Standa.
Komentáře

prvni predchozi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni
 • 60%
  0
  1
  29. 4. 2014

  Shopaholik a workoholik přece nemůžou bejt spolu, to ví každej. Protože to, co on by vydělal by mu hned jeho buchta utratila za pi*oviny. Jinak taková průměrná, celkem dobře obsazená oddychovka.

  • obsazení, hlavně Isla Fisher.
  • celkem ohraná zápletka.
 • 80%
  0
  0
  29. 4. 2014

  Lord of the ring meets Star Wars. Pohodová Asgardská Marvelovka, která se sice hodně liší od jedničky příběhem, ale nikoliv kvalitou, ta je srovnatelná. Natálka je pořád neskutečná krasavice. A Idris Elba zaválel, jako nikdy, moje nová oblíbená postava.

 • 75%
  0
  0
  29. 4. 2014
  Moon (2009)

  Klaustrofobická deepspace one(two)man show. Aneb jaké to je, když jste jenom nástroj, jak druhým vydělat balík peněz a celý život žít ve lži. Po prvním shlédnutí jsem dal 60%, protože Rockwella zrovna moc nemusím, ale po druhém shlédnutí jsem se ani moc nemusel přemáhat a dávám zasloužené 75%.

 • 75%
  0
  0
  29. 4. 2014

  Předem se omlouvám za svojí troufalost, ale tohle mělo podle mě jeden z nejabsurdnějších a nejhloupějších scénářů, jaký jsem kdy viděl. Proto mě ta Oscarová nominace dost překvapila a taky pobavila. Jinak hodně dobře obsazená, napínavá podívaná.

 • 60%
  0
  0
  29. 4. 2014

  Měl jsem trochu obavy, protože poslední filmy Cuby Goodinga Juniora, které jsem viděl stály hodně moc za hovno, ale musím říct, že tohle nebylo zas tak špatný. Taková pohodová, přiměřeně drsná žánrovka z gangsterského prostředí. A Harvey Keitel jenom další plus.

 • 75%
  0
  0
  2. 2. 2014

  Paul Greengrass je prostě borec. Filmy podle skutečné události jsou pro něj to pravý. Obsadit neherce se mu vyplatilo už v minulosti, a tady to zafungovalo taky moc dobře. Na konci jsem myslel, že si ze mě Henry Jackman dělá prdel, protože takhle nehorázně vykrást skladbu "Time" z Počátku, to jsem ještě neviděl, respektive neslyšel.

 • 45%
  0
  0
  2. 2. 2014
  Killshot (2008)

  Tohle je přesně ten případ, když si někdo myslí, že mu známá jména udělají dobrý film. Ale takhle to ne vždycky funguje. Hlavně když scénář nejspíš psala nějaká pologramotná opice za pár banánů.

 • 75%
  0
  0
  2. 2. 2014

  Tohle byla po dlouhý době parádní nezávislá, situační komedie. Ne, že by mě hodnocení nějak ovlivňovalo. Zase se objevil odlišný film, kde se v jednom kuse nešuká, v baráku neni párty pro milion lidí, kteří to tam všude zeserou a zeblejou a hned to je nudná slátanina. Běžte si znova pustit Millerovi na tripu a zdržte se takových komentářů. Zkuste třeba vzít v potaz, že film je prakticky skoro celý improvizovaný, takže možná neobsahuje prudce komické scény, jako v normálních komediích, které mají předem napsaný scénář a jednotlivé scény se točí hned několikrát. Jsem hodně tolerantní člověk a chápu, že každý má jiný názor, ale někteří lidé tady by si možná měli trochu víc rozšířit obzory. Musím se přiznat, že jsem taky nečekal zrovna "tenhle tip komedie", ale o to víc mě překvapila a potěšila právě ta odlišnost od dnešních komedií, které se snad točí podle jednoho scénáře. Můj komentář možná přijde některým lidem až přehnaně vulgární, ale prostě jsem to ze sebe musel dostat, takže tak. Omlouvat se za to nebudu, máme přece jenom pořád svobodu slova, nebo ne? A jestli s tím má někdo problém, tak ať mi napíše, rád pokecám ;)

 • 85%
  0
  0
  17. 9. 2013

  Pro mě jeden z nejočekávanějších filmů letošního roku, který mě ani v nejmenším nezklamal. Po skvělé jedničce nám J. J. Abrams vytřel zrak ještě lepším pokračováním. Benedict Cumberbatch byl naprosto vynikající, hodně dlouho jsem neviděl lepšího záporáka.

 • 75%
  0
  0
  17. 9. 2013
  Trans (2013)

  Danny Boyle nám zase jednou zamotal hlavu, tak jak to udělal už mnohokrát, a ukázal, že mu to pořád jde. Po delší době originální nápad, po HODNĚ dlouhé době netradiční myšlenka, opravdu skvělý výběr hlavních postav a k tomu příjemná hudba.

 • 75%
  0
  0
  17. 9. 2013

  Vůbec netuším, proč jsem se tomuhle filmu tak dlouho vyhýbal. Sice to není zrovna můj nejoblíbenější žánr, ale o to víc jsem byl překvapený, jak dobře jsem se u filmu pobavil. Robert De Niro je prostě bourák, i když má na sobě zrovna ženský šaty :D

 • 70%
  0
  0
  17. 9. 2013

  Po diplomatické stránce to bylo určite zpraováno na jedničku, o tom žádná. Ale člověk se těší na nějakou tu akci, a když pak ta scéna přijde, tak zase hned rychle odejde a člověk si toho ani moc neužije, protože toho půlka nejde vidět. Dlouhá stopáž tomu taky moc nenahrává. Herecký obsazení ovšem na výbornou.

 • 45%
  0
  0
  17. 9. 2013

  Zbytečná, nudná, klišovitá slaďárna, kde je zase princ celý film princezně před očima, ale ona pořád leze do postele s debilama. Na konci filmu samosebou procitne a zjistí, že debily už nechce a padne kolem ramen původnímu princovi, ach... Tohle jsme tady fakt ještě nikdy neměli, Bože. J.L. Brooks by měl zůstat radši u Simpsonů.

 • 75%
  0
  0
  17. 9. 2013

  Poctivá nezávislá filmařina. I když jsem tenhle film viděl více než třicet let od jeho vydání, tak jsem se hodně dobře pobavil. Tenkrát ještě neznámí herci ukázali, proč jsou dneska na vrcholu(hlavně teda Sean Penn). Víc takových filmů.

 • 55%
  0
  0
  17. 9. 2013
  Machři 2 (2013)

  Zatím nejvtipnější špatnej film tohoto roku. Adam Sandler si zachránil prdel, protože po Jack a Jill a Můj otec je šílenec jsem ho skoro zavrhnul. Ale tímhle ukázal, že ještě umí udělat srandu. Kevin James je zase tlustý prase a to jsem myslel, že mu forma z Profesora v ringu vydrží trochu déle.

 • 80%
  0
  0
  17. 9. 2013

  Nejděsivější horor, co jsem za posledních minimálně 10 let viděl! Jasně, že asi víc, než půlka byla přitažená za vlasy a vycucaná z prstu, ale i tak. Po dlouhý době jsem byl v kině na kvalitním hororu. Opravdu hodně strašidelná podívaná.

 • 0
  0
  2. 9. 2013

  Asi zatím nejdrsnější prostředí pro hru. Oblíbenci: Brandon. Neoblíbenci: Linda, Teresa. Spokojenost s vítězem série: Docela jo.

 • 0
  0
  2. 9. 2013

  Oblíbenci: Elisabeth, Colby. Neoblíbenci: Tina. Spokojenost s vítězem série: NE

 • 75%
  0
  0
  2. 9. 2013

  Přesně si pamatuji na to první vysílání u nás. Vysílala to TV Nova v neděli ráno, asi v roce 2002 a tehdy to byla fakt paráda, protože nic takového jsme nikdy neviděli.. Oblíbenci: Richard. Neoblíbenci: Susan. Spokojenost s vítězem série: ANO.

 • 75%
  0
  0
  8. 8. 2013

  Nejoblíbenější postavy: 1) Údržbář- protože je přísnej, jako svině :D 2) Bob Kelso- protože si pořád dává čočku s Perrym :D 3) Perry Cox- protože všem dává kouř a ještě k tomu přezdívky :D ale hlavně proto, že jako jeden z mála ukazuje v seriálu, že je taky jenom člověk.

 • 70%
  1
  0
  5. 8. 2013

  Po dlouhé době poměrně dost vtipná westernová komedie, kterou bohužel opět pohřbívá trend dnešní doby - dlouhá stopáž. Bylo to ale hodně dobře vizuálně zpracované, přesně tak, jak to Verbinski za nehoráznej balík dokáže udělat. Depp sice není zrovna můj oblíbenec, ale tady fakt válel. Zimmer docela překvapil, protože si z toho udělal takovou malou noční hudbu, ale sedlo to tam.

 • 70%
  0
  0
  25. 7. 2013
  Wolverine (2013)

  Nebudu lhát, na tenhle film jsem se dost těšil, ale zároveň jsem se držel zkrátka, abych nebyl zklamanej. Líbilo se mi, že se děj držel jednoho tématu a nepřebíhal, ani se nijak nemíchal s nějakými nepotřebnými scénami. Nelíbilo se mi, že to byla někdy až tak moc předvídatelný. Ale celkově jsem se utvrdil v tom, že japonská kultura je mi velmi blízká.

 • 75%
  0
  0
  22. 7. 2013

  Kolísání mezi komedií a dramatem bylo přesně takové, jak to mám rád. K tomu skvěle zvolené herecké obsazení, které nenásilně předvádí svojí komorní "grotesku". Colin Hanks byl fakt dobrej, ale Jack Black bly vynikající. Hudba taky dobrá. Prostě příjemná oddychovka, která vás určitě donutí se zamyslet.

 • 10%
  1
  1
  21. 7. 2013
  Babovřesky (2013)

  Když nepomůže ani fakt, že na to koukáte v dostatečně podnapilém stavu s partou přátel jen tak z hecu, tak už to je hodně špatný. Hrozný obsazení, stokrát opakující se nevtipný situace, které ještě umocňuje jednotvárná hudba(ze které jsem měl neustálé nutkání spáchat sebevraždu). Ale vůbec nejsmutnější věc na tom je to, že je to nejnavštěvovanější film české "kinohistorie". To totiž dost vypovídá o zdejší mentalitě. Když je tohle jediný film, který dokáže vyprodávat kinosály, tak to je při nejmenším hodně smutné...

 • 65%
  0
  0
  22. 6. 2013
  Pot a krev (2013)

  Musím se přiznat, že jsem čekal úplně něco jiného, možná něco ve stylu Mizerů, něco víc komediálního. Vůbec jsem nečekal, že se z toho vyklube takový drama(ještě, když si pak uvědomím, že je to podle skutečné události). Ale stejně jsem si nemohl zvyknout na obsazení, hlavně když začalo jít "do tuhýho". Pořád jsem doufal, že to dopadne nějak vtipně, ale nedopadlo. Bohužel, nebo bohudík? Ani sám nevím...

 • 80%
  0
  0
  19. 6. 2013

  Tenhle film má všechno. Originální příběh, milé obsazení, trošku romantiky, ale hlavně vynikajícího "grantorinovského" Clinta, který je i přes svůj požehnaný věk naprosto skvělí. Také Robert Lorenz odvedl dobrou práci, hlavně když si uvědomím, že to je jeho filmový debut.

 • 60%
  0
  0
  8. 6. 2013
  New York 3D (1995)

  První 3D film, co jsem kdy viděl, tenkrát to bylo něco, dneska už je 3D efekt vcelku běžná věc.

 • 75%
  0
  0
  1. 6. 2013

  Třetí pokračování je mnohem temnější a akčnější, než předchozí dva díly. Už to není o tom, že se celá Vlčí smečka zhuláká do mrtva a druhý den řeší, co bylo, kde to bylo a co dělali. Ale hodně se v tomhle díle promítají scény z prvního dílu, což teda ne vždy funguje. Zde to bylo spíš kvůli vysvětlení probíhající situace. Jinak samozřejmě vtipné scény a gagy provázejí celý film, někdy možná trochu laciné vtípky, ale stejně to byla sranda.

 • 75%
  0
  0
  17. 5. 2013

  Hodně stylově zpracovaný klasický příběh o milostném trojúhelníku. Velkolepé Gatsbyho večírky, kde nechybí artistické kousky, živé koncerty, ani bary s nekonečným pramenem libovolného alkoholu. Zkušeně zvolené obsazení hraje s lehkostí celý film za doprovodu opravdu nevídaně povedeného sountracku. A dejte už konečně Leovi Oscara, zaslouží si ho. Viděno ve 3D.

 • 65%
  0
  0
  21. 4. 2013
  Nevědomí (2013)

  Do posledního detailu skvěle zpracovaná postapokalyptická sci-fi záležitost. přesně podle Kosinkiho. Ale všeho dobrého taky někdy škodí. V případě Oblivion je to utahaná 126 minutová stopáž, ve které musí ztrácet pozornost i ten největší sci-fi nadšenec. Celé to ovšem zpříjemňují lehké tóny od M83 a pár lekcí herectví od mistra Morgana Freemana.

prvni predchozi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalsi posledni

OMůj oblíbený uživatel

0 ×

Úroveň

Uživatel

Poslední aktivita