tedoun
Komentáře

prvni predchozi 1 2 3 4 5 6 dalsi posledni
 • 80%
  0
  0
  29. 7. 2016

  No jo no...paté pokračování Doby Ledové má naprosto senilní a za vlasy přetažený příběh. Zřejmě pan reziser už neví co má natočit. Ale i tak konečně Sid konečně našel lásku svých snů a to je dobře i moje dcerky z toho měli radost a i proto dávám 80 procent za ně.

 • 50%
  0
  0
  29. 7. 2016

  Tedy úpřímně ztraileru jsem byl unešený více, samotný film na mě neměl až tak dobrý dopad ale nevadí ten popcorn a ta Cola to tak trochu zachránila abych sem neusnul. Volební rok otevírá jako vždy a to s dalším děsivou kapitolou o dvanácti hodinách anarchie, této době, která probíhá vždy jednou v roce v jedné brutální noci se říká Očista. Během ní neplatí žádný zákon, vražda je legální. No kam se hrabe Czechtekk nabo paroubtekk.

 • 85%
  1
  0
  29. 7. 2016

  Proč jen 64 nebo 65 procent??? mně se to upřimně moc moc líbilo dokonce uvažují o nákupu Bluray disku. Krásný příběh o kapele, který jsem já s nimi vyrostl. Příjemná a samozřejmě zábavná ukážka úspěchu české verze Guns and Roses. Komu se to nelíbilo se naprosto divím

 • 50%
  2
  1
  14. 7. 2016

  Je to zlodějna a ne independence day 2!!! celý večer v tom sem viděl mnoho sci-fi filmu jako např. StarWars, StarTrek, Starship Troopers,planeta opic, Flash Gordon, Guardian of the Galaxy atd. Vždy nemám rád sequelni kino filmy kromě Dannyho parťáci.

 • 95%
  3
  0
  14. 7. 2016

  Moc krásný film... a upřímně mně připomněla život Supermana Christophera Reeva. Každý kdo viděl tento film určitě po kinu přemýšlí a je rád, že je zdraví a bohatství nic neznamená. Jen více takovéto filmy a upřimně jsem se překvapil, že tento film udělali Američané, protože podobné filmy točí Evropa

 • 50%
  0
  0
  14. 7. 2016

  Ne ne proboha není to Tarzan!!! poslední Tarzanem pro mně byl Christopher Lambert - byl to Tarzan mé mladí a jinak hltal sem Johnnyho Weissmüllera. Jeho Tarzanem byl podle předlohy Edgara Ricea Burroughse. Ale pro mladší generaci tenhle Tarzan asi dobrý bude, protože nemají srovnání

 • 75%
  0
  0
  17. 6. 2016

  Předem děkuji Kinobox za pozvání do Kina!! Upřímně jsem se bavil naprosto skvěle… hlavně z herců boduje Woodyho bráška (pořádná smažka) a samozřejmě nova herečka, která hraje hlavní roli místo původní herečky, která byla v době natáčeni těhotná (ale nova herečka je lepší). Daniela Radcliffa nemám rád, je to nafuka i v tomto filmu, kde hraje jako bohatý britský neskutečný magor. Hlavní hrdinové jsou výborný kouzelníci, kteří dokázali během deseti minut to, na co by potřeboval celý tým Dannyho parťáků několik hodin což jsem se hodně bavil. Jedna věc z filmu ale omluvit nejde, je dokonale hloupé chování zločinců, kteří např. zavřou kouzelníka do sejfu a shodí ho do jezera, aby se ho doslova zbavili, ale přitom předem vědí o tom, že ten sejf je pouze rekvizita používaná ke kouzelnickému únikovému vystoupení (režisér opravdu udělal doslova hloupou srandu anebo záměr???). Je sledování tohoto filmu jako sledovat záznam kouzelnického vystoupení Davida Cooperfielda ale s vědomím toho, že ty kouzla jsou dělaná pouze digitálně, kde vám kouzelník vysvětlí, jak ta kouzla udělal (a přitom nelze ji uskutečňovat, protože jedná se o digitální trik). Ale i tak jsem se bavil naprosto skvěle.

 • 85%
  0
  0
  9. 6. 2016

  Želvy Ninja jsem si jako dítě představoval hubenější. Možná proto, že jsou to ninjové ane sumoti, tohle vypadá spíš, že to želvata přehnala se steroidy a posilovnou.Je to celkem zábavný, je to svižný, má to dobrou stopáž. Jinak celkově jít na to kina na 3D osobně považuju za vyhozené peníze, dobře si film užijete ve 2D.

 • 95%
  0
  0
  9. 6. 2016

  Kromě velkých stříleček (jako dalších filmu posledních 10 let), řady mrtvol, lascivnosti a bezstarostného násilí obsahuje i dostatek vtipných scének. Správní chlapi jsou svěží film se svěžím námětem a dialogy. Zkrátka měl jsem pocit, že zrovna jsem zpět v roce 1975

 • 25%
  2
  0
  9. 6. 2016
  Děda (2016)

  Film Děda je o tom, jak dvě pražské děti přijíždějí na prázdniny za svým dědou na Moravu. Bez tabletu a mobilu, a jsou vystaveni přímo přírodě, čerstvým vzduchem, divném jazykem a hlavně slivovici. Ale teď vážně. Nevím, co je zajímavého na filmu, ve kterém se nic nestane.Jediný fascinující fakt na celé věci je, že na to někdo do kina vůbec leze (jako třeba já i moje děti)

 • 100%
  1
  0
  7. 6. 2016

  Romerova zombie je naprosto originální a podle mně zatím ho nikdo nepřekonal. Snad jen klip od Michaela Jacksona Thriller. Jinak Kinobox děkují za pozvánku.

 • 35%
  0
  0
  31. 5. 2016

  Včera večer to dávali v TV. Takhle rozhořčen jsem z filmu Bolka Polivky nikdy nebyl. Divím se i zvučným jménům českého, filmového průmyslu, že po přečtení scénáře přijali účast v tomto paskvilu. Čím se může toto pokračování staré české klasiky pochlubit? Ničím! Byla to přehlídka nemístného a trapného humoru, který musel iritovat snad i skalní fanoušky Babovřesek.

 • 85%
  0
  0
  31. 5. 2016

  moc moc moc hezký film, hlavně jsem rád, že pan Bartoška se uzdravil z té zákeřné rakoviny. Doufám, že bude druhý díl.
  Jediná záhada je to, že po herecké stránce je velmi obtížné označit někoho za hlavní roli. Nesmíme se v tomto směru nechat svést jednoduchou rovnicí a dát na to, kdo je na plátně nejčastěji.

 • 70%
  0
  0
  31. 5. 2016

  Každý ví že jsou angry birdsove naštvaní, protože jim prasátka ukradla vejce. Já osobně bych byl taky naštvaný, kdyby mi kdejaké prase zkoušelo sahat na vejce.
  Každopádně je neskutečné, z jaké věci se stal světový fenomén - kulaté naštvané barvy :-))

 • 100%
  2
  0
  20. 5. 2016
  Ben Hur (1959)

  Rozsáhle koncipovaný slavný historický film z Palestiny doby Kristovy zavádí v dramatickém příběhu diváka do Jeruzaléma podrobeného Římany. Při jedné výpravě zachránil BEN HUR život římskému vojevůdci a tak získal svobodu a stal se jeho synem. Po letech se vrátil do Jeruzaléma, aby pátral po matce a pomstil se nepřátelům. Super film! Každopádně Kinobox děkuji za pozvánku!!! Tento film jsem posledně viděl v roce 1992 na VHS a kvůli Vám hnedka druhý den jsem si to koupil na Blu Ray. :-D

 • 100%
  0
  0
  11. 5. 2016

  je to hezký film ale opravdu hezky - hlavně japonsko milují, je to kulturní země. Hlavně ukazuje život lidé a jejích kulturu v zemi šogunatu, není to nudný film, nadherné podivani . Geniálny film. Už dávno sem neodcházel z kina s takovým hřejivým pocitem na duši.
  Rozhodne se jedná o jednoznačne nejlepší japonský film, který konečne netlačí na pílu jako v ostatni filmy, ktery dostali do naších kin

 • 30%
  0
  3
  11. 5. 2016
  Belmondo (2016)

  Neee, tohle už není Belmondo, kterého znám! je to důchodce a stařeček, který si pravě zahral Belmonda! Nechápu, že měl ještě odvahu si nechat natočit. V půlce filmu jsem se rozhodl odejit z kina protože nejde to na to koukat fakt opravdu nejde. Je to dokument hlavně proto ČT 2 a ne pro kino. Fakt málem jsem usnul v kině protože je to unavny film.

 • 100%
  0
  0
  11. 5. 2016

  konečně kapitán amerika podle komiksu se natočil tak dokonale, že jsem na to šel dvakrát. To se ještě mě nestalo abch šel na stejný film během týdnu. Fakt super film a nelituju ty penize, který jsem ještě utratil za popcorn a kolu. Už se těším na další díl tohoto marvelu!!!

 • 70%
  0
  0
  11. 5. 2016
  Návštěva (2015)

  proč tak málo hodnocený když je to docela dobrý film. Někdy nechápu názorum divaku

 • 80%
  0
  0
  28. 4. 2016

  Ne, ne. Já nemusím, já už ho vidím! Tuhle repliku z reklamy zná snad každý. A tento film bude stejně kultovní jako ta reklama. Krásnej a nádhernej film až člověk sam sobě řekne jak to vlastně natočili. Díky unikátním metodám natáčení (nevím proboha jak!!!!)filmaři dokážou autenticky převyprávět příběh lesa od doby ledové až po současnost a zachytit vzrušující koloběh života v něm, který ohromí dospělé a i dětské diváky....tedy vlastně i mně! Dávám dobrovolně 80 procent!

 • 100%
  0
  0
  28. 4. 2016

  Mlčení jehňátek je v pravém slova smyslu psychologický thriller jako OMEN nebo Psycho. Tento brilantní psychologický thriller obdržel v roce 1992 pět Oscarů zaslouženě!!!. A to ve všech hlavních kategoriích: nejlepší film, režie, scénář a herecké výkony v hlavní roli.

 • 80%
  0
  0
  28. 4. 2016
  Orel Eddie (2016)

  Jackman si to jako trenér strašné dává a vidět že ho ta role bavila. A Egerton jak Eddiemu se prostě nedá nefandít, je ještě větším sympaťákem jako v Kingsmen. a těším se na jeho další role. Je to naprosto geniální film roku. Už se těším na bluray a doma zase to kouknout s rodinou

 • 65%
  0
  0
  28. 4. 2016

  Film Cloverfield 10 je zvláštní dílo pro určitou skupinu lidí, kteří při hodině a půl v jedné místnosti (v kině) se třemi herci dokáží udržet pozornost. Goodman je fakt dobrý a boží

 • 55%
  0
  0
  21. 4. 2016

  Předem moc děkuji za pozvánku KINOBOXu. Další klasická pohádka staví na hlavu nová americká „pohádka“, v níž scenáristé zcela ignorují stavbu pohádkových příběhů. Je to neskutečně splácanej miš maš všech možných pitomostí, které tvůrce napadli a to od pana prstenu, hobitu, Mozartova kouzelná flétna nebo Terminator 2. No zkrátka pro děti to moc není. Já bych osobně doporučil Američanům, aby Evropský pohádky (od Andersena, Grimmové atd.) vynechali a ať natočí své Marvely, Terminatory a další protože to skutečně umějí velice dobře. Co musím rozhodně pochválit je pouze obsazení filmu, kostýmy a filmové efekty. Dávám 55 procent.

 • 95%
  0
  0
  16. 4. 2016
  Deadpool (2016)

  Snad nejlepší Marvelovka! Akorát nevěřím tomu, že to někdy bude vysílat televize - protože takový super sprostý film by dostal velkou pokutu od rady :-D Tento film je takový southpark v obleku polo spidermana - ale jo dle mně je to jeden z lepších komediální film roku 2016

 • 90%
  0
  0
  16. 4. 2016

  Je to počátek série vynikajících filmů o dvou kamarádech Štěpánovi a Kendym. Navždy zlatý fond českého filmu. Duša Klein je a bude genius českého filmu na úroveň Friče. Když se říká komedie tak vždy pro mně byl tento film a copak je to za vojáka ostatní film třeba s tebou mě baví svět. Njn. v Československu se dělalo mnoho kvalitních filmu

 • 65%
  0
  0
  16. 4. 2016

  pohádkový barevný horor, který má pár slušných chvil, ale místy působí hodně laciné - je to škoda, protože Flanaganův Oculus byl opravdu super

 • 85%
  0
  0
  16. 4. 2016
  Kolonie (2015)

  ne není to Harry Potter a proto je to dobrý film!

 • 65%
  0
  0
  16. 4. 2016

  Jde to ale první a druhý díl jsou pořád lepší

 • 70%
  0
  0
  16. 4. 2016

  Řecká svatba 2 mně nezklamala - je to docela zábavný film pro celou rodinu

prvni predchozi 1 2 3 4 5 6 dalsi posledni

OMůj oblíbený uživatel

0 ×

Poslední aktivita