sabule
Komentáře

1 2 3 4 5 dalsi posledni
 • 60%
  1
  0
  13. 3. 2018

  Takový nenápadný snímek s výborným panem Bartoškou,je hlavně o hledání sebe samého a od útěku před realitou a všedností života.Film je asi zrčen hlavně starší generaci a naváží se do problému normálního chlapa vůči panovačným ženským.Je to taková oddychovka,která nikoho neurazí.

 • 70%
  1
  0
  13. 3. 2018

  Filmy s půvabnou Jennifer Lawrence jsou v poslední době vcelku povedené a mají stoupající tendence.Je to zdařilý špionážní thriller a ruské tajné agentce,která to začíná hrát na obě strany.Film plyne do velmi napínavého závěru,který diváka dost překvapí a možná mu vyrazí i dech.

 • 65%
  4
  0
  13. 3. 2018

  Po dlouhé,dlouhé době se konečně českým filmařům povedlo natočit slušný a úsměvný film.Film je protkán hlavně výbornými hereckými výkony hlavních i vedlejších postav a jako celek se opravdu povedl.Je to prostě o životě,o překvapivých sexuálních starostech a hlavně o veselé partě otužilců.

 • 50%
  0
  0
  7. 3. 2018
  Ghoul (2015)

  Kdo by řekl,že český režisér dokáže po vzoru západních filmdokumentů natočit tak syrový film věnovaný jedné z největších sovětských kanibalistických zrůd.Film je natočen ve stylu ruční kamery a v nedávném období,to bylo na trhu zejména hororu velmi populární.

 • 65%
  0
  0
  7. 3. 2018

  Byl jsem hodně zvědavý,jak Bruce Willis převezme štafetu po Charlesi Bronsonovi a ono se to celkem povedlo i když je to v novém,modernějším hávu a hlavně přesycené akcí.Bruce se opět vrací do své oblíbené pomstychtivé škatulky,která mu tak seděla v 80.letech a na které si udělal kariéru.

 • 60%
  0
  0
  7. 3. 2018
  Pračlověk (2018)

  Po dlouhé době zase jeden animák,na který mohou koukat všechny věkové kategorie a není to ve stylu"jen pro malé natěšené diváky".Nápad na to ,jak vznikl fotbal a to již v pravěku,je dost originální a zábavný a divák si užije kupu srandy,ale je to trochu zdlouhavé a kratší verze by diváka jistě uspokojila.

 • 35%
  0
  0
  15. 2. 2018
  Ladíme 3 (2017)

  A máme tady další zbytečné a stále se do kola opakující pokračování něčeho co už mělo možná po jedničce skončit.Stále se něco natahuje a jinak je to směsice z obou předchozích filmů,kde se jen zpívá a tancuje.Herci už jsou dost otravní a není zde nic nového a originálního.

 • 45%
  0
  0
  15. 2. 2018

  Divák je natěšený z různých spotů a trailerů,ale ve skutečnosti to až taková sranda není,spíš trochu otrava a hledání co nejsprostějších nadávek na různorodou politickou i nepolitickou elitu.Možná mělo zůstat pouze u internetového seriálu a nepouštět se do velkolepé trapnosti!

 • 10%
  0
  0
  15. 2. 2018

  Bohužel se nepodařilo navázat na skvělou a řekl bych kultovní jedničku a to ve všech směrech.Film je dost neucelený a hlavní postavy které nám přirostli k srdci se v novém osazení do filmu jaksi nehodí.Možná,kdyby se režie chopil někdo jiný,tak by i z dvojky vyždímal něco,co si divák rád pustí znovu.

 • 95%
  0
  0
  1. 2. 2018

  Star Wars to je prostě fenomén,který jen tak nějaká série těžko někdy překoná.Každé další pokračování vás přivrtá do sedačky a vy hltáte hrdiny a žijete s nimi tu akci.Herecky je to velmi precizní a potěší i návrat starých známých z počátku této série.

