mustafee
Komentáře

 • 90%
  0
  0
  1. 10. 2019

  Jsem fanoušek, takže nejsem asi objektivní

 • 80%
  0
  0
  1. 10. 2019
  Aladin (2019)

  Za mě super! Krásná Disneyovka, která měla vše co jsem od ní čekal. Barevná, výpravná, veselá, romantická a zábavná pohádka. Hlavní hrdinouvé dobře obsazeni a Will Smith byl prostě skvělej. Nemkolikrát mě rozesmál. V pohádce se zpívá, ale není toho moc a dá se to vydržet.

 • 80%
  0
  0
  1. 10. 2019
  Anna (2019)

  Mě se to líbilo. Anna měla styl, bojové scény super a děj vcelku dobrý. Rozhodně lepší, než Atomic Blonde. Příběh byl dobře natočen a občas odhalil nečekanou situaci. Anna byla velmi sexy a dobře se na ni koukalo. Ostatní herci jsou byli samozřejmě také fajn.

 • 90%
  0
  0
  6. 6. 2018
  Deadpool 2 (2018)

  Deadpool byl opět skvělej! Sranda a super akce. Za mě nejlepší momenty: X Force při dopadu z letadla a taky ta scéna s dorůstáním nožiček. Jinak jsem rád, že si dvojka udržela styl a vše co bylo v jedničce. Nezklamao mne to a to jsem se fakt bál. Cable byl taky dobrej. A málem bych zapomněl na Domino, ta měla fakt štěstí

 • 85%
  0
  0
  6. 6. 2018

  Hustý! Mám rád horory s ufounama, který jsou dobře udělaný. Tento mezi ně rozhodně patří. Skoro se tam nemluvilo a v koně bylo opravdu ticho. Až jsem se bál křoupat popcorn. Obsazení super, akce a zvraty taky. Bavilo mě to a dost mi to připomínalo Znamení s Gibsonnem.

 • 100%
  0
  0
  6. 6. 2018

  Avengers miluju. Tento díl byl opravdu perfektní. Akce, sranda, napětí a překvapení. Thanos byl úžasný záporák a s nikým se moc nemazal. Škoda Lokiho, ten mi bude chybět. Ostatní se z toho nějak vylížou. Byl jsem těikrát a už se těším na bluray. Za mě super!

 • 85%
  0
  0
  14. 8. 2017

  Jsem fanoušek DCU i přes to, že to tak nějak stále není ono. Až Wonder Woman ukázala, že to jde. Gal Gabot byla krásná a na roli se fakt hodí. Děj zasazen do 2. Světové války byl moc příjemnou změnou. Efekty paráda a výprava také. Byl zde i příjemný humor, což třeba B vs S chybělo. Padouch slabší, ale nijak mi zo nevadilo. Těším se na Bluray 3D

 • 60%
  0
  0
  14. 8. 2017

  Efekty super. Město budoucnosti super. Scarlet super sexy.Jen děj byl takovej utahanej. Bylo by lepší, kdyby tam všechny sekala a víc se předvedla jako robot zabiják. Hledání vlastní minulosti už tu bylo tolikrát, že je to trošku nuda. Moc se mi líbilo vylepšování lidí a ty jejich hračičky.Hudba taky dobrá. Jinak průměr.

 • 95%
  0
  0
  14. 8. 2017

  Bezpochyby nejlepší sci-fi letošního roku. Caesar opět dokázal, že je moudrý, citlivý a silný vůdce. Krásný konec příběhu chytne za srdce a je jen škoda, že nebude další. Efekty perfekní, dialogy kvalitní, jen ta válka samotná mne trošku sklamala. Čekal jsem opravdovou bitvu. Stejně mne nejvíc zajímal Caesarův osud a ten se opravdu povedl na výbornou.

 • 75%
  0
  0
  1. 3. 2017

  Hezký film. Tom Hanks opět ve skvělé formě prožívá až neuvěřitelný příbřh podle skutečné události. Neuvěřitelný proto, že jde celou dobu o peníze pojišťovny. Pilot zachránil lidi před jistou smrtí, ale je tahán po soudech kvůli penězům. Dost úlet. Příběh stál za sfilmování.

 • 85%
  0
  0
  1. 3. 2017

  Po dlouhé době moc příjemná česká komedie. Krásná herečka a Vetchý fungovali perfektně. Perfektní postava je starosta, který celý film jen improvizuje a řídí tempo příběhu. Je zde dokonce i několik opravdu povedených hlášek, které si na dlouho zapamatuji. Hezký film!

 • 90%
  1
  0
  1. 3. 2017
  John Wick 2 (2017)

  Perfektní! Nejen Keanu a jeho skvěle natrénované akční scény, ale především mne bavilohlubší nahlédnutí do světa zabijáků. Jejich pravidla a postupy jsou skvěle sestaveny. Opravdu jsems spokojen a už teď se těším na trojku, která by měla celý příběh Wicka ukončit.

 • 95%
  0
  0
  14. 2. 2017
  Morgan (2016)

  Skvělý thriller! Moc mě tento film překvapil. Pustil jsem si ho jen tak a nakonec jsem od něj neodtrhl oči a s napětím sledoval, co se bude dít. Děvče se toho opravdu nebálo. Bylo zajímavé vidět, jak si k ní všichni udělali vztah a hájili ji přes její agresi. A závěr? Ten mě dostal!

 • 90%
  1
  0
  14. 2. 2017

  Další Marvelovka, která mě bavila. Vizuální efekty perfektní. Příběh hezký. Líbí se mi hlavní postava, protože je perfektně obsazená a má styl. Líbí se mi, že je ten film zase trošku jiný, než ostatní superhrdinské filmy. V Imaxu jsem jej opravdu užil (byl jsem 3x)

 • 20%
  3
  2
  14. 2. 2017

  Na film jsem šel s přítelkyní a jen kvůli ní. Byly to nejdelší dvě hodiny v životě :) ! Neslaný, nemastný a hlavně nezajímavý! Jediné co bych pochválil je hudba, která se k filmu celkem hodila. Grey tam vykládá, že je sadista, přitom ji tam třikrát plesk přes zadek. Málem jsem usnul.

 • 90%
  1
  0
  14. 8. 2016

  Bourn jak má být. Nic se nezměnilo a to je dobře. Jen abych pravdu řekl, tak bitky byly takové odfláknuté. Bourn má ve starších filmech perfektní bojový styl, který tam je hodně vidět. Tady jsem se těšil a on všechny sundal tak rychle, že jsem si bitku ani nestihl užít. Jinak top!!!

 • 85%
  0
  0
  14. 8. 2016

  Moc mile mě to překvapilo! Vetchý a Stašová byli zárukou dobré zábavy, ale velmi mě překvapilo zpracování. Akční scény moc dobře provedené ( je vidět, ťe v ČR máme opravdu top kaskadéry) a celkově ty přechody z reality do snu a představ byly fajn. A děj, tan byl hezky ze života.

 • 90%
  0
  0
  14. 8. 2016

  Za mě pecka! Po Batman vs Superman, které se dle mého moc nepovedlo, je toto příjemný komiks. Vtipný, drsný, perfektně zpracovaný. Ano, nebýt Harley Quiny , tak to byla trošku nuda, ale zaplať pánbůh tam byla a opravdu celý film držela tempo. Myslím, že se tento film bude ve sbírce BD vyjímat!

 • 80%
  0
  0
  29. 7. 2016

  Jednočka byla úžasná, kvůli tomu nápadu. Dannyho parťáci, co kouzlej. Skvělý! Dvojka už nebyla tak převratná. Zábávné to bylo. Opět perfektní obsazení ( Harelson byl nejvíc vtipnej) , skvěle provedené triky a zápletka, která byla na můj vkus moc překombinovaná. Ale ano, příjený film!

 • 70%
  0
  1
  29. 7. 2016

  Zklamání. Nic převratného, nic nového a nic co by člověk musel vidět. Nastavovaná kaše s hezkými efekty. Efekty byly ale tak jediné co bylo na filmu hezké. Ovšem 3D v Imaxu mě moc neuchvátilo. Tento film si do sbírky nezařadím, raději to místo věnuji něčemu jinému.

 • 100%
  0
  0
  29. 7. 2016

  Perfektní! Asi nejlépe graficky zpracované zvířata, co jsem kdy viděl! Příběh hezký a hlavního hrdinu si zamilujete. Tygr je hodně krutej a Balů je vzipný. Ve Imaxu to byla opravdu podívaná! Tento film nebude chybět v mé sbírce bluray. Doporučuji všem co mají rádi dobrodružství.

 • 95%
  0
  0
  10. 6. 2016

  Opět skvělá Marvelovka! Parádní akční scény! Vážný příběh, krerý se perfektně odlehčit humorem a hláškami. Nové postavy se povedly, jak Black Panther, tak i Spiderman. Oblíbil jsem si i Winter Soldiera, dostal hodně prostoru a to je dobře. Na filmu jsem byl 3x a už jej mám předobjednaný. Top!!!

 • 90%
  0
  0
  10. 6. 2016
  Bojovník (2015)

  Skvělý a silný film! Herecké obsazení perfektní! Opravdu realisticky podané drama a dobré bojové scény. Na těchto filmech miluju tréninkové části (příprava na boj) a i ta v tomto filmu je dobrá. Film si rád občas pustím.

 • 50%
  0
  0
  10. 6. 2016

  Podle ukázek jsem byl natěšenej. Ve finále zklamanej. Efekty, příšery a souboje ušly. Výprava taky. Ale ten děj byl takovej neslanej nemastmej. Vlastně ani nevím co jsem čekal. Je pravda, že jsem byl v kině, kde ro bylo na můj vkus potichu a o malé velikosti plátna nemluvě. Zklamání.

 • 85%
  0
  0
  10. 6. 2016
  Creed (2015)

  Stallone je pro mě ikonou. A v tomto snímku to jen potvrdil. Velmi se mi v roli trenéra líbí. Ten mladej je taky v poho. Je to hezkej příběh a podle mého i dobře zpracovaný. Nic převratného, ale co čekat od nastavování jedné z nejlepších sérií vůbec. Myslím, že se jednalo o hezkou tečku za Rockym. Film přidám ke sbírce Rocky!

OMůj oblíbený uživatel

0 ×
Sdílet tuto stránku: 

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: