Arnarmo
Komentáře

1 2 3 dalsi posledni
 • 70%
  1
  0
  16. 7. 2017

  V nejlepším se má přestat. Neříkám, že pátý díl Pirátů byla katastrofa, to rozhodně ne! Místy sranda, občas napětí, ale dochází tomu pomalu šťáva. Nic originálního se už neodehrává a možná bych už skončil. Ale ok, mělo to drive, styl a pořád se něco dělo.

 • 100%
  0
  0
  16. 7. 2017

  Trochu jsem se bál, přeci jenom německé filmy moc nesleduji, ale toto byla pecka! Je nutné to trochu brát s nadsázkou, i když je to podle skutečné události. Jinak dojemné, neskutečně zábavné a chytlavé. Během sledování jsem měl neustále úsměv na tváři. Nebojím se Rande naslepo označit jako jednu z nejlepších komediích roku.

 • 85%
  0
  0
  16. 7. 2017

  Konečně se to povedlo. Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti mě nebavil a byla to jednoduše katastrofa. Teď se to ale u DC změnilo! Vtipné, skvěle natočené a chytlavé a hlavně ne trapné...Gal Gadot jako svůdná Amazonka funguje a i když vizuální stránka trochu zlobila, akce byla tak přehledně natočená, že to byla krása pohledět.

 • 60%
  1
  0
  16. 3. 2017
  Mlčení (2016)

  Mladí mnichové to nemají jednoduché, ale ani divák ne, jelikož slyšet cca 150 minut myšlenkové pochody Garfielda, který poukazuje na jasné skutečnosti, je k zbláznění (Spíš bych nazval film Mluvení.). Je jasné, že téma, kdy naši hrdinové šíří svou víru v „bažině“ Japonska, není pro každého, a proto by si film neměl pouštět někdo, kdo ani neví, co je to symbol či Bůh. Já to naštěstí vím, a tak mě film, navzdory velkému množství hluchých míst, zabavil. Vyměnil bych hlavní herce, protože pořád v nich vidím hrdiny z jiných filmů než skutečné milovníky víry, i když třeba jsou jejich představitelé věřící. Ale dobře, mělo to atmošku a myšlenku, což oceňuji. Několikrát jsem se nad filmem zamyslel, i když nedokázal zasáhnout srdíčko.

 • 80%
  1
  0
  16. 3. 2017
  Zpívej (2016)

  Zpívej mi příjde jako zanedbanější brácha super animáku Zootropolis. Městečko je fajn, hlavní postavy jsou skvěle vykreslené a příběh jednoduchý a volně plynoucí. Jediný problém, který jsem měl je, že animák nedostál svého názvu. Moc se v něm nezpívá. Finální čísla byla fajn, ale rozhodně by se dalo víc vytřískat z pěvecké soutěže. Skutečně, soutěžící, kteří chtěli oslnit dvojčlennou porotu svým (ne)výtečným zpěvem, mě bavili nejvíc z celého filmu. Oceňuji, že to dokáže pobavit malé diváky, ale i ty větší, mezi které se rád řadím

 • 75%
  2
  0
  16. 3. 2017

  Hugh Jackman jako Wolverine naposledy. Minulé jeho příběhy jsem taktéž sledoval, ale byly tak mizerné, že si nepamatuju nic, co v nich bylo. Kromě samotného mutanta s drápky. Takže oceňuji, že jsem si nic nemusel pamatovat a stejně jsem se v Loganovi neztratil. Pokud bych měl nového Logana srovnat s minulými díly, musím uznat, že vše, ale úplně vše je lepší.

  I tak mě to ale nechalo chladným a rozhodně jsem po zhlédnutí v kině nekřičel, ať mi to pustí znovu, že si rád připlatím. Asi mě nenadchla struktura filmu stylu: "Musíme jim utéci! A jéje, našli nás. Tak jim znovu utečeme. A né! Zas nás našli. Tak opět utečeme! Hm jak to, že nás našli? Tak si to s nimi vyřídíme." Navíc, což mě ale překvapilo, jsem se bál té holky, resp. bál jsem se jejího výkonu, ale kupodivu mě občas bavila víc, než samotný Jackman. Skutečně výtečná malá herečka.

  Logan není rozhodně špatný film, to netvrdím. Jako rozloučení s legendou funguje dobře a věřím, že ne jedno oko nezůstalo suché. Nepřístupnost tomu dodala šťávu, ale možná bych ještě přitvrdil. A konečné finále naštěstí netlačilo moc na emoce, takže Wolverine odešel důstojně. Doufám, že ho nenahradí. Pro mě bude vždy Wolverine jedině Hugh Jackman. Však jsem na něm vyrostl.

 • 80%
  0
  0
  16. 2. 2017
  Zakladatel (2016)

  Zakladatele beru jako informativní film, který nám sice neukázal nic nového, ale díky němu jsme se dokázali přenést do dob minulých a do "slavných" začátků slavného McDonalds. Michael Keaton svého Kroce skvěle zahrál a přímo se pro tu roli narodil. Jeho intriky a odhodlání jsou neuvěřitelné. Kdo ví, zda to tak skutečně bylo, ale bylo to zajímavé sledovat. I když film na emoce moc netlačí, bylo mi ke konci vlastně bratrů McDonaldových líto. (A hlavně nezapomenout na okurku! :) )

 • 70%
  1
  0
  18. 1. 2017
  Příchozí (2016)

  Čekal jsem něco víc. Je to kvalitní sci-fi, které dokáže udržet pozornost. Příběh mě udržoval v napětí a vyčkával jsem finále, které se dostavilo, ale ne takové, které by mě posadilo na zadek. Výtečně natočené scifi, ale rozhodně to není nejlepší titul loňského roku.

 • 50%
  1
  0
  13. 1. 2017

  Nejsem zarytý fanda, takže asi nedokážu ocenit dílo jak by se mělo. Chápu, že pro nadšence to muselo být skvělé, jelikož po vizuální stránce je vše jak má být. Mě to ale nudilo a to poměrně dost. Omlazení hrdinů je nový trend a já si u toho postěžoval, kde jsou ty časy prvních mutantů, na kterých jsem vyrůstal. Záporák bez šťávy, finále nudné a hodně postav, které se nedokázaly v poměrně dlouhé stopáži rozvinout.

 • 65%
  1
  0
  13. 1. 2017

  Ulítlejší a vulgárnější verze Fotr je lotr, což jako komedie může fungovat, ale neodliší se od ostatních. Místy ohrané vtipy, předvídatelné kroky postav a celkem i nuda. Proč je to tak dlouhé? Ale přiznávám, že místy jsem se zasmál (záchod, párty ...). Nic, co by mi utkvělo v hlavě.

 • 65%
  0
  1
  12. 1. 2017

  Nejsem moc fanda rodinných filmů s dětmi, ale u tohoto filmu rád udělám výjimku. Film mě bavil od začátku až do konce. U některých scén jsem se od srdce zasmál. A také musím zdůraznit dobrý herecký výkon Roberta Hoffmana. Takže si to rád někdy pustím opět.

 • 50%
  0
  0
  12. 1. 2017

  Promarněný potenciál. Přitom postavu Hulka mám rád. Zde bylo spousty hluchých míst a chvílemi nuda a příběh, který nezaujme. Já ale superhrdiny mám rád, takže nehodnotím, jak bych asi měl. jsem rád, že Edwarda Nortona vystřídali. V Marvel Universe by se mi nelíbil.

 • 55%
  1
  0
  10. 1. 2017

  Hru jsem jednou zkoušel, ale rozhodně se nepovažuji za herního fandu, který o tom vše ví a má s hraním této série obrovské zkušenosti.

  Přesto mi příběh přišel srozumitelný (ze začátku sice lehce zmatečný) a neztrácel jsem se v něm. Napojení na Animus a celkově přiběh v zařízení Abstergo mě bavil vic, než části z minulosti. Taková hodně povedená virtuální realita. Co se týče bojových scén a parkouru, to mě bavilo a díky nim to utíkalo. Jinak tím bych asi skončil. Přišlo mi, že nikdo v tom filmu, až na Michaela Faasbendera, neuměl hrát a mluvit. Finále bylo lehce předvídatelné a v jistých směrech i úsměvné. Je divné, že tak moderní zařízení není připraveno na vzpouru a honit útočníky jen pomocí obušků - no, nevadí. Spousty otázek nebylo vyřčeno, ale něco si divák dokáže domyslet.

