Prcek008
Komentáře

1 2 dalsi posledni
 • 50%
  2
  0
  4. 12. 2016
  Příchozí (2016)

  Roztahaná sentimentální blbost. Vlastně bezprostředně po výstupu z kina jsem měl pocit, že se mi film líbil. Ale čím déle mi leží v hlavě, tím slabší se mi zdá. Ani scifi, ani slaďák. Místo toho aby si vzal z obojího to lepší, bere si to horší. Ani herci ze sebe nevymáčkli to nejlepší. Celkově nechápu ten hype, jenž kolem toho vznikl, ale třeba mi něco uniklo. PS: Když jsem zahlédl spektrální analýzu v MATLABu musel jsem se od srdce zasmát, protože přesně to děláme ve škole. Smutné je, že to byl nejzábavnější moment filmu.

 • 70%
  4
  0
  4. 12. 2016

  Jakožto divák znající animovaný filmu z roku 2007 a jedinec jenž je znaven streotypem filmů, jenž padají ze studia márvel tak tři do roka, jsem byl relativně příjemně převapen tímto hraným zpracováním. Benedict a Tilda hrát umí. Moc toho nevybuchlo (což je element jenž mě u komiksovek neskutečeně s***), hudba taky nezněla špatně a tak mi 70% připadá tak akorát.

 • 85%
  1
  0
  4. 12. 2016
  Westworld (2016)

  Velká jména a ještě větší rozpočet. Prašný západ a proti tomu čisťoučká budoucnost. Zbraně, krev a sex. Tohle HBO umí a tak když jsem v prvním díle pod smyčcovým hávem a samohrajícím klimprem rozpoznal "Paint it Black" od valících se kamenů, byl jsem stržen do tohoto světa bezmezné zábavy. I když v průběhu je to vlastně trochu nuda, na konci každého dílu se těším jak malý kluk na další. Celkově má seriál gradující tendenci, tak uvidíme jak to brácha velkého Nolana a jeho crew zvládnou zakončit.

 • 90%
  0
  0
  2. 6. 2016

  Je to už strašně dávno co jsem tento film viděl v televizi a za boha jsem si nemohl vzpomenout jak se jmenoval. Ani nevím proč, ale parádně jsem se u toho bavil a tak tedy doporučuji film každému, kdo má rád "no brain, no pain" zábavu.

 • 60%
  0
  0
  2. 6. 2016

  Neoslní ale ani neurazí. Čarodějův učeň je přesně takový jaký se zdá být, všechno se děje tak jak to člověk čeká a žádný nečekaný zvrat se nekoná po celou dobu filmu. Nicolas Cage tomu dodává štávu. Prostě pohodová skoro dvouhodinová teenagerovská záležitost.

 • 15%
  0
  0
  2. 6. 2016
  Skyline (2010)

  Zpočátku nudné, potom trapné a pak už jenom k smíchu. Trailer je tak jediná pořádná věc na tomdle filmu.

 • 90%
  0
  0
  2. 6. 2016

  Tak tenhle film mě asi tak po 5ti minutách přikoval do gauče a už nepustil. S nadšením sem hltal všechno co sem viděl a čekal na to co ještě přijde.

 • 0%
  0
  0
  2. 6. 2016
  MASH (1970)

  To nejhorší co kdy spatřilo světlo světa.

 • Chtělo by to víc takových filmů.

 • 90%
  0
  0
  10. 4. 2016
  Rango (2011)

  Tak tohle neni animák pro malý děti..

 • 85%
  0
  0
  10. 4. 2016

  Je to už strašně dávno co jsem tento film viděl v televizi a za boha jsem si nemohl vzpomenout jak se jmenoval. Ani nevím proč, ale parádně jsem se u toho bavil a tak tedy doporučuji film každému, kdo má rád "no brain, no pain" zábavu.

 • 35%
  0
  0
  10. 4. 2016

  Zklamání roku. Z vynikajícího seriálu zbyly jen základní myšlenka místa a jména. Osoby ztratily charakter a příběh šmrnc.Jednu hvězdičku přidám za hudbu od Jamese Newtona Howarda která je působivá.

 • 5%
  0
  0
  17. 3. 2016

  Po geniálním Primeru jsem čekal další promyšlenou filmovou hříčku. Ale tohle nechápu, opravdu ne.

 • 80%
  0
  0
  17. 3. 2016

  Pokud čekáte promyšlené pokračování prvních dílů, budete zklamáni. Pokud totiž počítadlo filmů v jedné sérii vyskočí na číslici 5, je jasné, že tvůrcům jde především o obsah vaší peněženky, nikoli o vaše intelektuální uspokojení. Pokud ale čekáte příjemnou popkornovku s Árným, který ví, že vážná léta už má za sebou a tak nezbývá, než dělat si ze sebe srandu, závěrečné hodnocení dopadne o mnoho lépe. Zvolil jsem tedy druhou možnost a světě div se, nebyl jsem zklamán, ba dokonce jsem se bavil.

 • 90%
  0
  0
  17. 3. 2016
  Limitless (2015)

  Z letošních dvou seriálů, které svou kriminální linku zavěšují na úspěšné starší vědeckofantastické snímky, dopadl právě Limitless o mnoho lépe. Nepůsobí jako parazit, ale funguje samostatně, hlavně díky vesele laděné hlavní postavě. Celé to hraje na lehčí notu, no a Debra je stále stará dobrá Debra (i když se jmenuje Rebecca). Vydrží-li nasazená úroveň, myslím si, že s Brianem Finchem se budu setkávat pravidelně.

 • 100%
  0
  0
  3. 2. 2015

  Nejhezčí film o opravdovém absťáku.

 • 0%
  0
  2
  3. 2. 2015

  Hloupé, urážlivé, nevtipné a naprosto zbytečné. Vtipy typu mluvící medvěd.. Nechápu co na tom američani vidí.

 • 95%
  0
  0
  3. 2. 2015
  Vynález (2004)

  Po opětovném shlédnutí musím film obdařit pěti hvězdami. I ty situace, které se zprvu zdály neopodstatněné mi nyní dávají smysl. První část, kde čtveřice matfyzáků staví "přístroj" se mi líbila už napoprvé. Ale druhá část, je to proč film vlastně vznikl. To kde se hraje s časem, zprvu zdánlivě opatrně v krabici, v garáži a ve skladu. Ale po podrobném prozkoumání jednotlivých scén se teprve začíná rozplétat mozaika časových konstrukcí Arona a Abea, kteří pilují situace v několikanásobných iteracích časových smyček. Na rozdíl od mainstreamových filmů, které trpí potřebou vysvětlovat situace polopaticky aby i Jarda z Horní dolní měl radost že film pobral, zde je odhalení velkoleposti ponecháno čistě na zvídavosti diváka, který může pátrat po těch nejdrobnějších detailech, jako zvuk nahrávky v pozadí, či sluchátko v uchu. Jednoznačně film doporučuji každému kdo se rád nimrá v časových smyčkách a paradoxech a nebojí se film pustit dvakrát či třikrát.

 • 40%
  0
  0
  30. 10. 2014
  Roming (2007)

  Bolek je tu jediným motorem , bohužel velmi slabým motorem.

 • 60%
  0
  0
  30. 10. 2014

  Jen díky geniální scéně "Machines: They're full of kids" dávám 60 procent. Zbytek je nudný, možná až nechutný.

 • 80%
  0
  0
  30. 10. 2014

  Jaká to výborná komedie a dokonce s bezvadnou hudbou. Možná že ten divoký západ není úplně k ničemu.

 • 60%
  0
  0
  18. 5. 2014

  Daného prostředí by se dalo využít podstatně líp, než jen k laciné lovestory. Nelogika čouhá na každém rohu, technické zpracování je ovšem na úrovni. Něco jako volné pokračování ovšem akčnějšího a lépe natočeného charakteru bych uvítal.

 • 95%
  0
  0
  18. 5. 2014

  Po dlouhé době animák, který nevaří z vody, má příjemný "přátelství-podporující" děj a velice rozmanitý oldschoolgames svět. PS. Nádraží v routeru a cestovaní kabely němá chybu.

 • 80%
  0
  0
  18. 5. 2014

  Zhýčkaný Abramsovými dvěma filmy jsem se rozhodl objevit počátek tohoto fenoménu. Hned zezačátku mě překvapilo jak staří jsou představitelé hlavních rolí v porovnání s restartem a jak se tam "nic" neděje. Ale po přivyknutí jinému způsobu vyprávění (podstatně méně explozivnímu) si mě příběh podmanil a mě nezbývá než uznat, že i stará banda má něco do sebe.

 • 90%
  0
  0
  11. 3. 2014

  Odehrál jsem všechny herní tituly a těšil jsem se na film jako malé děcko. Film splinil moje očekávání na výbornou , chápu pro diváka který nezná tématiku to asi nebuda taková pecka ale kdo hrál alespoň písky času dostane co si zaslouží.

 • 20%
  0
  0
  11. 3. 2014

  Čím víc transformerů, tím horší příběh. Nepomůžou mu ani vtípky dvou malých robůtků ani organičtěji vypadající decepticoni nebo banda marináků poletujících v netopířím obleku nad apokalipticky hořícím městem. Akce tam nechybí .. vlastně je jí tam až moc a po hodině a půl už to začne mírně nudit. Ale abych jen nehanil, Jablonsky předvedl opět skvěle znějící hudební doprovod a Shia dobrý herecký výkon. Shrnuto, je to propad ale ne až na dno.

 • 0%
  0
  0
  11. 3. 2014

  Film jsem pouštěl se záměrem šáhnout si na dno kinematografie. Očekávání film splnil, dokonce předčil. Úvodní scéna v bouři nemá na člověka lepší efekt než-li stroboskop a následně to de ještě do větších sraček. Některé efekty by se daly vzhledem k rozpočtu odpustit ale blesky bez hromů a hromy bez blesků, výbuch obřího robota naprosto bez zvuku výbuchu .. to tedy ne. Nejhorší jsou ovšem dialogy postrádající jakýkoli smysl nebo emoce. Asylum tedy opravdu nezklamalo.

 • 20%
  1
  2
  11. 3. 2014

  Za úvodní znělku bych mohl dát klidně 10/5 hvězdiček, ale následujících 140 minut je tak smrtelná nuda, že by si jeden podřezal žíly. Jenom scéna s HALem je jakž takž koukatelná, ale i tu ztvárnil Matt Groening v Simpsonech mnohem líp. //Po dvou letech// Po přečtení knihy, která se mi hodně líbila přestávám odsuzovat příběh jako takový, ale filmové zpracování mi přijde pořád naprosto mizerné.

 • 20%
  0
  0
  11. 3. 2014
  V Bruggách (2008)

  Čekal jsem něco jako výborný Ritchieovský Snitch nebo Lock, Stock..., ale tenhle film nemá ani za mák podobný černý humor. Nemá totiž žádný humor. Ke konci má zajímavě zamotaný příběh, který ovšem končí bez rozuzlení a zanechá vás ještě zklamanější, než jste byli po hodině více méně prázdného úvodu. Jediným kladem tedy zbývá pohled na belgické středověké město, kvůli kterému jste si ale film nepouštěli.

 • 40%
  0
  0
  11. 3. 2014

  V prvním díle Jake říká, že vzorec se stále opakuje. Bohužel tak tomu je i v celém seriálu. Každý další díl je jen derivát předchozího. Pokaždé vystoupí nové postavy, které se díky "ovlivnění vyšší silou" nějak dají dohromady. Zrovna tak hlavní postavy si člověka nepodmaní. Kluk který nemluví ani se neusměje, nepříjemná sociální pracovnice a tatík, co vykonává "vyšší vůli" aniž by věděl proč či jak? Navrch autoři vyhrabali učebnici matematiky a nalistovali Fibonacciho spirálu, protože vypadá cool a dá seriálu říz? No opravdu dává, ale jen v reklamě. Dál už je to jen důkaz, že ne všechno co obsahuje magická čísla stojí za to,

1 2 dalsi posledni

OMůj oblíbený uživatel

0 ×

Poslední aktivita