Annie555
Komentáře

1 2 dalsi posledni
 • 80%
  0
  0
  18. 5. 2014
  Kill Bill 2 (2004)

  Přestože se mi jednička líbí mnohem víc, dvojka vysvětluje celý příběh, odkrývá všechny záhady, proto ho pokládám za dobrý film. Průběh celého filmu není tak precizně propracovaný, jako to bylo u prvního filmu, ale přesto finále celého filmu je skvělé, poslední Billovi kroky stojí opravdu za to.

 • 85%
  0
  0
  18. 5. 2014
  Kill Bill (2003)

  Skvělý film, osobně ho mám radši než druhý díl. Je to krvák ve velkým stylu, bojová scéna v čajovně nebo co to bylo za místo je prostě úžasná. Nebo bojová scéna v zahradě s useknutím hlavy, bomba. Vážně super film. Není to Tarantinův nejlepší film, to bohužel ne, ale i tak stojí za to ho vidět.

 • 100%
  0
  0
  18. 5. 2014

  Kultovní, legendární, skvělý. Tenhle film lze popsat mnoha slovy ale nakonec stejně vyjde podobný výsledek.Mně osobně se nejvíc libí poslední historka s hláškami: ? Takže máme auto plus tělo mínus hlava" nebo "Protože tam žádná cedule není, protože se neživím skladováním mrtvejch negrů"... jednoduše legendární.

 • 95%
  0
  0
  22. 11. 2013

  Sherlock Holmes je vděčné téma pro každého filmaře, proto jich už bylo natočeno tolik, ale tento Sherlock Holmes je podle mě ten nejlepší. Kdo jiný by měl hrát lehce povidínského detektiva než Robert Downey jr. a obsadit do role dr.Watsona Jude Lawa byl rozhodně krok správným směrem.

 • 70%
  0
  0
  22. 11. 2013

  Když jsem viděla jedničku byla jsem z ní naprosto nadšená, skvělý scénář, herci prostě všechno. Na dvojku jsem se zájmem čekala, ale úrovně jedničky nedosáhla. Hra stínů je temnější, nebezpečnější a nudnější. Je v ní spousty akce, ale jsou filmy, kde míň znamená víc a tím je právě Sherlock Holmes.

 • 90%
  0
  0
  22. 11. 2013
  Iron Man 3 (2013)

  No, je to velmi zajímavý film. O hodně lepší než dvojka a s jedničkou je vidím tak na stejný úrovni, i když trojka má trochu navrch. Tony Stark ukazuje svou druhou tvář - když nepočítáme Iron mana - a je zvláštní vidět jak i super hrdina může mít problémy. Ti lidi s tím horkem nebo co to bylo mi přišli trochu přehnaní a ani jsem moc nepochopila jejich princip.

 • 75%
  0
  0
  22. 11. 2013
  Iron Man 2 (2010)

  Po skvěle natočené jedničce, člověk čekal podobně nadupanou dvojku. No i když se filmaři určitě hodně snažili, jednička to není ani zdaleka. Film je plný vtipu, ale v celkovém měřítku je scénář samá díra. Robert Downey jr. je opět skvělý, Mickey Rourke je velmi dobrý soupeř, ale Sam Rockwell mi tam trochu nesedí.

 • 85%
  0
  0
  22. 11. 2013
  Iron Man (2008)

  Iron man je pro hodně lidí tou nejlepší postavou od Marvelu, zaslouženě. Film by si zasloužil trošku lepší scénář, ale rozhodně je o hodně lepší než Iron man 2, to je fakt hodně špatný. Film má skvělé obsazení, hlavně Robert Downey junior si s postavou Tony Starka skvěle sedl.

 • 85%
  0
  0
  22. 11. 2013
  Avengers (2012)

  Skvěle natočená komiksovka, hrozně jsem se na ni těšila a udělala jsem dobře. Sice nemá takovou hloubku jako Nolanův Temný rytíř, ale Joss Whedon předvedl něco opravdu mimořádného. Triky jsou skvělé, ale ten scénář je takový nic moc. Ale i tak je to podle mě hned po Temném rytíři nejlepší komiksovka vůbec.

 • 85%
  0
  0
  21. 11. 2013

  Já osobně mám strašně ráda komiksy, víc Marvel než DC ale Batmana ráda mám. Výjimkou je ale Superman, je to asi dáno tím, že jsem už viděla hodně špatných zfilmování. Muž z oceli ale můj názor na něj zcela změnil. Možná je to tím, že si dal konečně spodky do kalhot.

 • 75%
  0
  0
  21. 11. 2013

  První díl působí lehce jako takové lákadlo na další tři, zas tak skvělý není, ale moc chceme vědět, jak to bude dál s Katniss a celým Panemem. Lawrence je skvělá herečka, ale mám pocit, jako by režisér nevyužil plně její potenciál. Jinak je to skvělý film a už se těším na Vražednou pomstu.

 • Jak se říká v nejlepším se má přestat. Chápu, že Indy je dobré téma a hodně vydělá, ale za tuhle cenu ? No nevím. Indy je příkladem postavy u které si nechceme připustit, že by mohl zestárnout, takže by bylo lepší ho nechat tam, kde jsme ho ve třetím díle opustili. Scénář je děravý jak cedník takže na hodně místech teče. A mimozemšťané jako hlavní téma to už mi přijde trochu přehnané.

 • Podle mě je tento díl asi tím nejlepším filmem Indiana Jonese. Scénář je bezchybný, hlavní téma je skvěle zvolené - hledání svatého grálu je skvělým tahounem. Harrison Ford je této roli již natolik zběhlý, že je těžké brát na vědomí postavu jeho otce. Alespoň by to tak bylo kdyby ho nehrál Sean Connery.

 • 85%
  0
  0
  20. 11. 2013

  Podle mně je tento díl druhým nejslabších z celé série Indiana Jonese hned po něm je už je jen ta čtyřka s křišťálovou lebkou. Film má dobrý scénář, režii i herecké výkony, ale z nějakého záhadného důvodu to prostě není nějak ono.

 • 100%
  0
  0
  20. 11. 2013

  Skvělý film, jeden ze dvou nejlepších z celé série, dvojka není nic moc a čtyřka už je taková tak trochu divná. Harrison Ford je neohrožený dobrodruh a profesor je téměř dokonalý. Filmu nechybí vtip - scéna jak Indy zastřelí chlápka s mačetou je dnes již kultovní.

 • 75%
  0
  0
  20. 11. 2013
  Troja (2004)

  Velkofilm s velkými holywodskými hvězdami. Ne přesně kopíruje historii, ale je to film ne dokument. Výprava úžasná a zhlédnutí je pořádným zážitkem, co stojí za to. Hlavně Brad Pitt jako Achilleus je naprosto úžasný. Ale scénář má pár děr kudy to trochu teče.

 • 80%
  0
  0
  20. 11. 2013
  Ostrov (2005)

  Film má velice zajímavou myšlenku, ptám se sama sebe jestli k něčemu takovému jednou dojde. Doufám, že ne. Film má rychlý spád, netáhne se, Ewan McGregor a Scartlett Johanson skvěle hrají dva neznalé v cizím světě. A Sean Bean ten trochu ukazuje budoucí směr filmu, protože co by to bylo za film, ve kterém by, jak už má ve zvyku, neumřel.

 • 1
  0
  20. 11. 2013

  Snad nejlepší fantasy co znám. Lepší už je snad jen Pán prstenů. Hned po prvním díle jsem to byla doslova zažraná a chtěla vidět další a další díly. Jediná věc mi na tom ale trochu vadí a to je, za což nemůžou scénáristi ale G.R.R.Martin,že mi neustále umírají další a další mé oblíbené postavy ale to je asi problém každého.

 • 90%
  0
  0
  20. 11. 2013

  Bohužel jak bývá poslední dobou běžné, je druhý díl horší než první příkladem je Iron man nebo Transformers. Star Trek je naštěstí opačný případ. Přestože v prvním díle se role záporáka skvěle zhostil Eric Bana tak Khan Benedicta Cumberbatcha je naprosto skvělý. Není to Joker, ale toho už asi nikdo nikdy nepřekoná.

 • 90%
  0
  0
  20. 11. 2013
  Star Trek (2009)

  Seriál Star Trek se mi nikdy příliš nelíbil. Jsem velká fanynka fantasy a sci-fi, ale Star Trek mě prostě nikdy nezaujal. Od filmu jsem toho moc neočekávala. Naštěstí. Jinak by moje překvapení nebylo tak velké. Naprosto skvělé zfilmované sci-fi. Spock je jedním slovem úžasný a už se moc těším na další díly.

 • 85%
  0
  0
  20. 11. 2013

  Klasický český film, který mě dokáže naprosto vždy pobavit. Někteří herci jak například Miroslav Donutil dokážou zahrát naprosté blbce - věta Přece zkoroduje vy tupci. je dnes už legendární. A scéna ohledně komunistické ideologie a Potěmkinových vesnicích rovněž.

 • 75%
  0
  0
  3. 9. 2013

  Třetí díl mě zaujal asi nejméně, nejlepší je jednička to beze sporu. Celý film je skvělý dokud nedojde na konec, který jsem do teď tak trochu vůbec nepochopila. Vizuálně je však trojka mnohem zdařilejší než dvojka. Jinak skvělá sci-fi trilogie.

 • 85%
  0
  0
  3. 9. 2013

  Není to první díl, to ani zdaleko. Ve výsledku to však není vůbec špatné. Filmaři se bohužel pustili do náročnějších efektů, na což neměli dobrou techniku a některé momenty vypadají jako z počítačové hry - hlavně moment kdy Neo bojuje se stovkami Smithů. Film nemá takovou úroveň jako první díl, ale na pokračování to není špatné.

 • 95%
  0
  0
  3. 9. 2013
  Matrix (1999)

  Skvělý film na opravdu zajímavé téma, pár filmů o válce s roboty ty už bylo, matrix je ale tak trochu úplně jiný, a to je dobře. Na svou dobu skvělé efekty, Keanu Reeves je naprosto boží. Prostě bomba

 • 95%
  0
  0
  2. 9. 2013
  Počátek (2010)

  To že je Nolan skvělý režisér jsem věděla od shlédnutí Temného rytíře, Počátkem mi ale doslova vyrazil dech. Více než komplikovaný film, občas se moc nechytám, v které úrovni zrovna jsme, ale když už člověk vidí Počátek po druhé nebo potřetí, začne se v něm víc orientovat. Skvělý film a skvělý závěr.

 • 85%
  0
  0
  2. 9. 2013

  Není to Pán prstenů, to rozhodně ne, ale není to vůbec špatný film. Jak už je Jacksonovým zvykem výprava a kamera jsou skvělé. Ale scénář už je větší problém, film se táhne a to hodně. Tolkien asi věděl proč rozdělit Pána prstenů na 3 části a Hobita nechat v jednom.

 • 100%
  1
  0
  2. 9. 2013

  Film který upoutá pozornost na celý 3 hodiny. Scénář nemá sebemenší trhlinku, výkon Pitta je skvělý, až mě překvapilo jak skvěle dokáže natolik citlivou roli zahrát. Blanchet nezůstává nijak pozadu. Skvělá kamera a režie. Film který stojí za to vidět víc než jednou.

 • 75%
  0
  0
  2. 9. 2013

  Začátek natočený ve velkém stylu, konec filmu vypadá jako by ho točil někdo úplně jiný. Brad Pitt docela překvapil víc než dobrým výkonem a je to hlavně on, kdo žene film trochu dopředu. Není to žadný do hloubky promyšlený film, ale koukaat se na to dá a člověka to uvolní a místy i pobaví.

 • 75%
  0
  0
  27. 6. 2013

  Na předchozí díly to nemá, ale neznamená to, že je to veskrze špatné. Jeremy Renner je důstojnou náhradou Matta Damona, ale i tak to není Matt. Rachel Weisz je skvělá herečka, v tomhle filmu však nedosahuje své slávy. Scénář je plný děr a když čekáte, že se to pořádně rozjede, přijdou titulky.

 • 90%
  0
  0
  27. 6. 2013

  Lze natočit po dvou skvělých dílech třetí ještě lepší ? Ano, jde Bourneovo ultimátum to dosvědčuje. Bourne se stal dokonalým, dokonale pozná své nepřátele a ví, čeho jsou schopni. Dostal je na kolena a chce, aby pykali za to, co mu udělali.

1 2 dalsi posledni

Pořadí v kraji

Uživatel nemá vyplněný kraj

OMůj oblíbený uživatel

0 ×

Poslední aktivita