  Jen nechápu, proč měl Fassbender ty asasínské návleky na ruce, když nic jiného k propojení nepoužíval - asi pro efekt.

 • 85%
  1
  0
  8. 1. 2017
  Agnus Dei (2016)

  Obával jsem se, abych se nedočkal jen čisté pomoci jeptiškám ze strany Mathilde, ale nakonec jsem obdržel kvalitní příběh plný emocí a nečekaných zvratů. Pravdivý film podle drsné skutečné události, který mě dokázal zaujmout nejenom příběhem, ale také zpracováním, atmosférou a hereckými výkony.

 • 70%
  0
  0
  8. 1. 2017

  Francouzská komedie, která dělá čest komediím z této země. Přesto nevyužívá svůj potencál na plno. Skvělá myšlenky a když byla ústřední dvojice spolu, tak mě to bavilo více, než když řešila svůj soukromý život jen V. Efira. Škoda, že nenašli skutečně malého herce, jelikož digitální trik byl občas až moc vidět. Jinak ale potěšilo, rozesmálo - jen od toho nečekat moc.

 • 60%
  1
  0
  6. 1. 2017

  Měl jsem ohromná očekávání a ty se nepodažilo uspokojit. Není to špatný film, to ne, jen když očekávám 110%, díky masivní kampani, a dostanu jen 50% - to bolí. Příběh je celkem jednoduchý - "nejdříve si to rozdáme, abychom pochopili, že spolu přemužeme nepřítele." Ten sám o sobě nebyl dost propracovaný a bez charisma. Občas nuda, pár scén to zachránilo. Nu, zůstanu věrný Marvelu.

 • 65%
  1
  0
  6. 1. 2017

  Trochu mi to připomíní detekticku Deset malých černoušků. Všichni jsou zavření v jedné místnosti a neví se, kdo je ten "padouch" a kdo přežije. Co mě hlavně zaujalo, byla atmosféra, ta mě oslnila. Vše působilo tak skutečně a propracovaně. Jinak je to klasická tarantinovka - krev, zvratky atd. Jako nejlepší film roku 2016 to nehodnotím, ale rozhodně nebude zapomenut.

 • 60%
  0
  0
  6. 1. 2017

  Naprostá komedie bez smyslu a propracovaného příběhu, ale i přes to všechno dokáže zabavit. Kevina moc v oblibě nemám, ale Dwaynea miluju, takže bez něho bych hodnotil o hodně méně. Občas jsem se zasmál, někdy jsem přivřel oči nad trapnou scénkou. Prostě jako u každé komedie tohoto typu. Neurazilo.

 • 75%
  1
  0
  6. 1. 2017
  Frekvence (2016)

  Film z roku 2000 mě bavil a proto jsem dal šanci i tomuto seriálu. Na seriálu je vidět vliv CW, ale to mi nevadí, jelikož jsem už zvyklý. Příběh je dostatečně zajímavý a drží mě už několik dílů. Pokud to neupadne do stereotypu, bude zajímavé příběh sledovat nadále. Pokud vás film zaujal, tento seroš doporučuji.

 • 70%
  0
  0
  6. 1. 2017

  Je to staré, je to trochu jiné než známe, ale krásně se to drží knižní předlohy. Což oceňuji. Pokud jste předtím četli knihu jako já, budete ve filmu ochuzeni o moment překvapení, ale to tak bývá. Dabing trochu předělal ustřední rýmovačku, ale dalo se to přežít.

 • 90%
  1
  0
  6. 1. 2017

  Celou sérii prostě miluju. Začal jsem knihama, skončil jsem u filmů. Oceňuji, že se drží knižní předlohy. Podobně jako první knižní dil, i tento filmový je spíše pohádka, ale nějak se začít muselo. Originální, fenomém, vtipné a dobrodružné - co víc si od oživení našich hrdinů na plátna přát.

