sabule
Komentáře

1 2 3 4 5 6 dalsi posledni
 • 65%
  0
  0
  13. 6. 2019
  Constantine (2005)

  Keanu Reeves věděl,že mu tenhle film přinese slávu a vystřelí ho mezi megahvězdy a chytání a zabíjení pekelných démonů mu jde jaksi samozřejmě.Je to takový lehčí horor z nádechem tajemna fantasy efektů,který je stále koukatelný.Zajímavý scénář,výborní herci a překvapivé finále.

 • 35%
  0
  1
  13. 6. 2019

  Jedna z nejhorších filmových adaptací hororového guru je totální patlanice a sci-fi hrůza i když se jí zhostí ostřílení herečtí bardové.Na film se dá koukat tak do poloviny a pak je to jízda do záhuby a z pokusného králíka se přes génia stane monstrum,které nejde zastavit.Prostě průšvih.

 • 25%
  0
  0
  13. 6. 2019
  John Wick 3 (2019)

  No na film jsem se vcelku těšil a netušil jsem co bude Keanu zase vyvádět,ale mám-li být upřímný,byl jsem totálně zklamán.Je to sice zběsilá jízda,ale kam se poděl děj filmu a hlavně styl "já vystřelím 100 krát a zabiju 100 padouchů a oni vystřelí 1000 krát a já ani škrábanec už je dost otrava a ty nehorázně zdlouhavé souboje byli dost vysilující a nudné.Asi budu jeden z mála který chtěl v půlce filmu vypadnout z kina !!

 • 65%
  0
  0
  15. 5. 2019

  Velmi jsem se na dvojku těšil.jelikož jednička byla dost povedená a v hororovém žánru neokoukaná.Film není špatný,ale schází mu trochu té originality a už to není to pravé ořechové.Plus je samozřejmě moc hezká tvářička hlavní hrdinky a tentokrát i mordy jejích přátel.

 • 10%
  0
  0
  15. 5. 2019

  Další dílko z celé řady rádoby nastavování velmi povedených kousků z minulosti,které se totálně nepovedlo.Pan Hanzlík má určitě za sebou bohatou a skvělou filmovou minulost a mohl se toho vyvarovat.Film je lehce o trapnosti a namlouvání v pokročilém věku.

 • 95%
  0
  0
  15. 5. 2019

  Řekl bych,že na svojí dobu asi nadčasový snímek,který v té době dost možná každému kdo ho viděl vyrazil dech.Píše se o něm,jako o předobrazu Jurského parku,ale v té době samozřejmě neexistovali filmové možnosti jako tomu je dnes.Je to neodmyslitelná součást filmové historie.

 • 85%
  0
  0
  16. 4. 2019

  Dobrých a kvalitních hororů není nikdy dost a tento se opravdu povedl a scénář je hodně neokoukaný a zajímavý.Do filmu se podařilo skloubit hlavní postavy tak,že vypadají dosti upřímně a hlavně hysterická matka se velmi povedla a to nemluvím o asi nejošklivějším dítěti,které jsem v hororu viděl a které, chudák, si to pěkně odnese.

 • 50%
  0
  0
  16. 4. 2019

  Kdo byl v mládí závislý na Čtyřlístku,tak by neměl tento film vynechat.Je těžké si v této přecomicsované době najít čas také na kvalitní český dětský snímek,ale je to taková oddychovka a jsou tam vesměs kladní a veselí hrdinové.Řekl bych,že i podoba s kreslenou animací je lepší než v prvním filmu.

 • 5%
  0
  0
  16. 4. 2019

  Hodně špatný odvar staršího a kvalitnějšího snímku s Michaelem Yorkem v titulní roli,který se co do kvality a napětí nedá vůbec srovnávat.I výběr herců do titulních rolí se jaksi nepovedl a prostě celý film je od začátku do konce špatný.Chudák Marlon Brando,asi ve svojí nejhorší roli!

 • 85%
  0
  0
  29. 12. 2018
  Grinch (2018)

  Grinch neodmyslitelně patří k vánočnímu programu a potom skvěle zahraném a nadabovaném přichází i animovaná pecka.Je to prostě zloduch,který nesnáší vánoce a dělá všechno proto,aby i ostatním znepříjemnila hlavně překazil vánoční svátky a to se mu daří,než se ukáže holčička Cindy,která ho přesvědčí,že o vánocích nemá být nikdo sám.

 • 5%
  1
  1
  29. 12. 2018

  A další rádoby vánoční pohádka.Proč se vůbec takovéto filmy natáčejí nechápu.Jsou si všechny tak podobné a člověk na ně rychle a rád zapomene.Snad jen Ondřej Vetchý se dá srovnávat s hercem,jinak statistické a neherecké bláboly.Prostě,opět jeden průšvih.

 • 5%
  0
  0
  29. 12. 2018

  Ty doby,kdy se na štědrý den vysílali pořádné a kvalitní nové pohádky jsou asi dávno pryč.Tento "výtvor"se nepovedl vlastně ve všem.Hlavní dvojice toporná,herci,kteří se hodí opravdu jen do tuzemských seriálů a ve filmu se mísí různé pohádkové žánry a směsice lehce vykradených kvalitních pohádek.

 • 20%
  0
  0
  18. 9. 2018

  Film měl nedávno opakovačku v televizi a myslím si,že ho ani po tak dlouhé době moc diváků nevyhledalo.Byl natočen v době,kdy filmy s pirátskou a podobnou tématikou nebyly v kurzu a bohužel ani herecké obsazení v čele s kapitánkou se moc nevyvedlo.Byl to prostě menší průšvih.

 • 70%
  1
  0
  18. 9. 2018
  Jan Palach (2018)

  Filmů o národních hrdinech určité doby není nikdy dost a i když nedávno běžela i v televizi minisérie se stejným žánrem,toto je něco trochu jiného.Film se soustřeďuje hlavně na život Jana Palacha a rozebírá příčiny jeho rozhodnutí jak bojovat proti invazi.

 • 20%
  0
  0
  18. 9. 2018
  Post Coitum (2004)

  Krásná ukázka toho,když vcelku renomovaný slovenský režisér natočí něco,co je lehce řečeno erotická zrůdnost.Film je úplně o ničem,bez sebemenší zápletky a o ději se vůbec nedá mluvit.No a herecké složení v čele se známým bardem Nerem (nevím,co si od toho sliboval),až po neherečku a nezpěvačku Lucinku!

 • 65%
  1
  0
  25. 7. 2018

  Když už si autoři troufnou pokračovat v něčem,co se zdálo již totálně ukončené,tak musí mít dost kuráže.Opět je tu boj proti mexické drogové mafii a opět je to dost drsná mela.Všechny postavy hrají naplno a nenechají si nic líbit a hlavně jde o prachy a tudíž o všechno.

 • A do třetice Hotel Transylvánie.Když už se zdálo,že po povedené dvojce už nemůžou autoři nic více vymyslet,tak se to i po třetí povedlo.I když je to určené hlavně pro mladší generaci,určitě se u toho pobaví všichni kdo mají rádi potrhlé animáky.Takové letní uvolnění.

 • 90%
  1
  0
  25. 7. 2018

  POslední dobou se s horory v kinech roztrhl pytel,ale kvalitních je poskrovnu.Tiché místo je trochu zvláštní film a nedá se říct,že by to nebylo špatný.Ba naopak jedná se o dosti povedený kousek a hlavně Emily Blunt v poslední době,kde se ukáže,je to záruka kvality.

 • 55%
  0
  0
  1. 7. 2018

  Klasické indiánky znají asi všichni kinomolové a tak není špatné čas od času přijít s novějším a vylepšeným zpracováním nějakého příběhu.Jedná se o vcelku povedený kousek a hlavně přírodní scenérie a celková atmosféra tohoto dobrodružství se hodně povedla.

 • 80%
  0
  0
  1. 7. 2018
  Deadpool 2 (2018)

  Velmi zdařilé pokračování této lehce přisprostlé taškařice,opět s nedostižným "klaďasem" Deadpoolem a jeho partou nájemných zabijáků potěší všechny milovníky totální akce a brutálního zabíjení.Výborné hlášky a prostě skvělá jízda od začátku do konce.Nejvíce oceňuji skvělou honičku městskými ulicemi.

 • 85%
  0
  0
  1. 7. 2018
  Uteč (2017)

  Tak to jsem byl velmi mile překvapen,jak se tohle povedlo.Je to dost zvláštní horor s velmi netradičním a zajímavým finišem.Téma,jak vyhrát v bingu nějaké zdravé orgány je originální a zvláštní vymývání mozků pro služebnictvo také.A jak se z toho hlavní hrdina ve finále prokouše,to je bravurní.

 • 80%
  0
  0
  22. 6. 2018
  Zmizelá (2014)

  Je to jedno z nejlepších dramat posledních dob s velmi nečekaným a smutných rozuzlením.Režisér Fincher má pro takové nerváky slabost a zdá se,že si v nich užívá.Je sympatické od hlavního hrdiny,že se nikdy nesmířil s tím,že se jeho manželka ztratila a celý film je odhodlaný ji najít.

 • 55%
  0
  0
  22. 6. 2018

  Na pokračování Highlandera se asi mnozí fanoušci velmi těšili,nebyla to sice nejhorší podívaná,ale na úspěch klasické jedničky to nikdy nedosáhlo.Film opět táhne silná dvojka - Lambert,Connery,který byl v jedničce zabit a tady se opět zázračně objevuje.Taková podívaná na potemnělé večery.

 • 10%
  0
  0
  22. 6. 2018

  Jeden z nejhorších filmů všech dob a k tomu ještě příšerný herecký výkon Johna Travolty,který to jistě neměl zapotřebí i když za to asi dostal slušnej balík dolarovek.Je to prostě o ničem,tváří se to jako velkolepý akčňák,nebo snad sci-fi,ale to je asi tak všechno,prostě hrůza

 • 90%
  1
  0
  12. 6. 2018
  Dukla 61 (2018)

  Po dlouhé době hodně povedený a surový pohled do neblahých českých dějin o kterých mnozí součastníci nemají ani páru.Povedlo se opravdu všechno a i výběr herců byl zdařilí a zcela zapadl do atmosféry té doby.Jen málokdo si dovede představit co se asi za komunistů v tak těžké dřině honilo lidem hlavou.

 • 75%
  0
  0
  12. 6. 2018

  Film jsem viděl minulý týden a i když se tváří jako že je určený hlavně pro něžné pohlaví,bylo to povedené a bavil jsem se.Je to hodně postavené na hereckých výkonech ostřílených filmových harcovnic,ale překvapivě až moc dobře jim sekundují jejich méně známé kolegyně.Jenom ten český překlad filmu je hrůza a nechápu,kdo to vymýšlí !!

 • 70%
  0
  0
  12. 6. 2018

  Je to velmi zdařilá komedie,která se ale nezapíše k úplnému vrcholu zfilmovaných pecek pana Viewegha.Úsměvná taškařice s plejádou různých životních propletenců a prázdninových lásek a hlavně již některé zdomácněné hlášky typu "ležel tam jak vyvrženej vorvaň.

 • 15%
  1
  0
  23. 5. 2018

  Těch detektivních seriálů je už tolik,že se v tom člověk vůbec nevyzná a kdyby se měl na všechny čas dívat,nemusel by vůbec nikam chodit a nic jinýho dělat.Čeští scénáristé se viditelně zhlédli v zahraniční produkci,která nás pravidelně zásobuje těmito rádoby napínavými nesmysly a bohužel,ani herecké obsazení se moc ke kriminalistům nehodí.Prostě trochu zbytečné !!

 • 30%
  0
  0
  23. 5. 2018
  Taxi 5 (2018)

  Někdy je prostě lepší skončit dříve,než se začne vařit z prázdného kotle a začnou se různé pasáže filmu podobat tomu,co už jsme kdysi v Taxíku viděli.Už to trochu unavuje a nemá to jiskru jako při začátcích této série.Nejpovedenější nakonec na tomto filmu je pouze to auto !

 • 90%
  0
  0
  23. 5. 2018
  Zmizení (2013)

  Tak to byla opravdu drsná podívaná a myslím si,že v některých pasážích filmu,hlavně v těch ,kdy Hugh Jackman mučí svého vězně,domnělého únosce jeho a kamarádovi dcerky,to není pro slabší povahy.Jinak je to velmi kvalitní podívaná a všichni zúčastnění hrají špičkově a rozluštění a celková finálovka se taky povedla.

1 2 3 4 5 6 dalsi posledni
Sdílet tuto stránku: 

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: