knihovna1
Komentáře

1 2 dalsi posledni
 • 60%
  2
  0
  6. 2. 2019
  Chvilky (2018)

  Film na mě spíš působil depresivně. Ale kdo má rád psychologii, doporučuji. Je to takové zrcadlo single dívek, které nemají moc dobré zázemí v rodině. Jenovéfa Boková výborně vše zahrála a právem dostala cenu filmové kritiky. Překvapil mě V. Tauš jako herec, znám ho jako producenta. M. Finger jako vždy výborný naturščik. Dobrý nápad běh času ztvárnit záběry jedné krajině ve všech ročních obdobích.

 • 100%
  0
  0
  6. 2. 2019

  Bohemian Rhapsody mě dostalo a v nějakých scénách až dostalo k slzám. R. Malek výborný, dobře obsazen a zralý na další ocenění- 1. Oskara. Dobře sestavena hudba, při které si budete podupávat a velký live koncert Vás strhne. Kamera, scénář a kostýmy jsou taky výborné. Jsem ráda, že ve film byl podán pozitivně v dobrém světle a spíš v plusech kapely.

 • 90%
  1
  0
  6. 2. 2019
  Most! (2018)

  Skvěle napsaný scénář a vystihnutá nálada společnosti. Martin Hofmann jako vždy výborný a předvádí svůj široky rejstřík. Překvapilo mě obsazení paní Tatjany Medvecké i Jitky Čvančarové. Hlášky ze seriálu se už znárodnily. Při každém dílu doma řveme smíchy, má to překvapivý vývoj.

 • 90%
  0
  0
  2. 7. 2018

  Tento film zraje. Kamarádství tady vyřeší problém. Krásné poetické lokace Libeňského přístavu. Výborná kamera Jana Malíře. Dobře vybrané postavičky malých rolí, bezva herecké obsazení a jejich výkony a výtečný Bolek Polívka. Dobře vystižený obraz porevoluční doby.

 • 80%
  0
  0
  2. 7. 2018
  Pohádkář (2014)

  Film se mi líbil, protože mi připomíná něco z mého života a opravdu takoví chlapi i ženy existují. Lháři, snílkové a současně i nemocní chlapi, kteří vytloukají průšvih průšvihem. Dobře dopadnou jen klikaři. A ženy, které rády poslouchají hezká slovíčka a nechávají se využívat. Zajímavé obsazení i herecké výkony. Výborná kamera Martina Štrby. Příjemné lokace. A opět citlivý pan režisér Michálek.

 • 100%
  0
  0
  2. 7. 2018

  Tak mně se tento díl celé trilogie líbil nejcvíce a dokonce jsem i občas řvala smíchy. Bavila jsem se. Mari Finger byl lepší než pan Jiří Kodet. Malá Jindřiška taky perlila svou hláškou "Však ona se někde napase". Mladičká herečka Anička Fialová byla výborná- objevený mladý talent a AŃa Geislerová v roli maminky taky skvělá. Trilogie dozraje a věřím, že bude úspěná jako film U mě dobrý.

 • 80%
  0
  0
  27. 6. 2018

  Dertéra jsem viděla na premiéře. Viděla jsem všechny díly této trilogie. A musím říct že díly mají vzestupnou tendenci. Dezertér mě oslovil nejvíc jako životní příběh - tragedie holiče. Kdy bolševik zlikvidoval celou rodinu. Herecké výkony jsou všech výtečné. Chválím kostýmy, výpravu, scénu, kameru a scénář.

 • 70%
  0
  0
  27. 6. 2018

  Rodinný přítel jsem viděla přímo na premiéře, kde tvůrci byli ještě plni očekávání. Mrzí mě, že to tak nakonec dopadlo a jako kdyby celý projekt spadl pod stůl. Pan Jarchovský si splnil sen, napsat si kroniku svých příbuzných. Povedlo se mu a Jan Hřebejk s týmem mu ji zfilmovali. Mně se film líbil, svou náladou, kostýmy, kamerou i scénářem. Herecké výkony všech byli výborné. Překvapil mě O. Sokol v této romantické poloze a Martin Finge. Myslím, že celá trilogie přijde do podvědomí diváků, až se odvysílá v tv v podobě 6dílů.

 • 100%
  0
  0
  27. 6. 2018
  Hastrman (2018)

  Film se mi moc líbil. Hlavně lokace- příroda, kamera. Hudba byla dobře vybrána. Taky rytmus filmu byl přijatelný. Děj filmu mě až tak neuchvátil. Spíš obrazy filmu. Líbily se mi obrazy českých zvyků. Karel Dobrý jako vždy výborný a mladá herečka Zmrzlá je krásná a npro nás nový talentovaný objev. Myslím, že se O. Havelka zhostil svého debutu zodpovědně a na výtečnou.

 • 70%
  1
  0
  17. 3. 2018
  Masaryk (2016)

  Film jsem viděla až v televizi a moc jsem se na něj těšila. Potvrdil mi, že právem dostal tolik lvů Talentovaný kameraman Martin Štrba odvedl vynikající práci i jeho žena kostymérka Katarina Bieliková. Zasloužili si lva. Scénaristé to už měli komplikovanější vyrovnat se s náročným tématem a postavou. Moc se jim nezadařilo. Přesto lva dostali. Karel Roden zraje a je stále lepší a lepší. Pan Kaiser také.

 • 95%
  1
  1
  17. 3. 2018

  Nikdy mě páni Svěrákové nezklamali. Film se mi moc líbíl, zvlášť mému tatínkovi-vrstevníkovi pana Zdeňka Svěráka. Film byl výstižný té době, poetický, vymalovaný. Herečka Tereza Voříšková byla vynikající. Dala bych ji ocenění lva. Mile mě překvapila. Přála bych si, aby se stala další favoritkou pana režizéra Jana Svěráka. Líbí se mi, že ve filmu opět zazněl vtip na účet ruských bratrů. Doporučuji!

 • 75%
  1
  0
  17. 3. 2018

  Film Bába z ledu potvrdil, že dobrý scénář nemusí mít velký humbuk kolem. Film se mi líbil, i když je spíš smutný. Zanechává, ale naději na dobré pokračování života hlavní hrdinky. Ta představuje správně srovnaný žebříček hodnot. Paní Kronerová byla vynikající i pan Nový. Oba si zasloužili cenu lva. Bohdan Sláma už má taky svou hereckou stáj, která je dobře vybrána a splní mu výstižný výběr lidí dnešní doby v našem státě. Tento film by měli vidět všechny věkové kategorie.

 • 55%
  0
  0
  7. 4. 2017

  Česká komedie, která dává naději všem opuštěným nebo osamělým. A dokazuje, že protiklady se přitahují a lidé se mění. Ondřej Vetchý je opět poctivý a pravdivý herec. Petra Hřebíčková je krásná herečka. A opět krásný český venkov. Více takových filmů,které pohladí a neurazí.

 • 30%
  0
  0
  7. 4. 2017

  Další český film do škatulky. Typický rukopis Tomáše Vorla popisující český venkov a české figury. Partu Kohák, Čtvrtníček a spol. nepovažuji za herce, ale recesisty, kteří potřebují peníze. Jsou to typy a ty castingové společnosti taky potřebují. Je to směsice filmů: Václav, Vesničko má středisková s Troškou dohromady.

 • 90%
  0
  0
  7. 4. 2017
  Anthropoid (2016)

  Film Anthropoid se mi líbil. Vybrané dobře lokace u nás v Praze. Castin hrců byl taky povedený. Dobré typy a hezcí lidé. Potěšila mě účast našich herců: Ani Geislerové a Alenky Mihulové. Kostýmy, výprava a kamera byly úchvatné. Doporučuji film vidět.

 • 80%
  0
  0
  20. 3. 2017

  Mám pro Rowlingovou taky slabost a viděla jsem všechny díly Harryho Pottera. Fantastická zvířata se mi líbila moc.Hlavně hudba a herecké výkony a triky. Do Eddie Redmaynea jsem se zamilovala a dojímal mě, jak zachází se zvířaty i ženami. Jak je jemný a citlivý. Taky výprava, kostýmy a modely zvířátek byly úžasné.

 • 50%
  0
  0
  20. 3. 2017

  Film mě pobavil, jako každá Bridget Jones, ale ty dva předchozí díly se mi líbily více. Tady opět dobré obsazení a režie, ale téma už trochu vyčpělé.
  Překvpilo mě, jak jde čas a herci zestárli, hlavně Renée Zellweger. Stará dobrá Anglie ale nezklame.

 • 100%
  0
  0
  20. 3. 2017

  Dívka ve vlaku se mi moc líbila. Knihu jsem nečetla. čtenáři říkají, že kniha je lepší. Ale mě film nadchnul. Co někteří muži udělají z žen, hlavně kháři, podvodnící a hurevníci. Je to velmi napínavá podívaná. Dobře vybraní herci, exteriéry. Strhující příběh, výborná režie a scénář.

 • Kdo má rád Beatles-povinně shlédnout. na dokument jsem se velmi těšila. Film mě nabil, má šťávu, která na vás přeleze z plátna a chce se vám řvát s fanoušky na stadionu. Tady vidíme, že je Beatles ikonou nepřekonatelnou, a že jejich muzika pořád platí. Ve filmu jsou fota a hlasy, které nelze nikde vidět a slyšet.

 • 100%
  0
  0
  31. 10. 2016

  Tak já jsem věrným zastáncem nestora Woodyho Allena a jeho velká fanynka. Nedám na něj dopustit, takže já mu vychválím vše. Na tento film jsem šla po přečtení několika nechvalných recenzí a byla jsem mile překvapena. Výběrem herců a fóry! Film má vkusnou výpravu a jazzovou hudbu. Kdo má rád jazz a kluby a Hollywood, aťse jse kouknout. Film nepostrádá morální moudra a poklesky samozřejmě.

 • 100%
  0
  0
  31. 10. 2016

  Tento film je opravdu perlou mezi westerny a povinný film pro všechny. Hudba, režie a lokace jsou nepřekonatelné. Námět strhující a výkony herců Claudie Cardinale a Charlese Bronsona jsou až mrazící. Pokažde se na tento film dívám s napjetím i dojetím.

 • 100%
  1
  1
  14. 9. 2016

  Tento film miluju a vždy mě pobaví. Pokračování prvního dílu nezklamalo. Renéé Zellweger je výborná herečka i její nápadníci. ve filmu je vidět i část Londýnu a britský folklor a humor i tradice. Je to obrázek taky té oby, tď už možná i trochu retro. Je to film, který nestárne. Má svůj špičkový humor a náboj. Je to film na splín i oslavu.

 • 100%
  0
  0
  14. 9. 2016

  Tento film miluju a vždy mě pobaví. Renéé Zellweger je výborná herečka i její nápadníci. ve filmu je vidět i část Londýnu a britský folklor a humor i tradice. Je to obrázek taky té oby, tď už možná i trochu retro. Je to film, který nestárne. Má svůj špičkový humor a náboj. Je to film na splín i oslavu.

 • 75%
  0
  0
  14. 9. 2016
  Casablanca (1942)

  Film Casablanca jsem měla možnost vidět na projekci Kinoboxu. Film mě velmi překvapil, jak byl moderně zpracován. Ráda jsem viděla Maroko ve filmu a poznala jsem pro mě nové historické souvislosti z doby okupace. Tento film je teď aktuální, protože se zabývá též migrací. Herecké výkony i režie je bravurná. Není divu těch ocarů i nominací. Poprvé jsem spatřila dva hlavní protagonisty. Opravdu krásní lidé. Jsem vděčna za titulky. Film doporučuji i když někdo by mohl namítat- další film pro pamětníky.

 • 100%
  0
  0
  5. 9. 2016

  Tento film miluju. čím jsem starší, tím si film víc vychutnávám a nacházím v něm i skryté zakázané hlášky. Skvělé obsazení hereckých mistrů. Scénář a režie dvou mistrů jen potvrzují vynikající výsledek. ve filmu se odráží tehdejší doba, režim a povaha Čechů.

 • 75%
  0
  0
  5. 9. 2016

  Hezký, citlivý a nápaditý a nevšední film s dobrým obsazením a scénářem. Tým Svěráků mám moc ráda a ještě mě nezklamal. Ráda jsem opět víděla herečku Editu Brychtovou, která je stále krásná a talentovaná. Petr Forman je bezprostřední a přirozený a tím je velmi přitažlivý.

 • 75%
  0
  0
  5. 9. 2016
  Padesátka (2015)

  Skvělé obsazení a kostýmy. Pan Kotek mě překvapil, že šel do retra z doby svých rodičů. Jsem taky padesátka a tudíž mě mí vrstevníci ve filmu bavili. Paní Cibulková, Taclík a Pavelka byli bravurní. Chvílemi, ale film byl zdlouhavý a nudný. Jinak kamera pěkná a lokace, dobrý scénař pana Kolečka.

 • 45%
  0
  0
  29. 4. 2016

  Tento film posbíral hodně lvů. Lvi byli zaslouženi. Na snímek jsem se dívala kvůli hercům, byli všichni skvělí. Jana Šulcová opět měla práci a to je dobře. Jinak film byl velmi depresivní z prostředí největí spodiny. není to můj šálek kávy. Určitě film nikoho nenapraví, je to jen skutěčná drsná výpověď.

 • 50%
  2
  1
  29. 4. 2016

  Další český film ze života. Který trochu napodobuje americký Hollywood. Divák se pobaví a zase vidí jiné herecké tváře, které dostaly příležitost. Viz. Jana Švandová. David Matásek je vždy výborný a přesvědčivý. A Lenku Vlasákovou zbožňuji kdykoli a kdekoli. Jen se mi nelíbí líčení. Všichni vypadají jak z vosku.

 • 85%
  0
  0
  29. 4. 2016

  Bezva, poučný a hlavně zábavný film s hvězdným obsazením. Všichni zaručují vynikající podívanou. Pan Bartoška zpět na plátně. Hurá. Eliška Balzerová opět přesvědčila jako v Ženách v pokušení, že umí hrát Ženy! Film je opravdu ze života, v kterém se vidí snad všechny rodiny! Dobře vybrané exteriéry. Scénař psaný krásně do pusy. Vtipná až skoro černá komedie. Doporučuji všem.

1 2 dalsi posledni

Pořadí v kraji

Uživatel nemá vyplněný kraj

OMůj oblíbený uživatel

0 ×

Poslední aktivita