 • 70%
  0
  0
  6. 1. 2017

  Bylo mi 7 let, když jsem tento seriál rozkoukal a pamatuji si, jak jsem to za teplých letních prázdnin hltal. Dneska bych se tomu asi smál, ale jako malého mě to bavilo a mám na to dobré vzpomínky. Proto tak vysoké hodnocení. Za pár let to bude patřit k seznamu seriálů pro pamětníky.

 • 75%
  0
  0
  6. 1. 2017
  Já a robot (2013)

  Originální myšlenka, kterou jsem dokázal oceňit. Žel, po několika dílech mě to přestalo bavit, protože mi to přišlo stále stejné. Ale je možné, že se k tomu někdy vrátím.

 • 40%
  1
  0
  6. 1. 2017
  Eragon (2006)

  Mé hodnocení je postaveno na mé lásce ke knize.
  Taková škoda. Eragon, jako kniha, mě neskutečně v mém mládí fascinovala. Film mě neskutečně zklamal. Vše špatně, kromě pár přejatých skutečností. Pokud bych ale odmyslel knihu, i tak se jedná o velice béčkové fantasy. Nedivím se, že dvojka už nebyla. Jo, kdyby se jen drželi více knižní předlohy...

 • 100%
  0
  0
  6. 1. 2017
  Hrdinové (2006)

  Už je to přes deset let, takže to skoro řadím k seriálovým klasikám. Mých 100% se týká spíše prvních dvou sériích, které mě tak uchvátili, že jsem je viděl asi 3x za sebou. Originální příběh, propracované postavy, logické chování. Každý díl jsem hltal. Pak to už šlo lehce z kopce, ale pořád byly lepší poslední dvě řady, než nedávný pokus o znovuzrození...

 • 60%
  0
  0
  6. 1. 2017

  Pravidelně sleduji Arrow a Flashe, takže ani Legendám zítřka jsem musel dát šanci. Po první sérii ale přestávám sledovat. Vše je takové umělé, načančané, bez propracovanosti a plné trapných hlášek. Pro fanoušky DC je to vhodné, ale já jsem prostě Marvelák a tím, že sleduji už dva zmíněné seriály od DC jsem už dost nevěrný.

 • 85%
  0
  0
  6. 1. 2017

  Uspokojující a volně plynoucí seriál, který dokáže rozzářit den a vykouzlit úsměv na rtech. Průměrňákovi jsou nadprůměrný seriál.

 • 70%
  6
  2
  4. 1. 2017

  Další drahá jednohubka, která dokáže pobavit. Zeď má doopravdy spousty mechanických vychytávek, takže bylo zajímavé sledovat, s čím se obránci vytasí. Možná škoda, že hned ze začátku dostaneme dávku pořádného útoku, jelikož díky tomu finále působí lacině. Žádná hluchá místa, občas i nějaký ten žert, bez romantiky a plné nereálných bojových scén. Nečekal jsem nic jiného, než pořádnou řežbu a tu jsem dostal. Plus za Matta Damona, jehož role mu sedla. Kam se na něj hrabe Legolas.

 • 80%
  0
  0
  3. 1. 2017

  Krásný příklad toho, jak hamižnost za sebou nechává mrtvoly. Kolik lidí ještě musí kvůli penězům zemřít? Zpět k filmu. Mark Wahlberg není snad herec, on se prostě v tu postavu převtělí. Skutečně mistrovský výkon. Jelikož je Deepwater katastrofický film, tak čekáte, kdy se konečně něco posmolí. I já jsem se přistihl, jak sleduji čas a říkám si, kdy to teda příjde. A ono to přišlo a bylo to peklo. Plus za reálné fotky a záběry.

 • 75%
  0
  0
  3. 1. 2017

  Studiu Illumination se podařilo něco neuvěřitelného. Stvořili malé žluté fazole, které zná snad každý na světě. Nebudeme si nic nalhávat, když řeknu, že bez nich byl se jednalo o podprůměrný animák. Příběhově je to totiž slabé a ostatní postavy se ztrácí ve stínu mimoňů. Jedná se ale o slušné, ba možná i lepší, pokračování prvního dílu.

1 2 3 dalsi posledni

OMůj oblíbený uživatel

0 ×

Poslední aktivita