sabule
Komentáře

1 2 3 4 5 6 7 dalsi posledni
 • 30%
  0
  0
  10. 2. 2021
  100% Vlk (2020)

  Je pravda,že děti se v době koronaviru doma dost nudí,ale když jsem tento animák protrpěl se svojí ratolestí,tak je možná lepší zůstat u starých a ostřílených klasik.Už tady bylo skoro všechno,ale kluk který je vlastně vlkodlak a prožívá hlavně veselá dobrodružství,tak to ještě ne a řekl bych,že to ani nemuselo být.

 • 45%
  0
  3
  10. 2. 2021

  9 pokračování jsem zhlédnul tak trochu z nudy a ničím mě to nepřekvapilo.Možná už bylo na čase tuto sérii ukončit,protože se tu již poněkolikáté opakují stále stejné akce,jenom s jinými aktéry.Začínají se objevovat rodinné trable hlavního hrdiny a celkový dojem nenapraví ani ostřílení herci.

 • 85%
  0
  0
  10. 2. 2021

  Po dlouhé době zajímavý a napínavý horor,který mě potěšil.Výborně vygradovaná akce s lehce vyšinutou hlavní hrdinkou,které samozřejmě nikdo nevěří až když se s neviditelným zlem utkají sami.A nakonec povedený a zajímavý závěr,který jsem tak trochu nečekal.

 • 85%
  0
  1
  1. 1. 2020

  Již několikátý remake kvalitního hororu,který rozehrává vražednou akci v klaustrofobním prostředí,kde maskovaný vrahoun kosí jednu krásku za druhou a kde v mrazivém počasí přestává fungovat kdejaká technika se veze na vlně oblíbených vyvražďovaček překvapivě kvalitně.

 • 5%
  1
  1
  1. 1. 2020
  Špindl 2 (2019)

  Když už je jednička přihlouplá a trapná,tak proč nenatočit pokračování.Dnešní filmaři s tím nemají žádný problém a nacpou do svého díla,které oslavuje drsňáky z horské služby ještě tuctové a čerstvě vyléčené herce typu Skamene a lehce duševně přihlouplou Hrachovcovou,kteří dodávají filmu "kvalitu".

 • 100%
  0
  1
  1. 1. 2020

  Prostě zlatá česká klasika se skvělým obsazením a nezapomenutelnými hláškami se nikdy neokouká.Jeden z klenotů naší komedie,kterým současné příšernosti nesahají ani po kolena.Potěší i lehce erotické náznaky v čele s Patraskou a výborným "Darkem Vránou".

 • 80%
  0
  1
  13. 11. 2019

  Po zhlédnutí ukázky jsem byl dosti natěšený,protože to vypadalo na solidní lekačku.Bohužel film není tou hororovou vyjímkou,která se zapíše mezi klasiku a snad se nedočkáme nějakého pokračování .Ten film celkově není nejhorší,ale to křesla mě to nepřibylo a všechno už tu kdysi bylo !

 • 40%
  0
  1
  13. 11. 2019

  Na co mají děti s chudákami rodiči ještě chodit do kina ?Stále se točí nové a nové animáky a poslední dobou je to jedna hrůza za druhou.Tenhle film má být něco jako vytržené ze Shreka,ale bohužel Krasoň se jim opravdu nepovedl.Je to dost nuda a všechno už tady bylo!

 • 70%
  0
  1
  13. 11. 2019

  Jedničku jsem viděl a byl jsem z toho lehce rozpačitý,jelikož jsem to srovnával se starším zpracováním,které mám v oblibě,ale dvojka mě překvapila svojí temnou stránkou a velmi povedenými výkony hlavních protagonistů i temnějšího zla,které se opět vrátilo.

 • 65%
  0
  1
  13. 6. 2019
  Constantine (2005)

  Keanu Reeves věděl,že mu tenhle film přinese slávu a vystřelí ho mezi megahvězdy a chytání a zabíjení pekelných démonů mu jde jaksi samozřejmě.Je to takový lehčí horor z nádechem tajemna fantasy efektů,který je stále koukatelný.Zajímavý scénář,výborní herci a překvapivé finále.

