hovorkok
Komentáře

1 2 3 4 dalsi posledni
 • 60%
  0
  0
  5. 3. 2016

  Nemyslím si, že Králova zahradnice by měla být průšvihem ve filmografii Kate Winslet. Jde o příjemné drama, které určitě neurazí. Kate mi pro roli té přímočaré a lehkovážné (jak ji Andre označoval) zahradnice seděla. Unaveně sice vypadala, ale řekla bych, že to bylo záměrem, půvab z ní ale čišel taktéž. Myslím, že to Alan zvládl uspokojivě a jako "králův zahradník pan de la Quintinie" byl okouzlující.

 • 70%
  0
  0
  2. 3. 2016

  Bez ohledu na to, že mám pro Sandru Bullock vážně slabost, musím říct, že All About Steve je snad jeden ze dvou nejemotivnějších filmů, ve kterých hrála. Kritici tento film ztrhali, avšak zjevně nepochopili, oč v něm jde. Kritici, přesně jak Sandra při převzetí Maliny řekla, tento film nejspíš ani neviděli. Každý by si řekl, že se do sebe Mary a Steve zamilují (jako je to ve většině amerických romantických komedií), ale není to tak. Happy-end to sice má, ale jistě ne tak předvídatelný. To nejhezčí na filmu All About Steve je to, že v něm vůbec nejde o Maryinu lásku ke Stevovi, ale o nalezení přátelství, které je mnohdy důležitější než láska. Vlastně by se dalo říct, že se celý film točí kolem Maryiných bot a její odůvodnění, proč nosí ty hrozné červené kozačky, mne úplně dovedlo k slzám. Tento film by si rozhodně zasloužil větší uznání.

 • 95%
  0
  0
  2. 3. 2016
  The Artist (2011)

  Tak tento film si Oscara vážně zasloužil. Nejen že se tvůrcům podařilo zpracovat vážně pěkný a milý příběh, ale také dokázali vtáhnout mladé diváky do kořenů filmografie, kdy se točili černobílé a němé filmy. Zde bych především chtěla vyzdvihnout nápaditost zpracování - doba, kdy si George začíná všímat, všech možných zvuků kolem sebe, kdy například položí skleničku na stůl, či na něj začne štěkat jeho pes - perfektní . Osobně jsem nikdy nebyla pro černobílé filmy, tento však všechno změnil.

 • 75%
  0
  0
  2. 3. 2016

  Jako jeden z prvních filmů Leonarda DiCapria bych tento vážně nepovažovala. Podal zde tak excelentní a věrohodný výkon, že snad nelze ani nic jiného hodnotit. Neznat Leonarda, myslela bych si, že do filmu obsadili vážně postiženého chlapce.

 • 90%
  0
  0
  2. 3. 2016
  Zrůda (2003)

  Opravdu oceňuji, když je herec pro svou roli ochoten udělat cokoli, jako například ztratit perfektní postavu. Charlize Theron však nedostala Oscara za to, že nabrala 30 liber. Myslím si, že ztvárnit skutečnou osobu je mnohem těžší než pouze fiktivní postavu. Do fiktivní postavy může herec dát i něco ze sebe, může si ji poupravit, tak aby mu to vyhovovalo, ale skutečného člověka musí perfektně vystihnout. Charlizin výraz, to jak mluví, jak se pohybuje - jakoby se s postavou přímo ztotožnila, věřila jsem jí každé slovo, každý pohyb.

 • 80%
  0
  0
  2. 3. 2016

  Výběr Vivien Leigh pro hlavní roli byl tak perfektní, až to asi víc nejde. Vivien zde ztvárnila tak strašně nesympatickou postavu Scarlett O‘Hara, ale zároveň dokázala zahrát i tu jemnou ženu. Ženu, která dokáže plakat, ženu která dokáže milovat. Moment kdy jí dojde, že vlastně svojí životní lásku vůbec nemiluje, ale miluje svého manžela Rhetta, je vážně momentem, za který si Vivien toho Oscara právoplatně zasloužila. Samozřejmě spolu s Vivien i Clark Gable, oba byli záchranou na mě až příliš dlouhého filmu, avšak výborného.

