Lemmy01
Komentáře

prvni predchozi 1 2
 • 85%
  0
  0
  20. 1. 2015
  Wild Target (2010)

  Jako vždy skvělý Bill Nighty, potěšující přítomnost Ruperta Grinta (HP) a Martina Freemana (Hobit, seriálový Sherlock). Svěží, inteligentní zábava, která občas zklouzne do náznaků parodie a sebeparodie. Žádný hrubý nebo ostentativně vulgární humor. Komedie jak ze staré školy. Takovýhle komedií se dělá už málo.

 • 75%
  0
  0
  20. 1. 2015

  loba je moc fajn, je vidět že Angelina si svou "poslední" filmovou roli užívá, dobré využití talentu madmanské polohy Copleyho (aneb jak ze mě udělala spolupráce z Blockampem a role v jeho blockbusterech: District 9 / Elysium / budoucí Chappi hvězdu), ač jeho postava ne moc uvěřitelná (ale pohádkově zde vynucená - závist, touha po moci a tak) změna jednání. Prostředí pěkně zpracované, Kostýmy skvělé, scénář průměr (průměr s nějakými slabšími momenty obecně / popkornový nadstandard), na to že jde o "bombastický" hollywood mě hodně potěšila pohádkovost celé věci (film je někde na hraně čisté pohádky a moderního fantasy filmu) - hlavně to, že hollywood blockbuster nepotřebuje (ač na nějakou nutnou vsuvku "entího" boje a konečného souboje, kterou si patrně vykopalo studio, aby se mělo dát co do traileru a film prodával) hektolitry krve, zabíjení a smrtí, aby dobře fungoval. Stručně z toho filmu na mě dýchla klasická pohádková atmosféra (a není to jen těmi blížícími se Vánocemi) a mohu ho doporučit.

 • 65%
  0
  0
  20. 1. 2015

  Interview je moc fajn oddech. Typický humor Rogen - Franco. Komu sedí, dobře se pobaví. Komu ne, asi ho film moc nezaujme. V podstatě je film jen lepší žánrovka, která nepřináší nic nového. Hodně pobavila krvavá scéna (no spoiler details). Apokalypsa v Hollywoodu od stejných tvůrců mi seděla víc.
  Zajímavé bylo sledovat dění okolo filmu - svoboda projevu, diktatura, hackeři, kampaň - nekampaň a tak ... film válcuje prodej přes legální stahování - koho by napadlo, že se takhle dobře bude v době pirátů prodávat.
  Na druhou stranu: film s tímhle tématem a s takovou (ne)chtěnou reklamou je předurčen jenom k prodejnímu úspěchu, nehledě na to, jaký by byl výsledek chujovina.

 • 85%
  0
  0
  23. 10. 2014
  John Wick (2014)

  John Wick je parádní akční film se slušnou choreografií a nadupanou hudbou. Film funguje dobře jako homage béčkovým (nejen) akčnákům (herci ve vedlejších rolích, některé dialogy a scény, osnova scénáře obecně), který si bere inspiraci, kde se dá (přestřelka mezi sloupy patrně vzpomínka Keanu na první Matrix, citace Equilibria v soubojích s pistolemi nablízko ...). Dramatické a humorné scény fungují ve filmu hodně dobře. Keanu odvádí slušný herecký výkon (přes určitou "prkennost/trhané pohyby", které jsou ale už jeho trademarkem). Film bych určitě doporučil, pokud člověk má rád akční filmy a nečeká žádnou přemýšlivou filmařinu.

 • 100%
  0
  0
  15. 5. 2014

  • Kniha je sice naprosto o něčem jiném, takže se nesmí srovnávat s filmem. Film sám o sobě splňuje to, co slíbil, škoda, že nenabídl víc.
  • 100%
   1
   0
   15. 5. 2014

   • naprosto luxusní díl Hunger Games, jednička byla hodně slabý odvar (kniha na tom není o moc líp), ale na film bych koukal znovu a znovu - nejenom díky Lawrence, ale i ději, zpracování... Prostě nemám co vytknout a už se jen těším na další díl.
   • 70%
    0
    0
    15. 5. 2014

    • na tenhle film jsem se původně vůbec koukat nechtěl, ale přítelkyně mě ukecala. Nevím, jestli to bylo úplně dobře, ale koukat se na to dalo, pár vtipů tu taky bylo. Určitě se ta doba dala využít i jinak, ale nápad to byl dobrý - co se stane, kdyby vás chtěli navštívit a poznat všechny děti, kterých jste biologickým otcem? A co na tom, že jste jejich matky nikdy neviděl, ve filmu je taky neuvidíte, hlavně se pobavíte s puberťáky a užijete si společný čas trávený chlastem apod.
    prvni predchozi 1 2

    OMůj oblíbený uživatel

    0 ×

    Poslední aktivita