hofmi
Komentáře

1 2 3 dalsi posledni
 • 80%
  0
  0
  5. 3. 2018

  Něco na způsob "s tebou mně baví svět" Bavil jsem se celý film. Dobré herecké obsazení a vtipné dialogy. Na klasiku to sice nemá, ale určitě je to jedna z mála povedených českých komedií. Suchý humor a velmi dobré herecké výkony. Byl jsem velice spokojený a mohu jen doporučit

 • 25%
  2
  0
  5. 3. 2018
  Špindl (2017)

  Podle ukázek jsem čekal alespoň trochu vtipných scén, ale dost mně film zklamal spíše než vtipný je trapný. Na film jsem šel na doporučení syna. Již v polovině jsem litoval.Asi pobaví náctileté, ale starší generaci určitě ne. Film se tvůrcům vůbec nepovedl.

 • 40%
  2
  0
  5. 3. 2018
  7 životů (2017)

  Prvotní nápad asi ne uplně domyšlený do detailu. Nejhezčí z celého filmu byli asi upoutávky. Děj samotný už pak nijak napínavý. Hlavní hrdinka není úplný ideál krásy a nelíbila se mi ani v akčních scénách. Za mne se film moc nepovedl a už vůbec ne jako sci-fi žánr.

 • 55%
  0
  0
  6. 2. 2018

  Jak jsem se někde dozvěděl (sám jsem knihu nečetl) je film asi nejblíže původnímu příběhu. Moc se mi to nezdá, ale budiž. Herecké výkony ani takto udělaný příběh neoslnili, ale některé akce a stejně i filmové efekty se moc líbili. Celkově spíše průměr, snad pokračování bude aspoň o chlup lepší.

 • 80%
  0
  0
  6. 2. 2018

  Další z moc hezkých pohádek. Duchové děti neděsí, ale pobaví a herecké výkony strašidýlek i vesničanů jsou excelentní. Tohle nám můžou všichni jen závidět. Pokračování se už bohužel tolik nepovedlo, zjevně jen pokus vydělat další peníze bez výrazného scénáře a nápadu.

 • 75%
  0
  0
  6. 2. 2018

  Suprová komedie s formeláky. Prima zábava pro malé, velké i všechny ostatní velikosti mezi :) Tohle umíme udělat opravdu jen u nás, kam se hrabou americká studia, které podobný film vytvoří jen za těžké miliony a nesahá našemu ani po kolena. Dětští herci jsou taky bezva.

 • 85%
  0
  0
  25. 11. 2016

  Dnes již filmová klasika Dannyho parťáci je film, který zaručeně stojí za shlédnutí. Všichni parťáci George Clooney, Julia Roberts, Bernie Mac, Brad Pitt i Matt Damon makali na plné pecky a film měl rychlý spád. Překvapivé obraty i humorné situace se střídaly a vše bylo proloženo drmatickými okamžiky tak mistrně, že se ani nebylo kdy nadechnout :)

 • 55%
  0
  0
  25. 11. 2016

  Na film jsem se těšil, protože jak hvězdné obsazení, tak i příběh slibovaly úžasný zážitek. Bohužel jsem byl zklamán. Bylo to nudné, děj neodsýpal, čekal jsem, kdy konečně se začne něco pořádného dít anic, a nic a nic ! Doma se to dá, prostě přepnete na jiný kanál, nebo vypnete telku či PC úplně - v kině to je vopruz.

 • 85%
  0
  0
  25. 11. 2016

  Nejprve jsem přečetl knížku, která je samozřejmě obsáhlejší a mnohé příběhy se do filmu vejít nemohou. Také jsem viděl starší animovaný film, který mě rozesmál a velmi se mi líbil. Nové hrané ztvárnění využívající moderní technologi mě nadchlo především vizuální částí.

 • 70%
  0
  0
  6. 11. 2016

  Kupodivu povedené pokračování jedníičky, a to se mooc často nevidí. Herci výborní - nejen Michael Douglas, děj se nevleče, ani není nepřehledný.Oliver Stone odvedl svůj klasický standard. Není to jeho nejlepší film, ale mírně nadprůměrný, určitě stojí za shlédnutí.

 • 70%
  0
  0
  6. 11. 2016

  Stát se nesmrtelnou je přece tak jednoduché, stačí se vymlátit v autě za příhodných podmínek a je to :) Ale abych filmu neškodil, je to docela k pokoukání a příběh je nenásilný a uvolněný a vše končí happyendem. Není potřeba jít do kina, můžete se kouknout doma.

 • 65%
  0
  0
  6. 11. 2016
  Mělčiny (2016)

  The Shallows je asi prima film na léto buď před dovolenou, nebo raději přímo na dovolené u moře. Co si přát víc, než kamarádského žraloka, který, když ho naštve tím, že se přiblížíte k jeho velrybě, Vás bude bude pronáslevat a klidně kvůli tomu seřere i celou signalizační bóji :) zkrátka dovolené u moře zdar.

 • 70%
  1
  0
  2. 10. 2016
  Argo (2012)

  Film Argo je svižný film, i když občas i rychlost je na závadu. Vedlejší události proběhnou velmi rychle a sprintem se řítíme k hlavnímu ději. Délka filmu je odpovídající náplni a tím pádem film nenudí. Když se Ben Affleck pokouší odvézt z Íránu zpět do Ameriky šest uprchlíků, zdá se to reálné. Argo působí jako věrohodný film, kterému se dá uvěřit.

 • 55%
  0
  0
  2. 10. 2016

  Tentokráte ne příliš zdařilé pokračování. Těšil jsem se na pokračování příběhu a případně i jeho gradaci, ale zjevně nezbylo dostatek vtipu a invence ani na krátký film. Je to škoda, že se vůbec tato epizodka natočila. No, snad to byl poslední pokus a nepřijde klasická plytká dvojka.

 • 90%
  0
  0
  2. 10. 2016
  Na vlásku (2010)

  Krásně graficky vyvedená pohádka, kterou si oblíbili děti i dospělí. Princezna Locika i její zachránce jsou sympatiční a vtipní, a tak animák plní přesně to, co se od něj očekává - pobaví diváka a zanechá v něm pocit příjemně stráveného času. Je to jeden z mých oblíbených.

 • 25%
  0
  0
  14. 9. 2016

  Pokračování ságy o trapně perfektním superagentovi, kde se navíc ze všech ostatních tajných služeb amíci snaží dělat naprosto neschopné dementy. Čekal snad někdo něco jiného?
  Takže opět opakuji: Ať si to Američané promítají u nich za oceánem a dál se bijí hrdě v prsa ...

 • 25%
  0
  0
  14. 9. 2016

  Opět trapně perfektní superagent, který je nejen nesmrtelný, ale i bezchybný. No, co ostatně více čekat, jde-li v americkém filmu o jejich prezidenta. Kolik takovžch bijáků uý natočili ? Padesát nebo víc ? Ať si to promítají u nich za oceánem a tloučou se hrdě v prsa ...

 • 80%
  0
  0
  14. 9. 2016

  Krásný film se skvělým obsazením, především Eliškou Balzerovou, Ivou Janžurovou a také samozřejmě Jiřím Bartoškou, Překvapivě neméně dobří byli i Kohák, Vilhelmová a další. Vtípky i životní moudra se táhnou filmem jako zlatá nit, doporučuji ke shlédnutí všem.

 • 75%
  0
  0
  31. 7. 2016

  Jedna z nejlepších komedii za poslední roky. Velmi silná emocionální zápletka prokládaná skvělým humorem. Dlouh jsem neviděl tak skvělý film u kterého člověk brečí a zároveň se směje. Možná byl zážitek umocněn tím že byl film natočen podle skutečné události. Nicméně jsem jej viděl několikrát a pokaždé zde najdu nové pazáže kterým se zasměji

 • 70%
  0
  0
  31. 7. 2016

  Velmi napínavý film. Skvělé herecké obsazení. Hlavní hrdina svou roli hrál tak skvěle že jsme mu každou vteřinu jeho strach veřil a každá rána mne bolela s ním. Trochu jsme nečekal tak depresivní konec a přál jsem si vidět hlavního hrdinu po nějakém čase jak se z traumatu dostal. Opravdu mne film bavil

