dráza
Komentáře

1 2 dalsi posledni
 • 80%
  0
  0
  16. 4. 2014

  Za druhé světové války se v malém koncentračním táboře odehrál masakr. Nacisti pobijí všechny vězně. Jednu skupinku vězňů vyvádějí do hor poblíž tábora a využili je k nošení nákladu na neznámé místo. Mezi vězni je i lékař Zbyšek Olszak. Vidí jak se jedna z beden rozbila a v ní uviděl zlaté kostelní náčiní. Po ukončení ukrývání pokladu je skupina vězňů shromážděna a rozstřílena. Zbyšek skončí raněný pod hromadou mrtvých. Po odchodu Němců se probouzí a vyhrabe z mrtvých těl.
  Po mnoho letech žije Zbyšek stále poblíž bývalého tábora a ve volném čase se stále snaží najít ukrytý poklad. Do městečka přijíždí skupinka rakouských entomologů. Ve skutečnosti jde o bývalého velitele tábora a jeho kumpány. Mezi hosty je i dcera jednoho z kumpánů. Nacisti se snaží odvézt poklad než jej někdo najde při stavbě, která se na místě úkrytu má začít budovat následující rok. Netuší že o jejich pokladu mluvil poslední svědek z jejich tábora.
  Jednoho z nacistů doktor pozná ale bez dalších důkazů nemůže být zatknut.
  Naštvaný Zbyšek začíná sledovat entomology, aby zjistil kam poklad ukryli.
  Nacisti se ho několikrát pokouší zabít, tak aby si lidé myslel, že měl nehodu. Naštěstí je vždy zachráněn skupinkou geologů, která se rovněž začal motat o okolí.
  Nakonec je chycen nacisty v bunkru a opět v poslední chvíli se objevují geologové. Ve skutečnosti policisté, které přítomnost cizinců v místech ukrytí pokladu upozornila na nebezpečí návratu nacistických zlodějů.
  Nic netušící dcera Profesora pomáhajícího nacistům nechce uvěřit tomu, že je její otec zločinec, až bedna s ukradenými zlatými zuby ji přesvědčuje.