 • 35%
  0
  2
  13. 6. 2019

  Jedna z nejhorších filmových adaptací hororového guru je totální patlanice a sci-fi hrůza i když se jí zhostí ostřílení herečtí bardové.Na film se dá koukat tak do poloviny a pak je to jízda do záhuby a z pokusného králíka se přes génia stane monstrum,které nejde zastavit.Prostě průšvih.

 • 25%
  2
  1
  13. 6. 2019
  John Wick 3 (2019)

  No na film jsem se vcelku těšil a netušil jsem co bude Keanu zase vyvádět,ale mám-li být upřímný,byl jsem totálně zklamán.Je to sice zběsilá jízda,ale kam se poděl děj filmu a hlavně styl "já vystřelím 100 krát a zabiju 100 padouchů a oni vystřelí 1000 krát a já ani škrábanec už je dost otrava a ty nehorázně zdlouhavé souboje byli dost vysilující a nudné.Asi budu jeden z mála který chtěl v půlce filmu vypadnout z kina !!

 • 65%
  1
  1
  15. 5. 2019

  Velmi jsem se na dvojku těšil.jelikož jednička byla dost povedená a v hororovém žánru neokoukaná.Film není špatný,ale schází mu trochu té originality a už to není to pravé ořechové.Plus je samozřejmě moc hezká tvářička hlavní hrdinky a tentokrát i mordy jejích přátel.

 • 10%
  1
  1
  15. 5. 2019

  Další dílko z celé řady rádoby nastavování velmi povedených kousků z minulosti,které se totálně nepovedlo.Pan Hanzlík má určitě za sebou bohatou a skvělou filmovou minulost a mohl se toho vyvarovat.Film je lehce o trapnosti a namlouvání v pokročilém věku.

 • 95%
  0
  1
  15. 5. 2019

  Řekl bych,že na svojí dobu asi nadčasový snímek,který v té době dost možná každému kdo ho viděl vyrazil dech.Píše se o něm,jako o předobrazu Jurského parku,ale v té době samozřejmě neexistovali filmové možnosti jako tomu je dnes.Je to neodmyslitelná součást filmové historie.

 • 85%
  1
  1
  16. 4. 2019

  Dobrých a kvalitních hororů není nikdy dost a tento se opravdu povedl a scénář je hodně neokoukaný a zajímavý.Do filmu se podařilo skloubit hlavní postavy tak,že vypadají dosti upřímně a hlavně hysterická matka se velmi povedla a to nemluvím o asi nejošklivějším dítěti,které jsem v hororu viděl a které, chudák, si to pěkně odnese.

 • 50%
  0
  1
  16. 4. 2019

  Kdo byl v mládí závislý na Čtyřlístku,tak by neměl tento film vynechat.Je těžké si v této přecomicsované době najít čas také na kvalitní český dětský snímek,ale je to taková oddychovka a jsou tam vesměs kladní a veselí hrdinové.Řekl bych,že i podoba s kreslenou animací je lepší než v prvním filmu.

 • 5%
  0
  1
  16. 4. 2019

  Hodně špatný odvar staršího a kvalitnějšího snímku s Michaelem Yorkem v titulní roli,který se co do kvality a napětí nedá vůbec srovnávat.I výběr herců do titulních rolí se jaksi nepovedl a prostě celý film je od začátku do konce špatný.Chudák Marlon Brando,asi ve svojí nejhorší roli!

 • 85%
  0
  2
  29. 12. 2018
  Grinch (2018)

  Grinch neodmyslitelně patří k vánočnímu programu a potom skvěle zahraném a nadabovaném přichází i animovaná pecka.Je to prostě zloduch,který nesnáší vánoce a dělá všechno proto,aby i ostatním znepříjemnila hlavně překazil vánoční svátky a to se mu daří,než se ukáže holčička Cindy,která ho přesvědčí,že o vánocích nemá být nikdo sám.

 • 5%
  2
  3
  29. 12. 2018

  A další rádoby vánoční pohádka.Proč se vůbec takovéto filmy natáčejí nechápu.Jsou si všechny tak podobné a člověk na ně rychle a rád zapomene.Snad jen Ondřej Vetchý se dá srovnávat s hercem,jinak statistické a neherecké bláboly.Prostě,opět jeden průšvih.

 • 5%
  0
  2
  29. 12. 2018

  Ty doby,kdy se na štědrý den vysílali pořádné a kvalitní nové pohádky jsou asi dávno pryč.Tento "výtvor"se nepovedl vlastně ve všem.Hlavní dvojice toporná,herci,kteří se hodí opravdu jen do tuzemských seriálů a ve filmu se mísí různé pohádkové žánry a směsice lehce vykradených kvalitních pohádek.

 • 20%
  0
  1
  18. 9. 2018

  Film měl nedávno opakovačku v televizi a myslím si,že ho ani po tak dlouhé době moc diváků nevyhledalo.Byl natočen v době,kdy filmy s pirátskou a podobnou tématikou nebyly v kurzu a bohužel ani herecké obsazení v čele s kapitánkou se moc nevyvedlo.Byl to prostě menší průšvih.

 • 70%
  1
  1
  18. 9. 2018
  Jan Palach (2018)

  Filmů o národních hrdinech určité doby není nikdy dost a i když nedávno běžela i v televizi minisérie se stejným žánrem,toto je něco trochu jiného.Film se soustřeďuje hlavně na život Jana Palacha a rozebírá příčiny jeho rozhodnutí jak bojovat proti invazi.

 • 20%
  0
  1
  18. 9. 2018
  Post Coitum (2004)

  Krásná ukázka toho,když vcelku renomovaný slovenský režisér natočí něco,co je lehce řečeno erotická zrůdnost.Film je úplně o ničem,bez sebemenší zápletky a o ději se vůbec nedá mluvit.No a herecké složení v čele se známým bardem Nerem (nevím,co si od toho sliboval),až po neherečku a nezpěvačku Lucinku!

 • 65%
  1
  1
  25. 7. 2018

  Když už si autoři troufnou pokračovat v něčem,co se zdálo již totálně ukončené,tak musí mít dost kuráže.Opět je tu boj proti mexické drogové mafii a opět je to dost drsná mela.Všechny postavy hrají naplno a nenechají si nic líbit a hlavně jde o prachy a tudíž o všechno.

 • A do třetice Hotel Transylvánie.Když už se zdálo,že po povedené dvojce už nemůžou autoři nic více vymyslet,tak se to i po třetí povedlo.I když je to určené hlavně pro mladší generaci,určitě se u toho pobaví všichni kdo mají rádi potrhlé animáky.Takové letní uvolnění.

 • 90%
  1
  1
  25. 7. 2018

  POslední dobou se s horory v kinech roztrhl pytel,ale kvalitních je poskrovnu.Tiché místo je trochu zvláštní film a nedá se říct,že by to nebylo špatný.Ba naopak jedná se o dosti povedený kousek a hlavně Emily Blunt v poslední době,kde se ukáže,je to záruka kvality.

 • 55%
  0
  0
  1. 7. 2018

  Klasické indiánky znají asi všichni kinomolové a tak není špatné čas od času přijít s novějším a vylepšeným zpracováním nějakého příběhu.Jedná se o vcelku povedený kousek a hlavně přírodní scenérie a celková atmosféra tohoto dobrodružství se hodně povedla.

 • 80%
  0
  1
  1. 7. 2018
  Deadpool 2 (2018)

  Velmi zdařilé pokračování této lehce přisprostlé taškařice,opět s nedostižným "klaďasem" Deadpoolem a jeho partou nájemných zabijáků potěší všechny milovníky totální akce a brutálního zabíjení.Výborné hlášky a prostě skvělá jízda od začátku do konce.Nejvíce oceňuji skvělou honičku městskými ulicemi.

 • 85%
  0
  1
  1. 7. 2018
  Uteč (2017)

  Tak to jsem byl velmi mile překvapen,jak se tohle povedlo.Je to dost zvláštní horor s velmi netradičním a zajímavým finišem.Téma,jak vyhrát v bingu nějaké zdravé orgány je originální a zvláštní vymývání mozků pro služebnictvo také.A jak se z toho hlavní hrdina ve finále prokouše,to je bravurní.

1 2 3 4 5 6 7 dalsi posledni

OMůj oblíbený uživatel

1 ×

Poslední aktivita