Sheldon
Komentáře

prvni predchozi 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalsi posledni
 • 85%
  0
  0
  20. 10. 2018

  Tady prostě musím přitlačit. Tahle komedie je totiž opravdu zábavná. Skvělá expozice, komické duo, které spolu funguje, výborné hlášky a stopáž tak akorát. Ve své době to byl opravdu svěží vítr a i po čase se na to rád podívám. Tohle se podle mě opravdu povedlo.

 • 50%
  0
  0
  20. 10. 2018

  Nalákán recenzemi v Cinemě, která tomu dala 80% jsem na to vyrazil v kině v Českém Krumlově a od té doby jsem nedal na procentuální hodnocení NIKDE! Stokrát viděná rádoby vtipná podívaná, která nesahá ani po kotníky ničemu v čem Evropani parodují westerny, tedy zejména Vinetuovi. Dvojku jsem zvládl asi 5 minut. Ne, tohle opravdu není můj šálek čaje a přestože mám rád Wilsona i Chana, oni dva k sobě vůbec nepasují.

 • 75%
  0
  0
  20. 10. 2018

  Hlasitý barevný bordel, který mě ale dokáže pobavit. Mezi Jackie Chánem a Chrisem Tuckerem to opět solidně jiskří, výprava je skvostná, je vidět, že na rozpočtu se tentokrát opravdu nešetřilo a celé se to hýbe tím správným hollywoodským způsobem. Potěší přítomnost áčkových hvězd, zejména Johna LOnea a Zhang Zyi.

 • 40%
  0
  0
  20. 10. 2018
  Karate Kid (2010)

  Proboha proč vznikl tento film? Co vám udělal pan Miagi a Danielsan? Film mého dětství, na který jsem chodil do kina, včetně dalších pokračování a co, že bylo už dávno po světové premiéře. Vždy jsem se rád na Okinawu podíval. Jenže tohle? Tohle nezachrání ani Jackie Chan. Bezkrevná hovadina. No way, přátelé.

 • 60%
  2
  0
  20. 10. 2018
  Toman (2018)

  Režisér Trojan, který byl před patnácti lety nominovaný na Oskara za Želary sliboval epický příběh o antihrdinovi v podání Jiřího Macháčka, ale díky nedůsledné dramaturgii se mu nepovedlo udržet slibně nastolené téma srozumitelné a zejména udržet tempo filmového vyprávění po celou značně přemrštěnou stopáž. Je to škoda, protože herci hrají velmi dobře, zejména trio Macháček, Winterová, Luknár a i po stránce výpravy to vypadá velmi slušně. Těžko říct, zda je ten příběh pravdivý, ale to není až tak podstatné, protože nejsme v dokumentu, ale v hraném filmu a jako avizované drama se silnými momenty obstojí tak napůl.

 • 100%
  1
  0
  13. 10. 2018

  Klasika všech klasik. David Lean se toho opravdu nebál a natočil film, který dnes už nikdo nenatočí, protože to prostě nejde. Výpravný film, který skvěle funguje v epických scénách s tisíci komparsisty, stejně jako v komorních scénách s dvěma herci. Herecky je to naprosto mimořádné, scenáristicky je to opravdu dobré. Krásná vzpomínka na dobu, kdy se u filmu nejen bavilo, ale i myslelo.

 • 70%
  0
  0
  13. 10. 2018
  Predátor 2 (1990)

  Ono je to vždycky trochu ošemetné. Když natočíte dvojku jako jedničku, lidé remcají, že je to jiné než čekali. Jenže když se pokusíte natočit něco jiného v jiném prostředí, hned vám nadávají, že jste se měl inspirovat jedničkou. Dvojka Predátora má slušnou atmosféru, je dobře obsazená a konec konců i ten Danny Glover, kterého všichni tak kritizují předvedl solidní výkon. Nic moc bych tomu nevyčítal.

 • 80%
  1
  0
  13. 10. 2018
  Venom (2018)

  Podstatné je pro mě to, že Venom, potažmo Eddie Brock není žádný drsný hrdina, jak tvrdí distributor v CZ. Naopak, je to hrdina mládeži přístupný a diváci nad šestnáct let budou dost trpět. Největší výhodou filmu je hodně solidní štáb v čele s režisérem, kameramanem a hudebním skladatelem a hodně to drží pohromadě casting. Venom je zkrátka nenáročný popcorňák se stupidním digitálním finále, které je ve všem od Marvelu, ale jinak docela šlape a ty mrzká hodnocení od kritiků nechápu. Ujde.

 • 85%
  0
  0
  20. 9. 2018
  Paříž (2008)

  Kaleidoskop vztahů v Paříži, kde si režisér Klapisch vybral skutečnou hereckou extraligu - Binoche, Duris, Dupontel, Luchini a začínající Laurent. Klapish vztahové filmy umí, ostatně jeho série Erasmus a spol. patří ke komerčním vrcholů filmů EU a i v tomto filmu sestavuje zajímavé postavy odpozorované ze života. Moc se mi na tom filmu líbí, že je věrný a přitom nejde až na kost, jak je v zemi galského kohouta dnes zvykem.

 • 85%
  0
  0
  20. 9. 2018

  Přiznám se, že jsem tenhle film až do minulého týdne neznal a jsem moc rád, že jsem ho objevil. Fred Zinneman byl skvělý režisér a Příběh jeptišky je naprosto úžasně zinscenovaný. Audrey Hepburn v titulní roli je naprosto úchvatná a je to její velké herecké sólo. Rovněž jsem nikdy neviděl hrát Petera Finche, za mlada a znal jsem ho jen z jeho excelentního výkonu ve filmu Network. Hodně dobrý film s myšlenkou. Tohle už Hollywood dnes bohužel netočí.

 • 100%
  0
  0
  20. 9. 2018

  Mandy je nezařaditelné filmové dílo - horror natočený jako obal heavy metalového alba, ve kterém se smývají rozdíly mezi vizemi a realitou. Výtvarně je to hodně zajímavé, příběhově je to naprostý nesmysl, ale je to něco, co se tak vymyká současným filmům, že sahám k nejvyššímu hodnocení.

 • 75%
  0
  0
  20. 9. 2018
  Zlato (2016)

  Tenhle film je jedna z prvních obětí veřejné msty na Harvey Weinsteinovi. Stephen Gaghan je spíš scenárista než režisér a je to vidět i na filmu. Tenhle film sice neběží kvapíkem, ale rozhodně není nudný a rozhodně se nevleče. Herecky je to naprostá extraliga. A to finále. Moc dobré.

 • 65%
  0
  1
  20. 9. 2018

  Čtvrtý film o Predátorovi, který šel do kin, pokud nepočítáme dvojici Vetřelec vs. Predátor, kterou ale tento snímek samozřejmě ignoruje. Tenhle nápad je naprosto vystřílený. Predátora moc dobře známe a i po tomto filmu se nelze zbavit dojmu, že to vlastně série být nikdy neměla. Tento film nemá děj, je to akční jízda pro náctileté fanoušky a diváky, kteří si chtějí zavzpomínat na originál. Je to natočené obstojně, ale zítra si už na to ani nevzpomenu.

 • 30%
  0
  1
  20. 9. 2018

  České lvy, Ceny české filmové kritiky a prázdná kina. Proč? To není tak složité, tenhle film zoufale nefunguje. Má strašný scénář s naprosto dementním nápadem, vulgarismy humor vážně nedělají a herci hrají jakoby právě dohulili jointa a šli naplac. Nehorázná záležitost.

 • 30%
  0
  0
  20. 8. 2018

  Naprosto nestravitelná záležitost, která je natočená jak v nějakém jiném paralelním vesmíru. Stylizované scény, toporné herecké výkony mají k poetice hodně daleko. Škoda, že to nenatočil jiný režisér, to se vážně nedá.

 • 75%
  1
  0
  20. 8. 2018
  Castle Rock (2018)

  První díl mě sice málem unudil, protože druhý seriál natočený jako Westworld už bych asi nezkousl. Naštěstí se to ale trochu chytlo a od takové třetí epizody už tam bylo cítit konečně víc Kinga než aktuální, často trochu dost přeceněné, televize. Je tam pár zábavných mrknutí na fanouška, ale seriál z jeho slavných děl se rozhodně nekoná. Kažodpádně díky za Scota Glenna jako Alana Pangborna i Sissy Spacek. Trošku mě mrzí větší nezapojení Jane Levy, už to bude končit a pořád nic.