 • 70%
  0
  0
  31. 7. 2016

  celkem hezká oddychová komedie, chvílemi trochu drsné scény, ale člověk s epobaví. dobře vybrané herecké obsazení.Vzhldem k americkým komediim z poslední doby yjsem nečekal nic vyjímečného a proto mne film nepřekvapil. Chvílemi jsem se zasmál ale podruhé jej vidět nemusím

 • 65%
  0
  0
  31. 7. 2016

  Na filmu jsem byl s kamárádkou. nevím jestli jsem se bál víc jí nebo filmu. Některé scény se mi zdáli spíše úsměvné, ale s mým lekavým doprovodem to nakonec špatný horor nebyl. Odpočinkový lekavý film kerý vás nenutí přemýšlet. Jen mám pocit že se všechny duchařské scény opakují v každém takovém filmu

 • 70%
  0
  0
  29. 5. 2016
  Armageddon (1998)

  Proč neobsadili Bruce Willise do Titaniku? Protože by jednoduše všechny zachránil :)
  A takto probíhá i děj tohoto filmu, ale jinak pěkně zpracovaný příběh možné apokalypsy, bohužel opět s americkým lidovým hrdinou, který spasí celý svět. Už trochu omleté klišé, které ubírá jinak velice dobrému filmu na lesku. Herci dobří, vtipní, líbilo se.

 • 90%
  0
  0
  29. 5. 2016
  Ben Hur (1959)

  Zhlédli jsme v kině díky Kinoboxu - velmi hezký velkofilm, který byl trošičku dlouhý, ale naštěstí s přestávkou. Na svou dobu epochální počin - herecké výkony výborné, kulisy a zpracování prostředí taktéž. Triky na konec 60. let skoro neuvěřitelné. Doporučuji ke zhlédnutí.

 • 80%
  0
  0
  29. 5. 2016
  Spotlight (2015)

  Na filmu je zjevně vidět, že amíci se v práci nepřetrhnou. Mají měsíce času na to aby vyřešili kauzu, sice závažnou, ale i tak nevím, které noviny nebo časopis u nás by byly schopny platit partu novinářů s výsledkem značně nejasným.

  • příběh, herecké výkony
  • zase příběh, protože to sklouzává do limonády
 • 85%
  0
  0
  10. 5. 2016
  Podfukáři (2013)

  Báječný film o iluzionistech a kouzelnících, který Vás bude bavit od začátku do překvapivého konce, ono ostatně u filmu o iluzionistech ani nelze nic jiného čekat.
  Čtyři jezdci ás provezou až do samotného závěru na úžasné vlně triků. Už se těším na druhý díl.

 • 70%
  0
  0
  10. 5. 2016

  Povedená komedie o důchodcích, kteří se vydají oslavit svatbu jednoho z nich (michael Douglas) do Las Vegas. Robert De Niro, Morgan Freeman i zmíněný Michael Douglas drží laťku vysoko a baví Vás po celou dobu společně se čtvrtým "dědulou" Kevinem Klinem - určitě to skoukněte.

 • 45%
  0
  0
  10. 5. 2016

  Z celkem slušně se vyvíjejícího filmu se stala nezáživná podívaná, kde šlo spíše o psychologický souboj. De Niro i Travolta se sice snažili, ale málo platné niiiiic moc z toho nevzešlo. Nedoporučuji nikomu, kdo očekává nějakou lepší akci. Je škoda, že přes hvězdné obsazení je výsledek tak bídný.

 • 30%
  0
  0
  2. 5. 2016

  Pokud tenhle film berete jako komedii, tak to docela jde, jinak je to totálně zpackaný přepis komiksu na filmové plátno. Superhrdina jako v podstatě přitroublík 1. formátu se stává idolem Ameriky - no možná to takový nesmysl není :), ale nechme to být, dá se u tohohle docela dobře odpočívat a nemyslet na nic.

 • 80%
  0
  1
  2. 5. 2016

  Jeden z mých oblíbenců: Kurt Russell ve fantasticky vizuálně zvládnutém filmu. Nechybí dobré vtipy, překvapivé obraty a ani ti praví hrdinové. Zloduch je taky docela fajn, takže téměř není co vytknout. Škoda, že seriál, který úspěšný film následuje je snůška nesmyslů a blbostí, ale to asi televizní čumilové vyžadují, pro mě škoda.

1 2 3 dalsi posledni

OMůj oblíbený uživatel

0 ×

Poslední aktivita