 • 90%
  0
  0
  2. 3. 2016
  Chaplin (1992)

  Výborný film. Pro obdivovatele Charlieho a nejen ty to určitě bude příjemný zážitek. Je velmi pěkné zjistit, jak Charlie přišel k té své chůzi, ke své image a všeobecně jaký měl život mimo plátno. Výběr Roberta rozhodně perfektní, neuvěřitelná podoba.

 • 45%
  0
  0
  2. 3. 2016
  Mlha (2007)

  Jako pardon, ale co to ten Darabont natočil? Rozhodně snad jeho nejhorší film. Přesně jak už tady někteří napsali, jak někdo s tak výbornými filmy, jako Zelená míle nebo Vykoupení z věznice Shawshank, mohl natočit takovou blbost? Nepochopim, trochu mě tím Darabont zklamal.

 • 55%
  0
  0
  2. 3. 2016

  Úplně nechápu vysoké hodnocení tohoto filmu. Všichni o něm mluví jako o perfektním filmu o drogách, tak by člověk čekal opravdovou pecku. Ale to, že tam stále jen leží na zemi, pak se jeden vyléčí a ukradne "kámošům" prachy, mi přijde jako sakra chudý děj, obzvláště k tomuto tématu. Tři hvězdičky jen díky McGregorovi a jeho obzvláště nechutné scéně se záchodem.

 • 20%
  0
  0
  2. 3. 2016

  Blbost. Po filmu Mezi námi děvčaty by si režiséři měli rozmyslet, zda chtějí natočit další film s prohozením těl, který ale zatraceně nestačí na Mezi námi děvčaty.

 • 75%
  0
  0
  2. 3. 2016

  S původním záměrem podívat se na nějakou lehkou romantickou komedii, jsem nakonec vážně ráda, že z romantiky sešlo. Velice příjemná a vtipná komedie s příjemným obsazením.

 • 75%
  0
  0
  2. 3. 2016

  Myslím si, že je to zdařilá groteska. Samozřejmě trochu chudá, ale k tomu, že je to teprve druhý Charlieho film a jako první, kde se objevuje jako tulák, ten jeden jediný gag stačí, aby se člověk zasmál.

 • 40%
  0
  0
  2. 3. 2016

  Nemůžu si pomoct, ale bez tuláka to prostě není Charlie. Ale všeobecně ani zápletka mě příliš nezaujala.

 • 50%
  0
  0
  2. 3. 2016

  Myslím, že jako manželka je Charlie velice roztomilý a je vidět, že si tu roli dost užívá. Pobavilo mě to

 • Chvílemi bych mladému Oskarovi nandala pár facek. Velice nesympatický hlavní hrdina v jinak celkem zajímavém příběhu. Obdivuhodný výkon Thomase Horna.

 • 50%
  0
  0
  2. 3. 2016
  Lorax (2012)

  Od tvůrců Já, padouch jsem čekala mnohem víc. Příběh mě příliš nezaujal a komičnost mi také chyběla. Hodnotím to jako film vyloženě jen pro děti.

 • 45%
  0
  0
  2. 3. 2016

  Viděla jsem jen tu deseti minutovou verzi, ale přijde mi to jako jeden z nejslabších filmů Charlieho Chaplina. V průběhu filmu se téměř nic neděje, skeče nejsou příliš vtipné a závěrečná honička je v mnoha jeho filmech mnohem zábavnější.

 • 90%
  0
  0
  2. 3. 2016
  Vincent (1982)

  Moc pěkně napsané a vymyšlené. Parádních 5 minut

 • 50%
  0
  0
  2. 3. 2016

  Asi úplně nechápu tyhle komiksové filmy. Řekla bych, že je to blbost, ale je pravda, že tam bylo několik dobrých hlášek a i jsem se zasmála. Hovadina, ale pěkně vymyšlená a zpracovaná...

 • 50%
  0
  0
  2. 3. 2016

  Gagů sice málo, ale aspoň už ty grotesky dostávají nějaký příběh, který není založen pouze na jednom gagu. Velmi zábavná scéna na parapetu :)

 • 10%
  0
  0
  2. 3. 2016

  Špatná napodobenina Jumanji, co víc k tomu napsat...

 • 90%
  0
  0
  2. 3. 2016

  Ve srovnání s Trainspotting je tohle opravdu pecka. Fenomenální výkon Ellen Burstyn, mě téměř dostal na kolena, naprosto zasloužená nominace na Oscara. Také v tomto filmu konečně poznávám, co je to dobrý střih. A mimojiné perfektní hudba.

 • 10%
  0
  0
  2. 3. 2016

  Měla jsem celkem ráda parodie Wayansových, ale tohle je vážně hodně velká blbost.

 • 50%
  0
  0
  2. 3. 2016

  Tento film mě nijak zvlášť nezaujal, ale možná bude chyba v tom, že je to první a taky jediný film o Bourneovi, který jsem viděla. Takže doporučuji se dívat od prvního dílu, jinak příběh vážně nenadchne.

 • 40%
  0
  0
  2. 3. 2016

  Naprosto zbytečný film. Aby mě zaujal, museli by z něj udělat krátkometrážní snímek, nechat tam Willise a i potom by mi to přišlo jako pouze průměrný film. Hodnotím dvěma hvězdičkami pouze za Willisovu historku, ostatní byly zbytečné a o ničem. Třeba taneční scéna Umy a Johna, k čemu?... Ne, pochybuji, že mě tenhle film někdy začne bavit.

 • 95%
  0
  0
  2. 3. 2016

  Po celou dobu filmu jsem byla napjatá, co bude dál. Ač na sci-fi ani na Schwarzeneggera moc nejsem, tak tohle ve mně zanechalo hodně, opravdu vynikající film.

 • 45%
  0
  0
  2. 3. 2016

  Tak na tohle jsem se opravdu těšila, ale VELICE mě to zklamalo. Párkrát jsem se opravdu zasmála, ale trapných scén tam bylo třikrát tolik. Nakonec mi to přišlo hloupější než první tři díly. Trapnost nad trapnost, jak se to někomu může líbit... nemám slov. Dvě hvězdičky za pár vtipných momentů.

 • 50%
  0
  0
  2. 3. 2016

  Příběh by to možná nebyl tak špatný, ale ta grafika? Nevím proč, když si chci pustit animovaný film, bych se měla dívat na postavy, které vypadají skoro jako živé. Nač vytvářet animované filmy, když se tvůrci snaží o co nejrealističtější vzhled postav. Tak to přece rovnou mohou hrát normální herci. A také přesně jak napsal POMO (ČSFD), žádná z postav mi nepřilnula k srdci, jedině tak pes Filuta.

 • 95%
  0
  0
  2. 3. 2016

  Neuvěřitelné, že něco takového mohlo vzniknout již před 113 lety. Štěstí, že se Méliesovi nepodařilo spálit i ten poslední kousek :)

 • 60%
  0
  0
  2. 3. 2016
  Avengers (2012)

  V první půlce filmu jsem si říkala, že není možný, že se to opravdu někomu líbí. Druhá půlka ale byla perfektní, jediné štěstí, že jsem viděla první půlku a až za pár dní druhou, tak se mi oddělila ta první a byl z toho parádní film. Bohužel, půlka ale není dost... Nejvíc mě dostal okouzlující Mark Ruffalo a jeho Hulk.

1 2 3 4 dalsi posledni

OMůj oblíbený uživatel

0 ×

Poslední aktivita