Kick077
Komentáře

1 2 3 4 dalsi posledni
 • 90%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Rapl (2016)

  Z mého pohledu jedna z nejpovedenějších kriminálek, která byla u nás vytvořená. Už Cirkus Bukowski se mi dost líbil a major Kuneš si skutečně zasloužil vlastní seriál. Líbilo se mi jak nenásilně to působilo. Hynek Čermák je v roli prostě perfektní a ostatní jeho postavu skvěle doplňují.

 • 90%
  0
  0
  14. 5. 2019

  V pohodě plynoucí Marvelovka, která obsahuje až překvapivě dost akce vtipu i nápadu. Poměrně dlouho mi trvalo, než jsem se k ní dostal a o to větší asi bylo překvapení jak je to dobrý film, který rozhodně nezaostává za ostatními známějšími díly od Marvelu.

 • 20%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Natěrač (2008)

  Český televizní film, který se dal koutkem oka sledovat jako doplněk k jiné činnosti. V podstatě mě za celou dobu nezaujal a plnou pozornost bych tomu asi nevydržel věnovat. Nepůsobilo to přirozeně a komedii se to přibližovalo spíš jenom z dálky. Jednou rozhodně stačilo.

 • 55%
  0
  0
  7. 6. 2018

  Celkem průměrná komedie, která je komedií jenom místama. Je tam pár zajimavých momentů a na jedno shlédnutí to celkem i uteklo, ale nedá se říct, že bych se na to plánoval podívat ještě jednou. Podobných filmů už jsem viděl několik a většinu si nepamatuju ani podle názvu, ani podle příběhu, myslím, že tenhle mezi ně zapadne zanedlouho taky.

 • 75%
  0
  0
  7. 6. 2018

  Povedena komedie, která se na začátku rozjede a pak zastaví až na konci. Hlavní dvojice spolu se silným generálem Lee nemá problém s řešením žádného problému a do všeho se vrhnou po hlavě. Kdo od filmu nečeká nic oduševnělého, skvěle se pobaví a odpočine.

 • 90%
  0
  0
  7. 6. 2018
  Vyprávěj (2009)

  Velmi povedený český seriál, díky kterému se dá alespoň trochu nahlédnout na život v době, kterou jsem nezažil a znám ji jenom útržkovitě z vyprávění ostatních. Dobové ukázky na začátku každého dílu dobře doplňují, nebo spíše uvádějí následující příběh, který se odehraje. I přes tu spoustu dílů se mi nestalo, že bych se někdy nudil, nebo měl pocit, že díl nepřinesl nic nového.

 • 60%
  0
  0
  14. 8. 2017

  Odvážná Vaiana patří spíš k průměru. Celkově animované filmy moc nemusím, ale jsou takové, které mě chytnou (třeba doba ledová). Příběh normální, ničím extra nevybočuje, hlášky sice občas sou, ale moc jich neni a docela dost mi vadili ty písničky, kterejch tam bylo až příliš. Dokoukat to sice šlo bez problému, relativně to uteklo, ale reprízu asi neudělam.

 • 90%
  0
  0
  14. 8. 2017
  Brubaker (1980)

  Film z vězeňského prostředí, který se svým nápadem a zápletkou vymyká nad ostatní. Perfektně zpracované i zahrané. Odolný ředitel, který se snaží napravit pokřivené vězeňství v americe, až obdivuhodně sebejistý a neohrožený a i přes rozsáhlé změny si dokázal získat přízeň prakticky všech vězňů.

 • 95%
  1
  0
  14. 8. 2017
  Dunkerk (2017)

  Opravdu hodně povedený válečný film. Dobře a přehledně zpracované jednotlivé příběhy, které tvořili dohromady děj. Celé to bylo podtržené perfektní muzikou, která nenechala ani na chvilku vydechnout. Viděno v Imaxu, kde to teda taky stálo za to. Rozhodně doporučuju.

 • 70%
  0
  0
  1. 3. 2017

  Jeden z nejpovedenějších českých seriálů poslední doby. Obsazení super, herci parádně vystihují svoje role. Najdou se samozřejmě občas hluchý místa, myslím, že nebyl díl, ve kterém by nebylo několik povedených scén. Když teď běží v televizi znovu, rád se dívám znovu.

 • 90%
  2
  0
  1. 3. 2017
  John Wick 2 (2017)

  Pokračování, které hezky navázalo na předchozí díl a udrželo tempo jedničky. Možná že byl sled událostí ještě rychlejší než u jedničky. Když jsem viděl stopáž před filmem, tak se mi nechtělo věřit, že by bylo možné, aby film utekl a celou dobu si udržel úroveň, ale ukázalo se, že to možné je. Nudit jsem se nestihnul. Navíc veškerá akce byla podaná s elegancí. Jsem zvědavý na trojku. Závěrečná scéna si udělala parádní prostor pro pokračování.

 • 75%
  0
  0
  1. 3. 2017
  Samotáři (2000)

  Tenhle film je z mého pohledu až překvapivě oblíbený, sice je tam docela dost povedených scén i vtipů, zvlášť Macháček je super, ale jinak bych film do top pořadí asi neřadil. Přikládam to ovšem tomu, že film je z roku 2000, takže to zřejmě byl v té době trochu posun v českém filmu a má to ještě dobový přesah pro lidi, kteří to zažili a vnímali. Jinak si oblíbenost a hodnocení nedokážu vysvětlit.

 • 80%
  1
  0
  20. 2. 2017

  Jednička patří k mým nejoblíbenějším pohádkám a dvojka se zařadí hodně blízko k ní. Nejsem si sice jistý, jak moc je to ještě pohádka pro děti, nicméně pro dospělé je to perfektní. Spoustu povedených trefných vtipů i dobře vymyšlený příběh prostě dokáže upoutat od začátku do konce.

 • 90%
  0
  0
  20. 2. 2017
  Kód Enigmy (2014)

  Filmy inspirované pravdivou událostí patří k mým oblíbeným a Kód Enigmy z této skupiny nijak nevystupuje. Opravdu zajímavé téma, které bylo dost dobře podané. Je pravda, že tam skoro až moc velký prostor měl jeho vztah k ženě, nicméně i to ve výsledku docela hezky pomohlo vykreslit jeho osobnost ve filmu. Určitě doporučuji vidět. I jenom kvůli závěrečným informacím.

 • 80%
  0
  0
  20. 2. 2017

  Marta a Věra je seriál v podstatě o třech hercích, pracujících v jedné české firmě. I když je lecos vyhnané do extrému, pořád se na to dá koukat a přišlo mi to celé docela dobře promyšlené. I třeba nápisy na nástěnkách podporující pracovní morálku to celé hezky podtrhovali. Prostě ideální oddechový seriál k obědu nebo večři.

 • 85%
  0
  0
  14. 2. 2017

  Dost povedený film, který má co divákům nabídnout. Myslím že i když bych pominul jakoukoliv uměleckou stránu filmu, tak by měl film vidět každý už jenom kvůli obsahu, aby získal představu, co vśechno bylo dříve možné. V tomhle filmu je všechno ještě dost dobře pospojované, celé to utíká, upoutá, nikde nenudí a na konci donutí k zamyšlení.

 • 70%
  0
  0
  14. 2. 2017

  Kolísavá kvalita i obsah, ale většinou se zadřilo vymyslet povedené téma a nějak ho celkem vtipně podat. Nedá se čekat žádný hlubokomyslný příběh. Ideální seriál k vyplnění času při svačině. Je pravda, že s příchodem druhé série klesl počet těch povedených dílů, ale rozhodně bych to neviděl tak drasticky jako někteří v komentářích pod videem. Myslím, že svého cíle i zaměření seriálu tvrůci drželi docela dobře celou dobu.

 • 60%
  0
  0
  14. 2. 2017
  Trpaslík (2016)

  O tomhle seriálu moc nevím co si myslet. Kdybych neměl ve zvyku dávat ještě šanci věcem co mě moc nezaujmou ze začátku, tak bych po prvnim díle asi skončil. Dialogy, zvlášť mladších herců mi často připadali dost nepřirozené, ani tam nebylo moc povedených vtipů. Postupně se objevili i docela dobrý nápady, ale na 6 dílů po víc jak půl hodině to pořád bylo málo. Znovu na to koukat asi nebudu.

 • 75%
  0
  0
  16. 9. 2016

  Jedna z povedenějších amerických komedií. Vlastně tam ničeho nebylo moc ani málo, bylo to takové ideálně vyvážené. Psa sice nemám a ani asi mít nebudu, ale stejně se mi líbilo jak procházel příběhem ve filmu i to, jak bylo podané jejich vyvíjející se pouto.

 • 70%
  0
  0
  16. 9. 2016
  Jak na věc (2002)

  Je to zajímavý film, který tedy do komedie zasahuje jen drobně. Nicméně 101 minut uběhlo celkem rychle i přesto, že se toho nějak extra moc nestalo. Příběh prostě plynul. Ani nebylo moc poznat, že se jedná o film, herci byli prostě přirození. Myslím, že stojí za to vidět.

 • 90%
  0
  0
  16. 9. 2016

  Velmi povedený film, který hezky a srozumitelně filmově podal událost, která se před pár lety stala. Viděl jsem i dokument v rámci série leteckých katastrof a čekal jsem, v čem bude film jiný a docela mě i překvapilo, jak tenhle film doplnil již zmíněný dokument. Určitě doporučuji vidět.

 • 55%
  0
  0
  28. 4. 2016

  Na sněhurku a lovce jsem se podíval, když jsem se chystal na druhý díl do kina, abych byl řádně připraven...Musím říct, že teda nic moc. Přišlo mi, že to bylo tak na pomezí pohádky a sci-fi ve stylu, že by to mohlo zůstat u pohádky, ale z nějakého důvodu se tam občas objevovaly scény plné efektů, které by se hodili spíš do komixového filmu. Navíc to byla docela nuda. O to větší pak alespoň mohlo být pozitivní překvapení z druhého dílu, který byl rozhodně povedenější.

 • 75%
  0
  0
  28. 4. 2016

  Poměrně příjemný americký film, který rozhodně v rámci rodinných komedií patří k těm lepším. Akorát bych tedy byl opatrný s přiřazením ke komediím, protože prvků z komedie tam moc nebylo. Nicméně i přes to celý film hezky ubíhal.V podstatě jediné mínus byl akorát český dabing, který zase naopak nepatří k těm povedeným.

 • 80%
  0
  0
  28. 4. 2016

  Povedená komedie z kanadského přímořského prostředí. Chvilku mi trvalo, než jsem se naladil na tempo a příběh, ale celkově se mi film líbil. Hezké záběry na přírodu. Taková ideální oddechovka, která se klidně může vidět víckrát a neomrzí. Ani se nedá říct, že by příběh byl vyloženě předvídatelný.

 • 70%
  0
  0
  26. 4. 2016

  Film, který zajímavostí a kvalitou rozhodně předčil první díl. Zatímco první díl byl prostě nic moc, V tomhle díle měl děj poměrně i spád a sem tam i nějaký povedený moment, nebo vtipnou hlášku. Zvlášť povedené byly výstupy trpaslíků. Škoda jenom toho konce, který byl takový zvláštní. Nevím, jestli přímo odbytý, ale prostě od té doby, co došli trpaslíci s lovcem k hradu, tak to už nepokračovalo v takovém stylu.

 • 15%
  0
  0
  13. 4. 2016

  Bermudský trojůhelník v názvu bylo to první a zároveň poslední, co mě na filmu zaujalo. Jednu hvězdičku sem dal za hezkou přírodu, protože občas bylo na co koukat. Záběr na pár obydlí a průzračnou vodu byl povedený, že bych tam klidně vyrazil na dovolenou, ale jinak to prostě za moc nestálo. Většinu času sem se akorát přemlouval abych to nevypnul, protože mě zajimalo k jakému konci to dospěje. No nakonec se žádný překvapení nekonalo.

 • 65%
  0
  0
  13. 4. 2016

  V tomhle případě je na místě říct, že je škoda, že sem viděl trailer..zasmál sem se už u něj, a vzhledem k tomu, že v něm byly v podstatě všechny vtipný momenty, tak napodruhý u filmu už to nebylo takový překvapení a ještě k tomu to občas bylo proložený ne moc svižnejma scénama a ne moc dobrejma dialogama, i slovo fack mi přišlo, že se snažili vecpat i na místa, kde by to bejt nemuselo..takže mi nezbylo než vzpomínat na trailer, jak to pěkně běželo tam. Klidně by to mohlo bejt o něco kratší. Každopádně dobrá oddechová komedie. Návštěvy kina nelituju.

 • 40%
  0
  0
  13. 4. 2016
  Krásno (2014)

  Tak tohle se moc nepovedlo...byla to prostě nuda, střihy byly často delší než by bylo akorát, proto taky ty 2 hodiny..ze kterejch by určitě stačilo i znatelně míň, Ne moc povedenejch vtipů, bylo to prostě takový nic moc. Nejrychlejc uběhlo posledních několik minut, kde se všichni postříleli, to mělo trochu spád, i když u toho si taky nejsem jistej, jestli to bylo nutný. Ale zase na druhou stranu, v podstatě to odpovídá tomu, čeho chtěl Sokol zřejmě dosáhnout a co je v popisu filmu. Bohužel pro hodnocení, ale hodnotim, jakej na mě film dělal dojem, a ne to, jak se držel svýho nápadu.

 • 75%
  0
  0
  7. 4. 2016

  Takový nenáročný film, kde není důležitý příběh, ale především hlášky a chování postav. Hlášek bylo hodně a často povedené, proto 4 hvězdy. Je to až zvláštní, ale i přes to, jak byl příběh obyčejný a chování některých postav naopak výstřední, celý film mi přišel takový přirozený. Brendan Gleeson působil opravdu věrohodně, svou roli zvládnul parádně.

 • 85%
  0
  0
  7. 4. 2016

  Největší obdiv patří asi tomu, kdo dokázal z tak obrovského množství hodin (které určitě během cesty natočili) udělat jenom hodinu a půl dlouhý film. Doufám, že bude i seriál. Jinak záběry hezký, časosběry na noční oblohu byly parádní, i když celkově bych možná zvolil míň záběrů na oblohu a nechal nějaký prostor popisu průběhu cesty. Když to přeženu, tak v průběhu filmu není poznat, jestli se to všechno stalo během jednoho týdne, nebo několika měsíců. Stejně tak není moc poznat, kde zrovna na mapě se výprava v dané části filmu nachází. To bylo v předchozích dílech z Afriky a Jižní Ameriky pojaté líp. Nicméně i tak se na film dívá dobře a jsem rád, že vůbec něco takového vzniklo.

1 2 3 4 dalsi posledni

OMůj oblíbený uživatel

0 ×

Poslední aktivita