patrick-sarin
Komentáře

1 2 3 dalsi posledni
 • 80%
  0
  0
  20. 3. 2017

  Beru to tak, že první půlhodinka byla nutná na rozjezd a měla zaujmout spíše dětské publikum. Pak se ale začne děj i příběh otevírat a člověk odkojený světem Harryho Pottera je doma. Redmayne je zbrklý sympaťák, pobaví spíše jeho pekařský sidekick. Navíc velké plus za reálie Ameriky ve 20. letech.

 • 85%
  0
  0
  20. 3. 2017

  I přesto, že jsem Kiplingův moudrý příběh četl jako kluk několikrát, nejnovější zpracování s mluvícími zvířaty, co vypadaly jako z dokumentu National Geographic, ve mně vzbudilo úžas. Příběh zůstal věrný knižní předloze, rozpoznat kde končila realita a začínaly vizuální efekty bylo marné, Mauglí mě prostě skvěle pobavil i v dospělosti.

 • 80%
  0
  0
  20. 3. 2017
  Spojenci (2016)

  Sympatický hollywoodský film, jaký tu už dlouho nebyl. Ačkoli to mělo trochu mírnější rozjezd, záhy se dostavila ta správná atmosféra a napínavý příběh, který nepustil až do samého závěru, i když bylo zřejmé, jak to dopadne s hlavní hrdinkou. Mimochodem, ta tomu dodávala ten správný náboj, neboť pohled na ni v krásných šatech byl lahodný.

 • 80%
  0
  0
  20. 2. 2017
  Rozpolcený (2016)

  Dobrý nápad, áčkově natočený, ale nějak se nemůžu zbavit na patře pachuti chtěnosti a béčkovosti. Musím hodně zpětně přemýšlet, proč si vlastně holky zasloužily uvěznit a proč se některé věci děly tak, jak se děly, pominu-li, že to tak prostě Shyamalan chtěl.

 • 75%
  0
  0
  20. 2. 2017
  Zpívej (2016)

  Po dlouhé době jsem šel na animák do kina a nelitoval jsem. Originální nápad tvůrců mě velice zaujal. Zvířata zpívající klasické písně reálného světa, zpívají v pěvecké soutěži, ze které nakonec soutěž není. Každá zvířecí rodina má svůj suprovej příběh. Tím vzniká skvělí zpívaný film, který zaujal určitě každého, kdo ho viděl.

 • 80%
  0
  0
  20. 2. 2017

  Máte-li nutkavou potřebu pozorovat statečného hrdinu s bezedným toulcem, jak vesele kosí digitální hnízdo s nímž si nedokázaly poradit ani celé šiky vojáků v duhových kostýmech, ani pohledná víla z bungee jumping týmu Jeřábnic, tak si raději pořiďte Musou videohru.

 • 80%
  2
  0
  27. 12. 2016

  Star Wars trochu jinak, než jsme zvyklí :)

 • 80%
  0
  0
  12. 12. 2016
  Spotlight (2015)

  Z mého pohledu - konečně výborný film! Skvělé herecké obsazení, Ruffalo+Tucci jsou mí oblíbení. Keaton parádní výkon, to bych do něho neřekl. Pro někoho asi málo akční, mně se postupně budovaná atmosféra líbila. Ty svině mají pracky všude. Pocta novinařině.

 • 75%
  0
  0
  12. 12. 2016

  Příjemný předvánoční film, kde od samého začátku přesně víte, jak to dopadne, ale jste tak nějak naladěni na to, že to tak dopadne. Nechcete žádné překvapení, chcete pěkný příběh, hezké lidi a příjemný vánoční pocit. Teda akorát ten konec-tak nevím, byl useklý jen proto, aby to nebyl typický americký konec, nebo někdo hold střihl nůžkami o pár minut dřív?

 • 75%
  0
  0
  12. 12. 2016
  Mělčiny (2016)

  Film na který jsem se těšil poměrně dlouhou dubu mě rozhodně nezklamal. Nádherná příroda,krásná Blake,dobře udělané záběry se žralokem,parádní spád a skvělé napětí. Na vítku...snad jen závěr boje o přežití. Film na který se rozhodně podívám ještě jednou.

 • 75%
  0
  0
  7. 11. 2016

  Tomu filmu nemám co vytknout. Zajímavý nápad, vtipný příběh, dokonale zvládnuté zvířecí rysy, super čas krásně naplněný a především - zaujme i rodiče, kteří nemusí dvě hodiny trpět a čekat na vytoužený konec. Doporučuji nejen rodinám - i dospělácký tým si to užije.

 • 75%
  0
  0
  7. 11. 2016

  K tomuhle není co říct, to se musí vidět. Totálně šílenej animák plnej zvrácenýho a černýho humoru. Konec mě naprosto odrovnal, kdo ještě neviděl, můžete se těšit, stojí to za to :-D Tuhle šílenost můžu jen doporučit. Navíc je to silně protináboženský.

 • 80%
  0
  0
  7. 11. 2016

  Tak tu máme naprostou pecku. Konečně taky jednou originální horor, ve kterým se jede od záčátku a vydrží děsit a mít atmosféru až do konce. Strašidlo je odporný a těch lekaček je požehnaně. Velmi působivý bez jakýhokoli rušivýho elementu a s bandou sympatických herců.

 • 80%
  0
  0
  9. 6. 2016
  Kolonie (2015)

  Nemůžu se zbavit pocitu, že Kolonie je úplně tuctová romantika na sílu natěsnaná do kabátku vážného tématu. Asi je to tím, že většina alespoň trochu kvalitních českých filmů hořkosladce pojednává o odsunu Němců, komunismu, holocaustu atp... No a co si budem povídat, Češi se to za ta léta prostě naučili prodat. Příště tedy prosím bez zbytečných klišé a trošku víc zapracovat na scénáři.

 • 80%
  0
  0
  9. 6. 2016
  Rezistence (2015)

  Film se moc nedrží knihy a to mu přidává a zároveň bere. Kniha není nijak excelentní kousek, ale neurazí. Film si bere základní zápletku a trochu si jí pozmění...Bohužel ne úplně nejšťastněji. Akční scény jsou skvělé a zábavné, sci-fi je ukázáno lépe než v knize a všechno pěkně odbíhá. Co mi vadí je to, že film doprovází docela nevýrazná hudba. Joseph Trapanese se nijak nepřekonal. První díl je stoprocentně lepší.

 • 75%
  0
  0
  9. 6. 2016
  Focus (2015)

  Tenhle film možná nepřichází s ničím novým, ale rozhodně se u toho dobře pobavíte. Margot Robbie je krásná a Will až nechutně dobrej herec. Ten frajer snad nestárne....od Mizerů vypadá furt stejně! Kostýmy a výprava mě hodně bavili....všechno pečlivě promyšlené. Celkově má film šmrnc a šarmantně si pohrává se zlodějskými tanečky. Je to taková lehčí oddechovka, kterou klidně můžete vyplnit jarní podvečer a bez výčitek u toho sosat karamelový frappe.

 • 75%
  0
  0
  29. 5. 2016

  Skvělý film, s ještě skvělejší Eliškou Balzerovou. Další obsazení je rovněž velmi dobré - Janžurová, Bartoška, překvapivě dobrý Kohák, Vilhelmová atd. Někteří se tu rozčilovali nad tím, že film zasazuje muže a ženy do naprosto zveličených stereotypních představ spojených s oběma pohlavími. Ano, ale proboha, je to film! Brát to s nadsázkou!

 • 80%
  0
  0
  29. 5. 2016
  Looper (2012)

  S nízkým rozpočtem a přitom obsazením Willise a hodně žádaného Gordona-Levitta už je předem jasné, že těm dvěma se to muselo hodně líbit, když do toho šli. Ano, z toho nápadu šlo možná vyždímat víc sci-fi, ale to by šlo na úkor dramatů jednotlivých postav a jejich vztahů. A to by byla škoda. A je to originální scénář! To se počítá.

 • 70%
  0
  0
  29. 5. 2016

  Tahle romantika je lehce netradiční, takže nečekejte srdcervoucí scény na letišti a přeslazení vyznání lásky. Je to o dnešní generaci, o vztazích, o sexu, ale hlavně o hledání sama sebe. Sice film asi neřekne nic nového nebo nečekaného, ale příjemné odpoledne s ním strávíte.

 • 80%
  0
  0
  6. 4. 2016

  Nechce se mi uvěřit, že mi tahle westernová tarantinovka sedla. Klasicky vyšperkované dialogy o prostých věcech a vykrádání Sergia Leoneho a jeho dlouhých záběrů s napjatě laděnými situacemi, které jsou vyhrocené úžasnou hudbou mistra všech mistrů Ennia.

 • 85%
  0
  0
  6. 4. 2016
  Deadpool (2016)

  Nic pro intelektuály v manšestrákách a sáčcích se záplatami na loktech, ale pokud chcete zapomenout na náročný den a nechat se chvíli bavit antihrdinou v červeném oblečku, pak je to film pro vás. Skvělá jízda plná nekorektních hlášek od úvodních titulků až po ty závěrečné a ještě chvíli po nich.

 • 85%
  0
  0
  6. 4. 2016

  Krásný rodinný film. Disney předvedl to, co mu nejvíce jde. Originální zábavný dobrodružný animák se vším všudy. Animátoři si s postavami skvěle vyhráli, do akčního detektivního děje dokázali nacpat dost gagů nato, že se sál v kině smál přibližně každých 5 minut. Dost možná animák roku.

 • 80%
  0
  0
  16. 3. 2016

  Jeden z vzácných v dnešní době. Kvalitní filmařina Roberta Zemeckise nádherně koresponduje se svižným, upřímným a nádherně sentimentálním způsobem, ostatně jak už jsme u Roberta zvyklí po Návratech do budoucnosti a Forrestu Gumpovi. Škoda no, protože mi přijde, že to je fakt vzácnost mít takhle očekávaný film na velké plátno, které vyvolává vícero emocí a všechno krásně zaobaluje do skvělého nadhledu.

 • 80%
  0
  0
  16. 3. 2016
  Grimsby (2016)

  Moje bránice dostala pěkně zabrat, hlavně při scénkách v bungalovech v Jižní Africe, to jsem opravdu nemohl. Zpočátku byla i hluchá místa, která časem úplně vymizela a já se jen a jen bavil. Vzhledem k docela krátké stopáži to mělo docela drajf a nebyl čas na nějaké nesmyslné dialogy či scény. Je to o mnoho lepší než byl například Diktátor. Mohu jedině doporučit.

 • 80%
  0
  0
  16. 3. 2016

  Příjemný film, který vás dokáže rozesmát díky skvěle napsaným a zahraným postavám (sešla se tu opravdu zajímavá skupina), rozsmutnit při krutosti války a nebo naštvat pro absurdnost některých nařízení (ukazuju na tebe, OSN). Aneb co všechno se dá zažít při hledání lana.

 • 75%
  0
  0
  28. 2. 2016
  Joy (2015)

  Přiznávám, je to těžce stravitelný příběh. Hlavně tedy zpočátku. To nejkouzelnější, co může nabídnout je lidský příběh plný emocí. Charaktery jsou tak dobře napsány a ztvárněny, že by jste věřili, že to jsou lidé ze sousedství. Jakmile překonáte těžký začátek, tak dostanete krásný příběh. Složitý, ale uvěřitelný.

 • 80%
  0
  0
  28. 2. 2016

  Staromódní, pro američany tak typicky vlastenecký thriller v plné parádě. Protřelý vlk Hanks ve svých letech už do tuctového filmu nevleze a zahraje špičkově cokoliv, ale ten, kdo podpíral tenhle velkolepej špiónskej most aby nespadl, byl se svou malinkou rolí Mark Rylance, jakožto zajatej ruskej špión. Svým vtipným, neemotivním výkonem dodával filmu lehkonohost, kterou chvílemi tento těžkopádný kolos potřeboval.

 • 85%
  0
  0
  28. 2. 2016

  Nesmírně laskavý a něžný film, zároveň plný prvoplánového i černého humoru. Závěr mi kytičkami připomněl dávné hippies, při některých scénách jsem si vzpomínal na dadaisty, kteří si taky dělali legraci ze všeho. Začínám mít slabost na Yolande Moreau, kterou jsem shodou okolností nedávno viděl v její životní roli v Séraphine. Hraje asi pořád jednu šarži, ale je kouzelná.

 • 85%
  0
  0
  21. 2. 2016

  Pěkné drama o pekelně dlouhé cestě z hrobu až domů. I když dramata nevyhledávám, tak musím uznat, že to bylo dobré jak zpracováním, tak i herecky jen se mi to zdálo občas nudné. Sem tak to oživovali akčnější pasáže, takže se to dalo. Pro mě jen nadprůměr, ale fanoušci žánru nechť si ještě hvězdu přihodí. Z celého filmu plyne jedno důležité ponaučení: "Nikdy, ale opravdu nikdy jsi v lese nehrajte s medvědem", ono to většinou nedopadá dobře i když to není zrovna grizzly.

 • 85%
  0
  0
  21. 2. 2016
  Creed (2015)

  Mezi boxerskými filmy je to unikát. Něco nového. Jsou tam věci, které v jiných boxerských filmech nejsou. Není to typické (nejchudší ze čtvrti, ostatní se mu smějí. První velký zápas prohraje - o to víc cvičí. Velký zvrat - má bojovat se šampionem -> a úplně nečekaně vyhraje).. Ne, tady je to naštěstí jinak. Ač to na první pohled nevypadá - dejte tomuto filmu šanci, je lepší, než jeho "vrstevníci".

1 2 3 dalsi posledni

Pořadí v kraji

Uživatel nemá vyplněný kraj

OMůj oblíbený uživatel

0 ×

Poslední aktivita