Filmy v televizi o víkendu od pátku 3. 4. do neděle 5. 4. 2020

100%
Vykoupení z věznice Shawshank
Nova Cinema
sobota 20:00
90%
Hledá se Nemo
HBO
sobota 07:40
HBO HD
sobota 07:40
90%
Persepolis
Cinemax 2
pátek 14:10
84%
LEGO® příběh
Nova Cinema
pátek 20:00
Nova Cinema
sobota 14:35
Nova Cinema
sobota 14:55
Nova Cinema
neděle 11:35
Nova Cinema
neděle 11:50
83%
Zimní spánek
Film Europe Channel
sobota 09:40
Film Europe Channel HD
sobota 09:40
82%
Melancholia
Film Europe Channel HD
sobota 16:10
Film Europe Channel
sobota 16:10
80%
Cake
Filmbox Premium
pátek 01:55
80%
Borgman
Film Europe Channel HD
pátek 22:00
Film Europe Channel
pátek 22:00
Film Europe Channel HD
sobota 01:25
Film Europe Channel
sobota 01:25
77%
Nezvratný osud
Nova Cinema
sobota 22:45
Nova Cinema
sobota 22:55
Nova Cinema
pondělí 01:25
Nova Cinema
pondělí 01:40
77%
Nejvyšší nabídka
Barrandov Plus
neděle 16:30
76%
Piráti na vlnách
Nova Cinema
neděle 00:25
Nova Cinema
neděle 00:40
75%
Správní chlapi
JOJ
pátek 22:20
73%
Freddy versus Jason
Film+
sobota 23:30
70%
Prci, prci, prcičky: Školní sraz
Nova
sobota 22:10
Nova
sobota 22:20
70%
Snadný prachy
Film Europe Channel HD
pátek 01:30
Film Europe Channel
pátek 01:30
70%
Mia madre
Film Europe Channel HD
pátek 11:10
Film Europe Channel
pátek 11:10
70%
Zdaleka
Film Europe Channel HD
pátek 23:55
Film Europe Channel
pátek 23:55
Film Europe Channel
sobota 03:20
Film Europe Channel HD
sobota 03:20
67%
Úsměvy smutných mužů
ČT1
neděle 08:15
67%
Mumie se vrací
Nova
sobota 17:00
Nova
sobota 17:10
Nova
neděle 00:15
Nova
neděle 00:25
66%
Diplomacie
Film Europe Channel HD
pátek 00:05
Film Europe Channel
pátek 00:05
Film Europe Channel HD
pátek 03:35
Film Europe Channel
pátek 03:35
65%
Víla
Film Europe Channel HD
neděle 16:45
Film Europe Channel
neděle 16:45
63%
Ministr
Film Europe Channel
pátek 14:50
Film Europe Channel HD
pátek 14:50
62%
Renoir
Film Europe Channel HD
neděle 22:00
Film Europe Channel
neděle 22:00
Film Europe Channel
pondělí 01:20
Film Europe Channel HD
pondělí 01:20
60%
Tři srdce
Film Europe Channel HD
pátek 20:10
Film Europe Channel
pátek 20:10
59%
Neuvěřitelně hlasitě & nesmírně blízko
Nova Cinema
neděle 13:20
Nova Cinema
neděle 13:35
55%
Gnomeo & Julie
Filmbox Premium
pátek 13:00
55%
Z prezidentské kuchyně
Film Europe Channel HD
sobota 14:30
Film Europe Channel
sobota 14:30
54%
Velká oříšková loupež
Filmbox Premium
sobota 11:20
54%
Bezva ženská na krku
Prima
neděle 16:45
53%
Čarodějův učeň
Nova
sobota 20:20
51%
Khumba
Filmbox Premium
sobota 09:55
45%
Tango libre
Film Europe Channel HD
sobota 12:55
Film Europe Channel
sobota 12:55
45%
Fame - cesta za slávou
Filmbox Family
sobota 22:25
41%
Asterix a Obelix ve službách jejího veličenstva ve 3D
Filmbox
sobota 11:20
Filmbox
sobota 12:15
40%