 • 80%
  0
  0
  20. 8. 2018
  Taboo (2017)

  Tenhle seriál sice žádná velká díra do světa televizní zábavy není, ale má i své dost podstatné klady v podobě Toma Hardyho, který ustojí i momenty, kdy má před kamerou často jen projít. Jako hlavní antagonista je výborný Jonathan Pryce a jestliže se říká, že se dílo pozná podle padoucha, tak tady by to mělo být na zahradu z cen Emmy. Zajímavé příběhy, zápletka, ale na můj vkus by se to mělo méně vléct a neškodilo by víc akce.

 • 80%
  0
  0
  20. 8. 2018

  Američtí filmaři filmy a seriály z vězeňského prostředí umí natočit jako málokdo. Tenhle seriál má velkou výhodu v zajímavém castingu, ale také dobře napsaných scénářích, momentech překvapení a světe div se, humoru. Možná proto to tak funguje. Taylor Schilling je naprosto výborná.

 • 85%
  0
  0
  20. 8. 2018
  Doznání (1970)

  Zajímavý film podle vzpomínek komunistického aparátčíka Londona, kterého semlela stejná mašinérie, kterou pomáhal vybudovat. Největším přínosem je zachycení československých čistek, které prováděli estébáci jako vazalové Moskvy. Film měl být natáčen na Barrandově, ale zasáhla do něj srpnová okupace, takže se točil ve Francii. Yves Montand je zde naprosto mimořádný.

 • 70%
  2
  1
  10. 8. 2018
  Miss Hanoi (2018)

  Po dlouhé době český film, který má profesionálně zvládnutou scenáristickou strukturu, expozici, kolizi i katarzi. Herci jsou solidní a námět atraktivní. V čem se film trochu střílí sám do nohy je skutečnost, že je strašně málo proptracovaná postava pana Čaa. Zkrátka tomuhle by hodně prospěl jiný formát - dvoudílný televizní snímek. Jsem každopádně pro, aby se Kříž s Aničkou ještě objevili.

 • 75%
  0
  0
  10. 8. 2018

  Tenhle film byl od začátku myšlen jako únikový letní film a je nesmysl vyčítat mu cokoli. Turtletaub tyhle rodinné věci, ne nedělám si srandu, umí a Statham má charisma jako mořský ďas. Ostatně jsem si vzpomněl, že před herectvím reprezentoval UK v plavání a tady to filmaři evidentně zúročili. Vypněte mozek, naloďte se, v kině je to zkrátka dobrý. A hláška, je to megalodon je naprosto bizarní ale vtipná.

 • 70%
  0
  0
  6. 8. 2018

  Inu a je to tu zase. Love Story, Hvězdy nám nepřály, Holka na umírání a nyní Půlnoční láska. Ze všech jmenovaných je sice tenhle asi nejslabší, na druhou stranu má sympatickou hlavní hrdinku Bellu Thorne a přestože teď asi naštvu většinu kritiků, tak Patrick Schwarzenegger tam zas tak prkenný nebyl, přestože tátu nezapře.

 • 90%
  0
  0
  6. 8. 2018

  Děsivé dědictví je povedený intenzivní film. První střih měl přes 3 hodiny a upřímně si dovedu představit, že by ten fungoval i v takovéto na dnešní dobu hodně přepálené délce. Dvě hodiny jsou ale tak akorát a poslední půl hodinku z paměti už nikdy nevymažete. To vám slibuji a zároveň mi nenadávejte, že jsem vás nevaroval. Mimochodem ten zvuk je děsný, však z traileru víte o čem hovořím.

 • 85%
  0
  0
  6. 8. 2018

  Herecky je Studená válka hereckým koncertem ústředního dua, ve kterém je zajímavý prostor ještě pro dva zajímavé epizodické charaktery. Postavu režiséra Michela hraje známý francouzský režisér Cédric Kahn a druhého přesvědčeného bolševika Borys Szyc. Jak už to tak bývá doma není nikdo prorokem. Poláci režisérovi vytkli, že se od komunismu ve filmu více nedistancoval a neukázal jeho hrůzu v celé své hanebnosti. To je ale samozřejmě nesmysl. Z tohoto filmu vás bude mrazit po celou dobu a tvůrci k tomu nepotřebují žádné křičící policajty od tajných.

 • 95%
  1
  1
  6. 8. 2018

  Fallout je nejlepším filmem celé série, má komplexní scénář, je plný nečekaných zvratů a zároveň je to pořád ta stará dobrá Mission Impossible, kterou máme rádi. Sice ubylo trochu humoru, ale je tu spousta akce a je moc milé vidět, že to není úplně digitální jak je nyní u drahých filmů zvykem. Připomínám, že má tento film rozpočet 175 milionů dolarů!

 • 80%
  0
  0
  1. 8. 2018
  Whitney (2018)

  Whitney mám moc rád a měl jsem jí rád už před dvaceti lety, když byla Whitney na vrcholu, minimálně tady a před tím už dekádu v USA. Tenhle dokument byl pro mě silná káva, protože člověk přesně vidí, co je špatně a s hrůzou zjišťuje, kam to vedlo. Natočeno je to velmi sugestivně, připomnělo mi to Amy, ale to je spíš jen tím, že to je nabíledni. Zajímavé.

 • 85%
  0
  0
  16. 7. 2018

  Při koncentraci extrémně špatných balkánských filmů a severských tragikomedií, které nikoho nezajímají je obrovská škoda, že nikdo neuvedl do kin jeden z nejlepších filmů posledních let Hrdinové ohně, který je profesionálně natočený, výborně zahraný a nabízí emoce, že se o tom ostatní konkurenci může jenom zdát. Hodně dobrá podívaná!

 • 80%
  2
  0
  16. 7. 2018

  Dan Svátek mě už před pár lety přesvědčil, že je dobrý režisér a umí atmosféru i herce. A je zatraceně velká škoda, že na rozdíl od paznechtů jako Sedláček točí méně, i když je o koňskou délku lepší režisér. Úsměvy smutných mužů je solidní dramedy/tragikomedie a Švehlík je naprosto jedinečný.

 • 75%
  1
  0
  9. 7. 2018

  Každý filmař milující své řemeslo má tendenci se vyjádřit ke svému životu za kamerou. Fellini stvořil 8 a půl, Truffaut Americkou noc a zapsali se do dějin filmu zlatým písmem. Svou bilanční pouť natočil nyní Terry Gilliam a z mého pohledu je to jeho nejlepší film. Don Quijote je méně maniakální než Brasil, Strach a hnus v Las Vegas nebo Král rybář, to ale neznamená, že neobsahuje sekvence, kdy budete kontrolovat, zda vás nešálí zrak.

  Nejlepším rozhodnutím tohoto filmu bylo do hlavní role Tobyho obsadit Adama Drivera. Přiznám se, že nechápu, jak může někdo s takovým obličejem a tak odstátýma ušima udělat kariéru u filmu a hrát hlavní role. Driver je ale skutečně dobrou volbou pro Tobyho, režiséra, který rozhodně není typický kladný hrdina a někdo, komu byste od prvního záběru fandili. Dokonce naopak.

 • 80%
  2
  0
  6. 7. 2018

  Velkou zásluhu na úspěchu filmu mají trikaři. Efekty s omlazováním herců jsou naprosto dokonalé, ale nebyl by to Ant Man, aby hlavní zdroj humoru nebyl díky Tauovskému zvětšování a zmenšování. Tyto vtípky ozvláštňují solidní akční sekvence, které jsou jinak natočené sympaticky postaru.

  Co je ve dvojce nové jsou sekvence, ve kterých naprosto exceluje Paul Rudd, a to když předstírá, že je v jeho hlavě Michele Pfeiffer. Rudd je excelentní komik a tyto pasáže rozhodně pobaví.

  Ant Man a Wasp je film pro rodinné publikum a marketingově to dělá velmi chytře. Dětští diváci budou nadšení a dospěláky pobaví a potěší přítomnost hvězd, na které chodily do kina v době, kdy byly jejich ratolesti v jejich věku. Jako letní oddechovka to funguje stejně jako jednička, takže pokud jste byli spokojení posledně, neměli byste být zklamaní ani tentokrát.

prvni predchozi 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalsi posledni

OMůj oblíbený uživatel

1 ×
Sdílet tuto stránku: 

Poslední aktivita

Sdílet tuto stránku:

Partneři: