Stanulda007
Komentáře

1 2 dalsi posledni
 • 0%
  0
  0
  26. 10. 2013
  Gravitace (2013)

  Suprovej film,povinnost vidět ve 3D.. Luxus!

 • 100%
  0
  0
  18. 3. 2017
  Terminátor (1984)

  Kultovní klasika s kultovním Arnoldem,film který nikdy neomrzí naprostá scifi špička ve starých dobrých 80kách.Akční scény mají nápad a drajv. Všichni co se podíleli byli v neskutečný formě.Mrtvých je tak akorát, brutalita bezcitného kyborga je skvělá a vojáček z budoucnosti je správně vybrán.Prostě klasika! :-)

 • 75%
  0
  0
  18. 3. 2017
  Godzilla (1998)

  Klasika z 90. let, kvalitně zpracovaná akce příběh nenudil, občas se u něj člověk i zasmál.Díky přítomnosti příjemných herců (dobře... tak alespoň nepřítomnosti těch co iritují) opět v pořádku... i když o co jde. Tady je hlavní hrdinou digitální "Gojira".

 • 65%
  0
  0
  18. 3. 2017

  Velmi příjemný víkendový filmík který nenudí a můžete se na to podívat s rodinkou.Stiller konečně nevypadá jako blbec, ale opravdu hraje, Brodericka by člověk snad ani nepoznal a Murphy má rozkecáno jako v osmdesátých letech.

 • 95%
  0
  0
  18. 3. 2017

  Nesmrtelný snímek. K tomu není co dodat.Má oblíbená klasika, na kterou v televizi nikdy nedám dopustit.Ať už film dávali na Velikonoce,na sv.Václava,na Silvestra či Vánoce nebo teď už jen občas v nedělní odpoledne v Tv,vždy jsem film miloval a vždy ho milovat budu.Vzpomínky na film samotný i vzpomínky kdy a jak jsem na něj koukal mě přemohly a pět si to u mě zaslouží.

 • 65%
  0
  0
  16. 8. 2017
  Pixely (2015)

  Film má příběh, hlavního hrdinu, vztahovou zápletku, dětského hrdinu, dobro a zlo, ale zlo není moc zlé, nikdo neumírá, nikdo netrpí a všechno skončí dobře. Dobře je udělaná grafika, objekty se skutečně neustále skládají a přesýpají z bodů, tak aby daly vyniknout názvu a pointě filmu - i to je zajímavé a originální. Líbilo se mi, jak hlavní hrdinové předpokládají na základě svých zkušeností z hraní her, kam a jak bude pokračovat další kostičkový "teror". Film je normálně vtipný,Tradiční tým doplněn o Petera Dinklageho a zase to jakž takž šlapalo. Jak tu bylo řečeno, minimálně jako krásná vzpomínka na Packmana, Housenku a spol to funguje krásně (Podobně jako Raubíř ralf). Ale bohužel to bylo hodně málo využito. U těchto filmů se dá vytáhnout jak trikově tak příběhově daleko víc. Zase se to zvrhlo spíš na příběh o životní trosce, která umí hrát videohry, je to buran a snaží se dostat ženu. To co kdysi ve Vodonoši, Rivalech a spol Sandlerovi fungovalo mu prostě už v posledních letech nevychází. Ta sázka na tu image věčného losera už je hrozně ohraná a i když se zabalí do jakéhokoliv příběhu, tak je to stále stejné. Navíc Kevin James mi nikdy neseděl a ty scény s ním prostě vtipné nejsou.Super pokoukaná pro starší generace.

 • 60%
  0
  0
  16. 8. 2017

  Dějově je to zase něco jiného než starší verze od Cocteaua, Herze a Disneyho, což je fajn (obzvláště zajímavé mi tam přišlo, že tam ještě před Kráskou byla jiná žena). Za nejsilnější stránku této verze považuji úchvatnou výpravu a celkový vizuál, který je prostě skvostný, a film mě tím vyloženě okouzlil. Stejně tak kostýmy herců jsou nádherné. Celkově mi přijde, že je z toho filmu znát, že musel stát strašný prachy (na evropské poměry), a že vyloženě vyžaduje velké plátno v kině, aby se plně rozvinul do svých estetických kvalit. Co mi už přišlo trochu slabší, byla úroveň některých speciálních efektů, včetně samotné masky titulní postavy (která na mě navíc spíš působila jako legrační Kocour z Bulgakovova Mistra a Markétky). Rovněž mi nesedlo samotné obsazení titulních postav - Vincent Cassel mi zde ve svých 47 letech přijde pro roli zakletého prince příliš starý, a Léa Seydoux mi pro změnu nepřijde pro roli Krásky dostatečně atraktivní, s těmi svými věčnými kruhy pod očima a olbřímí mezerou mezi předními zuby. Jasně, je zajímavá, ale prostě podle mě ne typově vhodná pro takovou roli. (Bez zajímavosti mi ani nepřišlo, jak byla její postava emancipovaná a jak Zvířeti na začátku vzdorovala - možná o to víc se ale člověk na konci diví, kdy se teda vlastně stihla do Zvířete zamilovat). Za mě tedy nakonec spokojenost - a pocit, že je zde tento film mírně podhodnocený (aktuálně 62%).

 • 90%
  1
  0
  16. 8. 2017
  Kolja (1996)

  Tak se mi udělalo nějak smutno, a..že nevíš na koho jsem si vzpomněl?" Kolja vyniká uniká úžasnou poetikou, která z něj dělá světový (poprávu Oscarový) film.Snímek nedosahuje sice kvality Pelíšků, avšak je to náš nejlepší vývozní artikl.

 • 70%
  0
  0
  16. 8. 2017

  Efekty na dobré úrovni, ale tento typ filmů už asi nemůže přinést nic nového.No co si budeme povídat, když jsem viděl že na režisérské křeslo tohoto terminátora usedl McG tak mi bylo jasné, že půjde o křišťálově průzračnou dynamickou akci plnou výbuchů, honiček a všemožných efektů které mají odvést divákovu pozornost od slabého děje, nijaké atmosféry a logických chyb. Dostal jsem prakticky to co jsem očekával a jen se mi potvrdilo, že můžou ještě natočit tisíc různých filmů a sérií pod názvem terminátor ale ten je jen jeden a bez Arnolda už to nikdy nebude ten děsivě chladný stroj, který se vás bude snažit za jakoukoli cenu zabít.

 • 85%
  0
  0
  6. 6. 2018
  Muž v ohni (2004)

  Celkem solidní jízda s pomalým rozjezdem. Je tu hodně velký důraz kladený na jednotlivé charaktery, jejich chování a dialogy - alespoň co se týče cca první poloviny snímku. V té druhé sledujeme Denzelovu krvavou vendetu. Co mě mírně zklamalo byl závěr filmu, který jsem bohužel tak nějak čekal.

 • 75%
  0
  0
  6. 6. 2018

  Celkem zábavné a v pohodě dale se na to slušně koukat... Pro mě jen jedno mínus a to je strašně chaotické na mě nevím tady se mi to strašně nelíbilo... Ze začátku jsem měl s tím celkem problém pak se to srovnávalo, ale stejně pořád hrozně chaotické nevím aspoň tedy pro mě.

 • 65%
  0
  0
  6. 6. 2018

  tůten filmek není pro technokratické dementy. Není ani pro diváky siláckých adventur. Ten je pro tvorečky, jejichž mysl se vznáší v mezaninu mezi 13. a 14. patrem. Sláva Fantazii! Tentokrát podpořené příběhem sahajícím do pekelných hlubin až k neodolatelnému a neporazitelnému maestro Devil. Gilliam o tomto snímku říká: "Mám takové podezření, že je to můj nejlepší film." Bez výhrady souhlasím. Je mnohem suverénější než Král rybář, mnohem poetičtější než Brazil a dalece převyšuje i 12 opic. Je nádherný. Mysteriózně naléhavý a mrazivě hořký. A tři podoby zesnulého Ledgera - geniální počin. Není nic, co bych mohl filmu vytknout. Miluji ho. Five stars aren't enoug.

 • 65%
  0
  0
  27. 6. 2018

  Neotřelé, srdečné, upřímné. O dracích se natočilo už bezpočet filmů, ale tenhle je něčím jiný. Je o přátelství dvou osamělých duší, které se potkaly v hlubokých lesích. Co na tom, že jeden z nich má dvě nohy a dvě ruce a ten druhý čtyři tlapy, ocas a křídla? Tahle dvojka si mě získala od samého začátku. A i herecké obsazení dalších rolí bylo velice příjemné. Nutno přiznat, že jsem na konci i slzela, což se mi u dětského filmu snad ještě nestalo. Drak Elliot je precizně naanimovaný. Je to dráček sympaťák, takové dobračisko, které si chce hrát, ale umí se i postavit na zadní a vychrlit trochu toho ohně. Myslím, že tenhle film by si zasloužil fanoušky ve všech věkových kategoriích.

