Bemiurg
Komentáře

 • 75%
  2
  0
  26. 6. 2018
  Já, Simon (2018)

  Love, Simon mi byl doporučen kamarádkou. Prý je to stejná pecka jako seriál 13 Reasons Why. A tak jsem očekával, že to bude typická americká teen blbost, neb jsem zmíněný seriál dokoukal vyloženě na sílu a jeho vysoké hodnocení nechápu. Byl jsem však příjemně překvapen. Ten americkej patos z toho sice kape (obzvlášť na konci), ale jinak je to velice pohodový film, který ani trochu nenudí.

 • 55%
  0
  0
  26. 6. 2018
  Escobar (2017)

  Kvalitně udělaný film, všechny postavy dobře zahrané, ale bohužel přišel pozdě. Kdybych neviděl výborný seriál Narcos, který popisuje život Pabla Escobara dost podrobně, dal bych mu mnohem vyšší hodnocení. Takhle už mi film nemá co nabídnout a je to jen takový lepší průměr.

 • 75%
  0
  0
  26. 6. 2018

  Kdysi jsem byl z Jurského parku totálně odvařenej. Viděl jsem ho za ty roky už asi pětkrát a pořád stojí za to. A tak je jasné, že si nenechám ujít ani žádné pokračování. Ano, je to sice furt ta samá písnička, ale stále mě to baví. A to je to jediné, na čem záleží.

 • 45%
  0
  0
  28. 11. 2017
  Maxinožka (2017)

  Vizuálně pěkné, ale jinak to byla celkem nuda. Miluju animáky Croodsovi, Jak vycvičit draka (2), Raubíř Ralf, Velká šestka nebo Zootropolis, ale asi mám teď kvůli nim trochu nerealistická očekávání. Ale děcka to bavilo, takže ten film úplně marnej nebyl.

 • 40%
  0
  0
  28. 11. 2017

  Podle traileru jsem čekal další zábavný animák pro děti i dospělé, ale bohužel jsem se spletl. Film je podprůměrný úplně ve všem, nudil jsem se téměř celou dobu. Možná to tak cítím, protože nejsem zrovna cílovka, ale ani děcka z toho nebyly nijak nadšený.

 • 75%
  0
  0
  28. 11. 2017

  Stejně jako Sebevražedný oddíl, tak ani Liga spravedlnosti nenaplnila má očekávání. Průměrný scénář a hromada digibordelu. Ano, odsejpalo to a celkově mě to bavilo. Ale že bych to chtěl v budoucnu vidět ještě jednou, to ne. Možná nějakou extended verzi.

 • 85%
  0
  0
  14. 11. 2017

  Opravdu dústojné pokračování scifi legendy. Dokonce mi příjde příběhově silnější než první film. Atmosféra je úžasná, vizuál dokonalý. Jedíné co muhu filmu vytknout, je Harrison Ford. Přišlo mi, že ho tam nacpali dost na sílu, jen aby tam byl a nemá vlastně ani co říct.

 • 85%
  1
  3
  14. 11. 2017

  Marvel opět předvedl, že filmy dělat umí. Ačkoliv Thor nikdy nepatřil k mým oblíbenců, teď mě bavil. Přijde mi díl od dílu lepší. Je to vtipné a hlavně akční od první do poslední minuty. Nudit se rozhodně nebudete. Už aby tu bylo jaro a s ním Avengers: Infinity War!

 • 65%
  1
  0
  14. 11. 2017

  Průměrná detektivka s nadprůměrným vizuálem, škoda že se tvůrcům nepodařilo scénář trochu odlehčit. Přišlo mi, že se příliš tlačí na pilu. Hlavní role je dobře zahraná, ale jsem spíš fanouškem Sherlocka Holmese, takže mě nějaký Hercule Poirot nechává chladným.

 • 95%
  0
  0
  30. 8. 2017

  Tak jsem byl včera na 3D verzi Terminátora 2 a jedním slovem pecka. To bych nevěřil, že 25 let starý film strčí valnou většinu současných 3D filmů do kapsy.

 • 95%
  0
  0
  14. 8. 2017
  Baby Driver (2017)

  Super akční oddychovka! No není paráda, přijít takhle po práci do kina, vypnout mozek, a bavit se od začátku do konce? Film má herecky opravdu vejšku, ani chvilku nenudí a zvukově perfektně sedí (doporučuji Dolby Atmos). Viděl jsem už třikrát, a určitě ne naposledy.

 • 35%
  0
  1
  14. 8. 2017

  Miluji animované filmy. Většinou jsou totiž originálnější, zajímavější a často i vtipnější, než ty hrané. Ale tenhleten ne! Nic tak povrchního a nudného jsem dlouho neviděl. A to jsem cílová skupina, protože pro děti ten film není a pro "zralé" dospěláky taky ne.

 • 80%
  4
  3
  14. 8. 2017

  Pokud se vám líbily filmy Obecná škola, Kolja a Vratné lahve, tak je Po strništi bos jasnou volbou. A můžete vzít do kina nejen rodiče, ale klidně i prarodiče. Všichni budou spokojeni. Škoda že takových filmů, které ukazují svět tak nějak lidsky, nevzniká víc.

 • 75%
  5
  0
  20. 7. 2017
  Dunkerk (2017)

  Nemám rád válečné filmy, proto ode mne má každý už z principu postih -20%. Ale tenhle se povedl. Film nemá žádná hluchá místa (kromě záběrů z letadel, které mi připomínaly můj pokus zahrát si letecký simulátor - spousta divokého míření, ale ne a ne zaměřit nepřítele). Skvělá atmosféra podpořená dokonalým zvukem (hudbou?). Za mně nejlepší válečný film, který jsem kdy viděl.

 • 65%
  0
  0
  15. 7. 2017

  Jako když pejsek s kočičkou vařili dort. Jednotlivé ingredience dobré, ale z výsledného slepence trošku bolí bříško. Smíchat historickou fantasy, podmořské dobrodružství a vesmírnou sci-fi akci je fakt hardcore. Netočili to podle příručky A beginner’s guide?

 • 60%
  5
  0
  15. 7. 2017

  Další celkem zbytečné pokračování. Filmu by imho prospělo trochu temnější vyznění, ne točit za každou cenu rodinnej biják. Podívaná je to sice parádní, ale hromada logických chyb a občas zdlouhavé nudné pasáže sráží film jen někam k lepšímu průměru. Jsem rád, že jsem to viděl, ale podruhé už na to nepůjdu.

 • 95%
  1
  1
  15. 7. 2017

  Za mně ten úplně nejlepší Spider-Man vůbec! Hlavně asi proto, že filmu nejčastěji vytýkané věci považuji vlastně za klady. Záporák super! Proč by měl být pokaždé temnej a děsivej? Prostě tatík od rodiny, kterýho okolnosti donutily dát se na dráhu zločinu. Iron Man a Captain America jsou sice jen taková třešnička na dortu, ale bez nich by to nebylo ono. Že Peter Parker není žádnej superhrdina, ale trapnej puberťák, je vlastně mnohem zábavnější.

 • 55%
  0
  0
  7. 5. 2017
  Mimi šéf (2017)

  Není to špatné, ale čekal jsem od toho mnohem víc. Možná je problém dabing, škoda že se u nás animované filmy nepromítají i v originálním znění. Klidně i jediný den někdy v noci. Ale děcka v sále to bavilo, tak pokud máte malý caparty, můžete je klidně vzít s sebou.

 • 95%
  1
  0
  7. 5. 2017

  Super, Marvel jede! Za mě adept na film roku. Vtipnější než jednička, akčnější než jednička. Kéž by takhle dopadla všechna pokračování. A bonusové potitulkové scény taky parádní a je jich hodně. Ani nevím, jestli jich kdy v minulosti měl nějaký film víc.

 • 80%
  0
  0
  7. 5. 2017

  Není to sice nic pro intelektuály, ale pokud vypnete mozek, čeká vás parádní podívaná. Děj filmu plynule odsýpá, nikde žádné nudné pasáže. K tomu všemu hraje skvělá hudba a duní zvuk Dolby ATMOS, tak co chtít víc. Doporučuji všem a těším se na pokračování.

 • 85%
  1
  0
  1. 3. 2017

  Netřeba čekat na potitulkovou scénku, žádná není. :-(

 • 35%
  0
  0
  1. 3. 2017
  Muzzikanti (2017)

  Těžko kladně ohodnotit hudební film, když ta hudba není ani trochu váš žánr. Scéna s Marešem a Hezuckým byla jako vystřižená z Kameňáku, ale pobavila. Naopak parašutistu Koháka jsem nepochopil, to mělo znamenat co? Zbytek filmu takový český standard, nenadchne ani neurazí.

 • 85%
  1
  0
  1. 3. 2017
  John Wick 2 (2017)

  Po delší době opět ryzí akční film. Stačí při vstupu do sálu odstavit na dvě hodiny logické myšlení a královská zábava je zaručena. Ve filmu není jediné hluché místo, děj příjemně odsýpá a drží divákovu pozornost až do konce, který je otevřený a přímo volá po pokračování.

 • 85%
  0
  0
  1. 3. 2017

  T2 se sice kultovnímu Trainspottingu nevyrovná, ale z kina jsem odcházel spokojen. Po hudební stránce opět kvalita, některé pecky už mi rotují v mp3 přehrávači. Některé postavy by si imho zasloužily mnohem více prostoru, ale to je tak to jediné, co bych filmu vytknul.

 • 80%
  0
  0
  15. 2. 2017

  Konečně začínají vznikat kvalitní filmy podle herních předloh. Nejprve úžasně vypadající Warcraft: První střet a teď o něco horší, ale také kvalitní Assassin's Creed. Já, jako fanoušek videoher, jsem spokojen. Parádní atmosféra! Doufám, že vzniknou další díly.

 • 70%
  0
  0
  15. 2. 2017

  Jako fanouška komiksů mě Batman bavil ještě víc než předchozí LEGO Movie. Celé to příjemně odsýpalo, žádná hluchá místa, spousta odkazů na jiné filmy. A potěšilo mě, že se film promítal s originálním zvukem Dolby ATMOS, to bohužel u animáků nebývá zvykem.

 • 65%
  1
  1
  4. 1. 2015

  Je to zábavná oddechovka, která si na nic jiného ani nehraje. A podle mě je trojka zase o chlup lepší jak předchozí díl. Nechápu, že tolik lidí hází špínu na filmy Zdeňka Trošky. Vždyť je tolik horších filmařů a téměř nikdo se po nich nevozí. Naopak, někteří sbírají nominace na různé pochybné ceny. Asi tím ventilují svou závist, že na jejich filmy lidi nechodí. :-/

Sdílet tuto stránku: 

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: