mikewin
Komentáře

1 2 3 dalsi posledni
 • 5%
  3
  3
  7. 10. 2019
  Ad Astra (2019)

  Nejhorší film, který jsem kdy shlédl. 5% je za to, že bylo v kině teplo a tma, takže se dalo v pohodě usnout, což se mi povedlo přes snahu vidět a pochopit cca 5x. Děj naprosto hloupoučký a nevýrazný. Brad Pitt mluví půlku filmu sám se sebou a líčí své psychologické problémy vzniklé tím, že je otec opustil, aby letěl na konec sluneční soustavy pátrat po mimozemské inteligenci. Akce jako průlet meteorickým rojem s kusem odšroubovaným z vesmírné stanice jako štítem a přesné nasměrování na zachycení se po několika kilometrech letu volným prostorem vlastní vesmírné lodi, prostě ani ne Béčkový, ale spíše eFkový film. Při přistání na Marsu zachrání posádku lodi, která se ho následně bez jakýchkoli předsudků pokusí zabít, což samozřejmě skončí jejich smrtí. Prostě někdo splácal nejhorší scény za sci-fi za posledních x let a vrazil je do tohohle odpadu. Polovina sálu odešla po cca 1/4 filmu a další čtvrtina v půlce. Zbytek nás čekal, že se třeba v závěru něco změní k lepšímu - naprosto zbytečně.

 • 70%
  0
  0
  30. 12. 2018

  Nepochopil jsem, proč se tenhle film umístil mezi desítkou nejlepších hororů. Je to jednoznačně komedie, jako všechny Stathamovky - a to píšu s tím, že mám jeho filmy rád. Nemusí se u nich moc přemýšlet, hlavní hrdina vždycky zvítězí a tady klíďo i nad prehistorickým superžralokem, které prostě ve výskoku bodne harpunopu do oka a je hotovo :) Pokud nečekáte něco hlubokomyslného, tak doporučuji.

 • 5%
  0
  0
  30. 12. 2018

  Naprostá zoufalost dát tohle na Štědrý večer. Po úžasných pohádkách typu Tří oříšků, Nesmrtelné tety a třeba Princezny ze mlejna a několika průměrných si tentokráte Česká televize sáhla na úplné dno. Příběh legendárního kouzelníka Žita pojala zcela v relaci s předěláním řeckých bájí americkými filmaři - jen to mohli ještě multi-kulti zmastit nějakým nebílým hercem v roli Žita nebo princezny. Hlavní role "hvězdy" Ulice a nemastného Žita nemohla pomoci ani paní Bohdalová. Zelenka by se měl stydět a už nečerpat na své zpotvořeniny peníze z kapes poplatníků.

 • 20%
  0
  0
  30. 12. 2018

  Tak tohle je zase jeden z filmů, které raději neměly být natočeny. Děj mírně hloupoučký, herci naprostá nula, bohužel včetně představitelů dětských rolí a vizuálně taky propadák. Jediným štěstím je zhlédnout tuto slátaninu v televizi a po půl hodině čekání na zázrak mít možnost to přepnout nebo úplně vypnout.

   • film jako takový
  • 95%
   0
   0
   1. 7. 2018

   Mimořádně povedené sci-fi z dílny Marvelu. Výborné herecké obsazení, perfektní scénář i režie. Efekty přesně vyvážené, ani málo, ani moc a super především Groot a mýval Rocket Raccoon. Jejich neustávající zvonky mě nepřestávaly udivovat a samožřejmě rozesmávat. Namísto superhrdiny "jen" parta vesmírných zálesáků. Velké PLUS.

  • 75%
   0
   0
   1. 7. 2018

   Jak se mi první díl moc líbil, tak druhý byl spíše zklamáním. Ne, že by byly špatné vizuální efekty, ale to opravdu nestačí. Dinosauři i herci mají pochvalu, ale scénář a režie byly slabší, škoda. Jediné co zaujalo bylo fandovství scénáristy dinosaurům :)

  • 85%
   0
   0
   1. 7. 2018

   Film Jurský svět mě příjemně překvapil, čekal jsem jen další díl Jurského parku a pokles níž, ale kupodivu to byl spíše posun k prvnímu bezchybnému dílu "parkové" série". Samozřejmostí je posun v grafice nahoru a 3D opravdu v super formě. Herci byli přesvědčiví a dinosauři ještě víc, palec nahoru.

  • 90%
   0
   0
   19. 6. 2018

   Můj oblíbenec Mel Gibson společně s vynikající Helen Huntovou rozehrávají úžasnou komedii založenou na schopnosti slyšet myšlenky žen, což by se asi občas hodilo každému z nás, už jen proto, že to od nás ženy očekávají :) Námět výborně zpracovaný a film se dá vidět i opakovaně, doporučuji.

  • 80%
   0
   0
   19. 6. 2018
   Twister (1996)

   Velmi dobře zpracovaná předloha Michaela Crichtona. Výborné herecké výkony i filmové efekty. V některých případech se i přes skutečnost, že jde o ničivou sílu se od srdce zasmějete :) Lovci bouří jsou vděčným tématem a já jednoznačně chválím a doporučuji.

  • 60%
   0
   0
   19. 6. 2018

   Mám rád Michaela Crichtona, jeho scénáře jsou vždy super. Tenhle film mě ale trošku zklamal, některé momenty byly křečovité a přehnané a herci v nich působili trošku zmateně. Jako oddychovka celkem dobré ale předloha nabízela více. Možná i to, že TV film byl protahovaný, aby mohl být dvoudílný ...

  • 75%
   1
   0
   9. 5. 2018

   Bohužel druhý díl je jen slaboučkým odvarem jedničky, která mě zcela pohltila. Není mi moc jasné, proč se nemohl film alespoň trochu přiblížit prvnímu dílu. Přitom téma je výborné, ale je to celé zašmodrchané jako klubko po útoku kočičího gangu.
   Herecké obsazení nemohlo na konečném výsledku nic změnit. Kdo jste viděli jedničku, nechoďte do kina, budete zklamáni.

  • 70%
   1
   0
   9. 5. 2018
   Práskač (2013)

   Film Práskač mi byl doporučen kamarády a jako obvykle mě jejich doporučení nezklamalo. Můj oblíbený herec Dwayne Johnson se rval o svobodu pro svého syna, který se dostal na scestí trochu haluzově. Film měl šťávu, děj se zbytečně nesekal na maličkostech a téma je dostatečně aktuální - doporučuji.

  • 80%
   1
   0
   9. 5. 2018

   mám rád herce Dwayna Johnsona a staré Jumanji s Robinem Williamsem se mi moc líbilo. Moje očekávání se vyplnilo, film byl bezva, především kvůli nápadu hru přepracovat a postavy přenést do nových identit. Samozřejmě i filmové triky šly od dob Williamse hodně nahoru. Doporučuji ke zhlédnutí.

  • 90%
   1
   0
   18. 3. 2018

   Ŕada filmů o agentu Bourneovi nemá asi slabší místo a tento film je výtečným pokračováním předešlého. Mat Damon je výtečný herec a v celé sérii zjevně našel sám sebe. Neobjevíte ani chvíli, kdy by děj negradoval do vyšších a vyšších otáček a s napětím očekávatě jak to celé dopadne - paráda.

  • 100%
   1
   0
   18. 3. 2018

   Výborně zrežírovaný i zahraný film ukazující (samozřejmě s nadsázkou) realitu současného světa, kde se zločinci z chudoby stávají téměř nepostižitelnými a nejeví se ani zájem ochránit mnohamilonové hodnoty a vše je ponecháno na majitelích lodí a posádkách. Mezinárodní právo není řádně vymáháno a na druhé straně ničíme možnosti chudým v Africe se uživit, např. rybolovem, když jim průmyslově vylovíme moře a tak zničíme možnost obživy.

  • 80%
   1
   0
   18. 3. 2018

   Tom Hanks vtiskl tomuto filmu, stejně jako mnoha jiným svůj osobitý herecký výkon a jen těžko vidět ve filmu nějaké zápory, mimo jediného. Čekal jsem, kdy se ukáže, že Forest se zúčastnil výstupu na povrch Měsíce :) Jinak báječný film ukazující americký sen z trochu jiného pohledu.

  • 90%
   1
   0
   18. 3. 2018

   Kultovní film, ze kterého vyšel už méně povedený seriál, který se s přibývajícími díly řítí do hrozné propasti. Ale film je opravdu výborný. Nejenže v něm mám svého oblíbence Kurta Russella, ale i příběh, který nabízí "vysvětlení" záhady pyramid je výborně zpracovaný. Dá se na něj podívat více než 1x, což je pro mě známkou kvality.

  • 95%
   1
   0
   18. 3. 2018

   Mám rád filmy od Quentina Tarantina a mám rád filmy sKurtem Russellem. Obojí v jednom, to je pro mě opravdu vyjímečný zážitek, takže jsem se moc těšil a film mě ani v nejmenším nezklamal. Výborné herecké výkony, báječně gradující příběh podbarvený úžasnou muzikou a samozřejmě nezbytné časové skoky, kde se až v závěru dobereme průběhu celého příběhu. SUPER

  • 95%
   1
   0
   18. 3. 2018
   Věc (1982)

   Po prvním shlédnutí tohoto filmu jsem byl docela dobře vyjukaný. Opravdu se povedlo vnutit divákovi myšlenku na něco nepozemského, co nedokážeme vlastním rozumem postihnout. A navíc nebylo ani na konci jasné, o co vlastně jde. Na tehdejší dobu opravdu superfilm nabízející možnosti dalšího vývoje věcí. Kurt Russell je od tohoto filmu hercem, na kterého se v kině vždycky těším.

  • 95%
   0
   0
   20. 2. 2018

   Dvojka jen málokdy dosáhne na úroveň prvního filmu, zvláště u pohádek, ale Jiřímu Strachovi se to dokonale povedlo. Opět absolutorium pro hlavní hrdiny, ale nutno říci, že asi žádná z postav filmu nebyla špatná, spíše vše nadprůměr. Více takovýchto pohádek, které dokáží pobavit malé i velké.

  • 100%
   0
   0
   20. 2. 2018

   Jedna z pohádek, díky nimž si trofnu říct, že v tomto žánru nemáme ve světě konkurenci. Naprosto jedinečně pojaté nebe s humornou nadsázkou a o hříšných lidech dole ani nemluvě. Oba hlavní hrdinové Ivan Trojan a Jiří Dvořák nejsou žádná béčka, ale tady se překonali.

  • 80%
   0
   0
   20. 2. 2018

   Povedená rodiná komedie na téma chlapi a jejich ratolesti, tentokráte ne na Apaluše, ale na vodě. Herecké výkony bezva, zvláště Pavel Liška pobavil :) A nutno říci, že i Tatina Wilhelmová nebo Anna Polívková se vyznamenali v roli "správných" manželek. S tebou mě baví svět se dočkal reminiscence a vůbec ne špatné.

  • 80%
   0
   0
   5. 2. 2018

   Výborný film, který určitě nezklame žádného příznivce detektivek Sherlocka Holmese. Fantazie a humor, nečekané zvraty a silný příběh. Víceméně není co vytknout. Režisér se vyznamenal. Akce mají spád a nepůsobí zbytečně, jak se občas stává. Všechny hlavní postavy herecky výborné.

  • 85%
   0
   0
   5. 2. 2018

   Obával jsem se, že pokračování nedosáhne úrovně předešlého filmu, ale díky bohu jsem se zmýlil. Naopak se mi zdálo, že ho místy i překonalo. Překvapivé zvraty a výborné herecké výkony podtrhávají to, že film stojí za to vidět, já se díval už 2x. Doporučuji všem, nejen fandům Sherlocka.

  • 55%
   1
   0
   5. 2. 2018
   7 životů (2017)

   Musím říct, že jsem vzhledem k tématu čekal od filmu výrazně víc. Vize budoucnosti je trošku na úrovni představ z minulého století a příběh samotný vyznívá velice plitce. Velké škoda, dalo se z toho vymáčknout podstatně více. Herecky to bylo zvládnuté dobře.

  • 55%
   0
   0
   24. 1. 2018

   Bohužel dvojka nejen v pořadí, ale i celkovým vyzněním. Po prvním filmu jsme se těšili na pokračování, které však zklamalo. Ne že by byly snad horší herecké výkony nebo efekty, ale příběh byl značně předvídatelný a i "překvapivé" zvraty se daly vcelku přepokládat.

  • 75%
   0
   0
   24. 1. 2018

   Opět další výborný film od Marwelu. Asi není co vytknout, přesně odpovídá všemu co jsem očekával. Vtípky, efekty i dějová linka. Výborné herecké výkony a navíc svižný děj, který byl nejen akční, ale i dával smysl. Nová dimenze v myšlení o vnějším vesmíru a pohádkový konec :)

  • 90%
   1
   3
   24. 1. 2018

   Vzhledem k tomu, že byla dvojka slabí prvního filmu, obával jsem se, že sestupný trend bude pokračovat. Musím ale konstatovat, že jsem byl mile překvapen. Děj nebyl tak předvídatelný jako u předešlého filmu a s chutí jsem se mnohokrát zasmál. Potěšilo i konečné řešení problému s Helou, které jsem fakt nečekal.

  • 60%
   1
   0
   8. 1. 2018

   Tak tahle komedie mě po nějaké době výtečně pobavila. Mistrně zahrané role homosexuálních partnerů, dějové zvraty v rámci běžné komedie a hlavně nenásilné lehtání na bránici. Jestli někdo čeká hlubokou myšlenku, musí být zklamán. Ten kdo si chce odpočinout najde v této komedii to co hledal.

  • 80%
   0
   0
   8. 1. 2018
   Obhájce (2011)

   Zprvu jsem se obával, že telku za pár minut přepnu, ale nakonec mě děj vtáhl, přestože byl mnohdy velmi předvídatelný. Téma bylo zpracováno mistrně a i herci se činili, takže mohu jen pochválit. Už nějakou dobu jsem žádný tak dobře zpracovaný příběh z prostředí soudu neviděl (seriály jsou jen takové nemastné odvary).

  1 2 3 dalsi posledni

  OMůj oblíbený uživatel

  0 ×

  Poslední aktivita