 • 90%
  0
  0
  27. 6. 2018

  Jedna z nejlepších akčních sérií všech dob, vynikající hlášky, napětí, výborný kontrast dvojice Gibson-Glover. Považuju to za jeden ze svých nejoblíbenějších filmů. Zbylé díly stejně výborné jako tento.

 • 40%
  0
  0
  27. 6. 2018

  Stačilo více McAdams, méně Schneidera a výsledek mohl být o mnoho lepší :)

 • 90%
  0
  0
  27. 6. 2018

  Překrásně přepracovaný scénář, který je mnohem romantičtější a hrdinštější než knižní předloha. Jsem přímo překvapená, že film je mnohem zajímavější než kniha...je tak svěží, tak plný lásky a hrdinného patosu, až se divím, že to Cooper nenapsal tak dobře. Podle tohoto scénáře ale, myslím, se už točilo ještě ve třicátých letech, kdy nějaký génius vymyslel dvoj-linku Sokolí oko-Cora a Uncas-Alice, příběh silnější dvojice předurčené k životu a dvojice, která prožila nevyslovený příběh lásky, zpečetěný přiznáním společné smrti. A ta hudba! Nadčasová...

 • 45%
  0
  0
  27. 6. 2018

  Za jedinou hezkou píseň která ve filmu je a to hned na začátku. Jinka se dá říci, že zbytek filmu byla ztráta času. Hodnocení odpovídá tomu, že nejsem 11letá puberťačka ( pro které je zjevně film určen).

 • 90%
  0
  0
  27. 6. 2018

  Zajímavé téma a nálepka BOTS(based on true story) dala vzniknout situaci, že jsme vyrazili na rodinný výlet do bijáku. Dali jsme přednost Kapitánovi před Thorem a dobře jsme udělali. Film nabídl pěkně svižný příběh nákladní lodi, které velí charismatický Hanks. Počínající stáří dělá z Hankse zajímavý a nadále slibný obličej Hollywoodu. Oproti stojí obyčejný-neobyčejný rybář. Rybář, který díky západním nenažrancům nemá kde lovit ryby a tak se dává na dráhu zločinu. Ale jako by ani to nestačilo tak kdesi musíme tušit ošklivého bosse, který nebohého rybáře ždíme až na dřeň. Asi to tak, bohužel, bylo... Za sebe chci vyzvednout hlavně výkon T.Hankse v závěru filmu a to scénu z ošetřovny. Zahraný šok byl naprosto dechberoucí. Díky své profesi už jsem tyto situace zažil a Hanks to zahrál na pět hvězd. celkový dojem 90%.

 • 75%
  0
  0
  26. 6. 2019

  Michael J. Fox v roli, v které si ho bude pamatovat historie.Tajemství mého úspěchu. Tady je to přesně naopak. I když nechtěně, jakousi náhodou skončí hlavní hrdina, pán doktor kdesi na jihu v zapadákově. Začíná najednou poznávat kouzlo venkova a tamější pohostinnost lidí. Všichni se tam znají, všichni na tom jsou stejně a nikdo nikomu nic nezávidí. Prostě taková idylka. Pak je tu ještě ta parádní osmdesátková hudba, která tak nějak postaršího diváka zahřeje u srdíčka.

 • 80%
  0
  0
  26. 6. 2019
  RoboCop (1987)

  Rozstříleli ho na kusy a on se vrátil. Mrtvý, bez rodiny, odhodlaný se pomstít a vyčistit ulice. Tu a tam se stane, že někoho zlobivého střelí do ptáka nebo železným "prostředníkem" polechtá krční mandle :-) Nestárnoucí klenot!

 • 75%
  0
  0
  26. 6. 2019

  Originální, bláznivá komedie, který se v době jejího vzniku snad ani nedalo vyhnout, protože jí všechny (dva nebo tři?) kanály opakovaly častěji než televizní zprávy...a zřejmě taky poslední film, kterej slušel ošklivce Goldie Hawn. Přestože komediálního talentu má bez diskuse na rozdávání, poslední dvě dekády neměla na filmy štěstí.

 • 65%
  0
  0
  26. 6. 2019

  Mě se líbil už Shaun of the dead, takže jsem tak nějak tušil, co to bude, ale ve finále to šlo ještě mnohem dál, fakt legrace od začátku až do konce. Lze vřele doporučit všem, pro které je akční žánr modla, nebo naopak i těm, kterým nevoní, protože těch narážek je tady až až. Parádní vraždy a spousta vtípků-luxusní komedie! 75%

 • 90%
  0
  0
  4. 9. 2019

  Výborný filmový zážitek. Smekám a jásám, že jsem mohl zas jednou shlédnout něco impozantního :) Dvojice postav se skvěle doplňovala, film měl šmrnc a spád. Úžasně vybalancované, co se týče vážnosti a humoru. Z kina jsem odcházel nadšený :-)

 • 90%
  0
  0
  4. 9. 2019
  Kursk (2018)

  Když nepotopitelná ponorka klesne ke dnu, je to průšvih a mezinárodní ostuda. Každý národ by to řešil jinak, rusové to mají takhle. Vcelku povedený pohled na situaci a všechny, kterých se týká. Film, na který můžete vyrazit s partnerem, protože si tam každý najde to svoje. A Colin Firth v námořnické uniformě jako bonus :)

 • 60%
  0
  0
  4. 9. 2019
  Pasažéři (2016)

  Herecký výkon Adama a Evy nebyl věrohodný. Sci-fi romantika pro mladší publikum.

 • 50%
  0
  0
  4. 9. 2019
  Robin Hood (2018)

  Řekněme že tento film je omyl. A existují mnohem lepší adaptace Robina Hooda a pokuď toto čtete a uvažujete nad tím že shlédnete tento film koukněte radši na jiný. Já si jdu taky raději zlepšit náladu starší verzí Robina Hooda.

 • 75%
  0
  0
  4. 9. 2019

  Nicolas Cage dlouho toužil po roli ,,Rytíře" až se mu to splnilo! i když říkal, že natáčení bylo nejhorší co mohl zažít (scéna s vlky) i tak se mu splnil jeho dávný sen! mělo to hlavu a patu a mě si tímto získal!

 • 80%
  0
  0
  4. 9. 2019

  Dvojka se mi rozhodně líbila o mnoho mnoho více než jednička. Více se rozvíjí prvotní příběh. Je zde hodně akčních a zajímavých scén. Ale v prvé řadě se mi velice líbí obsazení herců (pčedevším Oded Fehr), jejich postavy a také větší soustředění na Alice samotnou. Ovšem na druhou stranu co? Město plné zombie, pár lidí se snaží přežít, ale postupně umírají. A nad tím vším nějaký mamlas, který se chce jen pobavit tím, jak nějakou příšera zabíjí lidi a nebo jestli se dvě mutace zabijí nebo ne. 80%

 • Kdyby se mě někdo zeptal, proč jsem na to koukal, pak jedině rozumné vysvětlení je, že je o pozoruhodný studijní materiál o tom, jak postupně v naší společnosti dochází k odumírání intelektu. Jinak jde o oslavu vyměšován, bisexuality, infantilnosti, různých choulostivých částí těla, pohlavní fascinace a prostě všeho, co je symptomatické pro celkovou společenskou degeneraci.

 • 65%
  0
  0
  13. 11. 2019
  Zombieland (2009)

  Post-apokalyptický film bez sebemenší známky beznaděje, zmaru nebo zoufalství. (Ne-tak-zcela-)radostné, ale vtipné životy těch několika „šťastných“ přeživších [řež, která obvykle představuje těžiště zombie-slasherů, se zcela odehraje v über-estetických titulcích za libě nabasované „For Whom the Bell Tolls“ od Metalliky] pokračují i potom, co se z 99,9% obyvatelstva stali živí-mrtví - s tím divácky atraktivním rozdílem, že v mallu a za bouráky netřeba platit. Těch pár, co se dalo potom do party, jsou príma lidičky tvořící skoro ideální rodinku. Zručně od-realističněné [všude, kudy se postavy pohybují, funguje nezbytný konzumentský servis, elektřina; svět se anti-Romerovsky mění ve SKUTEČNOU, neproblematizovanou samoobsluhu resp. doslova zábavní park], bez emocí * o vztahy jde čistě fakticky * a právě proto bezuzdná švanda, která předčasně vrcholí [a končí], když na scénu přichází [a odchází] BM. Absolutně prázdné, což není nutně špatná věc... Třeba u večeře nebo když si chcete zlepšit náladu po „Cestě“.

1 2 dalsi posledni

OMůj oblíbený uživatel

0 ×

Poslední aktivita