memphistto
Komentáře

1 2 dalsi posledni
 • 65%
  0
  0
  28. 11. 2022

  Předchozí thor byl podle mně skvělý, měl jsem vysoké očekávání i tentokrát, ale přiznám se, že jsem se nebavil ani z poloviny, tak jako minule. Vtípky se příliš nepovedly. 3koda, tak snad další thor dopadne lépe :)

 • 90%
  0
  0
  28. 11. 2022

  Takto se mají točit filmy. Napínavé, poutavé se skvělým vyprávěním. Kdo neviděl, tak jen do toho :)

 • 60%
  0
  0
  28. 11. 2022

  Rovnou řeknu, že kdo neviděl orient express, tak tohle je bohužel horší. Film neutáhne ani Gadot, která zde nijak neexceluje. Snad další předělávka bude trošku zajímavější a bude se více blížit orient expresu. Rád si počká, protože kriminálky jsou moje :)

 • 70%
  0
  0
  28. 11. 2022

  Zajímavě laděná kriminálka, která by neměla uniknout fandům starších detektivek, které jsou nově přetočeny. Je o něco lepší než smrt na Nilu, ale za shlédnutí určitě stojí. Takže kdo neviděl, šup do toho a myslím, že litovat nebudete. Takže hodnocení jako lepší průměr.

 • 90%
  0
  0
  28. 11. 2022

  Za mně jedna z nejlepších bondovek, co byly natočené. A to nejsem opravdu žádný velký fanoušek Bonda. Určitě doporučuju ke shlédnutí. A Craig... odešel do důchodu opravdu stylově, kloubouk dolů, tohle se vážně povedlo :) Bond už nikdy nebude jako dřív :)

 • 75%
  0
  0
  6. 6. 2018

  Tento žánr rozhodně nepreferuju, ale velmi mile překvapilo. Škoda, že celkový nápad nebyl dotáhnut úplně do konce a přitom chybělo tak málo. I tak se jedná o podívanou, která je zajímavá, svižná a přitom není třeba dialogů. Rozhodně lepší podívaná, než klasické vyvražďovačky :)

 • 95%
  0
  0
  6. 6. 2018

  Nejspíš jeden z nejlepších filmů Marvelovského univerza. U mě nejlepší zůstává pořád Thor-Ragnarok :) Ale pořádně není co vytknout... maličkostí, které film posunují dále je spousta a zabírá to. Příběh slušný, tempo svižné..možná těch postav je až moc, ale podívaná na velmi vysoké úrovni. :)

 • 75%
  0
  0
  6. 6. 2018

  Zábavná, vtipná komedie, které vlastně chybí jediné - příběh. Paradoxně chybělo málo a mohl se potenciál filmu vyždímat na maximum, ale i tak je to pořád velice slušná podívaná, která neurazí a dokáže pobavit většinu lidí v jakékoli věkové kategorii. :)

 • 95%
  1
  2
  28. 11. 2017

  Skvělá zábavná jízda, u které se dá krásně nasmát a přitom je tam dostatek akce, aby byl film pořád zajímavý. U mě jednoznačně nejlepší Thor a jedna z nejlépe propracovaných Marvelovek. NElze jinak než doporučit a jděte se bavit, stojí to za to a nebudete litovat :)

 • 70%
  0
  0
  28. 11. 2017
  Smrtihlav (2017)

  opět trošku jiný filmařský pohled na válečnou dobu a Heidricha. I přesto je film zajímavý a rozhodně stojí za shlédnutí. Antropoid se mi zdál ale poutavější a dokázal jsem se více dostat do děje. České filmy z této doby mám rád a jsou to lepší co se u nás točí.

 • 60%
  0
  0
  28. 11. 2017

  Trošku nevýrazný film vzhledem k Avengers. Nejsem fanoušek ani jedné strany, ale postavy jsou trochu méně zajímavé, pokusy o vážné dialogy nezajímavé a leader v podobě Wonder Woman a Supermana působí prostě jako by se scénář psal skoro podle tržeb. Za mě nic moc.

 • 75%
  0
  0
  14. 11. 2017

  Komedie, která dokáže pobavit a neurazit. Bohužel v poslední době mám pocit, že v každé komedii musí nutně hrát roli drogy v jakékoliv formě a bez nich se již režisér nejspíše neobejde. Pokud by tady nebyl opět další návod na užívání, měl by ode mě film hodnocení lepší.

 • 65%
  1
  0
  14. 11. 2017
  Dunkerk (2017)

  Dlouho jsem přemýšlel, co si vlastně o tomto filmu myslet. Zajímavé se slévalo v nezajímavé pasáže, které až na konci byly propojeny v jedno z různých časových úseků. Válka sama o sobě je strašná, ale přišlo mi to jako ´jeden z nejméně záživných filmů, ač natočeno to bylo slušně.

 • 85%
  0
  0
  14. 11. 2017

  Zábavný, místy až neuvěřitelný film. Tohle se snad mohlo dít jedině v Americe. :D
  Scénář byl slušný, ale látku šlo uchopit určitě ještě o něco zábavněji. Za mě to za shlédnutí stojí, i když nejspíš jen za jedno a to je škoda, protože film měl na víc. :)

 • 90%
  0
  0
  12. 8. 2017

  Všemi zatracovaný třetí díl nebyl až tak špatný, jak se může zdát. Kromě několika horších okamžiků a mezer ve scénáři, je to velmi zajímavý a napínavý počin. Dějově opět nic stejného jako v předešlých dílech, takže těžko srovnávat. Pro mě tudíž těsně za prvními dvěma díly.

 • 90%
  0
  0
  12. 8. 2017
  Vetřelci (1986)

  Pokračování, které je stejné nebo možná i lepší než první díl. Tohle srovnání snese opravdu jen velmi málo dalších serií. Kulisy lepší než v prvním díle, atmosféra více akčnější a scénář stejně překvapivý. Prostě klenot tehdejší doby a ještě dnes na špičce.

 • 90%
  0
  0
  12. 8. 2017
  Vetřelec (1979)

  Atmosféra, kulisy, scénář.. všechno tady vyšlo skvěle. Snad i nejlepší díl z celé série.. i když těžko je zároveň porovnávat, když každý byl úplně jiný. Bylo by zajímavé, kdyby někdo dokázal tento počin udělat znovu s možností dnešních efektů.
  Nejspíš by to byla skvělá podívaná.

 • 90%
  0
  0
  1. 3. 2017

  Za mě jednoznačně nejlepší díl serie, na který se s chutí podívám klidně znovu a znovu. Kdyby nebylo maličkostí a přetažených blbostí, tak by film byl perfektní. Škoda, že se tohle nepovede u spousty dalších filmů. Na shlédnutí a jako akční oddechovku doporučuju.

 • 40%
  0
  1
  1. 3. 2017

  Nepobaví natolik, abych si film ještě někdy pustil, ale neurazí, když už si ho pustíte. Myslím, že s trochou štěstí se z toho dalo vymáčknout více,a to i z hereckého obsazení, které nebylo špatné. Bohužel, ten kdo píše k tomuto scénář, by už nikdy neměl psát další... opravdu se nepovedl a zbytečně film shazují jeho chyby.

 • 90%
  2
  0
  1. 3. 2017
  John Wick 2 (2017)

  Stará škola v novém kabátku, i takto by se dal popsat tento Rkový počin a je dobře, že to není slátanina pro 12 leté. Kdo od filmu příliš nečeká a chce se jen pobavit bude odměněn víc než chtěl. akce, akce, akce to je náplň celého filmu a jelikož je film kratší stopáže, tak se nestihne ani omrzet. :)

 • 90%
  0
  0
  21. 2. 2017
  Rivalové (2013)

  Záživný autobiografický film, plný adrenalinu a závodů. Na tohle se rád zase někdy podívám zvonu (místo současné formule, protože tohle je záživnější) Výborné herecké obsazení, napětí nechybí v žádné části filmu a vlastně ani někdy nejde určit komu držet palce :)

 • 15%
  2
  1
  21. 2. 2017

  Kdo tohle vyplivnul ze své hlavy nechápu.. nebo vlastně chápu, bohužel jsem zahlédnul autorku knižní předlohy a její představu dokonalé erotiky opravdu nesdílím. Fil je odpad, nelze se na něj ani pořádně dívat a ani prsa Dakoty to nedokážou zachránit.. mohli aspoň zvolit herečku u které je na co se dívat, ale to by autorka nevydýchala :)

 • 95%
  0
  0
  21. 2. 2017

  Celý natěšený jsem na film vyrazil do kina, abych si ho užil na velkém plátně a doufal, že ti, kteří ještě nedokázali pokazit žádnou hru si nenechají rozcupovat publikem film. A za sebe můžu prohlásit, že ač jsem čekal ještě trochu víc, tak film byl velmi slušný a jako fanoušek dávám možná hodnocení výš než ostatní, ale já se na další díl rozhodně těším :)

 • 55%
  0
  0
  16. 12. 2016

  Je to film s dobrým potenciálem a dle mého díky scénáři poměrně nevyužitým. Osobně nemám rád herce Batemana, dle mého, do filmu nepatří, a kdyby tam nebyl, nic by se nestalo... vlastně kromě zápletky s ajťačkou (skoro jako když si děda najde sexy dvacítku) je tam zbytečně a neudělá nic vtipného. A to je vlastně téměř vš, co mně na filmu vadí, protože některé scény jsou vážně vtipné. Škoda, že je tam tolik zbytečných klišé :)

 • 55%
  0
  0
  5. 12. 2016

  Všechny ty filmy jsou pořád stejné.. Afgánistán, Afgánistán, Pákistán, Afgánistán.. už tam chyběl jenom Írák nebo Írán. Do teď to točili američané a teď zase francouzi. Scénař taky nic moc.. reportérku unese talibán (o to si prostě koledovala), trošku té nevděčnosti během zachraňování, jako by byla naštvaná, že ji vůbec zachraňovali a nakonec trošku té pozitivní nálady na konci. A příště zase znovu (tentokrát by to mohli natočit třebaaaaa Afgánci sami) :)

 • 20%
  0
  0
  5. 12. 2016

  Tak tohle se opravdu vůbec nepovedlo. Vtípky suché, scénář mizerný, a vlastně je to film celkově úplně o ničem. Tohle nemá smysl zapínat ani při vaření, když se nedíváte. Pokud můžete, vyhněte se tomu obloukem a pusťte radši znovu jedničku. Při té se zasmějete aspoň trochu.

 • 65%
  0
  0
  5. 12. 2016

  Rychlé, svižné, zajímavé, ... prostě akční podívaná, připomínající devadesátky. Místy možná až trochu brutální a rozhodně se nešetří digitální krví. bohužel slušnou podívanou shazuje místy velká nelogičnost a nerealističnost, která by takovému filmu slušela o něco více.

 • 40%
  1
  0
  29. 8. 2016
  Ben-Hur (2016)

  Upoutávka na tento film je naprosto dostačující, nic víc nestojí z celého filmu za shlédnutí. Je to slátanina a patlanina a vůbec nechápu jak tohle někdo mohl vypustit do světa. Chybělo mně tam už jen to, aby to režíroval Mel Gibson.. aspon to ukřižování by bylo zajímavější...

 • 75%
  0
  0
  21. 8. 2016

  film je pochopitelný i pro ty, kdo předchozí díly neviděli. Vizuální efekty na slušné úrovni a scénář by mohl být o chlup nebo 20 lepší. Fanoušci série si určitě přijdou na své a ti, kteří se rozhodnout kino navštívit, tak asi litovat nebudou, ale je tam prostě ale...

 • 95%
  0
  0
  21. 8. 2016

  Milé,záživné, děj se sune dál a není tam typický stereotyp podobných animáků. Prostě taková dětská kriminálka s občasnými velmi legračními scénami, kterým vévodí dopravní inspektorát (jako ze života) :)) Těším se na dvojku, protože nepochybně bude. Za shlédnutí určitě stojí.

1 2 dalsi posledni

OMůj oblíbený uživatel

0 ×

Poslední aktivita