myllyn
Komentáře

1 2 3 dalsi posledni
 • 70%
  0
  0
  4. 8. 2020

  Zajímavý film, blake lively je krásná i když hraje slepou. Jason clarke taky zdá se nemůže hrát úplneho klaďase. Ten konec jsem ovšem nečekal a docela mě dostal. ze začátku docela utahané ale pak se to postupně začalo stupňovat až do úplnného konce. dost dobrý

 • 75%
  0
  0
  4. 8. 2020

  toho líného medvídka ze stokorcového lesa jsem měl rád, už když jsem byl malý kluk. Tento film mi ho připomněl a na chvíli mi bylo opět deset let a připadal jsem si jako každé neděle ráno, kdy jsem vstával se studiem kamarád a čekal na kamarády ju a hele :-)

 • 55%
  0
  0
  4. 8. 2020

  Celý film jsem bláhově čekal ten známý hit, co zpívá Liza Minelli s názvem All that Jazz ale vůbec jsem se nedočkal. Místo toho jsem dostal Roye, co chlastá, sexuje a hulí jednu cigaretu za druhou. Těch písniček taky mohlo být víc ale závěrečný duet byl dobrej.

 • 95%
  1
  0
  24. 9. 2019

  jeden z nejlepších filmů se spidermanem, co jsem kdy viděl, než jsem shlédnul v kině far from home, kde je vidět praha i liberec! spiderverse mě ale hodně opravdu hodně bavil a nenechal mě vydechnout, protože tam nebyl jeden spidey ale hned několik. kingpin byl zlověstný a bylo zajímavé ho vidět jako protivníka někoho jiného než daredevila.

 • 90%
  2
  0
  24. 9. 2019

  těšil jsem se na další film roberta rodrigueze a popravdě je v něm poznat kus jamese camerona, technické zpracování a vizuální efekty jsou na velmi skvělé řemeslné úrovni. alitiny velké oči jsem si zamiloval a s chutí bych si dal druhý díl, jestli někdy nějaký vznikne.

 • 75%
  1
  0
  24. 9. 2019

  nádherný herecký koncert obou pánů mortensena i Aliho. Viggo mě dokázal už tolikrát přesvědčit že je opravdu dobrý herec, škoda že ještě nedostal žádného oscara na rozdíl od Aliho, který má doma už dva plešouny na poličce. jsem zvědavý na jeho ztvárnění bladea...

 • 85%
  0
  0
  14. 5. 2019

  souhlasím s recenzí v časopisu cinema, kde tomuto milému filmu dali plné hodnocení. vážně mě to překvapilo s jakou dávkou humoru jde podat takové vážné téma, jako je adopce hned tří sourozenců, z nichž jeden je už oběma nohama v pubertě. mark i rose byli oba vtipní.

 • 90%
  0
  0
  14. 5. 2019

  nemám rád horory, vůbec se na ně nedívám ale tento film nebyl pro mě hororem, pro mě to bylo sci-fi drama ale hodně povedené a dobře zahrané sci-fi drama. napínavé a se skvělou atmosférou, která vás pohltí, že ani nedokážete přitom mluvit, jaká podobnost s postavami filmu,že?

 • 70%
  0
  0
  14. 5. 2019

  Sice jsem neviděl původní starou verzi ale myslím, že jsem od tohoto filmu dostal přesně to, co jsem čekal. roztomilou verzi kouzelné chůvy, ve které se zpívá, jsou v ní animované pasáže akorát zásadní odhalení na konci, jsem už postřehl v polovině filmu...škoda

 • 65%
  0
  0
  16. 4. 2019
  Godzilla (2014)

  Tady vypadá Godzilla mnohem větší, zlověstnější. JE to pořádně temná podívaná, kde se konečně dočkáme dalšího gigantického montra, které svede souboj v ulicích velkoměsta právě s ústředním nejpopulárnějším monstrem z kaija filmů: gigantickou zmutovanou ještěrkou :-)

 • 75%
  0
  0
  16. 4. 2019

  Naprosto bombová a upovídaná klasická tarantinovka, kde se stříká krev a je proklatě hutná a následně hnusná atmosféra. Bílý western, sněhu všude hromady. Právě na něm se nejlépe vyjímá rudá krev hrozných westernových parchantů v americkém Wyomingu :-)

 • 75%
  0
  0
  16. 4. 2019

  Sympatická hrdinka, dobré hlášky, cool omlazený Nickolas Fury, dokonce se objeví i agent Coulson, i ten modrej hnusnej záporák ze Strážců Galaxie. Nejlepší je stejně Goose, nakonci jsem myslel, že řekne Teseract, tfuj tfuj. Mezititulková scéna spojuje krásně s Avengers:Endgame.

 • 80%
  0
  0
  22. 9. 2018

  Matthew se poprvé upsal pokračování některého ze svých feelgood filmů a dnes jsem navíc četl, že to vypadá že bude i trojka opět s Taronem Egertonem v hlavní roli, tak uvidíme. V tomto filmu více nechuťárem, superakcí nabitých scén, spomalovaček s stříkající krví na všechny strany, supéééér.

 • 80%
  0
  0
  22. 9. 2018

  šestý díl série o X-menech provázejí ne příliš lichotivé recenze ale mě se líbil. Další kousek do skládačky o charlesovi, raven a erikovi. Bourá to, co bylo viděno ve filmu X-Men: Poslední vzdor. Vše je odhaleno! krásně láká na další film, kde hlavní roli bude mít Dark Phoenix!

 • 65%
  0
  1
  22. 9. 2018

  Další restart série čítající už šest filmů, pokud počítám i dva crossovery s vetřelcem. Shanek Black natočil bohužel už i lepší filmy. Ten nej bude pro mě asi navždy poslední skaut jako číslo dvě Iron Man3. Tento predátor má své vtípky, spoustu krve i své koule ale něco tomu chybělo...

 • 90%
  0
  0
  18. 6. 2018

  Dost velká změna: z Pierce Brosnana rovnou na Daniela Craiga. Změna představitele nejznámějšího špiona MI6 vždy vyvolá vlnu zájmu, komentářů a tzv. hejtů. Tento film byl ale fakt dobrý a vrátil do režisérského křesla bondových filmů Martina Campbella, který už režíroval i Zlaté oko...

 • 65%
  0
  0
  18. 6. 2018

  První film s nejznámější prsatou představitelkou akčních videoher Larou Croft. Angelina s copy a vycpanými ňadry ve zpomalených záběrech úplně nenadchla ale přesto se tento film dočkal pokračování s podtitulem Kolébka života, kde se děj přesunul do Afriky.

 • 85%
  0
  0
  18. 6. 2018
  Whiplash (2014)

  J.K. je tu pěknej hajzl a Miles Teller mě fakt překvapil, bubnoval jak o život. Tímto filmem se Damien Chazelle uvedl do světa filmu a jako další film momentálně uvede Prvního člověka s Ryanem Goslingem v hlavní roli. S Ryanem už spolupracoval na filmu LA LA land...

 • 85%
  0
  0
  22. 5. 2018

  jeden z mých nejoblíbenějších animáků i proto, že mám prostě rád filmy s hrdiny se superschopnostmi ať jsou kreslené či hrané a film, kde je obří žena a neodolatelný sliz, který balí pudink prostě nelze mít nerad, navíc když se v něm bojuje s obřími roboty.

 • 95%
  0
  0
  22. 5. 2018

  Fenomenální a vskutku k popukání nástup na sconu Star-lorda. Kdo? Star-Lord! oh, come on! :-) mývalovi hlášky jsou nezkopírovatelné, i am groot taky. škoda že neumím grootsky, nechodil jsem totiž na stejnou školu jako Thor. Tomuhle se říká špičková popkulturní popcornová zábava :-)

 • 95%
  0
  0
  22. 5. 2018
  Deadpool 2 (2018)

  Je tu další nálož nekorektního humoru a já se opět skvěle bavil. Deadpool mě prostě stále baví i ve druhém díle. Nevadilo mi spousta utrhaných končetin a scéna s padáky byla excelentní. kdybych měl vybrat tu nejlepší, byla by asi horkým favoritem :-) ty minicamea byly taky k nezaplacení :-)

 • 70%
  1
  0
  15. 5. 2018

  tohle byla asi vstupní pozvánka pro Riana Johnsona na základě které pak dostal nabídku režírovat osmé Star Wars s podtitulem Poslední z Jediů. Marka Ruffala mám rád a měl jsem ho rád, ještě než začal hrát Hulka a Rachel Weisz tajně miluju už od Mumie :-)

 • 80%
  1
  0
  15. 5. 2018

  další díl a další zářez do nekonečné série příběhů ze Star Wars si udržuje vysokou kvalitu i díky změně režiséra oproti minulému dílu. opravdu jsem zvědavý, jestli všeobecné publikum bude stejně zklamané z devítky jak bylo ze sedmého dílu od j.j.abramse anebo jestli se tvůrce M:I-3, nového Star Treku a seriálů alias a ztraceni opět vyznamená a povznese závěr třetí trilogie do nebeských výšin.

 • 95%
  2
  0
  15. 5. 2018

  Avengers konečně dostali "svého" ultimátního padoucha. Kam se na Thanose hrabe filmový Ultron? ten šílenému titánovi nesahá ani po kotníky. už dlouho jsem na film nekoukal s otevřenou pusou ale to, co jsem viděl v infinity war, to už neuvidím přinejlepším celých příštích dvanáct měsíců :-)

 • 70%
  0
  0
  21. 4. 2018

  Další triková fantasy podívaná s typickým Nickovým kukučem. Tentokrát jako čaroděj, který si musí vychovat svého nástupce. Alfred Molina opět jako záporák je opět skvělý a ty triky místy překvapující. oživlý býk a ten drak! jako živý. Jay Baruchel je za začátku typický ňouma.

 • 90%
  0
  0
  21. 4. 2018

  Mel gibson umí režírovat i v australské produkci! o tom nemůže být pochyb. andrew je v roli obyčejného hrdiny vynikající. po dlouhé době opět válečný film, který mě úplně dostal oproti třeba dunkerku, který mě téměř vůbec nebavil, a který byl pro mě strašně předvídatelný...

 • 75%
  0
  0
  21. 4. 2018

  Pokračování prvního restartu pavoučí série doprovázelo mnoho řečí o tom, jak bude dál pavoučí série pokračovat, zda sinister six dostanou vlastní film a všechny tyhle řeči se na tom podepsali, do filmu se nedostalo vše co mělo a na konci láká na film, který vůbec do této doby nevzniknul. škoda...

 • 85%
  1
  0
  23. 3. 2018

  oni mají tank! tady poprvé toretto dokázal jak krásně umí létat a přitom nemusí být žádná komiksová postava - superhrdina. Nic nerespektuje fyzikální zákony ale nám to nevadí, protože se tak krásně na to kouká a zvlášť na velkém plátně, kde vyniknou sexy kočky a svaly vymakaných týpků ještě více než na malé televizní obrazovce...

 • 90%
  0
  0
  23. 3. 2018

  tomuhle se říká pravý komiksový popcornový blockbuster se vším všudy, již staří známý hrdinové na své další výpravě zase na jinou planetu. groot je roztomilý a legrační, rocket je stále stejně prohnaný jako jeho ocas a star lord je prostě borec se vším všudy, slzička za modráska. marry kurva poppins.

 • 85%
  1
  0
  23. 3. 2018
  7 životů (2017)

  zdá se, že mám čím dál rád chytrá sci-fi a když je v tom i akce tím lépe. Noomi je skvělá herečka a všechny sestry jsem dokázal odlišit a každá smrt mě vyrazila dech a nečekal jsem ji a do poslední chvíle jsem netušil která přežije a která ne. vážně skvělý film!

1 2 3 dalsi posledni

OMůj oblíbený uživatel

0 ×

Poslední aktivita