 • 5%
  0
  0
  1. 2. 2018
  Muzzikanti (2017)

  Opět jedna z totálních trapáren a zbytečností naší současné kinematografie.Tohle je něco tak stupidního,že bych se nedivil,kdyby někdo natočil i pokračování.Opět toporní obarvení padesátníci v čele s klasikem Křížem,který v poslední době opravdu herecky září.Ani se nedivím,že kina truchlí prázdnotou.

 • 80%
  1
  2
  1. 2. 2018

  Thor se začíná dostávat mezi comicsové klasiky,kde každé další pokračování naplňuje očekávání na dobrou comicsovou jízdu.I ostatní postavy.ať kladné nebo záporné se moc dobře vyvedli a vyčnívá z nich hlavně Hulk.Je to výborná akce,která by neměla nikdy skončit.

 • 90%
  0
  0
  22. 1. 2018
  To (2017)

  Co k této Kingově klasice doplnit.Je to velmi dobře a precizně udělaná lekačka a kdo také viděl předchozí dvoudílné ztvárnění této knižní předlohy,tak zajásá.Klaun je opravdu děsivý a vypadá to,že TO je vlastně celé město,které vše přehlíží a dělá,že se vlastně nic neděje.

 • 75%
  0
  0
  22. 1. 2018

  Velmi zajímavý snímek ze života znuděného a otráveného chlapíka,kterému se zhmotňují jeho sny o sexy kamarádce jeho dcery a tak nachází v životě nový směr a novou zábavu.Film se hodí do dnešní doby,protože koresponduje s tím,co se dnes ve světe nejvíce propírá.

 • 55%
  0
  0
  22. 1. 2018

  Kdo viděl jedničku,tak si asi tento kousek nenechá ujít.Pokračování se povedlo a celkem trefně navazuje na předchozí snímek.Opět se setkáme s dobráckým a nemotorným medvídkem a jeho rodinou a sledujeme jaké dobrodružství všichni zažijí.Je to úsměvný film a doporučuji pro celou rodinu !

 • 30%
  0
  0
  28. 11. 2017

  Před vánocemi se s takovými zbytečnými animáky ještě musí počítat a do kina na tento nudný slaďák si nějaká ta ratolest jistě cestu najde.Děti jsou sice zhýčkané přeberným množstvím možností si vybrat a tak jim dopřejme zažít pro ně radost a pro doprovod nudnou podívanou.

 • 70%
  0
  0
  28. 11. 2017

  Nadstandartní navazovačka na původní klasiku s Harisonem Fordem je plná totální akce a hlavně velmi perfektní triky z ní dělají jedno z nejlepších pokračování sci-fi všech dob.Snímek je sice trochu delší než by se čekalo,ale nejsou hluché pasáže,tak se rozhodně nebude nikdo nudit!

 • 55%
  0
  0
  28. 11. 2017
  Milada (2017)

  Jeden ze smutných milníků naší potemnělé historie byl konečně převeden na filmové plátno.Velmi dobře natočený snímek,který se drží skutečné předlohy a hlavně neokoukaní zahraniční herci dávají tomuto dílu náboj a šanci zabodovat u zmlsaných diváků,kteří by si měli na tento film udělat čas.

 • 45%
  0
  0
  3. 9. 2017
  Pátá vlna (2016)

  Na film jsem se velmi těšil,protože sympatická drsňačka Moretz je moje oblíbenkyně,ale film jako celek za moc nestojí a dá se opravdu zhlédnout asi jenom jednou.Dost chabý scénář ano nemůžou zachránit vcelku toporní herci a už v půlce filmu se dá vytušit že dobro je nakonec to zlo.

 • 20%
  1
  0
  3. 9. 2017

  Kdo nezná klasického Hurvínka a jeho taťku a spol.na provázkách,tak pro milovníky neznámých animáků toto dílko potěší,ale jinak není to prostě ono a těžko si na ně každý zvykne.V dnešní době je prostě módní dělat z dobrých věcí ty špatné a je vidět,že prostě už nejsou žádné nápady.

 • 75%
  0
  0
  3. 9. 2017

  Celkem ujetá akční komedie ve které si perfektně sekundují dvě akční hvězdy Reynolds a Jackson a žene se rychlým tempem,při kterém ani nepostřehnete,že jízda trvá skoro dvě hodiny.Trošku to kazí závěrečná naháněčka Amsterodamem,při které by se snad i totální slepec do toho Samuela na tom člunu musel trefit.

 • 70%
  0
  0
  12. 8. 2017

  Velmi podařený animák a slušné pokračování výborné jedničky.Doporučuji pro vševhny věkové kategorie a opravdu je film velmi dobře provedený a hlavně povedený.I kdy ž jednička byla prostě originál v pokračování se sejdeme s ostřílenou partou a přibude pár nových zrůdiček.Prostě zábava!

 • 70%
  0
  0
  12. 8. 2017

  Klasická předělávka pohádky o krásné dívce a zakleté příšeře s hvězdným obsazením,je dobře známa i ze dvou českých počinů.Z Emmy Watson vyrostla velmi krásná žena a všechny své půvaby v tomto filmu dokáže uplatnit,jinak kdo znají tento příběh,tak je nemůže nic nového překvapit.

 • 70%
  0
  0
  12. 8. 2017

  Tak tu máme opět už x-stého King Konga a vypadá to,že čím novější počin,tím horší zpracování.Tady se nedá už opravdu nic nového vymýšlet a výkony herců,taky žádný zázrak.Film je spíše brán jako bojovný,protože v něm stále někdo proti někomu bojuje a celkově se nese v duchu akce a jenom akce.

 • 90%
  2
  1
  16. 7. 2017

  Už to není taková bomba jako byla jednička a samozřejmě asi tvůrcům docházejí nápady,ale za návštěvu bijáku pro milovníky všech těch postaviček to rozhodně stojí.Mimoňové jsou stále originální a i zápletka je slušná,ale celkově to na mě vrhá dojem,že už tomu dochází šťáva.

 • 55%
  0
  0
  16. 7. 2017
  Mumie (2017)

  Není to až tak špatný restart, po tak dlouhé době oprášit zase starou egypskou mrtvolu ale chtělo trošku lepší scénář a hlavně mladšího a vytrvalejšího hrdinu.Tom Cruise už nezapře svá léta a už to není young Top Gun ale lehce křečovitý padesátník.Ale nuda to určitě není a celkově slušná akce!

 • 90%
  1
  1
  16. 7. 2017

  Oblíbený pavoučí muž opět nezklamal a toto pokračování je znovu hodně povedené.U Marvelů se činí a je jenom dobře,že světlo světa spatří i další hrdinové.Od začátku do konce jedna velká akce a divák si na chvíli neoddychne a akce střídá akci.No a bývalý Batman jako záporák také na jedničku.

 • 25%
  0
  0
  6. 5. 2017

  Už ohraná písničky nových českých filmů na které se nikdo do kina skoro nehrne.Slušní herci by si zasloužili slušnější scénář,aby byl film koukatelný až do konce a aby se nikdo nenudil.Je to pořád o ničem a dvakrát se to vidět nedá.Prostě zase se nepovedlo!

 • 65%
  0
  0
  6. 5. 2017

  Je to jako úder bleskem,poprvé jsem viděl tyto démony na předávání cen grammy a byl jsem doslova uzeměn.Zrovna jsou v módě dokumenty o ledasčem a proto mi tento udělal velkou radost i když se to nedá srovnat s live koncertem naživo.Kdo se na Rammsteiny nedostane je to pro něj povinnost.

 • 70%
  0
  0
  6. 5. 2017
  La La Land (2016)

  Velmi dobře propracovaný muzikál se skvělou ústřední dvojicí,které sekundují i ostatní herci.Výborná muzika a perfektní kilisi dělají z tohoto filmu jeden z nejlepších muzikálů poslední doby.Režisér není příliš známí,ale dokázal poskládat pestrou mozaiku tohoto příběhu.

1 2 3 4 5 dalsi posledni
Sdílet tuto stránku: 

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: