což mě příjemně překvapilo. Nejvíce mě po celou dobu filmu bavil Ian Mckellen, opravdu dokonale nadabované. Kdo šel na film s dabingem, udělal podle mě velkou chybu. Už se moc těším, až film uvidím znovu.

 • 40%
  1
  2
  7. 4. 2017

  Opravdu nerozumím těm pozitivním ohlasům. Vždyť to byla oproti jedničce totální katastrofa! Děj to nemělo naprosto žádnej (jako vážně, o čem to vlastně bylo??) pár vtipů, které byly docela povedené, ale jinak hrůza. To co bylo u dvojice čerta a anděla kouzelné a vtipné, tady je už jen ohraná písnička a vůbec to nemá takové kouzlo. Zlá trojice čerta, anděla a mikuláše je totálně trapná. Jediné scény, které se mi líbily, jsou asi ty u nebeské brány, ale to je tak celé. Opravdu nechápu ta vysoká hodnocení.

 • 70%
  0
  0
  21. 3. 2017

  Ujetý, praštěný, totálně pitomý, ale je to prostě sranda. Už jsem to viděla několikrát a pořád mě to baví. Kočka v šatech, "george clooney" a údolí ubohosti mě bude bavit asi pořád. Stejně to bylo na základce podobné, tak se tomu alespoň teď člověk může smát :D

 • 70%
  0
  0
  19. 3. 2017
  Zpívej (2016)

  Bylo to milé, postavy byly sympatické, nikoho neurazily. Po celou dobu jsem se dobře bavila, překvapil mě zvrat v ději, který bych u takového filmu třeba ani nečekala, vzhledem k tomu, že jsou všechny většinou hodně podobné. Hodně mě překvapil hlas Scarlett a Reese, vůbec jsem to nepoznala. :D

 • 40%
  0
  0
  19. 3. 2017

  Co to proboha bylo? Takovou blbost jsem opravdu nečekala a občas jsem si i říkala, jestli to myslej vážně. Bohužel mi to po celý film přišlo jak piráti z karibiku, akorát s jinými herci a v jiném prostředí, až na johnnyho deppa, který se chovat přesně jako Jack Sparrow. Bohužel i hudba mi připomínala piráty. Herecky dobře zahrané ale Armie Hammer se mi do role Lone Rangera vůbec nehodil a ani na mě tak nepůsobil. Možná kdyby byl v roli někdo jiný, bylo by to lepší. Škoda 40 %

 • 85%
  0
  1
  12. 3. 2017

  Tohle byl můj první film o Kongovi, takže nebudu srovnávat s žádným jiným předchozím filmem. S příběhem jsem byla dříve trochu seznámená, ale to pouze z doslechu a jen malé ústřižky. Nevím tedy jak jiná zpracování, ale film se mi moc líbil. Moc pěkné kamerové záběry, příroda Vietnamu je opravdu dechberoucí. Jackson byl skvělý jako vždy a Hiddleston to také zahrál moc pěkně. Určitě se vyplatilo to vidět na velkém plátně.(Děkuji Kinoboxu za parádní promítání! :) )

 • 70%
  0
  0
  2. 3. 2017

  Moc mě to bavilo. Bylo to milé, roztomilé a i když byl děj nakonec podobný jako všechno ostatní animáky, bylo to v něčem jiné a zajímavě pojaté. Pro děti určitě poučné, o přátelství, rozdílech a odvaze. Prostě taková pohodová oddychovka pro všechny. :)

 • 85%
  2
  0
  2. 3. 2017

  Jednoduše wow! Bylo to parádní, akční, velmi brutální ale propracovaná podívaná. Občas jsem si musela zakrýt oči :D. Ale jinak to bylo opravdu skvělé, vtáhlo mě to naprosto po celý film. Rozhodně pokrok od minulého Wolverina. Prostě paráda. Určitě se vyplatí na to jít.

 • 75%
  0
  0
  1. 3. 2017

  Tenhle film už se stal mojí tradicí na Vánoce. Je to takový příjemný příběh, navozující vánoční atmosféru. Některé scény mi přijdou po čase už trochu trapné, ale i tak je to příjemná oddychovka, na kterou se ráda zase po roce podívám. Bill Nighty se mi jako postava líbí nejvíc, prostě šílenec :D

 • 100%
  0
  0
  1. 3. 2017

  Opravdu velkolepý závěr celé trilogie. Dokonalý příběh, dokonalé ztrvárnění přátelství, vytrvalosti a odvahy. Prodloužená verze ještě lepší. Nikdy mě to neomrzí i dyž jsem to viděla už nesčetněkrát. Opět hudba naprosto dokonalá, podtrhuje příběh a navozuje atmosféru.

 • 85%
  0
  0
  1. 3. 2017

  Opravdu velmi silný příběh. Moc se mi líbil vždy perfektní Hanks. Pěkné drama.

1 2 dalsi posledni

Pořadí v kraji

Uživatel nemá vyplněný kraj

OMůj oblíbený uživatel

0 ×

Poslední aktivita