Stanulda007
Komentáře

prvni predchozi 1 2
 • 75%
  0
  0
  6. 6. 2018

  Celkem zábavné a v pohodě dale se na to slušně koukat... Pro mě jen jedno mínus a to je strašně chaotické na mě nevím tady se mi to strašně nelíbilo... Ze začátku jsem měl s tím celkem problém pak se to srovnávalo, ale stejně pořád hrozně chaotické nevím aspoň tedy pro mě.

 • 85%
  0
  0
  6. 6. 2018
  Muž v ohni (2004)

  Celkem solidní jízda s pomalým rozjezdem. Je tu hodně velký důraz kladený na jednotlivé charaktery, jejich chování a dialogy - alespoň co se týče cca první poloviny snímku. V té druhé sledujeme Denzelovu krvavou vendetu. Co mě mírně zklamalo byl závěr filmu, který jsem bohužel tak nějak čekal.

 • 70%
  0
  0
  16. 8. 2017

  Efekty na dobré úrovni, ale tento typ filmů už asi nemůže přinést nic nového.No co si budeme povídat, když jsem viděl že na režisérské křeslo tohoto terminátora usedl McG tak mi bylo jasné, že půjde o křišťálově průzračnou dynamickou akci plnou výbuchů, honiček a všemožných efektů které mají odvést divákovu pozornost od slabého děje, nijaké atmosféry a logických chyb. Dostal jsem prakticky to co jsem očekával a jen se mi potvrdilo, že můžou ještě natočit tisíc různých filmů a sérií pod názvem terminátor ale ten je jen jeden a bez Arnolda už to nikdy nebude ten děsivě chladný stroj, který se vás bude snažit za jakoukoli cenu zabít.

 • 90%
  1
  0
  16. 8. 2017
  Kolja (1996)

  Tak se mi udělalo nějak smutno, a..že nevíš na koho jsem si vzpomněl?" Kolja vyniká uniká úžasnou poetikou, která z něj dělá světový (poprávu Oscarový) film.Snímek nedosahuje sice kvality Pelíšků, avšak je to náš nejlepší vývozní artikl.

 • 60%
  0
  0
  16. 8. 2017

  Dějově je to zase něco jiného než starší verze od Cocteaua, Herze a Disneyho, což je fajn (obzvláště zajímavé mi tam přišlo, že tam ještě před Kráskou byla jiná žena). Za nejsilnější stránku této verze považuji úchvatnou výpravu a celkový vizuál, který je prostě skvostný, a film mě tím vyloženě okouzlil. Stejně tak kostýmy herců jsou nádherné. Celkově mi přijde, že je z toho filmu znát, že musel stát strašný prachy (na evropské poměry), a že vyloženě vyžaduje velké plátno v kině, aby se plně rozvinul do svých estetických kvalit. Co mi už přišlo trochu slabší, byla úroveň některých speciálních efektů, včetně samotné masky titulní postavy (která na mě navíc spíš působila jako legrační Kocour z Bulgakovova Mistra a Markétky). Rovněž mi nesedlo samotné obsazení titulních postav - Vincent Cassel mi zde ve svých 47 letech přijde pro roli zakletého prince příliš starý, a Léa Seydoux mi pro změnu nepřijde pro roli Krásky dostatečně atraktivní, s těmi svými věčnými kruhy pod očima a olbřímí mezerou mezi předními zuby. Jasně, je zajímavá, ale prostě podle mě ne typově vhodná pro takovou roli. (Bez zajímavosti mi ani nepřišlo, jak byla její postava emancipovaná a jak Zvířeti na začátku vzdorovala - možná o to víc se ale člověk na konci diví, kdy se teda vlastně stihla do Zvířete zamilovat). Za mě tedy nakonec spokojenost - a pocit, že je zde tento film mírně podhodnocený (aktuálně 62%).

 • 65%
  0
  0
  16. 8. 2017
  Pixely (2015)

  Film má příběh, hlavního hrdinu, vztahovou zápletku, dětského hrdinu, dobro a zlo, ale zlo není moc zlé, nikdo neumírá, nikdo netrpí a všechno skončí dobře. Dobře je udělaná grafika, objekty se skutečně neustále skládají a přesýpají z bodů, tak aby daly vyniknout názvu a pointě filmu - i to je zajímavé a originální. Líbilo se mi, jak hlavní hrdinové předpokládají na základě svých zkušeností z hraní her, kam a jak bude pokračovat další kostičkový "teror". Film je normálně vtipný,Tradiční tým doplněn o Petera Dinklageho a zase to jakž takž šlapalo. Jak tu bylo řečeno, minimálně jako krásná vzpomínka na Packmana, Housenku a spol to funguje krásně (Podobně jako Raubíř ralf). Ale bohužel to bylo hodně málo využito. U těchto filmů se dá vytáhnout jak trikově tak příběhově daleko víc. Zase se to zvrhlo spíš na příběh o životní trosce, která umí hrát videohry, je to buran a snaží se dostat ženu. To co kdysi ve Vodonoši, Rivalech a spol Sandlerovi fungovalo mu prostě už v posledních letech nevychází. Ta sázka na tu image věčného losera už je hrozně ohraná a i když se zabalí do jakéhokoliv příběhu, tak je to stále stejné. Navíc Kevin James mi nikdy neseděl a ty scény s ním prostě vtipné nejsou.Super pokoukaná pro starší generace.

 • 95%
  0
  0
  18. 3. 2017

  Nesmrtelný snímek. K tomu není co dodat.Má oblíbená klasika, na kterou v televizi nikdy nedám dopustit.Ať už film dávali na Velikonoce,na sv.Václava,na Silvestra či Vánoce nebo teď už jen občas v nedělní odpoledne v Tv,vždy jsem film miloval a vždy ho milovat budu.Vzpomínky na film samotný i vzpomínky kdy a jak jsem na něj koukal mě přemohly a pět si to u mě zaslouží.

 • 65%
  0
  0
  18. 3. 2017

  Velmi příjemný víkendový filmík který nenudí a můžete se na to podívat s rodinkou.Stiller konečně nevypadá jako blbec, ale opravdu hraje, Brodericka by člověk snad ani nepoznal a Murphy má rozkecáno jako v osmdesátých letech.

 • 75%
  0
  0
  18. 3. 2017
  Godzilla (1998)

  Klasika z 90. let, kvalitně zpracovaná akce příběh nenudil, občas se u něj člověk i zasmál.Díky přítomnosti příjemných herců (dobře... tak alespoň nepřítomnosti těch co iritují) opět v pořádku... i když o co jde. Tady je hlavní hrdinou digitální "Gojira".

 • 100%
  0
  0
  18. 3. 2017
  Terminátor (1984)

  Kultovní klasika s kultovním Arnoldem,film který nikdy neomrzí naprostá scifi špička ve starých dobrých 80kách.Akční scény mají nápad a drajv. Všichni co se podíleli byli v neskutečný formě.Mrtvých je tak akorát, brutalita bezcitného kyborga je skvělá a vojáček z budoucnosti je správně vybrán.Prostě klasika! :-)

 • 0%
  0
  0
  26. 10. 2013
  Gravitace (2013)

  Suprovej film,povinnost vidět ve 3D.. Luxus!

prvni predchozi 1 2

OMůj oblíbený uživatel

0 ×

Poslední aktivita