Asterix a Olympijské hry
Filmbox Family
neděle 18:40
39%
Líbáš jako ďábel
Voyo Cinema
neděle 20:00
32%
Nechápu, jak to dokáže
Filmbox Premium
pátek 19:30
30%
Vražedné horko
FilmBox Extra HD
sobota 00:05
30%
Spy Kids 4D: Stroj času
FilmBox Extra HD
neděle 08:30
20%
Univerzální voják: Znovuzrození
FilmBox Extra HD
pondělí 00:10
?%
Fakulta
Cinemax
pátek 00:05
?%
Maminčin mazánek
Nova Cinema
pátek 00:15
Nova Cinema
pátek 00:25
Nova Cinema
sobota 01:10
Nova Cinema
sobota 01:30
?%
Zametač stop
Film+
pátek 01:20
Film+
pátek 22:00
?%
Provincia meccanica
Filmbox
pátek 01:25
Filmbox
pátek 01:45
?%
Tombstone
Nova Cinema
pátek 01:50
Nova Cinema
pátek 02:05
?%
Resurrection Mary
Filmbox Plus
pátek 01:55
?%
Headhunter
Filmbox
pátek 03:05
Filmbox
pátek 03:25
?%
Těžká doba
FilmBox Extra HD
pátek 03:15
?%
Včerejší děti
Filmbox Plus
pátek 03:25
?%
Řeka
Nova Cinema
pátek 04:20
Nova Cinema
pátek 04:40
?%
Man America
FilmBox Extra HD
pátek 05:30
?%
The Song of Sway Lake
Cinemax 2
pátek 06:00
?%
Batman
Nova Cinema
pátek 06:15
Nova Cinema
pátek 06:35
Nova Cinema
sobota 04:55
Nova Cinema
sobota 05:20
?%
Klatretøsen
Filmbox
pátek 06:40
?%
Max Minsky und ich
Filmbox Family
pátek 08:50
?%
Whisper Island
FilmBox Extra HD
pátek 09:40
?%
Pomsta Růžového pantera
Prima MAX
pátek 09:45
?%
Lego DC Comics Super Heroes: Justice League - Cosmic Clash
Nova Cinema
pátek 10:10
Nova Cinema
pátek 10:30
?%
Brief voor de koning, De
FilmBox Extra HD
pátek 11:00
Filmbox Premium
sobota 12:45
?%
Pes a kočka
Film+
pátek 11:05
?%
Astro Boy
Filmbox Premium
pátek 11:25
?%
Pan Pelikán
Filmbox Family
pátek 11:55
?%
Souboj Titánů
Nova Cinema
pátek 12:05
Nova Cinema
pátek 12:25
?%
Rande naslepo
Voyo Cinema
pátek 13:20
?%
Pan Tau naděluje
ČT :D
pátek 13:50
ČT :D/ČT art
pátek 13:50
ČT :D/ČT art
neděle 17:45
ČT :D
neděle 17:45
?%
Waking Up Wally: The Walter Gretzky Story
FilmBox Extra HD
pátek 14:25
?%
King Kong žije
Nova Cinema
pátek 14:40
Nova Cinema
pátek 15:00
Nova Cinema
neděle 05:40
Nova Cinema
neděle 06:00
?%
The Letter Writer
Filmbox Plus
pátek 14:40
?%
Uncle Nino
FilmBox Extra HD
pátek 15:50
?%
Humoreska
CS Film
pátek 16:00
?%
Miluj mě, prosím
Voyo Cinema
pátek 16:30
?%
Mrazivý závod
FilmBox Extra HD
pátek 17:30
?%
Héroes
Filmbox Plus
pátek 17:40
?%
Báječná dovolená
Nova Cinema
pátek 18:20
Nova Cinema
pátek 18:25
Nova Cinema
sobota 10:50
Nova Cinema
sobota 11:10
?%
Legionář
Film+
pátek 18:20
?%
Dans la maison
Film Europe Channel HD
pátek 18:25
Film Europe Channel
pátek 18:25
?%
Válka v hotelu Royal Palace
FilmBox Extra HD
pátek 19:15
?%
Erik v zemi hmyzu
Filmbox Family
pátek 19:20
Filmbox Family
neděle 14:00
?%
Hasiči
Nova International
pátek 21:15
Nova International
neděle 16:20
?%
Hra o přežití
Nova Cinema
pátek 21:45
Nova Cinema
pátek 21:55
Nova Cinema
neděle 02:45
Nova Cinema
neděle 02:50
Nova Cinema
pondělí 02:55
Nova Cinema
pondělí 03:10
?%
Haškovy povídky ze starého mocnářství
CS Film
pátek 22:00
?%
Stan Helsing
FilmBox Extra HD
pátek 22:35
?%
Kůň pro Winky
Filmbox Family
pátek 22:50
?%
Gone, Baby, Gone
Cinemax
sobota 01:05
?%
Nulová šance
Filmbox Plus
sobota 03:35
Filmbox
pondělí 00:05
Filmbox
pondělí 00:25
?%
Boxer, The
FilmBox Extra HD
sobota 05:20
?%
Čtyři pokoje
Cinemax
sobota 06:00
Cinemax
sobota 16:40
?%
Hvězdné tolary
Nova Cinema
sobota 06:50
Nova Cinema
sobota 07:15
?%
Ovečka Shaun
ČT :D
sobota 07:20
ČT2
sobota 07:20
ČT :D/ČT art
sobota 07:20
ČT :D/ČT art
sobota 17:20
ČT :D
sobota 17:20
ČT :D
neděle 07:20
ČT :D/ČT art
neděle 07:20
ČT2
neděle 07:20
ČT :D
neděle 17:15
ČT :D/ČT art
neděle 17:15
?%
Čtyři děti a jeden otec IV
Filmbox Plus
sobota 07:25
Filmbox Plus
neděle 07:25
?%
Die zertanzten Schuhe
Nova Cinema
sobota 08:00
Nova Cinema
sobota 08:25
?%
Nahoru, dolů
Prima MAX
sobota 08:05
?%
Zázrační pejsci 2
FilmBox Extra HD
sobota 10:05
?%
Max trapný
Filmbox Family
sobota 11:10
Filmbox Premium
sobota 16:10
?%
Ramona
JOJ
sobota 11:25
JOJ+
neděle 20:25
?%
Finding Amanda
Voyo Cinema
sobota 12:25
Voyo Cinema
neděle 11:05
?%
Anděl strážný
Filmbox Plus
sobota 13:20
?%
Bitter/Sweet
Filmbox
sobota 13:45
Filmbox
sobota 14:15
?%
Tři vejce do skla
CS Film
sobota 14:20
?%
Disco
FilmBox Extra HD
sobota 14:45
?%
Radosti i pechali malenkogo lorda
Filmbox Plus
sobota 14:55
?%
Otec Braun
Barrandov
sobota 15:00
Barrandov Plus
sobota 20:00
Barrandov
neděle 15:05
Barrandov Plus
neděle 20:00
?%
Kopyto
Jednotka
sobota 15:40
?%
Prodavač humoru
CS Film
sobota 16:00
?%
Ronja, dcera loupežníka
ČT :D/ČT art
sobota 16:10
ČT :D
sobota 16:10
ČT :D
neděle 11:05
ČT :D/ČT art
neděle 11:05
?%
Pan Batignole
FilmBox Extra HD
sobota 16:25
?%
Barnie a jeho mrzutosti
Filmbox Plus
sobota 19:40
?%
Madagaskar
Prima Cool
sobota 20:00
?%
Nordvest
Film Europe Channel HD
sobota 20:25
Film Europe Channel
sobota 20:25
?%
Král bojovníků
FilmBox Extra HD
sobota 21:00
?%
Strach
Prima HD
sobota 21:35
Prima
sobota 21:35
Prima HD
neděle 14:25
Prima
neděle 14:25
?%
Metropia
Film Europe Channel
sobota 22:00
Film Europe Channel HD
sobota 22:00
Film Europe Channel
neděle 00:50
Film Europe Channel HD
neděle 00:50
Film Europe Channel HD
neděle 23:50
Film Europe Channel
neděle 23:50
Film Europe Channel
pondělí 03:10
Film Europe Channel HD
pondělí 03:10
?%
SAGA - Curse of the Shadow
Kino Barrandov
sobota 22:00
?%
Criminal Activities
FilmBox Extra HD
sobota 22:30
?%
Cesta smrti
FilmBox Extra HD
neděle 00:05
?%
Smrt po internetu
Filmbox
neděle 01:35
Filmbox
neděle 01:55
?%
Hříchy minulosti
FilmBox Extra HD
neděle 01:40
?%
Age of Kali
Filmbox Plus
neděle 02:45
?%
Cesta samuraje
Film+
neděle 02:55
?%
Hulk Vs.
