sabule
Komentáře

1 2 3 4 5 dalsi posledni
 • 30%
  0
  0
  28. 11. 2017

  Před vánocemi se s takovými zbytečnými animáky ještě musí počítat a do kina na tento nudný slaďák si nějaká ta ratolest jistě cestu najde.Děti jsou sice zhýčkané přeberným množstvím možností si vybrat a tak jim dopřejme zažít pro ně radost a pro doprovod nudnou podívanou.

 • 70%
  0
  0
  28. 11. 2017

  Nadstandartní navazovačka na původní klasiku s Harisonem Fordem je plná totální akce a hlavně velmi perfektní triky z ní dělají jedno z nejlepších pokračování sci-fi všech dob.Snímek je sice trochu delší než by se čekalo,ale nejsou hluché pasáže,tak se rozhodně nebude nikdo nudit!

 • 55%
  0
  0
  28. 11. 2017
  Milada (2017)

  Jeden ze smutných milníků naší potemnělé historie byl konečně převeden na filmové plátno.Velmi dobře natočený snímek,který se drží skutečné předlohy a hlavně neokoukaní zahraniční herci dávají tomuto dílu náboj a šanci zabodovat u zmlsaných diváků,kteří by si měli na tento film udělat čas.

 • 45%
  0
  0
  3. 9. 2017
  Pátá vlna (2016)

  Na film jsem se velmi těšil,protože sympatická drsňačka Moretz je moje oblíbenkyně,ale film jako celek za moc nestojí a dá se opravdu zhlédnout asi jenom jednou.Dost chabý scénář ano nemůžou zachránit vcelku toporní herci a už v půlce filmu se dá vytušit že dobro je nakonec to zlo.

 • 20%
  1
  0
  3. 9. 2017

  Kdo nezná klasického Hurvínka a jeho taťku a spol.na provázkách,tak pro milovníky neznámých animáků toto dílko potěší,ale jinak není to prostě ono a těžko si na ně každý zvykne.V dnešní době je prostě módní dělat z dobrých věcí ty špatné a je vidět,že prostě už nejsou žádné nápady.

 • 75%
  0
  0
  3. 9. 2017

  Celkem ujetá akční komedie ve které si perfektně sekundují dvě akční hvězdy Reynolds a Jackson a žene se rychlým tempem,při kterém ani nepostřehnete,že jízda trvá skoro dvě hodiny.Trošku to kazí závěrečná naháněčka Amsterodamem,při které by se snad i totální slepec do toho Samuela na tom člunu musel trefit.

 • 70%
  0
  0
  12. 8. 2017

  Velmi podařený animák a slušné pokračování výborné jedničky.Doporučuji pro vševhny věkové kategorie a opravdu je film velmi dobře provedený a hlavně povedený.I kdy ž jednička byla prostě originál v pokračování se sejdeme s ostřílenou partou a přibude pár nových zrůdiček.Prostě zábava!

 • 70%
  0
  0
  12. 8. 2017

  Klasická předělávka pohádky o krásné dívce a zakleté příšeře s hvězdným obsazením,je dobře známa i ze dvou českých počinů.Z Emmy Watson vyrostla velmi krásná žena a všechny své půvaby v tomto filmu dokáže uplatnit,jinak kdo znají tento příběh,tak je nemůže nic nového překvapit.

 • 70%
  0
  0
  12. 8. 2017

  Tak tu máme opět už x-stého King Konga a vypadá to,že čím novější počin,tím horší zpracování.Tady se nedá už opravdu nic nového vymýšlet a výkony herců,taky žádný zázrak.Film je spíše brán jako bojovný,protože v něm stále někdo proti někomu bojuje a celkově se nese v duchu akce a jenom akce.

 • 90%
  2
  1
  16. 7. 2017

  Už to není taková bomba jako byla jednička a samozřejmě asi tvůrcům docházejí nápady,ale za návštěvu bijáku pro milovníky všech těch postaviček to rozhodně stojí.Mimoňové jsou stále originální a i zápletka je slušná,ale celkově to na mě vrhá dojem,že už tomu dochází šťáva.

 • 55%
  0
  0
  16. 7. 2017
  Mumie (2017)

  Není to až tak špatný restart, po tak dlouhé době oprášit zase starou egypskou mrtvolu ale chtělo trošku lepší scénář a hlavně mladšího a vytrvalejšího hrdinu.Tom Cruise už nezapře svá léta a už to není young Top Gun ale lehce křečovitý padesátník.Ale nuda to určitě není a celkově slušná akce!

 • 90%
  1
  1
  16. 7. 2017

  Oblíbený pavoučí muž opět nezklamal a toto pokračování je znovu hodně povedené.U Marvelů se činí a je jenom dobře,že světlo světa spatří i další hrdinové.Od začátku do konce jedna velká akce a divák si na chvíli neoddychne a akce střídá akci.No a bývalý Batman jako záporák také na jedničku.

 • 25%
  0
  0
  6. 5. 2017

  Už ohraná písničky nových českých filmů na které se nikdo do kina skoro nehrne.Slušní herci by si zasloužili slušnější scénář,aby byl film koukatelný až do konce a aby se nikdo nenudil.Je to pořád o ničem a dvakrát se to vidět nedá.Prostě zase se nepovedlo!

 • 65%
  0
  0
  6. 5. 2017

  Je to jako úder bleskem,poprvé jsem viděl tyto démony na předávání cen grammy a byl jsem doslova uzeměn.Zrovna jsou v módě dokumenty o ledasčem a proto mi tento udělal velkou radost i když se to nedá srovnat s live koncertem naživo.Kdo se na Rammsteiny nedostane je to pro něj povinnost.

 • 70%
  0
  0
  6. 5. 2017
  La La Land (2016)

  Velmi dobře propracovaný muzikál se skvělou ústřední dvojicí,které sekundují i ostatní herci.Výborná muzika a perfektní kilisi dělají z tohoto filmu jeden z nejlepších muzikálů poslední doby.Režisér není příliš známí,ale dokázal poskládat pestrou mozaiku tohoto příběhu.

 • 25%
  0
  0
  2. 5. 2017
  Rocco (2016)

  Tak už se začínají natáčet dokumenty i o pornohercích a to v době,kdy poptávka po tomto žánru dost uvadá.Jinak je to ale celé natočeno dost slušně a dokument má švih a nenudí.I když si na toto dílko do kina asi moc diváků výlet neudělá,za zhlédnutí to rozhodně stojí.

 • 65%
  1
  0
  2. 5. 2017
  Mimi šéf (2017)

  Po delší době opět slušný animák na který může vyrazit celá rodinka a nebude se v kině nudit anebo přinejhorším usínat.Tvůrci asi tušili,že film bude mít kladné ohlasy a proto vsadili na hvězdné obsazení co se týče v originále namluvených postaviček a povedlo se.

 • 25%
  0
  1
  2. 5. 2017

  České komedie již léta stagnují a je pouze pár režisérů,kteří dokážou diváka nakopnout a rozesmát,což se o tomto filmu řici nedá.Dobří herci se snaží sice zachránit co se dá,ale bohužel to nestačí a tak celkový dojem je dost podprůměrný.Na tento film se rychle zapomene a do zlatého fondu rozhodně nespadne.

 • 30%
  0
  0
  14. 3. 2017

  Ten kdo zná klasického Robinsona Crusoe,tak tomu vstanou vlasy hrůzou,ale děti neznalé poměrům na ostrově pro ztroskotance,tak těm srdíčko zaplesá.Film je určen hlavně pro ty nejmenší,kteří asi budou nadšení z kamarádských zvířátek a rodiče ať si raději schrupnou nebo zajdou někam na lahváče.

 • 5%
  0
  0
  14. 3. 2017

  Tak to se opravdu zase českým (no podle jména režisérky asi těžko) filmařům zase něco povedlo.Návrat ke klasickým retro muzikálům nebo co to má být.Trapní a toporní rádoby herci,kterým exceluje na muzikál o mladých už lehce přestárlý a křečovitý Vojtek nebude nikdy patřit do zlatých fondů českého filmu.

 • 65%
  0
  0
  14. 3. 2017
  Jackie (2016)

  Je to autentický příběh o první dámě Ameriky,která tvořila americké dějiny a o které svého času věděl celý svět.Herci zvládly svoje role na jedničku a děj se opírá o pravdivé momenty,které otřásly světem.Zvláště Natalie Portman v roli Jackie exceluje a na ní stojí celé toto dílo.

 • 35%
  0
  0
  21. 2. 2017

  Opět jeden z animáků,který nemusel vůbec dojít až do kin,protože zájem o něj asi nebude moc velký a mohl zůstat pouze na dvd.Podobných filmů jsou spousty a i když děti křepčí nadšením,všechno se všemu podobá a už to někde bylo použito.Proto doporučuji raději děti moc nerozmazlovat.

 • 75%
  0
  0
  21. 2. 2017

  David Bowie je hudební ikona a měl mnoho svých následovatelů a byl velmi originální a proto se zdálo,že dokument o něm bude více osobní a ne tak autentický.Opravdu se ve snímku moc často nevyskytne a jako celek je toto dílo vcelku zbytečné.Kdo má opravdu Davida rád,ať si s ním pustí doma třeba Labyrint.

 • 70%
  0
  0
  21. 2. 2017
  Kruhy (2017)

  Dosti očekávaná,ale nepovedená navazovačka na výbornou japonskou duchařskou klasiku,která by měla diváky děsit,ale ona spíše pobaví.Jsem velký fanoušek hororů,ale toto dílko se Samarou,která už asi nemá divákům co prozradit mělo zůstat klidně někde u ledu.

 • 70%
  0
  0
  7. 12. 2016

  Povedený rodinný snímek typu Jumanji,ale tentokrát ve vesmírných kulisách s mladými a nadějnými herci,kteří se později objevily jako hvězdy jiných filmových sérií.Hold není radno si zahrávat se starými hrami typu Člověče nezlob se,protože následky mohou být katastrofální.

 • 95%
  0
  0
  7. 12. 2016
  Mnichov (2005)

  Tento napínavý snímek jsem si dost užil a kdo se trochu vyzná v historii a atentátu na izraelské sportovce na olympiádě v Mnichově,tak by si ho neměl nechat ujít.Velmi dobrý výběr herců počínaje Hulkem a konče Bondem a jejich hledání a potrestání hlavních viníků onoho atentátu.

 • 70%
  4
  0
  7. 12. 2016

  Moc hezká a povedená pohádka,která se povedla stejně jako jednička a z kterése asi časem stane taková předvánoční klasika.Je dobře,že herecké osazenstvo se moc neměnilo a že ve filmu hrají hlavně neseriálový rádoby herci.Dobrý byl i výběr lokality,protože Krumlov je krásný.

 • 40%
  0
  0
  1. 12. 2016

  Stallone měl v té době za sebou podstatně lepší kousky,ale jako nezničitelný záchranář při boji s ohnivým živlem v tunelu,celkem dobrý.Film má celkem tempo a je napínavý i když některé triky nejsou zrovna moc povedené.A finále je trochu přehnané,škoda,že v té době zrovna nepřistálo na Hudsonu zázračně letadlo.

 • 70%
  0
  0
  1. 12. 2016

  Nezdá se mi,že by to bylo lepší než jednička,ale má to svojí dynamiku a film šlape od začátku do konce a je plný dobrých gagů i zábavný.Zprvu jsem vůbec nemohl poznat Megan Liškovou,ta se nám ale po těch plastikách pěkně mění.Jinak doporučuji pro každodenní odreagování.

 • 5%
  2
  0
  1. 12. 2016

  Myslel jsem,že už to pitomější být ani nemůže a že pan Troška už si dá s Kameňáky pokoj a ejhle on dal,ale převzal to po něj renomovaný pan Brabec a nevím,co si tím chtěl sám sobě dokázat.Asi to,že se u nás už dají točit jen debilní komedie s těmi herci o které už nikdo nestojí.

1 2 3 4 5 dalsi posledni
Sdílet tuto stránku: 

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: