HappyPiere
Komentáře

1 2 3 4 dalsi posledni
 • 30%
  0
  0
  14. 11. 2017

  Původně jsem myslel, že se jedná o sequel Hotelu Transylvánie, ale bohužel ne. Anglicko-německá produkce nepřinesla nic světoborného, krom vizuálu zmíněného animáku s popkulturními odkazy na batmana, hulka atd. To všechno s takovým spádem a vtipem, že děti prosili rodiče, aby už mohli domů...

 • 65%
  0
  0
  14. 11. 2017

  Jednoduchá zábava. Žádná velká věda a kdo má nakoukáno, přijde na tvář pod maskou chvíli po začátku. Přesto bude několikrát překvapen a nakonec spokojen, jaký není detektiv. A žádný nahotinky neuvidíte. Fakt ne. I přesto si to pravděpodobně ještě někdy s někým pustím, abych si o to víc užil Na hromnice....

 • 0%
  0
  0
  14. 11. 2017

  Dlouho jsem neviděl horší film. Debilně napsaný scénář, podle kterého natočili debilní film. Ten pak skvěle načasovali do kin a pro jistotu ho konvertovali do 3D, takže rozmazali 30 % záběrů, aby vytáhli alespoň o dolar víc z naprosto bezduchýho filmu s nulovou šancí vpálit si alespoň jeden záběr do hlavy na dýl jak vteřinu po shlédnutí

 • 70%
  0
  0
  10. 4. 2017

  Mega. Obrovský. A při pohledu zblízka hrozná blbůstka. Ale s nadhledem fajnový. Lepší by asi bylo, kdyby prohodili linky a místo zaměření na jednotku z dob vietnamu, se příběh točil kolem ztroskotance z druhé světové, který by potkal v průběhu nové přeživší. Ale divácky stravitelnější, jak nová Godzilla.

 • 70%
  0
  0
  10. 4. 2017

  Tak film je pohodová oddychovka. Bez velkých ambic, ale převléká starý seriál do nového hávu a celkem mu to sluší. Kostýmy nic extra a u některých zordů jsem musel hodně zapojit představivost, abych je odhalil, ale přece jen lpší jak v TV. Byl tam samozřejmě slaboučskej záporák, pár vtípků a naprosto ulítlá fyzika. Před FF8 super.

 • 60%
  2
  0
  10. 4. 2017

  Kyberpunkové dobrodružství, kterému tak nějak něco chybí. Pravděpodobně je zapříčiněno tím, že to není tak úplně podle Hollywoodského mustru. A překvapivě mi to opravdu vadilo. Výsledek je pilot k seriálu s hezkým vizuálem, ale bez přidané hodnoty. A je to škoda. Snad death note dopadne líp.

 • 90%
  0
  0
  7. 3. 2017
  John Wick 2 (2017)

  Někomu nemusí sedět táhlejší část příběhu, která rozvíjí mytologii světa Johna Wicka, ale pro mne to byla jedna z lepších částí. Celkově film "trpí" značným střídáním tempa, ale jinak je to krásná ukázka toho, jak se dá točit akční film, když nemusíte hlavního herce neustále nahrazovat kaskadéry. Parádní podívaná (příběh samozřejmě bídnej).

 • 70%
  0
  0
  7. 3. 2017

  Mám rád Batmana, mám rád Lego a celkem mám rád Batmana z legokostiček. Nejedná se o žádnej průlomový film, ale pro mě snesitelnější jak Lego příběh. Na plátně se ukáže spousta ikonických odkazů na DC vytvořená ze stejně ikonických kostek. Palec hore...

 • 60%
  2
  0
  7. 3. 2017

  Brutalita nedělá dobrý film, akorát jiný film. A to je případ Logana. Neskutečně táhlý film, který se prodává jako western s komiksovejma postava. Nebo variace na Last of us. Ale ve skutečnosti je to neslané nemastné. Prosťoučký děj, slabí záporáci a nezáživná kamera. Ale brutální film je, nemyslím tím probodnuté lebky Wolviem, ale spíš děti mordující dospěláky.

 • 50%
  1
  3
  19. 2. 2017

  V kinech SW7 a já se těším jak kdybych teprv včera seděl přikovanej u původní trilogie nebo viděl vylodění clonů (ok, hlavně když jsem hltal Pomstu). A pak zklamání s občasným prospáním se. Jak by řekl klasik. "No prostě: nuda, nuda, šeď, šeď." Posun a Darebák Jeden míří do kin. drsný story ze světa mého dětství. Možná jsem z těch pohádek vyrostl a tohle bude to pravý ořechový. A pak? No je to asi jasný. Uvidím po druhém shlédnutí, ale podle mě se to v klidu bude prát se skrytou hrozbou o nejhorší počin, co jsem pod touto značkou dosud viděl. A ani ten konec to moje fandovský srdce nezměkčil. Zbytečný příběh se zbytečnými postavami v hezkém "špinavém" looku.

 • 65%
  3
  0
  19. 2. 2017
  Pasažéři (2016)

  Tak k tomuhle jsem se dostal vážně na náhodu. S problémy spjatý projekt v čele Jennifer Lawrence mě prostě míjel a míjel, až jsem do něj narazil. A to dost tvrdě. Rovnou výjimečně něco pochválím. Vizuál. Jop. Ten byl skvělej (až úžasnej). A to dilema, taky zajímavý. Ale pak se to neskutečně vyhrotí úplně jiným směrem a zazdí se to naprosto nepochopitelnym (ne složitym, jen zbytečnym) finálem. Teda. Teď na to musím vzpomínat a došlo mi, že bez něj by nebyla úžasná bazénová scéna. Měním hodnocení a z 50 % jdeme na 65 %.

 • 75%
  1
  0
  19. 2. 2017
  Zlato (2016)

  Za mne super. Asi už nemůžu dát na své oblíbené recenzenty. Jasný. Neodsýpá to tolik, ale až do finále si člověk nemůže být jist, jak hlavní hrdina, teda, ehm, postava, dopadne. A díky skutečnosti, že na začátku zjistíte tu magickou formuli "založeno na skutečných událostech", tak budete o to napjatější.

 • 80%
  0
  0
  19. 2. 2017
  Zakladatel (2016)

  Mám rád tyhle příběhy. Oproti the social network tady mistr Kroc není za takového padoucha, ale stejně se mu nedá moc dobře fandit. Ale ruku na srdce (při tom, že vám stačí informace poskytnuté z filmu), bratři McDonaldové díky němu ze značky vytěžili, co se finanční stránky týče, asi maximum, které by sami nikdy nezvládli. A co si budeme Keaton je Keaton, takže mrkněte na příběh okolo největšího (spoiler!!!)realitního(/spoiler!!!) hráče na světě.

 • 60%
  1
  0
  19. 2. 2017

  "Ahoj, jmenuju se Alice." "Ahoj, já taky." A... no to je jedno. Dali jsme tomu pointu a uzavřeli kruh. Abychom děj mohli posouvat, tak rozhážeme po světě funkční hummery s armádní výbavou a vrátíme se do úlu. Zopakujeme pár ikonickejch scén. Půjčíme si kulisi z the 100 a vyslechneme ty zbylé fanoušky a nezpomalíme film na dvojnásobnou stopáž. A rovnou to rozjedeme a prostřiháme to po 0,5s, ať dostane záchvat každej zúčastněnej epilepťák. Ale jako jo. Konečně se končí a to ve velkym stylu. Tak dlouhej a klidnej život přeživším? No uvidíme, jak dlouho nechají značku u ledu.

 • 40%
  0
  0
  19. 2. 2017
  Rozpolcený (2016)

  Podle všech ohlasů okolo jsem měl dostat Shyamalana zpátky na koni. Místo toho jsem strávil drahocený čas na nudném filmu, který není ani strašidelný a, a, a vlastně není ničím. Nápad s mnohoosobností zněl určitě zajímavě na papíře, ale bohužel i přes oblíbeného McAvoye se to nepodařilo prodat a nakonec všechny pokusy zazdil konec. Problémem nebyla ani jeho přepálenost v rámci děje vedoucího k probuzení příšery, ale právě nejasnost, čím film má být. Možná by mě to tolik netrápilo, kdyby to bylo kratší (prosím, vystřihejte někdo ty flashbacky).

 • 60%
  0
  0
  10. 8. 2016

  Děti v sále se smáli úplně všemu (nejvíc pak potitulkové scéně) a rodiče tak povětšinou strhli, ale úpadek a vyčpělost značky je již znát. Takže je fajn, že bude konec a přijde se snad s novými náměty. Ale jako rozlučka je to dostatečně přepísklé, takže správné.

 • 75%
  2
  0
  10. 8. 2016
  Mělčiny (2016)

  O-M-G. Film, který není sice nijak oslnivý po stránce příběhu, ale moc se mi líbila kamera a hlavně dívka, která se před kamerou nakrucovala. Ale film krásně odsýpá až k povedenému konci i díky dobrému střihu. Do budoucna bych věřil tomu, že se to zařadí do balíčku s Čelistma.

 • 40%
  2
  0
  10. 8. 2016

  Zklamání. Parta superpadouchů, kdy vlastně ani jeden z nich není vykreslený jako vážně nějaký badass, se rozhodne zachránit svět, resp. je k tomu přinucena. Jak ještě chápu, že v IM3 nebo Ant-Manovi nejsou Avengers, tak si neumím představit, že zánik světa by Batman nějak přehlídnul. Určitě šlo vzít komornější nápad. Ale nechci film hanit, takže napíšu to, co je na něm dobré... soundtrack a El Diablo. No a konec. Zklamání.

 • 80%
  1
  0
  30. 7. 2016

  Čekal jsem víc. Teda neberte mě za zlé, film to byl parádní, ale po těch nadšených recenzích jsem toho čekal asi o trochu, no, víc. Občas mi nedělala dobře syrovost některých scén, ale jinak jsem byl z filmu nadšený hlavně pro chemii ústřední trojice.

 • 75%
  0
  0
  30. 7. 2016

  Zhasni a zemřeš zní sice značně bečkovitě, ale nenechte se oklamat, jedná se o skvělý horor, při kterém zavzpomínáte na některé klasiky tohoto žánru. Já jsem si film velice užil, i když to mohlo být hlavně mojí slabostí pro hlavní protagonistku Teresu Palmer.

 • 70%
  0
  0
  30. 7. 2016

  Mne tenhle žánr prostě baví. Ačkoliv bych v realitě všedního dne, pokus o takový nápad těžko zkousával, tak mě ústřední myšlenka filmu už v jedničce nadchla a líbí se mi už ve třetím díle. Zároveň jsem rád, že se tenkrát v hl. roli udržel Frank Grillo a doufám, že to bude našlapaná série.

 • 60%
  0
  0
  28. 4. 2016
  Morganovi (2009)

  Tak není to zrovna úplně ten Hugh Grant, ale výjimečně se zařadím mezi ostatní diváky televize, kde toto dílo dávají opakovaně, a prostě musím říct, že mě to baví. Je to uvolněný, vtipný, romantický,... Film na sobotní nebo nedělní odpoledne, tak mu jednou dejte šanci.

 • 70%
  0
  0
  28. 4. 2016

  Neřadím se mezi nějaké velké uctívače těchto romanťáren, ale nějak se mi stalo, že jsem se na to dostal už do kina. A krom mého oblíbeného Brosnana musím říct, že Pttinson také zahrál dobře (až jsem nevěřil). A překvapivě i na podruhé to byl stále velice povedený film, i přes znalost některých pasáží...

 • 85%
  0
  0
  28. 4. 2016

  Zajímavý film s podobným hrdinou jako je například Dr. House. Konverzačka, pár povedených vtipů, pár celkem kudel do zad. Za čistou komedii bych film rozhodně nepovažoval. Ale scéna na letišti ohledně stereotypů je dokonalá. A jedna z mála, která se vryla do mozku. Ale díky přetrvávajícímu dobrému pocitu mohu jen doporučit.

 • 75%
  1
  0
  26. 4. 2016

  Lets playům jsem nikdy neholdoval. Nechápu, proč někdo místo hraní si, kouká, jak hraje někdo cizí. A Hardcore Henry je jeden dlouhej lets play, u kterého vás nejednou rozbolí hlava. Ale překvapivě všechny ty odkazy od GTA, AC,... to funguje i přes příběh nula nula prd. A jo, může za to hlavně Jimmy.

 • 70%
  0
  0
  26. 4. 2016

  Rutině natočená klasická pohádka, která má nádherný vizuál. Pár povedených momentů, lekaček pro děti a Mauglí jako McDriver. Ale hlavním lákadlem je zpracování zvířectva, které ukazuje, jak moc moderní technologie uhání vpřed. Bod za návrat Favreaa mezi filmařská kolesa (že ho vetřelci s kovboji pustili)

 • 60%
  0
  0
  26. 4. 2016

  Pokračování Sněhurky bez Sněhurky mi znělo jako rajská hudba, ale nakonec pravděpodobně nebyla K. Stewart tím rušivým elementem, protože ani na podruhé mě příběh Lovce nikterak neohromil. Ale dámské osazenstvo stojí za to a je škoda, že je to konec téhle série, pravděpodobně.

 • 90%
  0
  0
  17. 4. 2016

  Boží, boží a ještě jednou boží. Když jsem slyšel prvně o Scorsesovi, DiCapriovi a Vlkovi z Wallstreet, tak jsem se těšil snad víc jak na návrat do Středozemě. A jako takový očekávaný film je to jeden z mála, kde jsem se těšil právem. Některý scény jsou legendární a osobně si myslím, že Leo měl dostat sošku raději za plazení ve Vlkovi, než ve sněhu...

 • 70%
  0
  0
  17. 4. 2016

  Já Rockyho prostě můžu, ale Zpátky do ringu se mi pod kůži zrovna nezažralo. Hlavně asi zvoleným humorem. Ale přítelkyně to zase kvitovala (takže na další film sháním novou slečnu na spolusledování). Ale samotný zápas je pak povedený a údery patřičně bolí a film je to tedy tak povedený. A je fajn vidět starou gardu takhle pospolu i když v menším.

 • 60%
  0
  0
  17. 4. 2016
  47 Róninů (2013)

  Keanu Revees porazí všechny... vždycky (Neo, John Wick). Je to prostě hrdina každým coulem a stejně tak je tomu i ve 47 Róninů, kdy je na plátně promítána vydařená pohádka/fantasy. Tak je jen škoda, že to dostalo takový záhul od odborné kritiky, protože o špatný film se nejedná. Na vyplnění dlouhé noci bez problému doporučuji.

1 2 3 4 dalsi posledni

OMůj oblíbený uživatel

0 ×

Poslední aktivita