sabule
Komentáře

1 2 3 4 5 6 dalsi posledni
 • 20%
  0
  0
  18. 9. 2018

  Film měl nedávno opakovačku v televizi a myslím si,že ho ani po tak dlouhé době moc diváků nevyhledalo.Byl natočen v době,kdy filmy s pirátskou a podobnou tématikou nebyly v kurzu a bohužel ani herecké obsazení v čele s kapitánkou se moc nevyvedlo.Byl to prostě menší průšvih.

 • 70%
  0
  0
  18. 9. 2018
  Jan Palach (2018)

  Filmů o národních hrdinech určité doby není nikdy dost a i když nedávno běžela i v televizi minisérie se stejným žánrem,toto je něco trochu jiného.Film se soustřeďuje hlavně na život Jana Palacha a rozebírá příčiny jeho rozhodnutí jak bojovat proti invazi.

 • 20%
  0
  0
  18. 9. 2018
  Post Coitum (2004)

  Krásná ukázka toho,když vcelku renomovaný slovenský režisér natočí něco,co je lehce řečeno erotická zrůdnost.Film je úplně o ničem,bez sebemenší zápletky a o ději se vůbec nedá mluvit.No a herecké složení v čele se známým bardem Nerem (nevím,co si od toho sliboval),až po neherečku a nezpěvačku Lucinku!

 • 65%
  1
  0
  25. 7. 2018

  Když už si autoři troufnou pokračovat v něčem,co se zdálo již totálně ukončené,tak musí mít dost kuráže.Opět je tu boj proti mexické drogové mafii a opět je to dost drsná mela.Všechny postavy hrají naplno a nenechají si nic líbit a hlavně jde o prachy a tudíž o všechno.

 • A do třetice Hotel Transylvánie.Když už se zdálo,že po povedené dvojce už nemůžou autoři nic více vymyslet,tak se to i po třetí povedlo.I když je to určené hlavně pro mladší generaci,určitě se u toho pobaví všichni kdo mají rádi potrhlé animáky.Takové letní uvolnění.

 • 90%
  1
  0
  25. 7. 2018

  POslední dobou se s horory v kinech roztrhl pytel,ale kvalitních je poskrovnu.Tiché místo je trochu zvláštní film a nedá se říct,že by to nebylo špatný.Ba naopak jedná se o dosti povedený kousek a hlavně Emily Blunt v poslední době,kde se ukáže,je to záruka kvality.

 • 55%
  0
  0
  1. 7. 2018

  Klasické indiánky znají asi všichni kinomolové a tak není špatné čas od času přijít s novějším a vylepšeným zpracováním nějakého příběhu.Jedná se o vcelku povedený kousek a hlavně přírodní scenérie a celková atmosféra tohoto dobrodružství se hodně povedla.

 • 80%
  0
  0
  1. 7. 2018
  Deadpool 2 (2018)

  Velmi zdařilé pokračování této lehce přisprostlé taškařice,opět s nedostižným "klaďasem" Deadpoolem a jeho partou nájemných zabijáků potěší všechny milovníky totální akce a brutálního zabíjení.Výborné hlášky a prostě skvělá jízda od začátku do konce.Nejvíce oceňuji skvělou honičku městskými ulicemi.

 • 85%
  0
  0
  1. 7. 2018
  Uteč (2017)

  Tak to jsem byl velmi mile překvapen,jak se tohle povedlo.Je to dost zvláštní horor s velmi netradičním a zajímavým finišem.Téma,jak vyhrát v bingu nějaké zdravé orgány je originální a zvláštní vymývání mozků pro služebnictvo také.A jak se z toho hlavní hrdina ve finále prokouše,to je bravurní.

 • 80%
  0
  0
  22. 6. 2018
  Zmizelá (2014)

  Je to jedno z nejlepších dramat posledních dob s velmi nečekaným a smutných rozuzlením.Režisér Fincher má pro takové nerváky slabost a zdá se,že si v nich užívá.Je sympatické od hlavního hrdiny,že se nikdy nesmířil s tím,že se jeho manželka ztratila a celý film je odhodlaný ji najít.

 • 55%
  0
  0
  22. 6. 2018

  Na pokračování Highlandera se asi mnozí fanoušci velmi těšili,nebyla to sice nejhorší podívaná,ale na úspěch klasické jedničky to nikdy nedosáhlo.Film opět táhne silná dvojka - Lambert,Connery,který byl v jedničce zabit a tady se opět zázračně objevuje.Taková podívaná na potemnělé večery.

 • 10%
  0
  0
  22. 6. 2018

  Jeden z nejhorších filmů všech dob a k tomu ještě příšerný herecký výkon Johna Travolty,který to jistě neměl zapotřebí i když za to asi dostal slušnej balík dolarovek.Je to prostě o ničem,tváří se to jako velkolepý akčňák,nebo snad sci-fi,ale to je asi tak všechno,prostě hrůza

 • 90%
  1
  0
  12. 6. 2018
  Dukla 61 (2018)

  Po dlouhé době hodně povedený a surový pohled do neblahých českých dějin o kterých mnozí součastníci nemají ani páru.Povedlo se opravdu všechno a i výběr herců byl zdařilí a zcela zapadl do atmosféry té doby.Jen málokdo si dovede představit co se asi za komunistů v tak těžké dřině honilo lidem hlavou.

 • 75%
  0
  0
  12. 6. 2018

  Film jsem viděl minulý týden a i když se tváří jako že je určený hlavně pro něžné pohlaví,bylo to povedené a bavil jsem se.Je to hodně postavené na hereckých výkonech ostřílených filmových harcovnic,ale překvapivě až moc dobře jim sekundují jejich méně známé kolegyně.Jenom ten český překlad filmu je hrůza a nechápu,kdo to vymýšlí !!

 • 70%
  0
  0
  12. 6. 2018

  Je to velmi zdařilá komedie,která se ale nezapíše k úplnému vrcholu zfilmovaných pecek pana Viewegha.Úsměvná taškařice s plejádou různých životních propletenců a prázdninových lásek a hlavně již některé zdomácněné hlášky typu "ležel tam jak vyvrženej vorvaň.

 • 15%
  0
  0
  23. 5. 2018

  Těch detektivních seriálů je už tolik,že se v tom člověk vůbec nevyzná a kdyby se měl na všechny čas dívat,nemusel by vůbec nikam chodit a nic jinýho dělat.Čeští scénáristé se viditelně zhlédli v zahraniční produkci,která nás pravidelně zásobuje těmito rádoby napínavými nesmysly a bohužel,ani herecké obsazení se moc ke kriminalistům nehodí.Prostě trochu zbytečné !!

 • 30%
  0
  0
  23. 5. 2018
  Taxi 5 (2018)

  Někdy je prostě lepší skončit dříve,než se začne vařit z prázdného kotle a začnou se různé pasáže filmu podobat tomu,co už jsme kdysi v Taxíku viděli.Už to trochu unavuje a nemá to jiskru jako při začátcích této série.Nejpovedenější nakonec na tomto filmu je pouze to auto !

 • 90%
  0
  0
  23. 5. 2018
  Zmizení (2013)

  Tak to byla opravdu drsná podívaná a myslím si,že v některých pasážích filmu,hlavně v těch ,kdy Hugh Jackman mučí svého vězně,domnělého únosce jeho a kamarádovi dcerky,to není pro slabší povahy.Jinak je to velmi kvalitní podívaná a všichni zúčastnění hrají špičkově a rozluštění a celková finálovka se taky povedla.

 • 60%
  1
  0
  13. 3. 2018

  Takový nenápadný snímek s výborným panem Bartoškou,je hlavně o hledání sebe samého a od útěku před realitou a všedností života.Film je asi zrčen hlavně starší generaci a naváží se do problému normálního chlapa vůči panovačným ženským.Je to taková oddychovka,která nikoho neurazí.

 • 70%
  1
  0
  13. 3. 2018

  Filmy s půvabnou Jennifer Lawrence jsou v poslední době vcelku povedené a mají stoupající tendence.Je to zdařilý špionážní thriller a ruské tajné agentce,která to začíná hrát na obě strany.Film plyne do velmi napínavého závěru,který diváka dost překvapí a možná mu vyrazí i dech.

 • 65%
  4
  0
  13. 3. 2018

  Po dlouhé,dlouhé době se konečně českým filmařům povedlo natočit slušný a úsměvný film.Film je protkán hlavně výbornými hereckými výkony hlavních i vedlejších postav a jako celek se opravdu povedl.Je to prostě o životě,o překvapivých sexuálních starostech a hlavně o veselé partě otužilců.

 • 50%
  0
  0
  7. 3. 2018
  Ghoul (2015)

  Kdo by řekl,že český režisér dokáže po vzoru západních filmdokumentů natočit tak syrový film věnovaný jedné z největších sovětských kanibalistických zrůd.Film je natočen ve stylu ruční kamery a v nedávném období,to bylo na trhu zejména hororu velmi populární.

 • 65%
  0
  0
  7. 3. 2018

  Byl jsem hodně zvědavý,jak Bruce Willis převezme štafetu po Charlesi Bronsonovi a ono se to celkem povedlo i když je to v novém,modernějším hávu a hlavně přesycené akcí.Bruce se opět vrací do své oblíbené pomstychtivé škatulky,která mu tak seděla v 80.letech a na které si udělal kariéru.

 • 60%
  0
  0
  7. 3. 2018
  Pračlověk (2018)

  Po dlouhé době zase jeden animák,na který mohou koukat všechny věkové kategorie a není to ve stylu"jen pro malé natěšené diváky".Nápad na to ,jak vznikl fotbal a to již v pravěku,je dost originální a zábavný a divák si užije kupu srandy,ale je to trochu zdlouhavé a kratší verze by diváka jistě uspokojila.

 • 35%
  0
  0
  15. 2. 2018
  Ladíme 3 (2017)

  A máme tady další zbytečné a stále se do kola opakující pokračování něčeho co už mělo možná po jedničce skončit.Stále se něco natahuje a jinak je to směsice z obou předchozích filmů,kde se jen zpívá a tancuje.Herci už jsou dost otravní a není zde nic nového a originálního.

 • 45%
  1
  0
  15. 2. 2018

  Divák je natěšený z různých spotů a trailerů,ale ve skutečnosti to až taková sranda není,spíš trochu otrava a hledání co nejsprostějších nadávek na různorodou politickou i nepolitickou elitu.Možná mělo zůstat pouze u internetového seriálu a nepouštět se do velkolepé trapnosti!

 • 10%
  0
  0
  15. 2. 2018

  Bohužel se nepodařilo navázat na skvělou a řekl bych kultovní jedničku a to ve všech směrech.Film je dost neucelený a hlavní postavy které nám přirostli k srdci se v novém osazení do filmu jaksi nehodí.Možná,kdyby se režie chopil někdo jiný,tak by i z dvojky vyždímal něco,co si divák rád pustí znovu.

 • 95%
  0
  0
  1. 2. 2018

  Star Wars to je prostě fenomén,který jen tak nějaká série těžko někdy překoná.Každé další pokračování vás přivrtá do sedačky a vy hltáte hrdiny a žijete s nimi tu akci.Herecky je to velmi precizní a potěší i návrat starých známých z počátku této série.

 • 5%
  1
  0
  1. 2. 2018
  Muzzikanti (2017)

  Opět jedna z totálních trapáren a zbytečností naší současné kinematografie.Tohle je něco tak stupidního,že bych se nedivil,kdyby někdo natočil i pokračování.Opět toporní obarvení padesátníci v čele s klasikem Křížem,který v poslední době opravdu herecky září.Ani se nedivím,že kina truchlí prázdnotou.

 • 80%
  1
  2
  1. 2. 2018

  Thor se začíná dostávat mezi comicsové klasiky,kde každé další pokračování naplňuje očekávání na dobrou comicsovou jízdu.I ostatní postavy.ať kladné nebo záporné se moc dobře vyvedli a vyčnívá z nich hlavně Hulk.Je to výborná akce,která by neměla nikdy skončit.

1 2 3 4 5 6 dalsi posledni
Sdílet tuto stránku: 

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: