výfuk
Komentáře

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
 • 70%
  0
  0
  2. 2. 2014

  No, v podstatě zklamání. Tvůrci se zřejmě natolik snažili přiblížit Americké kráse, že se jí spíše oddálili. Americká krása měla alespoň své kouzlo a hlavně i důvtip. Ani nevím v čem je to o tolik jiné, ale porovnávat Americkou krásu a Nouzový východ je jako porovnávat Burtonova a Nolanova Batmana. Tento film je přesně ten mezník kdy se z DiCapria, jako mrtvoly z Titanicu stává nálezce Prokletého ostrova. Tento celý film je plný emocí a snaží se přiblížit problematiku klidně jakékoliv rodiny po celém světě. Každopádně takováto komplikovanost nezná mezí ani kdyby se příběh odehrával v Indii. Z Nouzového východu číří emoce, napětí, drama a 50. léta. Mendes se pokusil hrabat v minulosti a to co jsem chtěl považovat za novou Americkou krásu bych mohl považovat za něco nudnějšího a horšího. Každopádně říct, že film nemá nic do sebe by byla na Mendese silná urážka - ale musíme hledat i negativa. Myslel jsem si, že Road to Perdition budu asi nejslabší Mendesův článek, nakonec je to spíš tento film.

 • 85%
  1
  0
  24. 1. 2014

  Emmm... jop musím si vyměnit kalhoty. Nevím jak se extrémně změnila režie, každopádně z pohledu mého? Film mě ze začátku přišel jak Titanic bez Titanicu. Druhá půlka se už rozjela ve jménu jedničky a to dostalo Rauch (šťávu). Hunger Games jsem začal v celku silně prožívat a nebudu se tajit tím, že jsem byl v některých případech až ohromen. Ať už je to kouzlo druhé knihy jako takové a nebo Lawrencova osobního kouzla, kde vzal místo zombie splátce a Smithe jako Lawrence. Mimochodem... moje nejoblíbenější postava - Johanna a to nejen, protože se svlíká ve výtazích. Geniální. Celkově rozuzlení děje a jeho pojmutí... epico! Myslím si, že je jasné, že si třetí pokračování v kinech nenechám za žádnou cenu ujít!

 • 95%
  1
  0
  18. 1. 2014

  Asi se to dočtete v každém druhém komentáři, ale skutečně tento díl má dokonalou výpravu. Na rozdíl od pohádkové jedničky a dvojky, kde se touláme po hradě, nás nyní Alfonso zavede do neprobádaných koutů Bradavic. Třetí díl Harryho Pottera byl naprosto jiné kafe a myslím si, že tato filmová série je jedna z mála, která si měnit režiséry i způsob natáčení zaslouží a dokázala toho využít, protože se v podstatě měnil i děj... z jedničky jako z dětské pohádky se nakonec stalo až srdcervoucí a skorem brutální podívaná. Alfonso vytvořil novou škálu hranice, která mezi dvojkou a trojkou nepřeskočila klasicky o schod, ale o celé poschodí. To bylo to co jsem právě na trojce odsuzoval a nyní po jejím zhlédnutí po možná bůhví kolika letech, mám na tento díl snad nejlepší názor, jaký jsem mít mohl. Z toho se mi na tomto díle příčilo, jsem udělal přednost, která mě vedla k pětihvězdové ceně. Po tomto... by byl hřích Alfonsa alespoň neuvážit na post režiséra k Fantastická zvířata a kde je najít... kdyby zůstal alespoň do čtyřky... horší by to být nemohlo, což nás vede k tomu, že návrat Voldemorta ve čtyřce by byl asi 50x strhující než v rukách Newella.

 • 70%
  0
  0
  15. 1. 2014

  No...divný. Zajímavý film poukazuje s originální zápletkou na to, jak jeden člověk je schopen změnit život mnoha jiných a pomoct jim, co to jenom půjde. Ostatně musím říct, že romantické filmy se pomalu a jistě přestávají dostávat do mého slovníku a filmů vyhledávaných. Proto už z principu bylo mi předeme jasné, že film nebude něco u čeho se zabavím na celé ony dvě hodiny. Každopádně film měl v sobě jistou osobitost, kterou Will převedl do stavu napětí a emocí. A osud ví proč, vlastně jsem se poprvé vcítil do Woodyho, kterého poslední dobou vídám čím dál víc a je to jen a jen dobře. Sedm životů už podle žánru ani tolik není film pro mne, ale i tak jsem byl v celku překvapen.

 • 85%
  0
  0
  12. 1. 2014

  Dlouhá, ale přesto příjemná sportovní verze ze sportu filmu trochu utajovaného... americký fotbal. Trestná lavice byl úžasný film popisující fotbal s humornou vložkou. Stonův film je to samé, ale v trochu vážnější formě. Každou minutou byl film strhující a herci odvedli více než úžasnou práci. Poslední dobou se setkávám s tím, že mnoho sportovních filmů, je plných nadutosti a pýchy, což ale k takovým to filmům asi patří. Na konci zápasu mi bušilo srdce a ke konci nastalo ještě překvapivé a hezké rozuzlení. Stone opět válí!

 • 60%
  0
  0
  10. 1. 2014

  Jsem v šoku. Tento film takové psycho, že ani Hitchcock nemůže konkurovat. Tento film je skutečně pravzláštní a skoro až nepochopitelný... svým způsobem je až nudný. Snímek nám asi naznačuje různé pohledy lidí na svět a také zajímavosti... což by pro mne mělo být více než záživné. Ale nebylo. Animované zpracování filmu, je svým způsobem napůl ohromující, napůl až k mořské nemoci. Styl byl houpavý a zbrklí jako kocábka. Člověk ví jak by vypadal svět po LSD. Celkově film nemá pointu k zahození, ale zpracování bylo bohužel nudné a skoro nezáživné.

 • 80%
  0
  0
  9. 1. 2014

  Ani jsem nevěděl co čekat. V celku lehce přehlédnutelný animák se nakonec stal v celku jedním z masterštiků. Původně jsem si po pár minutách myslel, že to bude něco jako animovaná DreamWorks verze Pána prstenů a nebo nějaké fantasy adventury. Později mi došlo, že jde v podstatě o mýtické postavy, které se mezi sebou protínají a vytváří Strážce. Mimochodem český a nakonec i slovenský překlad, je katastrofální. Nakonec se z toho vyvinula taková mýtická verze Avengers. Autoři se nechtěli tolik vrtat v mýtice Santa Clause, čímž by si určitě Coca Cola žádala autorská práva a tak nositele dárků označili jako "Sever" ... KING OF THE NORTH! ... Třeba Sandy a samotný Frost byla pro mne mýtická novinka. Církevní film by mohl vypadat, takže Vánoce by zastoupilo malé dítě, Velikonoce černovlasý týpek na kříži, sny Quentin Tarantino, zuby pan Novák a zimu asi pán jménem "Počasí". Každopádně na "Legendární partu" budu vzpomínat jako na animovanou verzi Avengers a super animovaný film s pointou.

 • 70%
  0
  0
  5. 1. 2014
  Ali (2001)

  Ali je film, který nabídl biografii jedno z největších boxerů všech dob. Upřímně řečeno, byl jsem více než překvapen co Ali byl vlastně zač. Krom toho, že byl úžasný boxer, tak byl ale velký děvkař, muslim, sobec a sebevědomí z něho jenom teklo. Smith roli velkého Claye alias Ali zahrál vskutku Oscarově, akorát si Akademici vybrali jiného nadaného herce černé pleti s jménem Washington. Za celý svůj život jsem viděl v celku hodně boxerských filmů a někdy mě až udivuje jak moc jsou nudné a nebo jaké jsou zklamání. Ali byl spíše prvý případ, ale zažil jsem mnohem horší nudu. Ali byl skutečně dobrá biografie, ale minutáž by mohla být asi trochu živější nebo zredukovanější.

 • 90%
  0
  0
  5. 1. 2014
  Okrsek 13 (2004)

  Upřímně řečeno, jsem čekal celkem hodně možností, ale takovouhle ne. V poslední době moc na filmy nekoukám a tak mi přijde, že jsem překvapen neustále. Film mi trochu připomíná parkourovou verzi Rychle a Zběsile. Příběh stručný, jasný, akční a v celku nabití. Jednoduše řečeno, jsem byl více, než mile překvapen a i když parkour je pro mne asi nejvíce vzdálený sport, kvůli své "nebezpečnosti", tak ale po Assassínech a po tomhle filmu ho pomalu začínám respektovat.

 • 80%
  0
  0
  4. 1. 2014

  Pěkně zpracovaný kanadský animák líčící knižní předlohu jako na talíři. Úžasný příběh muže, který nejen, že sázel stromy, ale vstoupil do života mnoha lidem a nastolil nový řád. Muž, který sázel stromy, je příběh toho, že jeden člověk dokáže velké věci hodné samotného Boha.

 • 85%
  0
  0
  4. 1. 2014

  CO říct? Upřímně jsem zmaten jak japonský turista v pražských ulicích. Neuvěřitelný film vypovídající co každém z tolika příběhů, že si snad ani všechny nepamatuji. Matrix a Atlas mají něco společného. Asi ani u jednoho z těchto filmů 100% nepochopím příběh, ale to je to poslední co by mi vadilo. Postupně minutu po minutě mi příběh dával smysl. Ani nevím jestli mám smysl příběhu brát jako život po životě nebo paralelní vesmíry, ale v celku je mi to jedno . A nakonec jsem byl ve filmové extázi. Až nepopsatelný konec. Má touha po knize se ještě více prohloubila. A nakonec hudba... jako ráj ve vesmíru. Neuvěřitelné a v celku skutečně nepopsatelné.

 • 85%
  0
  0
  4. 1. 2014

  Baz je režisér obdarovaný zajímavým talentem si pohrát s každou scénou filmu jako kdyby byla z jiného světa, ale přitom to je naše planeta Země kde se odehrává příběh a navíc i v čase zpět. Ta ztřeštěnost je prostě neodolatelná. Moulin byla praštěnost sama, ale neodolatelná... výjimečná. I zde si Baz našel své místo a našel dobře. Gatsby možná není tak živí příběh, ale Baz to prostě udělal a několika dalším lidem se to líbilo. Tobey opět ve formě v úžasné roli, ve které se nepředvedl již léta. Leonardo odvedl další roli a jako vždy dokonale. Roli lháře, dobrodruha, romantika, ale velmi dobrého muže a přítele. Celý příběh je plný a dojemný a v podstatě jsem se ani jednu minutu nenudil. Baz stále něco nabízel, ať už něco nového nebo něco co bylo starší než sám Gatsby, ale vypadalo to originálně. Jeden z nejúžasnějších zážitků roku 2013, který na filmy byl více než bohatý. YOU KNOW, OLD SPORT. I AM GATSBY.

 • 90%
  1
  0
  4. 1. 2014

  Úplně nová a originální vize budoucnosti, která je tak dobře zpracovaná, že se neodtrhnu. Trochu mi to připomíná zcestnou verzi Hunger Games a méně kriminální verzi Minority Report. Spojení těchto dvou filmů by mohlo vyznít úchylně, ale v rukách Andrewa Niccola se z toho stalo 105 minut plných napětí, akce a novo-sféry. Jedna z nejlepších vizí budoucnosti s dokonalým příběhem a úžasným zpracováním.

 • 90%
  0
  0
  31. 12. 2013
  Zmizení (2013)

  Ani nevím jak jsem si to barvil, ale rozhodně ne takto... tento film je tolik dlouhý a až usínající, že se od něj nemáte šanci odtrhnout. V celku jasný příběh doplnění touhou a beznadějí, že ani nevíte co si o tom myslet. I když je film v celku dlouhý, tak je ale v celku také plně zaplněn srozumitelným a jasným dějem. Očekával jsem toho hodně, ale tohle opravdu ne! Rozuzlení děje je naprosto epické a originální až z toho mrazí. Posledních třicet minut před koncem jen zíráte a nemrkáte (mimochodem určitě ne jako Gyllenhaal, jehož mrkání je trochu znervózňovalo). Říkejte tomu originál roku 2013!

 • 85%
  0
  0
  14. 12. 2013

  V podstatě... nevím co říct. Zimomriavky jsem měl ještě dřív, než se na plátně objevil název "Hobbit". Předne nutno podotknout, že film se natolik liší od knihy, že Tolkien by se asi zastřelil... nicméně Pete si to tak nějak sám okočíroval... teď ale jak? Předně, Film byl hrozně unáhlený a mezitím co příběh jedničky se táhl jako dohady koaliční smlouvy, tak tady jste ani neluskli a Hobbit už byl za Hvozdem... což je škoda, protože Ten a ještě Medděd, měli v celku hodně k nabídnutí. Obejdu to, že Azog má být dávno mrtev. Pete ve filmu zachoval jistou odlehčenost a humor, který vídáme v jeho každém díle o Středozemi. Tajemství, která rozkrýval Gandalf byla ohromující a naprosto úžasná (apropo... v knize o tom není skorem ani zmínky). Úžasnou práci odvedli i herci... Ian je klasa, Martin se utvrdil, že je úžasný... ale nejlépe práci asi odvedl Benedict, který představil draka, tak jako nikdo nikdy a nikde! NEJLEPŠÍ DRAK VŠECH DOB! Celkově... film rozhodně nebyl zklamáním, ale taky ne maximálním potěšením... a ten FINISH, KTERÝ NÁS ZAVEDE TO TŘETÍHO POKRAČOVÁNÍ........... LEGENDARY!!!!

 • 80%
  0
  0
  12. 12. 2013
  Vřískot (1996)

  Je to taková rarita, že Casablanca je příběh podobný Star Wars. Nesčíslně krát vyprávěný příběh sériového vraha, který má masku, kterou najdeme v každém papírnictví. Trochu už jsem věděl jak to asi skončí díky úžasnému Scary Movie, ale to nevadilo, protože tohle je čistý originál, který se často nevidí. Po roce 1996 snad už nevznikl nikdy lepší a originálnější horor. Jenom trochu mě mrzí, že nás hlavní postavy natolik chtěli uvrhnout do toho, že příběh není skutečný, že stále opakovali, že toto rozhodně je film! MY TO VÍME!!! Nicméně, celkově se jedná o jeden z hororových klenotů a myslím, že skutečně už nikdy se kinematografie nevrátí do zlatého 20. století, kdy se horor narodil, ale také na začátku krutého 21. století taky zemřel.

 • 75%
  0
  0
  8. 12. 2013

  Co já vám k tomu řeknu...? Hunger Games se snaží napodobit jeden z největších bestsellerů své doby a popravdě netuším, ale se mu v tom daří, nicméně film jako takový mě celkem zaujal... Nyní milé děti víme co se stane ve slavné USA! Obama bude svržen a místo něj nastoupí "prezident", který je tak rasistický, že se jmenuje Snow. Amerika se bude mít špatně a jen v Kapitolu se bude žít blaze jako v Praze. Lidé budou nosit divné účesy a lá zhulený Adolf a vojáci budou vypadat jak Finové během Zimní války. Příběh je celkem originální... divil jsem se proč holky tak onen příběh milují... už je i to jasné! Kdykoliv dělají holky reklamu nějakému filmu (spíše knize) vždycky se tam někdo do někoho zamiluje... Abych to uzavřel... film trochu předčil mé očekávání, ale skvost sci-fi žánru to rozhodně není, ale díky za zábavu v neuvěřitelně přecpaném příběhu 65x65 min...... DO DNEŠKA MÁM OTÁZKU.... PROČ SAKRA HUNGER?

 • 75%
  0
  0
  29. 11. 2013
  Lovci hlav (2011)

  Jestli Nesbø je jeden z nejlepších autorů na světě se přesvědčilo už hodně lidí... a je jen otázkou času, než to budu i já. Doma na polici na mne čeká Sněhulák, ale zčista jasna jsem si řekl, že se podívám, jak se norští tvůrci vypořádali s onou knihou. Původně jsem si myslel, že se jedná o Harryho Holea, ale nakonec samostatný film, což byl hodně dobrý krok ze strany tvůrci, jelikož měli buď jistotu v úspěchu nebo neúspěchu. Nakonec díkybohu v úspěchu. I když nemůžu říci, že mě příběh držel zuby nehty, tak jsem se zabavil a opět jsem žasnul, nad důmyslností severských tvůrců, kteří se pomalu začínají řadit mezi světové špičky kinematografie. Příběh je zajímavě rozestavěný, že na konci a na začátku působí jako spíše uvolněná satira, která se během pár následujících minut mění v drama a nakonec ponurý thriller s špetkou krimi. Trochu mi to připomínalo Hru. Nicméně, film pěkný a určitě se musí Nesbø začít víc prosazovat do filmu a já jen dousám, že Scorsese najde odvahu ke Sněhulákovi.

 • 75%
  0
  0
  23. 11. 2013
  Wolverine (2013)

  X-Meni, aneb Wolverine samotářem. Hodně očekávaný film, který nakonec dostal silný spád. Film začíná tím, že se Wolvi opět trochu osamostatnil a téměř každému může dojít, že je to takové svévolné pokračování Posledního vzdoru pouze s Wolverinem. Hugh nám ukázal jak by Wolvi vypadal jako horský dřevorubec z kanadských vrchovin a nebo jako maloměstský bezdomovec. Poté úžasná výprava do země vycházejícího slunce kde se Wolvi oholil a seznámil. Konec konců musím říct, že film měl hodně zvratů a držel mne a to je přeci ONO! Samozřejmě už jako u Origisnu mně prostě chyběli X-Meni jako takový, ale samotný film je hold samotný. Celkově: Film se mi líbil a měl dobré zvraty a hezky jsem si to užíval. Ubdivuji Hugha, že se do role stále vesele vrací a doufám, že v tom přetrvá, jelikož lepšího Wolviho, jsme si nemohli přát. Jediné co nevím, je to, jestli se vyplatí dělat dále samotné filmy o Wolvim tímto způsobem, jelikož to omrzí a nejen Wolvi, ale i X-Meni, kteří vy budovali obrovský respekt více jak deset let, tím asi ztratí na kvalitě samotné...

 • 75%
  0
  0
  9. 11. 2013
  Lincoln (2012)

  Lincoln je příběh upovídaný, takže ten kdo nemá rád konverzaci, tak si film moc neužije. Pro někoho dvě hodiny a půl nudy, pro druhého příběh plný zvratů ze života jednoho z největších mužů všech dob. Jediné co mě mrzí, je že se film ani tak nespecializuje na Lincolna, ale na samotnou ústavu a jeho nový dodatek. Film pro mne nebyl ztrátou času, jak by si mohl kde kdo myslet, ale poučným filmem, který mnoho rozkryl, ale ukázal mi jaký Lincoln vlastně byl. To že Day-Lewis převedl oslňující výkon nesmíme ani zapochybovat. Celkově vzato hezký počin.

 • 75%
  0
  0
  7. 11. 2013

  V obdobě katastrofických trháků je tento ve 21. století na celkem dobré pozici. Celkově vzato je to úžasný příběh o naději, víře a o tom jak blízko člověk dokáže být smrti a nebo být upoután skoro sám na sebe. Nevím co bych dodal. Úžasné katastrofické zpracování v hlavních rolích s úžasnými herci a herečkami. Děkujeme.

 • 80%
  0
  0
  28. 10. 2013

  Film jsem neustále srovnával se Scorsesem. Tento film byl na dnešní české poměry klenotem 2013 a i na celkové poměry, to také nebylo špatné. Někdy už musel vzniknout film který by popisoval nějaký příběh kmotra z českého podsvětí. Zdá se mi však, že Češi (možná bez urážky i Slováci) však k natáčení mafiánských filmů nemají propozice. Nemáme tu Tarantina a Scorseseho, od kterých by jsme se mohli osobně učit, nicméně, by to bereme na dálku. Ani nevím jestli tvůrci chtěli co nejlepší biografii a nebo nejlepší gangsterku. Scorsese umí obojí... Jsem rád, že projekt dostal do rukou právě pan Petr, i když nenatočil nic mafiánského, tak má úžasné zkušenosti s historií a válečnými. Vaculík se konečně ukázal jinak než herec do deště a ukázal, že umí zahrát i vážné role. Vetchý byl dobrý, ale do oné role se podle mne téměř vůbec nehodil. Film celkově hodnotím na české poměry perfektně, na světové... KDYŽ JE NUDA....

 • 50%
  0
  0
  26. 10. 2013

  V nejlepším je hold potřeba přestat. Je to sice animák, ale tento film tolikrát překročil fyzikální zákony, že 10 000 fyziků film vyplo a smazalo hned po úvodních titulcích. První dva filmy byli docela zábavná zkušenost, kterou si oblíbilo několik miliónů lidí po celém světě, ale trojka byla natolik ohrané a staré dílo, že není téměř koukatelné. Ohrané fóry, ohrané stavy, originalita se vytratila. Poděkujte fyzikům, Francouzům, Italům a cynikům - díky nim je film to co je.

 • 95%
  0
  0
  26. 10. 2013
  Bídníci (2012)

  DOKONALÉ. Mezitím co staré vykopávky hrají Bídníky bez hudebního zaměřený, tak v muzikálech si vysilují hrdla a Královský Hooper natočil něco úžasného. Jména zvučná sama o sobě přitáhla nejednoho diváka. I když jsem si myslil, že hudební podtext bude pro mne trochu nudný, nakonec to byla nedílná součást. Úžasně zpracované prozpívané drama, které pro svou téměř tříhodinovou minutáž stále drželo a nepouštělo. Cohen se opět postaral o odlehčení. Každý se jak herecky, tak nakonec i zpěvecky ukázal a dostal mě to hudební extáze. Úžasné aneb jak Hooper tvoří historii.

 • 90%
  0
  0
  19. 10. 2013
  Vetřelec (1979)

  Film Vetřelec je ten, kterého jsem se asi vždycky nejvíc bál. Nakonec to bylo celkem bezdůvodné. V celku ani tak nejde o horor jako spíš o jistou filmařskou zvrácenost proti lidské rase, které putuje vesmírem domů. Scottyho díla mě někdy až nudí, tento film byl jasná vy jímka, protože horor má jistou přednost v tom, že na něj jste upřeni a jen tak nepřestanete. Film, který ukázal, že i vesmír může být nejen strašidelný, ale i rovnou smrtelný. Scotty vytvořil kultovní veledílo, které strčilo do kapsy humorný příběh o Ježíšovi a taky válečné veledílo z Vietnamu. Není to pro mne kult, ale tvůrcům nemůžu upřít originální a až geniální nápad na kultovní film, který po skoro třinácti letech své existence po dalších dvou pokračováních neztratil na kvalitě.

 • 90%
  2
  0
  18. 10. 2013

  Trochu to připomíná Ve stínu. Trošku napnutá atmosféra, která vás táhne do temnoty, která poslední dobou velmi značně vykresluje komunismus ve filmu. Holland se ujmula projektu, který dle České televize neměl budoucnost a HBO z něj udělalo nejlepší český počin v roce 2013. Kam se hrabe Kameňák! Zkompromitovaná situace dějící se v oné době kolem samotného Palacha a jeho rodiny, nás dostává do situace, kdy se hlavní postavou stává budoucí ministryně spravedlnosti. Mimochodem herecké výkony po všech stránkách dokazují, že v českých a popřípadě slovenských hlavách se moc dobré nápady nerodí, ale "tajtrdlíkovat" před kamerou umíme. Hořící keř je důkaz a také naděje, že můžeme dělat filmy, které hnedka nemusí končit v odpadu. Zavřete oči, odcházím!

 • 90%
  1
  0
  7. 10. 2013
  Rivalové (2013)

  Zážitek z filmového filmu Rivalové byl úspěšný. Howard je úžasný režisér a životopisné mu jdou dvojnásobné. Dokonalé zpracování scénáře plný tuningu, sexu a formule. Úspěch je v tomto roce až nepřekonatelný a toto zpracování má grády.

 • 85%
  0
  0
  5. 10. 2013

  Příběh jaký se vidí málokdy. Dokonale zpracovaný snímek, kde Tom opět září jako herecké zlaté rouno. Příběh založený na příběhu vysloužilce, který fikaně za každou cenu chce nalézt pravdu. Dokonalé zpracování, při kterém jsem se nenudil a naopak ještě víc se udivoval. Jeden z klenotů 2012, opravdu film, který se málokterým za posledních pár let na poli Krimi/Thrilleru nemůže rovnat.

 • 70%
  0
  0
  30. 9. 2013
  Bernie (2011)

  Příběh dle pravdy datuje docela kupodivu zajímavý příběh lidského anděla, který je schopen vraždy v afektu. Já osobně si myslím, že to není nic extra, ale v porovnání třeba s dřívějším Bling Ring bylo toto blaho. Dokonce jsem vysloveně čekal na konečný verdikt soudu až jsem z toho byl nervózní. Jako film průměrnost sama. na dnešní dobu, úžasné...

 • 50%
  0
  0
  29. 9. 2013

  Příběh nás sice zasazuje do docela zajímavého prostředí dospívajících lidí s myslel pro loupeže, ale není to ono. Je to životopisné, ale necítil jsem při sledování onu euforii jako například u jOBSe. Coppola předvedla docela zajímavý výkon, který se při jejích zkušenostech cení, nicméně než zážitek do byla spíše nuda. Už jsem ani neposuzoval scénář, herecké výkony nebo něco v tom stylu, jen jsme sledoval a čekal na konec.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni

OMůj oblíbený uživatel

0 ×

Poslední aktivita