karlik4801
Komentáře

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
 • 90%
  0
  0
  2. 12. 2014

  Rok 2013 je pro mě rok překvapení, protože jsou filmy, na které jsem se podíval s povinností a totálně mě okouzlili. Tohle je jeden z nich a právoplatný výherce. Gatsby je prostě nádhera. Uchvátil mě jak krásný děj, tak originální provedení provedení. Herci jsou hrozně uvěřitelní, vše funguje na jedničku. Záběry jednotlivých scén jsou naprosto okouzlující. Dále hudba, která zpestřuje zážitek a dodává potěšení. Velký Gatsby dokáže v divákovi projevit dostatečné emoce. Už se nemůžu dočkat až se na to podívám zase a zase.

 • 60%
  0
  0
  2. 12. 2014

  Russel Crow jako mlátička, ať mi nikdo neříká, že nový Superman nemá šťávu. Má jí, ale moc dlouho nevydrží. Proč se snaží udělat z toho "nejmocnějšího hrdiny" epický film. Na tom to parádně selhalo. Jediná zábavná věc byla monstrózní akce. Velkolepá akce, s parádním zvukem, který zpestřuje zážitek na nejvyšší úroveň. Obrovská škoda střihu, který v té akci kolikrát překáží, mluvím o souboji Supermana se sebrankou, vše je parádní a najednou střih na vojáky a zase na Supermana, přitom to mohla být krásná, dlouhá, akční scéna. Dobrá podívaná to je, ale když se dělá podle všech epika, tak to nemůže mít tak nezáživný konec a průměrný děj, musí to prostě bít do očí.

 • 75%
  0
  0
  2. 12. 2014
  V/H/S/2 (2013)

  Nu, když pominu jak nehorázně už mě chvílemi srala ta debilní kamera, je V/H/S dvojka paráda. Hlavně oceňuji ty nápady, kteří mnozí zatracují. Z každé kazety bych i viděl samostatný film, samozřejmě s normální kamerou. V celém filmu to vše jede hrozně rychle. Není to jako v Paranormal activity, že celý film koukáte na bazén. Tady se stále něco děje a dokáže to vyvolat i menší hororovou atmosféru. Nejlepší část byla určitě s Otcem, konečně nějaké ztvárnění ďábla, nebo co to vlastně bylo? Mimozemšťany. Konečně se o tohle všechno někdo pokusil.

 • 70%
  0
  0
  2. 12. 2014
  Práskač (2013)

  Já mám hroznou radost, po tom co jsem viděl Pain and Gain, kde Rock už něco hraje, jsem se rozhodl kouknout se na jeho další filmy. A vidím, že ve Snitch má taky co hrát. Prostě to není jen novodobý akční symbol, ale je i celkem přesvedčivý v roli obyčejných lidí. Jinak zápletka je jednoduchá, vytvořená pro to, aby mohl vzniknout kvalitní thriller se sympatickými postavami. Také chválím dobře sestříhaný a díky tomu emotivní konec.

 • 80%
  0
  0
  2. 12. 2014

  Neskutečná, poctivá sci-fi jízda, která ani chvilku nenudí, protože na to ani nemá čas. Neustále se něco dělo. Ať už byl na scéně vynikající záporák, nebo jela jedna hláška za druhou. Abrams odvedl kus poctivé práce a jde to hodně znát. Dřel se vším. Nějak dokázal, že mě Chris Pine přestal tolik srát, asi proto, že ho konečně nějak donutil něco zahrát. Benedict Cumberbatch je pro mě ode dneška frajer číslo jedna, protože už jsem dlouho neviděl tak ikonického parchanta. Měl snad všechny správné prvky, zabiják, zabijáckej hlas, chytrej kulišák a pořádnej parchant. Všechny postavy jsou tak nějak příjemné, že se Spock stal mojí nejoblíbenější postavou z týmu.

 • 85%
  0
  0
  2. 12. 2014

  Nevěřil jsem zombiárně s ratingem PG-13 a moc jsem se mýlil. World War Z je prostě paráda. Rychlá jízda, neustále se něco děje. Konečně zombie film, ve kterém se postavy chovají, jak bych chtěl. Brání si ruce "štíty", na poslední chvíli si do telefonu rodinka řekne "Miluju tě." , než jde hlavní hrdina na možnou smrt, napíše vzkaz. Takovéhle drobnosti jsou prostě dobrý, protože to říkám furt a nikde to nebylo, až tady. Takže i zombie snímek může mít hlavu a patu. Vše je vysvětleno, tak že každý pochopí poměrně dobrou zápletku. Navíc v hlavní roli ten největší a nesmrtelný sympaťák Brad. Co víc si přát? Už se těším na dvojku.

 • 75%
  0
  0
  2. 12. 2014

  Je to gigantická jízda akce a tvrdších promluv do duše. Pacific Rim se staví celý na citech hlavních postav. Pan Toro se nám snaží naservírovat chytřejší film s menší myšlenkou. To na hodně bodech klopýtá. Ale přeci jenom se Pacific Rim drží pořádné letní jízdy. Soundtrack je přímo geniálně a do filmu zapadl skvěle. Herci jsou dobří, všechno funguje jak má, jak jsme také čekali. Není nouze o ty vtipnější scény, hlavně Ron Perlman, plus jeho malý bonus před konečnými titulky.

 • Díky za švédskou blbost.

 • 40%
  0
  0
  20. 5. 2014

  Velká nechuť.

 • 100%
  0
  0
  20. 5. 2014
  Godzilla (2014)

  Takovej masakr jsem dlouho neviděl.

 • 75%
  0
  0
  5. 5. 2013

  Fantastický nápad, já se bavil od začátku až do konce. Tolik barevných nápadů. Pro jednou tahle animace nevadí, protože dodává na důraz humoru v téhle komedii. Oceňuji hlavně to, že jsem se u mnoha scén skvěle pobavil. A je to jedna z komedií na které je možné koukat často a ne že po jednom shlédnutí pobaví, ale pak se na to nedá dívat.

 • 50%
  0
  0
  5. 5. 2013

  Protivný sprostý holky má potenciál zábavy jen pro mladší publikum. Je hodně komedií, u kterých se zasměje netypickému hororu každý. Takže já hodnotím obrazně, děj není zase tak špatný nápad a provedení je taky dobré. Jen ten humor není pokaždé příliš k popukání. A bezvadná Rachel McAdams.

 • 100%
  0
  0
  5. 5. 2013
  Lesní duch (2013)

  Tak kde začít. Doufal jsem že si tenhle remake udrží soudnost a ponese s sebou jen kvalitu. Doufání je rázem realitou. Už dlouho se nestalo aby horor byl lekačka, byl plný krve a hnusu a "těch strašidelnejch" holek. Ve mě vřelo napětí spolu s očekáváním po celou dobu. Herci to zvládali, a já se strachoval že to akorát pokazí. Masky a make-up prostě bomba, strašidelná bomba. Tvůrci dokázali zařídit parádní kino zážitek. Co se týká všeho okolo děje dobře pasuje a nevypadá to směšně. Mluvím o drogách, to je na začátek dobré opodstatnění, proč ty lidi vůbec do toho lesa jeli, jen kvůli tomu aby pomohli odvyknout kamarádce. Mnohem lepší důvod pro film než aby jeli prostě zakalit. A scenárista měl plnou hlavu toho, jak dobře vymyslet co nejvíce hlášek, herci ty hlášky vykřikují od srdce a od Expendables, Avengers a The last stand hlášky fungují. Atmosféra prostě špičková. SPOILER Při titulcích si pár jedinců neodpustilo "ty vole" když viděli Bruce Campbella coby producenta. A už text mluvený hlubším hlasem na konci během nich byl podezřelý. A na konci Bruce a ještě stihne prohodit tu nejlepší hlášku z celého Evil Dead, takže jsem ze sálu odešel s uspokojivým úsměvem. KONEC SPOILERU Evil Dead 2013 je nejlepší horor za posledních pár let a myslím, že ho dlouho nic nepřebije. Možná dvojka. Viděno v kině 2x

 • 70%
  0
  0
  5. 5. 2013

  Dosti nečekaný děj, už jsem myslel že to bude nudné blábolení o zpackaném manželství. Ale ne, nabralo to úplně jiné obrátky. A jiné obrátky nabral i Richard Gere, který od takové poloviny dostává pravý herecký manévr. A nejenže postava detektiva Bryera má dobrý potenciál, Tim Roth dal té postavě mnohem větší energii. Smrtelné lži se celou dobu vyvíjeli a skončili úplně lehce a originálně. Viděno v kině.

 • 80%
  0
  0
  5. 5. 2013

  Tahle akční bomba má ode mě velkou pochvalu. Od jedničky ušlo studio dlouhou cestu. Už si dokázali vybrat kvalitního režiséra a scénáristy. Jon Chu se ukázal ve velkém. Skvělý výběr herců a skladatele, protože hudba akorát maximálně přiblíží filmový zážitek. G I Joe 2 už vypadá i vizuálně mnohem a mnohem lépe. Vůbec ne na úrovni amatérismu. SPOILER Takové zvraty, jako třeba smrt hlavního herce z předešlého dílu, to se prostě jen tak nevidí. A akční scény ze 70. a 80. let, propojené s tou dnešní sci-fi akcí je zase něco nového. Viděno v kině.

 • 100%
  0
  0
  5. 5. 2013

  Příjemnější komedii než je Kámoš k pohledání, jsem už dlouho neviděl. Úplně v pohodě postavy, které získali pohodové herce. Všechno sedí, vše je super. Smál jsem se a bavil jsem se i dějem, přesto že byl jednoduchý. Ne že bych se na to koukal denně, ale za to jak vše funguje dávám pět hvězd s radostí.

 • 30%
  0
  0
  5. 5. 2013

  Kazí to rating. Kvůli němu se vytvořili scény vyloženě pro děti. On by to byl dobrý fantasy snímek, ale těch slabších momentů se pár najde a to zase kvůli ratingu. Snímek jako celek nedopadl špatně, ale není to nic světoborného. Bryan se snaží být druhým Cameronem. Efekty mnou nijak nelomcovaly. Ale na to že jsem se přes 3D brýle díval nějaké dvě hodiny, vůbec neškodilo, ale zážitek zlepšilo. Bohužel to nemá vliv na to, co se ve snímku odehrává. Viděno v kině.

 • 75%
  0
  0
  5. 5. 2013
  Madagaskar (2005)

  Madagscar je krásný animák pro jakýkoliv den, protože to nikdy neomrzí. Nikomu prostě neškodí. Fyzické násilí je v první díle na pomezí zábavy, takže to neškodí ani dětem. Baví se u toho i dospělý. Takhle to má prostě vypadat. Nikdy bych nečekal, že si dokážu přitlačit k srdci postavy z animované komedie. Ale ke každé jsem si udělal nějaký vztah. Skvělá zápletka s výstižnými momenty.

 • 20%
  0
  0
  5. 5. 2013
  Beowulf (2007)

  Hrozně mi vadí to zbytečné provedení. U Temného obrazu byla předělaná animace stylová, tohle kdyby vzniklo jako normální film, dopadne to mnohem lépe. Protože Beowulf má pevnou základnu, ale z hlediska zpracování je naprosto nevyužitá. Tudíž už jen ten pohled na film mě nudil.

 • 65%
  1
  0
  5. 5. 2013
  Hostel (2005)

  Od čtyř hvězdiček mě dělí mírný amatérismus. To provedení mohlo být věrohodnější. Jak tak koukám na tu vizitku Quentina Tarantina, jde vidět, že se na filmu podílel. Ale největší zásluhu má Eli Roth, režisér a scénárista, který zakomponoval menší průběh děje do mučení a týrání lidí pro zábavu. Ten menší průběh beru, protože jinak by to bylo jen něco jako video. Beru to za poměrně povedený a odvážný snímek.

 • 80%
  0
  0
  5. 5. 2013

  Jak už to u Scary Movie bývá, vtip zařizuje naprostá stupidita ve všech směrech, ať už je o gesta postav, hlášky postav nebo známé momenty z filmů. U třetího dílu se mi líbí takové věci, jako zakomponování Simona Cowella. Scary Movie se prostě ničeho nebojí a udělá si srandu ze všeho. Taky oceňuji samostatné momenty, jako vstávání ze země. Takové detaily ale dokáží potěšit, protože jde vidět, že nejde jen o parodii na různé snímky.

 • 5%
  0
  0
  5. 5. 2013

  Bože, za co nás trestáš, když dovoluješ aby se vytvářeli takovéhle snímky. A ještě ke všemu se to dělá hlavně pro dětské publikum. Ani se nedivím, že mají ty děti v hlavách nasráno, když se jim pouští tohle. Nemá to špetku sebeúcty, nějaká snaha o dobrý příběh? Prostě nic. Nemám rád filmy typu Let´s dance, ale radši stokrát to, než ještě jednou tohle.

 • 45%
  0
  0
  5. 5. 2013
  Den poté (2004)

  Den poté působí spíše jako zajímavý snímek, který nám ukazuje jakou katastrofu může způsobit ta věc o které se tak často mluví a to globální oteplování. Jako myšlenka dobrý, ale to zpracování teda nic moc. Protože převažuje přihřáté a zbytečné drama, než pořádná podívaná na tu katastrofu. Ale aby se neřeklo, tak se jako zápletka ukázali vlci, what the fuck? To jsem viděl jako největší zbytečnost.

 • 70%
  0
  0
  5. 5. 2013
  Maska (1994)

  Vysloužile jedna z nejlepších komedií, které kdy vznikli. Už jen podle tržeb jde poznat jak Maska dokáže každého zaujmout. S touhle komedií jsem vyrůstal. Taková neškodná pro každou věkovou kategorii. Vizuální zpracování se mi taky hodně líbí. Jim Carrey byl skvělá volba, to samé Cameron Diaz, která v té době byla ještě trochu hezká.

 • Vzpomínám si na ten zážitek z IMAXU. 3D tehdy nebyla tak okoukaná věcička. Kina IMAX lákali lidi reklamami, kde se diváci lekají. A já měl vážně pocit, že proti mě něco plave. Ne jako teď, kdy se 3D používá výhradně pro peníze. Pro mě to byl velký zážitek. V téhle době by Monstra oceánů neměla šanci. V ohledu dokumentu je to jen tuctovka. Viděno v kině.

 • 15%
  0
  0
  5. 5. 2013
  Bobule (2007)

  Prostě česká klasa bez špetky sebe úcty. Ale když to porovnám s dalšími dvaceti českými snímky, tu hvězdičku dát musím. Nechápu proč se točí bezduché filmy, které nemají nijak oslnivý děj. Jde v tom poznat zbytečnost. Scény jsou pomalé a za každou chvíli nudí.

 • 95%
  0
  0
  5. 5. 2013
  Tom a Jerry (1965)

  Kultovní animovaný seriál, který je nadčasový. Koukám že vznikal roku 1940 a drží se skoro do dnes. I když v roce 2013 o něm není tak slyšet. Při mém vyrůstání nejelo na kazetě snad nic jiného než tahle dvojka. Neškodný, škodný seriál pro děti, ale když se na to koukám dnes, nejde jen o nostalgii, ona je to furt krása. A taky mi konečně dochází že je Jerry sráč a Toma je mi vážně líto.

 • 75%
  0
  0
  5. 5. 2013

  Obsazení skoro sedne, jen mě někdo byl do očí a to Paris Hilton, prostě proč? Proč dávat roli tý špičatý, hnusný blondýně. Ubírá tak 5% od zážitku, naštěstí to zbývající herci odrazují. Vynikající Elisha Cuthbert. ♥ A hlavně nechybí dostatečná atmosféra, nejenže temné prostředí vyzařuje, ale i make-up šílených bratrů se povedl a dodává tomu strachu větší šťávu. Když jsem koukal, co jsou ty voskové figuríny zač, napadlo mě jestli je to možné. Je to dobře ztvárněné, že mě to nutilo přemýšlet. No prostě paráda.

 • 40%
  0
  0
  5. 5. 2013

  Nic na tom nevidím, žádný dobrý příběh, nebo spíš dobře zrežírovaný, ale myslím, že kdybych si četl scénář, tak by se mi taky nelíbil. Nebylo vyloženě utrpení na to koukat, ale nic mě nezaujalo. Myšlenka příběhu mě nijak neoslovila. Takže mi to přijde jako zbytečný snímek, věřím ale že se mnozí bavili.

 • 65%
  0
  0
  5. 5. 2013
  Constantine (2005)

  Na to jak úchvatný je začátek, je konečná sekvence scén ostuda. Konec se snaží diváka napnout, ale já se spíš nudil a necítil jsem tu pravou atmosféru, jaká by měla být. Ale zpracování ďábla a všeho okolo něj bych označil za excelentní. Kam se hrabou takový kraviny jako je Paranormal Activity, tohle je nejlepší možné ztvárnění ďáblovi moci Jak už jsem řekl, škoda toho konce, to už ze mě všechno vyprchalo. Ale úplné finále bomba.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni

OMůj oblíbený uživatel

0 ×

Poslední aktivita