Verush
Komentáře

1 2 dalsi posledni
 • 35%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Thelma (2017)

  Jeden z mála filmů, co jsem málem nudou nedokoukala. Táhne se to jako vyžvejkaná žvejka, která ani není tak šokující jak by asi chtěla být. Minimum mluvy mi v tomhle případě nevadilo, rádoby umělecké obrazy, které ve mně nezanechaly naprosto nic. Jedna hvězda za konec, ten se mi líbil, udělat z toho krátkometrážní film tak na 20 minut, naprosto by to stačilo, ale natáhnout to na 2 hodiny, když se tak 90 minut nestane naprosto nic, co by stálo za zmínku, to je fakt síla.

 • 20%
  0
  0
  14. 5. 2019

  Ne, ne, ne, ne. Einstein definuje šílenství jako dělání stejné věc znovu a znovu s očekáváním jiných výsledků. Tak proč jsem se znovu dobrovolně pustila do dalšího Trierova blábolu. Same s*it movie by movie. :D Nicneříkající artový výjevy, kterých s postupující stopáží přibývá až do stavu, kdy mám chuť film přetáčet, protože koukat minuty na útržky z válek a koncentráků fakt nepotřebuju. Konec, který vypadá jako by mu dealer omylem prohodil pilulky na maniodepresi za nějaký svinstvo. No prostě je to celý špatně, nuda k uzoufání a doufám, že to bylo na dlouhou dobu moje poslední setkání s tímhle dánským pošukem.

 • 65%
  0
  0
  14. 5. 2019

  Nechápu jednu věc. Proč by dvě celkem pěkný holky byly s hnusným, otravným, nudným, neúspěšným, ulhaným, absolutně nepřitažlivým chlapem. Tahle skutečnost mi pokazila celkový dojem, jinak je to nenáročná oddychovka se zajímavou zápletkou, ale určitě stačí vidět jednou.

 • 70%
  0
  0
  19. 4. 2016

  Jsem ráda, že můžu jít sem tam na nějaký ten film od csfd, protože zrovna na tenhle bych sama od sebe nešla a asi bych si ho ani nikdy nepustila a byla by to chyba, protože tohle fantasy se, podle mě, povedlo.. Klasický příběh o lásce, přátelství a 2 zlých královnách, které jí nepřejou, takže se opět bude muset láska snažit, aby zvítězila.. Líbily se mi efekty, Charlize neměla chybu a celkově bylo obsazení celkem sympatické.. Závěrečná píseň byla perfektní.. Doporučuju..

 • 75%
  0
  0
  5. 4. 2016

  Jedna hvězda je za to, že to bylo tak milionkrát lepší než Muž z oceli.. Druhá za tu příjemně temnou atmosféru dolpněnou perfektním soundtrackem, třetí je za to, že Ben Affleck nebyl tak hroznej a já už dokážu žít s tím, že už nemůžu koukat na Christiana.. :D A čtvrtá za to, že si to prostě podle mě 4 zaslouží.. Líbilo se mi to.. :)

 • 20%
  0
  0
  16. 3. 2016

  Jedna z těch zoufale nevtipných komedií, kdy nechápavě kroutím hlavou, jak se hodnocení vůbec mohlo dostat přes 30%. Zasmála jsem se jednou a to spíš z lístosti.. Podobných "bláznivých" komedií se v poslední době vytvoří hromada, ale jen velmi málo z nich za něco stojí.. Měli skončit u jedničky a já bych byla relativně spokojená a ne mě zas přesvědčit, že moje neoblíbenost komedií má své opodstatnění..

 • 35%
  0
  0
  16. 3. 2016

  Nápad není špatnej.. Ale proč je proboha 70 minut 80-ti minutovýho filmu tak strašně nudných.. Semtam jsem musela kus přetočit, protože to se fakt nedalo.. Ta holka je tak neskutečně hloupá a navíc se chová jako, no řekněme, nesmyslně.. Přitom se s tím dalo pracovat, to rozhodně, ale ne minutovou stopáží, kdy je záběr na tmu, jakože prostě nic jen tma a nic se nestane, žádný baf, pointa, prostě jen tma.. Takže takhle (tohle) ne, přátelé..

 • 95%
  0
  0
  16. 3. 2016
  Deadpool (2016)

  Nářez... Totální pecka.. :D Tohle byla pořádná komiksová jízda s dobrým fórkem, kterej mě úplně oddělal, v každý větě.. Přesně takhle jsem si to představovala a dostala jsem to, co jsem chtěla.. Nemám absolutně, co vytknout.. Nejlepší "marvelovka" vůbec, už to stejně potřebovalo nějak oživit všechny ty upjatý (až na Iron mana) hrdiny .. :) Ryan Reynolds u mě hodně stoupnul a pokud by byla "dvojka," vůbec by mi to nevadilo..

 • 40%
  0
  0
  27. 1. 2016

  Nepřišlo mi to tak hrozný, co se příběhu týče.. Ano, už to tu bylo tisíckrát, ale zpracování nebylo nejhorší.. Nebýt hlavní herečky.. Myslím, že kdyby ve filmu místo ní hrál umělý fikus, dopadlo by to líp.. Tak hroznej výkon jsem neviděla už hodně dlouho. Když na to omylem šla do kina, asi bych snížila ještě o hvězdu, takhle doma, když jsem u toho mohla hrát Angry birds, se to ještě dalo..

 • 65%
  1
  0
  7. 1. 2016
  Vykolejená (2015)

  Vůbec to není špatný film, jenže většina lidí zřejmě čekala, že se bude válet smíchy u každý druhý scény.. Mně to vyhovovalo tak, jak to bylo, dobrý příběh, v mnoha scénách jsem se s Amy ztotožňovala a opravdu se mi líbí, že to není žádná typická hubená, blonďatá kočička, ale úplně normální ženská.. Doporučuji jako nenáročnou oddychovku.. :)

 • 75%
  0
  0
  7. 1. 2016

  Nějak jsem se v průběhu filmu nemohla rozhodnout, kdo mě děsí víc - matka, dítě nebo strašidlo.. Hezky si toto prvenství přehazovali a hodnocení kolísalo mezi 3 a 4 hvězdami jako na houpačce.. Ale bylo to dobrý, zvuky, trhavý pohyby, šílenství, účel to splnilo, já se bála.. A nebylo k tomu potřeba 10 000 "jumpscarů," jen prostě pořádně vytvořit tu atmosféru.. Závěr trochu slabší, takže nakonec zůstanu u 3*, ale jinak celkový dojem dobrý..

 • 5%
  0
  0
  7. 1. 2016
  Livid (2011)

  Panebože, to byla srajda.. 60%, vážně?? Nechápu.. Už po první půl hodině jsem všem herců přála smrt, nejlíp hned, aby to skončilo a já mohla jít koukat na něco lepšího, třeba do pračky.. Ne fakt, fakt to bylo strašný.. Ujetej příběh, hlavní hrdinové s IQ velmi velkého houpacího koně (povídá se, že je tam poklad - hej, tak to je na 1000% pravda a hned tam musíme jít a náš život už od teď budou jen samí pečení jednorožci).. Rozčilovalo mě to od začátku do konce, za kterej tu jednu dám, páč to bylo celkem originální, ale víc ze mě tahle pitomost nedostane..

 • 25%
  0
  0
  4. 5. 2015
  Fontána (2006)

  Koukali jsme všichni na stejný film? Já teda viděla něco tak nudného a nelogickýho, že nechápu, kde se vzalo tohle hodnocení..

 • 10%
  0
  0
  4. 5. 2015
  Cabin Fever (2002)

  To byla zas jednou blbost.. Všichni se chovaji jí jak dementi, jedna sprostá nadávka střídá druhou, dialogy dost často nedávají smysl, že bych byla napjatá, co se stane dál, to se taky říct nedá, spíš jsem prosila ať už to skončí a navíc je to pekelná nuda..

 • 30%
  0
  0
  4. 5. 2015

  To byla nuda.. Furt jsem musela sledovat jak dlouho to má ještě trvat.. Film nebyl ani pořádně vysvětlený.. K tomu extrémně nesympatická hlavní herečka a je z toho "never more"..

 • 75%
  0
  0
  4. 5. 2015
  Mum & Dad (2008)

  Hodně zvrácený film.. Nebyla to vyloženě mučící klasika, hodně se tu zaměřuje i na psychickou stránku věci.. Člověku se ani nechce věřit, že by se to fakt někde mohlo dít.. Co se asi těm lidem honí v hlavě??.. Navíc výborně obsazené - herci si se svými postavami skvěle sedli a to úroveň filmu dost zvyšuje.. Jsem spokojená.. :)

 • 60%
  0
  0
  4. 5. 2015

  Mě se to líbilo.. Až do poslední chvíle jsem nevěděla, kdo je padouch a to na filmu oceňuju.. :) Samozřejmě se tu objevilo klasické stupidní chování postav typu: Jdu sama pryč od všech, když se tu potuluje zabiják, atd.. Sice zmršili konec, ale i tak to je za 3*..

 • 60%
  0
  0
  4. 5. 2015
  The Shrine (2010)

  V tom Polsku se ale dějou věci.. :D Zdlouhavý začátek, film se ale pak pěkně rozjel a bylo na co koukat.. Škoda malého rozpočtu, mohla to být 5* podívaná a hlavně by mohli obsadit někoho jiného než tu příšernou hlavní herečku, kterou jsem měl chuť zabít.. (Sice měla ty kecy ve scénáři, ale to už její problém :D) Ale i tak se mi to líbilo.. :)

 • 0
  0
  4. 5. 2015

  Zvědavost byla silnější než znechucené komentáře.. A ano, je to jeden z filmů, na které se už nikdy nepodívám, ale jednou to člověk zvládnul.. Šokující - ano, zvrácené - rozhodně.. Pokud by tohle někdo zařadil do svých oblíbených filmů, které rád pouští přátelům, myslím, že by nebylo něco v pořádku.. Nevím, co si myslet o režisérovi, který něco takového natočil.. Nemyslím, že se jednou ráno probudil a řekl si: "Páni, mám skvělej nápad na film.. To bude pecka." Ale těžko říct.. :D Mrzí mě, že to působilo tak hrozně prvoplánovaně.. Nastrkat mezi nechutný a násilný scény rádoby umělecké obrazy a zakončit to maximálním klišé.. I když poslední 2 věty mě docela dostaly.. Asi takhle.. Viděla jsem, stačilo mi, mažu z disku..

 • 85%
  0
  0
  4. 5. 2015
  Nevinnost (2011)

  Moc dobrý film.. Emocionálně vypjaté, dokreslené podmanivou a skvěle se hodící hudbou.. Nevím, proč se režisér tak snažil o překvapivou pointu, na mě by to zapusobilo i bez ní a daleko víc.. I přesto jeden z nejlepších českých filmů poslední doby..

 • 65%
  0
  0
  4. 5. 2015

  Stylově mi mnohem více sedla jednička a dvojka.. Nejvíc jsem se nasmála při potitulkové scéně.. Vtípky dobrý, ale hodně to vyžírá předchozí díly.. Ale i tak důstojné zakončení vynikající trilogie..

 • 80%
  0
  0
  4. 5. 2015

  Musím hodnotit minimálně 4*, přestože tomuto žánru moc neholduji.. Sice to přičítám na vrub momentálnímu psychickému stavu, ale to nevadí.. :D.. Milé, zábavné, dojemné.. Spokojenost..

 • 15%
  0
  0
  4. 5. 2015
  Lesní duch (2013)

  Bože.. Takovýhle dementní filmy budou jednou můj konec.. :D Zas jeden z těch, kdy jsem záporáka prosila, aby je už všechny oddělal a byl konec.. Originál (ano, musím to prostě srovnávat) měl svoje kouzlo, bylo mi tehdy asi 6, takže to na mě celkem dolehlo, ale tohle teda ne.. Slizounský obsazení, dementní chování a překlišéovaný až na půdu.. Pardón, do sklepa.. Krve tam ale bylo opravdu hodně, na tom se vyřádili a u poslední scény jsem se slušně nasmála, takže za to jednu dát musím, ale víc ze mě tahleta zbytečnost nevyrazí!!..

 • 90%
  0
  0
  4. 5. 2015

  Na tenhle film jsem čekala už od té doby, co se o něm začalo mluvit a těšila se taky dost.. A právem.. Wan se opět ukázal jako horror master.. :D Skvělé lekačky, doplněné odpovídající hudbou z toho udělali prvotřídní záležitost.. Jednu* srážím za konec, to byla, podle mě, chyba.. :)

 • 90%
  0
  0
  4. 5. 2015

  Opět jsem se utvrdila v názoru, že svět je příšerný místo a pomohl mi k tomu tenhle "dobrej" film..

 • 40%
  0
  0
  4. 5. 2015

  Když koukám na animák, musí být buď super sám o sobě nebo vtipnej.. Tenhle nebyl ani jedno.. Nudné, otravné, kýčovité, přeslazené.. Pro děti vhodné, ale od takovéhleho drahého "velkofilmu" jsem fakt čekala něco víc..

 • 85%
  0
  0
  4. 5. 2015

  Rozhodně povedenej film.. Prostě Češi a akční dramata, tedy dramata všobecně, to by nám šlo.. Pokud by se točili filmy aspoň takovéhle úrovně, budu spokojená.. Dobré herecké výkony, hlavní hrdina mě přesvědčil, že je fakt po krk ve sra*kách a vážně jsem s ním soucítila.. Zaujala mě i výborná práce s kamerou.. Spokojenost..

 • 60%
  0
  0
  14. 3. 2015
  Kazatel (2011)

  Parádní akční oddychovka.. Mělo to všechno, co od takového filmu čekám.. Sympatické (fešné) obsazení, hnusný obludy a zasazení do církevního prostředí se mi taky líbilo.. Takže spokojenost..

 • 90%
  0
  0
  14. 3. 2015
  Zmizení (2013)

  Hodně smutno mi bylo, když se začaly objevovat závěrečné titulky.. Silný příběh, napětí až do poslední chvíle, výborně zahrané (Hugh si u mě zas trochu šplhnul po Bídnících.. :)) Přes 2 hodiny dlouhý snímek uteče jako voda.. Takže, víc takovýchto dobrých věcí..

 • 95%
  1
  0
  14. 3. 2015

  Už jen úvodní znělka ve mně vyvolává pocit euforie.. Po shlédnutí 1. série, která byla neskutečně chytlavá, jsem se rozhodla si nejdřív přečíst napsané knihy a pak pokračovat a to se mi vyplatilo, získala jsem mnohem lepší orientaci v postavách, opravdu jich není málo, i v celkovém příběhu. Nutno ovšem říct, že BBC si se zpracováním poradilo skvěle a nemůžu říct, že by byl seriál horší než knížky.. Pro mě jsou jak knihy tak seriál jednou z nejlepších, spíš nejlepší ve svém žánru a možná i celkově.. Nejde nemilovat!.. :D

1 2 dalsi posledni

OMůj oblíbený uživatel

0 ×

Poslední aktivita