Pája DJ
Komentáře

1 2 3 4 dalsi posledni
 • 75%
  0
  0
  25. 8. 2020

  Jsem doktor Stephan Strange. To jsou slova hlavní hrdiny, která jako slavný neurochirurg poodkrývá po téměř tragické nehodě tajemství vesmíru, která mu byla dosud ukryta díky jeho zaslepenosti vědou i vlastní arogantnosti. Pod tlakem událostí je však nucen hledat uzdravení a naději jinde. Pro řadu diváků může být první polovina filmu velmi zajímavá v druhé již komiksové poté méně. U příznivců komiksů to může být zase naopak. V každém případě se jedná o film, kde najdete kousek od všeho (Matrix, Inception atd.). Za zmínku stojí, že byl místo Benedicta Cumberbatche dlouhou zvažován i současný Joker Joaquni Phoenix.

 • 90%
  1
  0
  25. 8. 2020

  Velmi povedené a velmi dobře hodnocené španělské drama, které si určitě zaslouží své body i hodnocení. Na úvod jednoduchá zápletka, kterou můžete sledovat zpětně díky vyprávění hlavního podezřelého prostřednictvím jeho advokáta. Varianty předkládané divákům se však rozpadají jak domeček z karet, který posléze odkrývá v pozadí skutečnou mrazivou pravdu. Skvělé herecké výkony, skvělá kamera, skvělý příběh, který stojí určitě za to vidět. Jaká je skutečná pravda a kdo je vrah a kdo oběť?

 • 70%
  0
  0
  25. 8. 2020

  Stejně jako například v nedávném filmu Ztracen v džungli se Harry Potter Daniel Radcliffe ocitá opět v příběhu podle skutečné události. Tentokrát se však nesnaží dostat z džungle, ale z vězení v době politiky apartheidu, kdy díky němu můžeme sledovat život a snahu několika politických vězňů, kteří se snaží dostat z vězení ven. Od cesty na svobodu je však dělí desítky zavřených dveří i jejich neutichající naděje. Téměř nervy drásající příběh o snaze vzepřít se moci a překonat téměř nepřekonatelné. Ne každého daný skutečný příběh přesvědčí a zaujme, ale myslím, že si své diváky i tak najde.

 • 70%
  0
  0
  4. 8. 2020
  Modelář (2020)

  Na Modeláře jsem se opravdu těšil a měl velké očekávání. Film samotný má určitě svůj potenciál, který byl dle mého názoru až značně autory překombinován a hlavní hrdina v podání Kryštofa Hádka se chová značně iracionálně. Přestože film zcela jistě vyčnívá z běžné české produkce, byl jsem v konečném součtu poněkud zklamán a čekal jsem více. V každém případě více obdobných filmů a zdařilých námětů.

 • 70%
  0
  0
  4. 8. 2020
  Bloodshot (2020)

  Vin Diesel opustil na chvilku rychlá auta z Rychle a zběsile a změnil image v neohroženého super vojáka, kterého před pomstou opravdu nic neodradí ani nezastaví. Musím uznat, že jsem byl příjemně překvapen a pro příznivce akce šlo o svižnou akci se zajímavou sci-fi námětem. Film má rychlé tempo a tak Vám zcela jistě rychle uteče a nebudete se nudit :o)

 • 80%
  0
  0
  4. 8. 2020

  Akční nářez v podání "Thora" Chrise Hemswortha jako neústupného žoldáka, který dokončí svoji misi za každou cenu. Po delší době opět dobře našlapaný akční film z pera seriálového gigantu Netflix, který jistě uvítá každá příznivec akce, akčních a bojových scén. Nedávno jsem zaznamenal možnost prequelu, takže se můžeme opět čekat na Chrise Hemswortha v jeho nejlepší formě :o)

 • 100%
  0
  0
  12. 11. 2019
  Joker (2019)

  Kdo neviděl poslední filmové zpracování Jokera, jako by nebyl. Po shlédnutí ukázek jsem čekal něco poněkud jiného, ale díky již několikátému shlédnutí společně s drahou polovičkou, si nemůžeme Jokera v podání Joaquina Phoenixe vynachválit. Kdo neviděl, neví o co přichází a tento film se již neodmyslitelně zapsal do filmové historie. Pozor na český dabing, který filmu zcela bere jeho kouzlo a skvělý výkon Joaquina. Stejně tak si nenechte ujít možnost vidět film v IMAXu, což už asi nestihnete. V každém případě nutnost vidět nejen jednou ;o)

 • 75%
  0
  0
  12. 11. 2019
  Taxikář (1976)

  Nebýt posledního zpracování Jokera, zcela by mi film Martina Scorseseho Taxikář unikl, stejně tak jako i o několik let pozdější Král komedie, což by byla velká škoda. Excelentní výkon Roberta De Nira, mlaďoučká Jodie Foster a stejně jako u filmu Král komedie spojující dílky s velmi jasným propojením právě na výše zmíněného Jokera Vám teprve nyní zapadnou do sebe. Skvělý příběh, skvělé herecké výkony. Pokud jste fanoušci Jokera, je pro Vás daný film povinností :o)

 • 75%
  0
  0
  12. 11. 2019

  Nebýt posledního zpracování Jokera, zcela by mi film Martina Scorseseho unikl, což by byla velká škoda. Excelentní výkon Roberta De Niro a spojující dílky s velmi jasným propojením právě na výše zmíněného Jokera Vám teprve nyní zapadnou do sebe. Skvělý příběh, skvělé herecké výkony. I když je film ze začátku osmdesátých let minulého století, stále má co říci :o)

 • 75%
  0
  0
  1. 10. 2019

  Zajímavé islandské držící se typického scénáře obdobných severských filmů. Tajemné drama malého islandského městečka a na první pohled nepropojené příběhy několika hlavních postav nás postupně svádějí do nevyhnutelného tragického konce s odkrytím tajemného pozadí předešlého pátrání v minulosti. Film určitě všechny fanoušky severských filmů nezklame.

 • 75%
  0
  0
  1. 10. 2019

  Vandam, Vandam a zase Vandam - národní hrdina. Jak to ale vše skutečně 17. listopadu na Národní třídě proběhlo? Povinný snímek pro všechny milovníky Jižního Města a hosty svérázné hospody Severka. Novodobý hrdina nebo pouze hrdina, který se snaží o vykoupení. Znalec dějin a válek, který má pocit, že se právě nyní schyluje k velké bitvě. A tak cvičí, aby byl na tu poslední rozhodující bitvu nachystaný.

 • 75%
  0
  0
  1. 10. 2019

  Úspěšné nečekané pokračování ještě úspěšnějšího prvního dílo. Nyní se tak vracíme zpět do typické tradiční francouzské rodiny Clauda a Marie Veneuilových a jejích 4 dcer, které svými sňatky příliš nepotěšily svého otce. Příběh nyní o několik let pokročil a na hlavu rodiny čeká nová nečekaná výzva :o)

 • 65%
  1
  0
  3. 9. 2019

  Devátý film Quentina Tarantina opět ukazuje režisérovu odlišnou polohu s filme, který chce vyjádřit poctu Hollywoodu konce šedesátých let a nechvalně známe rituální vraždě těhotné partnerky Romana Polanskeho. Tarantino opět rozehráva zajímavou partii několika samostatných osudů, které se ve vrcholnou chvíli střetnou v jednu. Bohužel jsem čekal od filmu poněkud více a řada odkazů na filmy šedesátých let mi utekla. I tak skvělé herecké výkony.

 • 75%
  1
  0
  3. 9. 2019
  Slunovrat (2019)

  Ari Aster opět po nedávném Děsivém dědictví ukázal, že patří mezi režiséry, kteří dokonale ovládají své filmové řemeslo. Slavnost slunovratu nikdy nebyla tak temná a hororová za bílého světla. Až na některé herecké výkony nelze filmu nic vytknout a přes poměrně delší stopáž měl film svižné tempo, kdy se opravdu nebudete ani chvilku nudit. Drsné a mrazivé až do morku kostí.

 • 70%
  0
  0
  3. 9. 2019
  Zlato (2016)

  Film jsem zaznamenal krátce po jeho premiéře, ale dostal jsem se k němu až nyní. Matthew McConaughey se jako vždy zhostil hlavní role se vší vervou a do posledního detailu, kdy si roli prospektora se zlatým snem opravdu užíval. Film se drží velmi věrně skutečné předlohy a i po letech ukazuje, jak je zlatá horečka stále živá ;o)

 • 70%
  0
  0
  26. 6. 2019
  Mumie (2017)

  Mumie v podání Toma Cruise opět ukazuje jeho komediální talent, který zde předvání. Každý si ve spojení s Mumii představí spíše jinou nesourodou dvojici než kterou je Cruise a Wallis, ale i tak si myslím, že má Mumie v podání Toma Cruise co do sebe a určitě se při jejím sledování nebudete nudit. Zahoďte sarkofág a hurá do toho :o)

 • 65%
  0
  0
  26. 6. 2019

  Akční role a Tom Cruise jdou zcela jednoznačně dohromady. Po ostatních akčních jízdách typu Mission Impossible však v tomto případě ubereme trochu plyn a vydáme se po stopách netypického armádního vyšetřovatele, který kousek po kousku odhaluje skutečné pozadí příběhu. Přes poměrně pomalejší tempo však můžeme Jacka Reachera doporučit všem příznivcům Toma Cruise i vyznavačům skvělých bojových scén :o)

 • 70%
  0
  0
  26. 6. 2019
  Nevědomí (2013)

  Další z povedených sci-fi velikána Toma Cruise. Jedná se sice o poněkud minimalističtější pojetí oproti např. nepřekonatelné Na hraně zítřka, ale i tak si určitě najde film své diváky. Pocit nevědomí Vás provází téměř celým filmem, který má tak nečekané zvratové linii spějící k nezvratnému konci. Hezky vizuálně pojaté :o)

 • 75%
  2
  0
  17. 5. 2019
  John Wick 3 (2019)

  Důstojné pokračování předešlé akce Johna Wicka dotažené na maximu. Po předešlém neplánovaném návratu ke své původní profesi se musí nyní Baba Jaga Wick vyrovnat se svojí budoucností díky návratu do své minulosti, aby odvrátit nevyhnutelné. Škoda jen příliš nevyužitého potenciálu nové partačky Halle Berry. Tik tak, tik tak - hodiny odbily a John Wick je nyní excommunicado.

 • 75%
  0
  0
  14. 5. 2019
  John Wick 2 (2017)

  Nečekané pokračování úspěšného nástupu Johna Wicka na scénu. Rychlá jízda, která se jen málokdy zastaví. Návrat Johna Wicka je ve vší parádě a mnozí teprve pozdě pochopí, že neměl raději opouštět svůj zabijácký důchod a nebylo tak vhodné probudit spící babu Jagu. Pro příznivce Keenu Reevese a milovníky akce a bohových scén, prostě nutnost :o)

 • 80%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Složka 64 (2018)

  Oddělení Q opět v akce ve skvělém thrilleru, kde se prolíná současnost s minulostí a aktuální až příliš vážné otázky, které vedou k zamyšlení. Další případ nesourodé dvojice okrývá nové skutečnosti a jde obou hlavním hrdinům vyloženě až pod kůži v okamžiku, kdy je nastolené téma příběhu více jak osobní. Skvělé pokračování severského thrilleru jak má být :o)

 • 80%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Skleněný (2019)

  Skvělé završení Shyamalanovi trilogie. Po Vyvoleném, Rozpolceném přichází pan Skleněný. Asi jen málokdo, čekal, že se po Vyvoleném dočkáme ještě dvou pokračování, které rozkryjí celý příběh ve své celistvosti a ukáží nám ještě mnohem více. Více identit i více z celého pozadí. Za mě určitě palec nahoru a mohu Skleněného jen doporučit :o)

 • 80%
  0
  0
  26. 6. 2018

  Pokračování dobrodružství započatých v Casino Royal a přímo navazujících na závěrečné titulky a přímé setkání s tajemným Mr. Whitem. Zběsilé honičky na sebe nenechají dlouho čekat a dosud neodhalená organizace o sobě dává opět vědět. Hroutící se režimy, boj o vodu i pomsta má zde opět své jasně dané místo. Dostane se MI6 opět o něco blíže k poodhalení nových tajemství i spojenectví a nejde agentu 007 veškeré odpovědi na otázky spojené se smrtí milované Vesper? To vše se dozvíte v dalším pokračování agenta s povolením zabíjet :o)

 • 85%
  0
  0
  26. 6. 2018

  První z řady filmových zpracování nejnovějších dobrodružství agenta s povolením zabíjet. Pod oblekem střiženým na mírů se tak poprvé představuje Daniel Craig a ihned se pouští do boje s organizace, o nichž nemá MI6 dodus ani pojetí. Přestože to na první pohled vypadá, že bude akce vyměněna za nervy drásající kamenné tváře u pokerového stolu, není tomu zdaleka tak :o) skvělá podívaná pro všechny příznivce agenta 007.

 • 70%
  0
  0
  26. 6. 2018

  Velmi zajímavé erotické drama vkusně podané a zasazené do filmových kulis v Římě a jednoho nejmenovaného pokoje. Ten za svými zdmi rozehrává vášnivou noc dvou žen, které zde sdílí své dosavadní životy. Vášnivá atmosféra se tak prolíná do vzájemného vyprávění vzájemných životních osudů zahalených pod roušku tajemství. Určitě stojí za vidění :o)

 • 85%
  0
  0
  11. 6. 2018

  Hodné pokračování dámské varianty dnes již legendárních Dannyho parťáků ;o) bylo by škoda, pokud by se v této podobě nedostalo ven a nepředstavilo divákům, které si určitě sympatická osmička hlavních představitelek v čele s Dannyho sestrou Debbie od začátku získá ;o) všem, kteří mají rádi originál, lze jen vřele doporučit a těšit se na možná pokračování.

 • 85%
  0
  0
  6. 6. 2018
  Město 44 (2014)

  Krutý a nemilosrdný pohled na poslední dny války zničené Varšavy. Přestože může vypadat na začátek zcela poklidně a konec války se již blíží, představuje varšavské povstání opravdu závěrečnou krutou tečku do života řady běžných občanů na barikádách i mimo ně. Opravdu skvěle natočený a reálný film zachycující nepatrné střípky ze života skutečných občanů. Můžeme jen doufat, že se dané nebude již nikdy opakovat.

 • 60%
  0
  0
  6. 6. 2018
  Delirium (2018)

  Na úvod docela typická zápletka, u kterého hledáte po dobu filmu veškerá možná řešení a společně s hlavním hrdinou tak tápete v opuštěném rodinném sídle stejně jako on. Co vše je ještě realita a dá se skutečně spoléhat na vlastní smysly. Je rodinné tajemství skryto i po dvaceti letech nebo se chce dostat na povrch. Čekal jsem sice více, ale v kontextu celého večeru s drahou polovičkou nelze říci, že by byl film špatný :o)

 • 85%
  0
  0
  6. 6. 2018

  Po delší době opět skvělý inteligentní horror s velmi zajímavou zápletkou. Mimo hlavní hrdiny hraje hlavní roli ve filmu ticho, které je všudypřítomné. Film je dobré vidět na velkém plátně s prostorovým zvukem, který je poté ještě děsivější. Emily Blunt září po boku svého manžela :o) palec nahoru :o)

 • 75%
  0
  0
  28. 11. 2017
  Vesnice (2004)

  M. Night Shyamalan tak jak ho máme rádi. Po Šestém smyslu bylo velmi těžké pokusit se navázat a navodit tu správnou atmosféru, ale myslím, že milovníci obdobných filmů určitě nebudou zklamání. Prostředí, hudba i táhlé tempo filmu působí dohromady skvěle a typické vyvrcholení na závěr si sám Shyamalan určitě užívá ;o)

1 2 3 4 dalsi posledni

OMůj oblíbený uživatel

0 ×

Poslední aktivita