 • 70%
  0
  0
  16. 4. 2014

  V okolí Gdyně někdo zabil taxikáře. Policie stále nepřišla na vraha. V den vraždy hodně pršelo a vrah měl rukavice. Henryk Kowalski netuší jak těsně ho mine podobný osud. Kvůli hádce se snoubenkou, kterou se snažil uklidnit, jeho místo zaujme kolega Kazik a na nádraží naloží defraudanta. Muž, který se veze taxíkem se snaží utéct za hranice. Kazik vyloží pasažéra na Zelené 8 a naloží o kus dál jiného muže. Netuší že to je vrah. Cestou zpět je zabit.
  Henryk vracejíc se na nádraží, kde ho měl Kazik čekat, pomáhá neznámé ženě, kterou přepadli dva muži. Při bitce si poraní ret. Dívka mu nabídne ošetření v šatně baru kde zpívá. Henryk se nechá přesvědčit a pobyde chvíli v baru, kde si krásné zpěvačky všimne i bohatý ředitel jakéhosi podniku. Ředitele si rovněž všimne Henryk. Potom se vrací na nádraží a dlouho marně čeká na Kazika, který už se neukáže. Nechá u kolegy vzkaz pro společníka a doufá že se ukáže u něj doma, protože už nechce čekat v nečase, který panuje.
  Druhý den ráno ho namísto kolegy probudí policista který začíná podezřívat Kowalského z vraždy Kazika. Jedním z důvodů je i to že podle jejich výpočtů nastoupil pachatel do taxíku v oblasti kde Henryk bydlí.
  Policie zatím netuší že vraždy taxikářů jsou vedlejším produktem dalšího mnohem většího zločinu. Krásná zpěvačka, kterou Henryk poznal v noci předchozího dne je vlastně hlavou bandy, která vylákává defraudanty do domu na Zelené 8, údajně protože jim pomohou do zahraničí. Ani jeden z mužů se z domu nikdy nevrátil. Všichni skončili zabetonovaní ve sklepě. taxikáře zabíjeli jen tehdy, když se na jejich adresu nechali jejich oběti svést taxíkem.
  Dívka v baru nahodila další návnadu na ředitele, kterého si i Henryk všimnul. Henrykova žárlivá přítelkyně si myslí, že se zpěvačkou má cosi Henryk a dělá mu žárlivé scény. Henryk z části ze vzteku a taky proto aby zpěvačka vysvětlila jeho milé, že sním nic nemá, zajde do baru, kde se setkává nejen s ředitelem ale i s policistou vyšetřujícím vraždy taxikářů a zmizení defraudantů. I policista a vidí v baru ředitele. Henrik nepotká zpěvačku a z pokusu rezignuje.
  Po nějakém čase je opět ošklivé počasí a Henryk má jízdy u nádraží. Do jeho vozu nastupuje ředitel z baru. Henryk ho nejprve nepozná. Až na Zelené 8 si všimne že je to muž z baru. Celou dobu je jeho vůz sledován policií. O kus dál nastupuje do vozu vrah. Jsou nadále sledováni. Ale zastaví je silniční kontrola a v místech vraždy Kazika se starý vůz porouchá. Vrah chce zabít i Henryka, ale nedaleká hlídka se kolem vrací do města a nabízí pomoc s opravou. Henryk pomoc odmítne, ale poprosí aby odvezli jeho pasažéra do města. Vyděšený vrah se musí nechat odvést na nádraží policejní hlídkou. Teprve po jejich odjezdu si Henryk uvědomuje že na taxametru je stejná hodnota jako byla na tom rozbitém který zůstal v jejich voze po vraždě.
  Vrah se vrací do domu dost vynervovaný. pohádá se se svými partnery ve zločinu barmanem, zpěvačkou a falešným převaděčem. Lstí je otráven a skončí taktéž pod betonem jako ředitel kterého sem vezl Henryk.
  Následující den se Henryk vrací na Zelenou 8. Nachází poblíž sklepa zapalovač ředitele, kterého sem vezl, zapalovač je opatřen zlatými iniciálami majitele. Henryk nahlíží do sklepa kde si všimne na podlaze čerstvého betonu. Dochází mu že tam může být pohřben jeho včerejší pasažér (jsou tam vlastně oba).
  Po další žárlivé scéně se svou snoubenkou se vydává na policejní stanici, aby informoval o svém podezření policistu, který ho podezřívá z vraždy kolegy a předá mu zapalovač.
  Když se Henryk snaží najít svoji snoubenu Maryšku, aby ji znovu přesvědčoval že je jí věrný pokusí se ho zabít falešný převaděč, ale znovu neuspěje. Zpěvačka se rozhodne sama odstranit toho taxikáře co jí zkřížil plány. Když nastupuje do vozu netuší, že je řidič její nedávný zachránce. I přes to se ho rozhodne zabít a chce ho vylákat na Zelenou 8. Sleduje je při tom nejen žárlivá Maryška, ale i policie. Než Henryk stačí dojít na Zelenou 8 přijde tam Maryška. Zpěvačka se ji pokusí otrávit ale Maryška nechá jedovatý koňak stát na stolku. Společníci Zpěvačky ji svážou ve vedlejším pokoji. Přijde Henryk i toho se pokusí zpěvačka otrávit. Výkřik Maryšky ho varuje a musí se poprat s bandou. Nemůže tam, ale nechat Maryšku a tak ho banda taky sváže. Když se je chystají zabít, přichází policie. Zpěvačka nechce skončit ve vězení a vypije jedovatý koňak připravený pro Maryšku.
  Kowalski se smířil s Maryškou a policie má svoje vrahy plus navíc jednoho defraudanta co sem právě přijel, aby mu bylo pomoženo utéct do zahraničí.

 • 50%
  0
  0
  23. 12. 2013
  Cybernator (1991)

  celkem dobrej filmeček s malým rozpočtem. Mám ještě originální videokazetu. Bylo mi líto ji vyhodit.

 • 95%
  0
  0
  23. 12. 2013

  Hodně se mi to líbilo. Byla sem na 3D. Když odletěla jedna skřetí hlava skoro jsem chtěla uskočit. Paráda.

 • 55%
  0
  2
  19. 12. 2013
  Mama (2013)

  ta příšerka je dost hnusná ale jinak nic moc.

 • 50%
  0
  0
  19. 12. 2013

  Další film s Dieselem. Tentokrát o tom jak chrání uměle vytvořenou dívku, která je navíc v jiném stavu.

 • 70%
  0
  0
  19. 12. 2013
  Rebelka (2012)

  Docela hezká pohádka. Synovcovi se taky líbila.

 • 35%
  0
  0
  19. 12. 2013
  Spirit (2008)

  totálně sem nepochopila vo co de asi mi blonďatěj vlasy

 • 70%
  0
  0
  8. 7. 2013
  Jezero 2 (2007)

  Na Lake Placid mizí lidi a ne proto, že se chtej vyhnout dluhům. Něco je tu žere a nejsou to komáři. Scot je na prázdninách u táty šerifa a potkává nový kámoše. Bohužel z nich zbude na živuj jen holka co se mu líbí (nebo bohudík). Táta má taky dost napilno musí spolu se svojí přítelkyní dostat krokodýla a ne jednoho celou partu.

 • 70%
  0
  0
  8. 7. 2013

  Tenhle animák je o tom jak desátej doktor přistane v oblasti 51 nekdy v 60. letech a snaží se zachránit jiný ufony přd jinejma broučíma ufonama a jasně že se mu to povede. Plus proletí se v lídajícím talíři.

 • 70%
  0
  0
  8. 7. 2013

  Se divím že po tolika vraždách není celej Midsommer vyvražděnej nebo zavřenej za vraždy.

 • 65%
  0
  0
  4. 7. 2013
  Aquaman (2006)

  škoda že to nepokračuje v seriálu. ráda bych śe na něj dívala.

 • 75%
  0
  0
  2. 7. 2013
  Serenity (2005)

  film je závěrem serie Firefly.

 • 60%
  0
  0
  28. 6. 2013

  bermudský trojúhelník už nemá stabilní pozici. Posunul se knám do čech a začínají tu mizet lidi oběvovat se závno mrtví astronomové a během minuty se dostanete z Prahy o Bratislavy

 • 85%
  0
  0
  28. 6. 2013

  Ukradený poklad a horolezecký kroužek, kde kluk jménem Kočička pátrá po mrvole z jeskyně, co najednou oživla.

 • 70%
  0
  0
  28. 6. 2013

  Ufoni jsou mezi námi a považují za normální pozemšťanské chování i to co my sami za normální nepovažujeme. snad to tu nikdy nebude chodi tak jak v tom filmu a nebudeme chodit na čerstvý vzduch na skládku.

 • 85%
  0
  0
  28. 6. 2013
  Trhák (1980)

  Do dnes se ráda podívám na tenhle film a ráda si taky zazpívám ty pěkný písničky.

 • 55%
  0
  0
  28. 6. 2013

  Kdo zabil mladou pomocnici z horský chaty a proč chce zabít její náhradnici, která ji znala.

 • 60%
  0
  0
  28. 6. 2013

  Česká sci-fi o sondě z vesmíru a kocourovy Odysseovy co je vlastě kočka Odyssea.

 • 70%
  0
  0
  28. 6. 2013

  Kde všude se nemůže člověku podařit najít diamant. Tady je to možný i v pouťovém štěstíčku.

 • 55%
  0
  0
  28. 6. 2013
  Repli-Kate (2002)

  Podobný téma vytoření kopie je v českém filmu Slečna Golem

 • 50%
  0
  0
  28. 6. 2013

  něco podobnýho má i film Replikate.

 • 70%
  0
  0
  28. 6. 2013

  Dobrodružství ve znojemském podzemí. Malej Kraus jako uličník a vloupačky.

 • 75%
  0
  0
  13. 6. 2013

  Potom co sem to viděla sem se bála v noci sama ven.

 • 85%
  0
  0
  12. 6. 2013
  RRRrrrr!!! (2004)

  kdo by snědl sám celýho hrochmuta.

 • 80%
  0
  0
  12. 6. 2013
  Kat (2004)

  Tomu se to bojuje, když už kromě života nemá co ztratit.

 • 70%
  0
  0
  12. 6. 2013

  Mít 12 dětí musí bejt záhul, mě stačilo jen hlídat tři malý kluky a měla sem dost na celý odpoledne.

 • 70%
  0
  0
  12. 6. 2013

  Samara, ufoni a Charlie Sheen vážně děsnej biják

 • 85%
  0
  0
  12. 6. 2013
  Výplata (2003)

  taky bych se ráda mrkla na výsledky sportky v budoucnosti apak si vsadila.

 • 50%
  0
  0
  12. 6. 2013

  šlápnout na motýla se fakt nevyplácí

1 2 dalsi posledni

OMůj oblíbený uživatel

0 ×

Poslední aktivita