gumoch
Komentáře

 • 90%
  2
  0
  17. 9. 2020

  Film přesně naplnil má očekávání. Byla to svěží, nová, "cool" česká fantasy (toto slovo je v kontextu velmi podstatné) pohádka, která má velkou šanci nadchnout děti, ale bojím se, že v očích staršího doprovodu se může trošku ztrácet. Princezna nabízí skvělé herecké obsazení, výborné vizuální efekty, nádhernou kameru a vynikající hudbu.
  S přihlédnutím k tomu, že Roman Zach může chvílemi působit jako Harry Potter senior, který se na stará kolena dal na dráhu Doktora Strange, to nejspíš televizní klasika nebude. Ale proč by taky měla být, těch tady máme už spoustu...
  Suma sumárum, doporučuji všem! Pohádka s Elvisem Presleym tady opravdu ještě nebyla.

 • 100%
  1
  0
  7. 3. 2020
  V síti (2019)

  Jedním slovem - nepopsatelné.
  Ale rád bych se jen krátce a okrajově přeci jen vyjádřil:
  Moc mě potěšilo, že film nevzkazuje prvoplánové heslo "mobily a internety jsou zlo", naopak říká, že je více než jednoduché stát se obětí a spíš než zatracovat svět sociálních sítí bychom měli zahodit strach a stud se v případě ohrožení obrátit na někoho blízkého a požádat ho o pomoc. Myslím si, že existují rodičové, kteří se svým dětem nevěnují a nemají o ně zájem, no a pro dítě je potom "spasením" najít takového náhradního rodiče někde v síti.
  Zadruhé - smekám pomyslný klobouk až k zemi za herecké výkony, odvahu, odhodlanost a provedení před všemi třemi hlavními protagonistkami.

 • 80%
  0
  0
  18. 12. 2019

  Musím tady lehce nadhodnotit už jen za paní Plodkovou a dvojici Neužil - Plesl. Snad díky těmto hercům jsem měl na pohádku velká očekávání a jo, splnilo se to. Já jsem se bavil a myslím si, že je to přinejmenším zajímavý filmový počin, který nám ukáže českou pohádku zase z trochu jiné strany.
  A v neposlední řadě jedno jméno, zářící kdekoliv - Miroslav Krobot.

 • 95%
  2
  0
  24. 11. 2019
  Vlastníci (2019)

  Tak tohle bylo něco pro mě...
  Komedie možná až moc ze života, která stojí na reálných postavách a smysluplných dialozích. Takových Ing. Kubátů, pro které NE je nejsilnější argument, potkáte denně na ulici, ale především v internetových diskusích desítky. To, co se děje při schůzi skvěle zrcadlí celý náš národ a dům, o kteří mají jedni starost a druhým je ukraden, jen aby z toho měli peníze, je vlastně takovým připodobněním k naší krásné zemi. Myslím si, že si tam každý něco najde a nikdo se nemůže cítit špatně, protože film dokáže zároveň nadchnout a urazit snad každého.
  Rozjetá hláškami nabitá komedie pomalu víc a víc ke konci hořkne - tak, jak je to asi se vším.
  Jako třešničku na dortu vnímám skvělé herecké obsazení. Rozhodně doporučuji si udělat klidný a odpočinkový večer s tímto filmem - jen asi děti pošlete spát.

 • 5%
  1
  0
  13. 10. 2019
  Premiér (2019)

  To nejzvrhlejší na tom je to, že jsem po prvním díle chtěl vidět druhý. A ono to opravdu nemá dno. Ta absurdita, nuda a nepochopení základních principů sitcomu jde pořád dál a dál. Nejvíc se bojím, že tenhle "počin" (nebo zločin?) má svou diváckou cílovou skupinu. To by mohlo znamenat konec seriózní české seriálové tvorby.

 • 85%
  3
  0
  4. 10. 2019
  Joker (2019)

  Ono to vlastně bylo hrozně dobré.. Chvílemi až tak, že jsem musel cukat hlavou od plátna, protože se mi z toho dělalo zle. Ano, Phoenix exceluje a předvádí neskutečně rozpolcenou explozi emocí a já jsem si tu postavu docela oblíbil. Vypadá to, že po letech, co jsem ujížděl na Batmanovi, snad začnu fandit panu Fleckovi.

 • 75%
  0
  0
  1. 10. 2019
  Přes prsty (2019)

  Vy jste od Kolečka čekali něco jiného? Někteří jsou překvapeni z vyobrazení žen a mužů a jejich vzájemného vztahu. Někteří říkají, že je to přehnané a přitažené za vlasy. Na někoho to třeba bylo vulgární. A ti největší odborníci řeknou, že příběh měl trhliny a byl celý umělý, aby vyvolal nějaký pocit.
  Já jsem naopak chtěl jít na film, kde si sednu, pustím všechno z hlavy a budu se jen a jen bavit. A bavil jsem se.

 • 90%
  0
  0
  1. 10. 2019

  Je to zakončení jedné velmi dlouhé éry, která nemá obdoby. Propojila desítky filmů, stovky postav a jeden velký příběh.. Možná si to někteří skalní fanoušci představovali jinak, možná už věděli, co se stane, ale myslím si, že pro všechny fanoušky filmu toto musí být prožitek sledovat. A poslední bitva je prostě epická a neříkejte mi, že jste neměli husinu po celém těle.

 • 100%
  0
  0
  1. 10. 2019

  Naprostá exploze hudební geniality. Zárukou kvality musel být už soundtrack, protože Queen byli, jsou a budou špičkou navždy. Přiblížilo to masám nejen jejich hudbu, ale i příběh, což udělá film mnohem zajímavější pro všechny, které to prostě moc nezajímá. A že tam byly nějaké nesrovnalosti? No a co. Kdo chce znát celou pravdu, najde si dokument, najde si knihu a jde ten příběh zkrátka prozkoumat do hloubky..

OMůj oblíbený uživatel

0 ×

Poslední aktivita