Filmbox
neděle 05:35
Filmbox
neděle 19:15
?%
Minoes
Filmbox Premium
neděle 06:45
?%
Trattoria
FilmBox Extra HD
neděle 07:10
?%
Kletba bratří Grimmů
HBO 3
neděle 07:20
?%
Mariken
Filmbox Family
neděle 07:40
?%
Následníci mstitelů - hrdinové zítřka
Filmbox Premium
neděle 08:10
?%
Méďa Béďa
ČT :D
neděle 09:30
ČT :D/ČT art
neděle 09:30
?%
Sestřiny děti ve válce
FilmBox Extra HD
neděle 09:55
?%
Dívenka
Filmbox Family
neděle 10:35
?%
Un été sans point ni coup sûr
Filmbox Premium
neděle 10:55
?%
Kam čert nemůže
Prima MAX
neděle 11:15
?%
Lízin let do nebe
CS Film
neděle 12:00
?%
Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň
Nova
neděle 12:10
Nova HD
neděle 12:10
Nova HD
neděle 12:35
Nova
neděle 12:35
?%
Abeltje
Filmbox Family
neděle 12:15
?%
Půl domu bez ženicha
Voyo Cinema
neděle 12:35
?%
The Runway
Filmbox Premium
neděle 12:40
?%
Kokosy v pralese
Nova HD
neděle 13:45
Nova
neděle 13:45
Nova HD
neděle 14:05
Nova
neděle 14:05
?%
Tichý hlas
Cinemax
neděle 14:45
?%
Strom snů
Nova Cinema
neděle 15:45
Nova Cinema
neděle 15:55
?%
Tři nevinní
CS Film
neděle 16:00
?%
Affaire de famille
Filmbox Plus
neděle 16:10
?%
Railroad Tigers
FilmBox Extra HD
neděle 17:15
?%
The Great Debaters
Filmbox Premium
neděle 17:15
?%
Spolek nezadaných
Filmbox Plus
neděle 17:30
?%
Zlaté dno
CS Film
neděle 18:00
?%
Cirkus Columbia
Film Europe Channel HD
neděle 18:20
Film Europe Channel
neděle 18:20
?%
Předehra k vraždě
Filmbox
neděle 18:40
?%
Fighter
Filmbox Premium
neděle 19:20
?%
Exploze
Nova Cinema
neděle 20:00
?%
Stopa Růžového pantera
Prima MAX
neděle 20:00
?%
Nesnesitelná krutost
TV Doma
neděle 22:00
TV Doma
pondělí 01:40
?%
U snědeného krámu
CS Film
neděle 22:00
?%
Another Harvest Moon
Filmbox Family
neděle 22:25
?%
Sandheden om mænd
FilmBox Extra HD
neděle 22:35
?%
Neznámá
FilmBox Extra HD
pondělí 01:45
?%
Opa!
Filmbox Plus
pondělí 01:45
?%
Superpoldové
JOJ
pondělí 02:00
?%
Ah! La libido
Filmbox Plus
pondělí 03:15
?%
Lovci mušlí
Filmbox Premium
pondělí 03:35
?%
Countdown
FilmBox Extra HD
pondělí 03:45
filtrovat podle mých stanic
Upravit výběr stanic

Seriálové tipy dne

89%
Simpsonovi
Prima Cool - 12:45
89%
Přátelé
Nova 2 - 10:55
87%
Teorie velkého třesku
PRO7 - 08:05
- -
Případy 1. oddělení
ČT1 - 20:10
83%
Dr. House
Nova - 15:55
83%
M*A*S*H
Prima - 07:25
- -
Průměrňákovi
PRO7 - 06:00
80%
Futurama
Prima Cool - 12:20

Právě se vysílá

ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
Nova Nova
Prima Prima
Barrandov Barrandov
NYNÍ
00:50
01:25
AZ-kvíz
Zábava Soutěž pro každého
00:50
01:45
Luther V (2/4)
Seriál Krimiseriál VB (2019). Inspektor John Luther prosazuje své vlastní pojetí spravedlnosti.
00:55
01:40
Dr. House III (24)
Seriál Lidská chyba. Seriál USA (2006). Pobřežní stráž dopraví do nemocnice pár kubánských uprchlíků. Žena trpí nedefinovatelnými srdečními problémy. Její zdravotní dokumentace byla bohužel při záchraně zničena. Už při prvním vyšetření se Foremanovi podaří nešťastnou náhodou zlomit ženě zápěstí. Testy však nepotvrdí řídnutí kostí...
Hrají: H. Laurie, L. Edelsteinová, R. S. Leonard, J. Morrisonová, O. Epps
Dr. House
00:25
01:25
Policie v akci
Zábava Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc
00:45
01:40
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV (24)
Seriál Krimiseriál USA (2002-2003). Případy elitní jednotky detektivů, která se zaměřuje na zločiny v newyorském podsvětí.
Sdílet tuto stránku: