Filmy v televizi o víkendu od pátku 29. 6. do neděle 1. 7. 2018

100%
Mei Gong he xing dong
Film+
neděle 02:20
93%
Velmistr
Film Europe Channel HD
sobota 22:00
Film Europe Channel
sobota 22:00
Film Europe Channel HD
neděle 01:50
Film Europe Channel
neděle 01:50
Film Europe Channel HD
pondělí 00:20
Film Europe Channel
pondělí 00:20
88%
Pán prstenů: Návrat krále
Nova
sobota 20:20
Nova HD
sobota 20:20
Nova Cinema
neděle 16:25
85%
Zorro
Film+
pátek 18:20
Film+
neděle 11:55
85%
Maudie
HBO 2
neděle 21:25
85%
Škola základ života
ČT1
sobota 14:40
ČT1
neděle 07:35
84%
Zjizvená tvář
Nova Cinema
sobota 22:00
Nova Cinema
pondělí 01:05
84%
Šílenství krále Jiřího
Cinemax
neděle 09:30
84%
Pépé a Claude
ARTE HD
neděle 09:55
84%
Což takhle dát si špenát
Voyo Cinema
pátek 13:10
Voyo Cinema
sobota 14:35
Voyo Cinema
neděle 15:00
83%
Fighter
FilmBox Extra HD
neděle 19:20
83%
U pokladny stál...
CS Film
sobota 14:00
CS Mini/CS Film
sobota 14:00
83%
Věčné okamžiky
FilmBox Extra HD
sobota 19:10
Filmbox Premium
neděle 10:10
83%
X-Men: Budoucí minulost
JOJ
neděle 12:00
82%
X-Men: První třída
HBO HD
pátek 08:00
HBO
pátek 08:00
HBO HD
pátek 23:40
HBO
pátek 23:40
82%
Skyfall
Prima HD
pátek 20:15
Prima
pátek 20:15
Prima MAX
sobota 14:55
82%
Jak vycvičit draka 2
JOJ
sobota 20:35
JOJ
neděle 14:50
82%
Znamení
Nova Cinema
sobota 20:00
81%
Poslední Mohykán
Prima MAX
sobota 20:00
Prima MAX
neděle 13:15
81%
Černobílý svět
HBO HD
pátek 10:10
HBO
pátek 10:10
81%
Certifiably Jonathan
Filmbox Plus
sobota 03:50
81%
Fantom Morrisvillu
CS Mini/CS Film
pátek 18:00
CS Film
pátek 18:00
80%
Poslušně hlásím
CS Film
pátek 20:00
CS Mini/CS Film
pátek 20:00
80%
Dang kou feng yun
Film+
pátek 03:15
79%
Skrytá čísla
HBO 3
pátek 16:15
79%
The Social Network
HBO 3
neděle 06:00
79%
Král Šumavy
CS Film
neděle 20:00
CS Mini/CS Film
neděle 20:00
79%
Místo u moře
HBO 3
neděle 08:00
79%
Grandhotel Budapešť
JOJ+
sobota 22:45
JOJ
neděle 01:25
78%
Just Like the Son
Filmbox
neděle 02:10
Filmbox
neděle 02:25
78%
Šance pro Gracie
Filmbox Plus
sobota 17:45
78%
Auta
HBO
neděle 12:45
HBO HD
neděle 12:45
78%
Pan Tau naděluje
ČT :D
pátek 13:50
ČT :D/ČT art
pátek 13:50
ČT :D/ČT art
neděle 17:40
ČT :D
neděle 17:40
78%
Spider-Man: Homecoming
HBO HD
sobota 16:15
HBO
sobota 16:15
78%
Hledání Země Nezemě
Cinemax 2
pátek 07:35
Cinemax 2
pátek 17:00
78%
Blackthorn
FilmBox Extra HD
neděle 00:05
78%
Mé srdce pohřběte u Wounded Knee
Cinemax 2
neděle 10:10
78%
Gattaca
Cinemax
neděle 07:40
Cinemax
neděle 18:10
78%
T2 Trainspotting
Cinemax
pátek 01:20
77%
Návrat do Cold Mountain
HBO 2
pátek 01:25
77%
Kam čert nemůže
Prima MAX
pátek 18:10
Prima MAX
sobota 10:45
77%
The Spectacular Now
HBO 2
pátek 11:25
77%
Voda pro slony
Prima HD
sobota 20:15
Prima
sobota 20:15
Prima HD
neděle 16:20
Prima
neděle 16:20
77%
Běž, chlapče, běž
Prima MAX
pátek 12:00
77%
Cesta samuraje
Film+
sobota 00:00
Film+
pondělí 03:15
77%
Čertův švagr
ČT :D/ČT art
sobota 15:05
ČT :D
sobota 15:05
77%
Pippi v zemi Taka-Tuka
FilmBox Extra HD
neděle 07:15
77%
Trip to Bountiful, The
Cinemax 2
neděle 13:35
77%
Toy Story 3: Příběh hraček
HBO 2
pátek 13:50
76%
Plán útěku
Markíza HD
neděle 20:30
Markíza
neděle 20:30
Markíza HD
pondělí 00:50
Markíza
pondělí 00:50
76%
Čokoláda
HBO 2
sobota 15:25
HBO 2
neděle 08:40
76%
Červený drak
Prima HD
sobota 22:45
Prima
sobota 22:45
Prima MAX
neděle 22:25
76%
Talentovaný pan Ripley
HBO 3
pondělí 02:45
76%
Nepřítel státu
Cinemax
pátek 11:40
76%
Baby Driver
HBO
neděle 23:05
HBO HD
neděle 23:05
76%
Vražedná pole
ČT2
pátek 22:45
75%
Valentin Dobrotivý
Prima
sobota 16:40
Prima HD
sobota 16:40
Prima MAX
neděle 15:30
75%
Vertigo
ČT2
sobota 21:30
75%
Frida
Cinemax 2
sobota 07:25
Cinemax 2
sobota 18:30
75%
Toni Erdmann
Cinemax 2
sobota 22:25
75%
Cialo
Filmbox Premium
pátek 00:00
75%
Sahara
Nova Cinema
pátek 03:30
75%
Pandora and the Flying Dutchman
ARTE HD
pátek 13:55
75%
Pouhá formalita
Cinemax
sobota 04:05
75%
Někdy v dubnu
Cinemax 2
neděle 23:45
75%
Šifra mistra Leonarda
HBO 3
pátek 03:30
75%
Maltézský sokol
Dvojka
neděle 22:00
75%
Breakheartský průsmyk
Jednotka
sobota 16:15
Jednotka
sobota 22:55
74%
Klid noci
Cinemax
neděle 15:00
74%
Ten jediný
Filmbox
pátek 15:10
74%
Četník se žení
Voyo Cinema
pátek 14:35
Voyo Cinema
sobota 16:00
74%
Narrows, The
FilmBox Extra HD
pátek 22:30
Filmbox
sobota 00:55
74%
Nebezpečná kořist
Horor Film
pondělí 03:05
74%
Pí a jeho život
JOJ+
sobota 16:40
74%
Phenomena
Cinemax 2
sobota 01:10
74%
Město andělů
Nova HD
sobota 12:30
Nova
sobota 12:30
Nova Cinema
neděle 11:45
73%
Muž se srdcem kovboje
Filmbox Family
pátek 16:20
73%
Partie krásného dragouna
Nova
neděle 12:25
Nova HD
neděle 12:25
Nova HD
neděle 23:10
Nova
neděle 23:10
73%
Nejlepší můži
Filmbox Premium
sobota 05:20
FilmBox Extra HD
neděle 17:50
73%
Mercenaries: Speciální komando
Kino Barrandov
neděle 00:05
73%
G:MT Greenwich Mean Time
Cinemax 2
neděle 02:20
73%
Svědomí
ČT2
neděle 22:10
72%
Mustangové
ČT art
pátek 22:05
ČT :D/ČT art
pátek 22:05
72%
Královská aféra
Film Europe Channel HD
neděle 18:05
Film Europe Channel
neděle 18:05
72%
Lucie, postrach ulice
Voyo Cinema
sobota 10:05
Voyo Cinema
neděle 10:30
72%
U mě dobrý
Nova HD
pátek 20:20
Nova
pátek 20:20
Nova Cinema
sobota 17:50
72%
Smrtelná aliance
Filmbox
sobota 21:00
72%
Scooby-Doo a ostrov zombií
Markíza HD
neděle 08:05
Markíza
neděle 08:05
72%
Lví král 2: Simbův příběh
HBO HD
sobota 08:15
HBO
sobota 08:15
72%
8. míle
Film+
neděle 00:35
72%
Den poté
Prima HD
neděle 20:20
Prima
neděle 20:20
72%
Horns
Kino Barrandov
pátek 00:20
72%
Největší příběh všech dob
Film+
pátek 11:30
72%
Bleed for This
Cinemax
sobota 21:50
72%
Maršál
ČT2
neděle 20:00
72%
Jeden den
Filmbox Premium
pondělí 00:35
71%
Kong: Ostrov lebek
HBO HD
neděle 20:00
HBO
neděle 20:00
71%
Matka
Cinemax
pátek 04:15
71%
Walking Thunder
Filmbox Family
pátek 13:05
71%
Ploty
HBO 3
sobota 00:45
Cinemax
neděle 20:00
71%
Expendables: Postradatelní 3
Markíza HD
pátek 22:45
Markíza
pátek 22:45
71%
Hercule Poirot: Němý svědek
Jednotka
neděle 14:05
Jednotka
neděle 22:55
71%
Panu učiteli s láskou
Jednotka
neděle 15:55
Jednotka
pondělí 00:40
70%
Čarodějky
Nova Cinema
sobota 16:05
Nova Cinema
neděle 05:05
70%
Milujte svého zabijáka
Cinemax
sobota 07:15
Cinemax
sobota 18:05
70%
Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna
HBO HD
sobota 01:50
HBO
sobota 01:50
HBO HD
sobota 12:05
HBO
sobota 12:05
HBO 2
neděle 03:40
70%
Chlapi nepláčou
Cinemax 2
pátek 06:00
70%
Stopy
Voyo Cinema
pátek 11:20
Voyo Cinema
sobota 12:45
Voyo Cinema
neděle 13:10
70%
Giorni e nuvole
FilmBox Extra HD
pátek 17:25
70%
Uncle Nino
FilmBox Extra HD
pátek 19:20
70%
Sestřiny děti ve válce
FilmBox Extra HD
sobota 03:40
Filmbox
sobota 09:50
Filmbox Family
neděle 07:25
Filmbox
neděle 10:50
70%
Transdarinka
ČT art
sobota 22:40
ČT :D/ČT art
sobota 22:40
70%
Vítejte u Harmannů
HBO
neděle 10:45
HBO HD
neděle 10:45
70%
Giulietta a duchové
Cinemax 2
sobota 14:45
70%
Zelená karta
ČT1
sobota 21:30
70%
Noc patří nám
Voyo Cinema
pátek 21:35
70%
Rio
HBO 2
neděle 07:05
69%
Serenity
Film+
sobota 20:10
Film+
pondělí 01:25
69%
Hitch: Lék pro moderního muže
Markíza HD
sobota 09:15
Markíza
sobota 09:15
69%
Já a moje příšera
HBO
pátek 12:35
HBO HD
pátek 12:35
69%
Zdivočelá země
ČT1
neděle 14:20
ČT1
neděle 15:15
69%
Bitva o Anglii
Cinemax
pátek 09:30
69%
Morálka paní Dulské
CS Film
neděle 18:00
CS Mini/CS Film
neděle 18:00
69%
Cartouche
Film+
pátek 14:40
Film+
neděle 06:00
69%
Elle
HBO HD
sobota 23:55
HBO
sobota 23:55
69%
Univerzální uklízečka
TVP 2
neděle 00:30
TVP 2
neděle 20:10
69%
Otcové a dcery
Prima MAX
neděle 20:00
69%
Madame Brouette
Filmbox Plus
pátek 17:30
69%
Gigant
ARTE HD
neděle 20:15
69%
Nebe
Cinemax 2
neděle 08:30
Cinemax 2
neděle 18:50
69%
Divoké vlny
HBO HD
neděle 09:20
HBO
neděle 09:20
69%
Škola ro(c)ku
Cinemax 2
pátek 18:40
Cinemax 2
sobota 09:50
69%
Legenda o Tarzanovi
HBO 2
neděle 10:40
69%
Vřískot 4
FilmBox Extra HD
pátek 00:35
69%
Lovci pokladů 2: Kniha tajemství
VOX
pátek 01:30
69%
Godzilla
HBO 2
pátek 07:25
HBO HD
neděle 03:40
HBO
neděle 03:40
69%
Oko bere
HBO 2
sobota 17:30
68%
Góóól!
Nova Cinema
pátek 11:55
Nova Cinema
sobota 04:45
68%
Finty Dicka a Jane
Nova HD
neděle 10:45
Nova
neděle 10:45
68%
Život
HBO 2
pondělí 00:20
68%
Danny Rose z Broadwaye
Cinemax
pátek 18:30
Cinemax
sobota 09:10
68%
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu
Prima HD
neděle 07:15
Prima
neděle 07:15
68%
Bugsy
Cinemax 2
pondělí 03:45
68%
Imaginarium dr. Parnasse
Filmbox Premium
pátek 19:00
68%
Mistři hazardu
Film+
neděle 18:50
68%
Nepřemožitelný
HBO
sobota 06:00
HBO HD
sobota 06:00
68%
Le moine
Film Europe Channel HD
pátek 22:00
Film Europe Channel
pátek 22:00
Film Europe Channel HD
sobota 01:20
Film Europe Channel
sobota 01:20
68%
Riddick
Film+
pátek 22:00
68%
Liens du sang, Les
Filmbox Premium
neděle 02:30
67%
Soukromé pasti: Tatínkova holčíčka
Nova HD
neděle 16:10
Nova
neděle 16:10
Nova International
neděle 21:25
Nova
pondělí 00:40
Nova HD
pondělí 00:40
67%
LEGO® Batman film
HBO HD
neděle 18:10
HBO
neděle 18:10
67%
Riddick: Kronika temna
VOX
pátek 03:25
67%
Robinsonka
ČT1
sobota 16:15
67%
Oggy a škodíci
Nova 2
pátek 04:35
Nova 2
pátek 04:40
Nova 2
sobota 04:30
Nova 2
sobota 04:40
Nova
sobota 06:05
Nova HD
sobota 06:05
Nova 2
neděle 05:45
Nova 2
neděle 05:55
67%
Probuzení
Voyo Cinema
sobota 20:00
Voyo Cinema
neděle 21:45
67%
Rafťáci
Nova
neděle 14:00
Nova HD
neděle 14:00
67%
Jackie
HBO 2
pátek 17:50
HBO 2
sobota 10:00
67%
Minoes
FilmBox Extra HD
pátek 05:25
FilmBox Extra HD
sobota 13:00
67%
Pověste je výš
Prima MAX
pátek 20:00
Prima MAX
sobota 12:35
67%
Absolutní moc
Nova Cinema
sobota 01:05
67%
Lara Croft - Tomb Raider
Cinemax 2
pátek 14:00
67%
Precious
Filmbox Plus
sobota 02:00
Filmbox Premium
neděle 00:40
66%
Past na rodiče
Nova
sobota 16:55
Nova HD
sobota 16:55
66%
Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu
Prima MAX
sobota 18:05
Prima MAX
neděle 11:15
66%
Peanut Butter Solution, The
Filmbox Family
sobota 05:40
66%
Astro Boy
Filmbox Premium
sobota 08:35
66%
Velká oříšková loupež
Filmbox Premium
pátek 07:55
66%
Odvrácená strana měsíce
Cinemax 2
sobota 03:00
66%
Hesher
Filmbox Plus
sobota 22:30
66%
Země policajtů
Cinemax
pátek 07:45
Cinemax
pátek 16:45
66%
Zatímco jsi spal
HBO 2
neděle 12:55
66%
Vztek
Cinemax 2
pátek 09:15
66%
xXx: Návrat Xandera Cage
HBO 2
pátek 21:00
HBO 2
sobota 02:45
66%
Affaire de famille
Filmbox Plus
sobota 10:15
Filmbox Plus
neděle 07:55
65%
Kukuřičný ostrov
ČT :D/ČT art
sobota 00:10
ČT art
sobota 00:10
65%
Likvidátor
Nova
pátek 22:30
Nova HD
pátek 22:30
Nova Cinema
neděle 01:15
65%
Střelený
Film+
neděle 22:00
65%
Will You Merry Me
FilmBox Extra HD
pátek 14:10
65%
Jack a Sarah
TVP 1
pátek 21:05
TVP 1
neděle 01:05
65%
Paříž
Filmbox Premium
pátek 22:45
65%
Fuks
TVP 1
sobota 02:00
65%
Tady to musí být
Film Europe Channel HD
sobota 11:35
Film Europe Channel
sobota 11:35
65%
Renoir
Film Europe Channel HD
sobota 15:10
Film Europe Channel
sobota 15:10
65%
Cemetery Junction
Cinemax
sobota 15:15
65%
Bratr a sestra
Filmbox Plus
neděle 13:25
65%
Pan Stein je online
HBO HD
neděle 14:40
HBO
neděle 14:40
65%
Hra pro čtyři
FilmBox Extra HD
pondělí 01:45
65%
Rocker
Nova Cinema
pátek 01:55
65%
Pat a Mat ve filmu
Voyo Cinema
sobota 08:45
65%
Martin a devět bláznů
Československo HD
sobota 17:55
Československo HD
neděle 14:35
65%
Rozpoutané peklo
Markíza HD
neděle 15:05
Markíza
neděle 15:05
65%
The Circle
HBO 2
sobota 21:15
65%
Hamouni
Film+
neděle 17:00
64%
Robin Hood
Prima MAX
neděle 17:45
64%
Na férovku pane učiteli
HBO HD
pátek 16:45
HBO
pátek 16:45
64%
Dům za všechny peníze
Film+
neděle 20:35
64%
Jak si vzít milionáře
MDR
pátek 12:35
MDR
neděle 06:00
64%
Mariňák 2: Bitevní pole
JOJ
pátek 23:15
JOJ+
sobota 20:35
64%
Když v ráji pršelo
Československo HD
pátek 14:55
64%
Vincentův svět
Nova Cinema
pátek 23:10
64%
Lidé jako my
HBO 3
sobota 04:05
64%
Sokolovo
CS Film
sobota 16:00
CS Mini/CS Film
sobota 16:00
64%
Je to jen vítr
Film Europe Channel HD
neděle 20:20
Film Europe Channel
neděle 20:20
64%
Wind in the Willows, The
Filmbox Family
pátek 14:40
64%
Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti
HBO HD
sobota 09:35
HBO
sobota 09:35
HBO HD
sobota 21:25
HBO
sobota 21:25
64%
Bankovní loupež
Filmbox Plus
sobota 13:05
64%
61*
Cinemax
neděle 03:40
64%
Žít ve strachu
Filmbox Plus
pátek 01:35
64%
Charlieho andílci
HBO HD
neděle 07:40
HBO
neděle 07:40
63%
Milovník po přechodu
HBO
pátek 14:25
HBO HD
pátek 14:25
63%
Lucky Luke na Divokém západě
Filmbox Family
pátek 08:40
FilmBox Extra HD
pátek 09:55
63%
Grand Theft Parsons
FilmBox Extra HD
pátek 12:45
63%
Pod rouškou noci
Cinemax
pondělí 01:30
63%
Act of Valor
Prima HD
pátek 23:20
Prima
pátek 23:20
Prima MAX
pondělí 01:10
63%
Kniha přežití
MDR
neděle 01:05
63%
Divoká řeka
Dajto
sobota 00:50
Dajto
neděle 02:05
Dajto
pondělí 02:05
63%
Čtyři sluhové a čtyři mušketýři
MDR
neděle 10:15
63%
Reggie's Prayer
Filmbox Family
neděle 22:55
63%
Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese
FilmBox Extra HD
sobota 16:00
63%
Hybná síla
JOJ
neděle 20:35
63%
Lilo & Stitch
ČT :D
pátek 19:15
ČT :D/ČT art
pátek 19:15
ČT :D
sobota 19:15
ČT :D/ČT art
sobota 19:15
ČT :D/ČT art
neděle 19:15
ČT :D
neděle 19:15
63%
Assassin's Creed
HBO HD
pátek 21:50
HBO
pátek 21:50
HBO HD
sobota 14:20
HBO
sobota 14:20
63%
Čtvery vánoce
Nova Cinema
neděle 20:00
63%
Válka v hotelu Royal Palace
Filmbox
pátek 05:05
Filmbox
pátek 19:00
FilmBox Extra HD
neděle 05:30
62%
Collateral Beauty: Druhá šance
HBO HD
pátek 18:20
HBO
pátek 18:20
62%
88 minut
Filmbox Premium
sobota 02:25
62%
Akce nemluvně
Filmbox Premium
neděle 13:35
62%
Co je šeptem...
Markíza HD
sobota 13:55
Markíza
sobota 13:55
TV Doma
neděle 20:00
TV Doma
pondělí 00:35
62%
Kámoš
Filmbox Premium
sobota 22:55
62%
Papírová města
JOJ+
neděle 20:45
JOJ
pondělí 00:40
62%
Křižovatka smrti 3 - Tentokráte v Paříži
Markíza HD
neděle 13:20
Markíza
neděle 13:20
62%
Pobřežní hlídka
HBO 2
sobota 00:50
62%
Katapult
CS Mini/CS Film
neděle 16:00
CS Film
neděle 16:00
62%
Zamilovaní sousedé
FilmBox Extra HD
pátek 11:20
62%
Láska šílená
Film Europe Channel HD
pátek 16:45
Film Europe Channel
pátek 16:45
62%
Superpolda
Barrandov
sobota 11:50
62%
Ponorka U-571
Film+
sobota 14:50
61%
Moje letní prázdniny
JOJ
neděle 22:40
61%
Abeltje
Filmbox Family
sobota 07:45
Filmbox Family
sobota 10:00
61%
Banana Joe
Voyo Cinema
pátek 16:00
61%
Vikingové 2
Film+
pátek 20:15
Film+
neděle 23:25
61%
Také andělé jedí fazole
Film+
sobota 11:15
61%
Angelika a sultán
TV Doma
sobota 06:20
61%
28 dní
Nova
sobota 08:00
Nova HD
sobota 08:00
Nova Cinema
neděle 09:25
61%
Rock Slyde
Filmbox Plus
sobota 16:20
61%
Tom of Finland
Cinemax
sobota 23:50
60%
Vrah ve mně
Filmbox
sobota 22:40
60%
Tři mušketýři
Filmbox Premium
neděle 15:40
60%
Temná věž
HBO HD
pátek 06:00
HBO
pátek 06:00
60%
Zoufalci
Voyo Cinema
neděle 20:00
60%
My Name Is Sarah
Filmbox Plus
pátek 10:05
60%
Heidi, děvčátko z hor
Filmbox Premium
pátek 12:25
FilmBox Extra HD
sobota 06:40
60%
Ulzana
Kino Barrandov
pátek 20:20
60%
Zbožňuju trable
Nova HD
sobota 10:05
Nova
sobota 10:05
60%
Druhý báječný hotel Marigold
JOJ
sobota 22:35
JOJ+
neděle 16:50
59%
Zahulíme, uvidíme 3
Nova Cinema
pátek 00:15
Nova Cinema
sobota 03:00
59%
Snadný prachy III: Život deluxe
Film Europe Channel HD
pátek 02:10
Film Europe Channel
pátek 02:10
59%
Sammyho dobrodružství 2
Filmbox Premium
neděle 05:35
59%
Velký táta
Nova HD
neděle 09:00
Nova
neděle 09:00
59%
Ženy v balíku
Film+
neděle 15:20
59%
Suits on the Loose
Filmbox Family
pátek 11:30
Filmbox Family
neděle 05:50
59%
Wind Dancer
Filmbox
sobota 11:20
59%
Moje sestřenice Rachel
HBO 2
sobota 19:30
59%
Krev jako čokoláda
Filmbox Premium
neděle 12:00
59%
Svatojánský věneček
ČT1
pátek 20:15
59%
Co delat v Denveru, kdyz clovek nezije
Jednotka
pátek 22:40
58%
Kurýr expres
Filmbox Premium
sobota 17:55
58%
Klikař Charlie
Cinemax
neděle 06:00
Cinemax
neděle 16:30
58%
Zahřívací kolo
Cinemax
sobota 10:35
58%
Body Puzzle
Horor Film
sobota 03:10
58%
Longshots, The
FilmBox Extra HD
sobota 11:25
58%
Boj o Hedvábnou stezku
Prima Cool
sobota 22:05
Prima MAX
neděle 00:25
58%
Wild Wild West
Markíza HD
neděle 11:15
Markíza
neděle 11:15
Dajto
neděle 15:15
58%
Fanatik
Dajto
sobota 02:50
58%
Sammyho dobrodružství 3D
Filmbox
neděle 14:00
58%
Božský Evan
VOX
sobota 20:15
VOX
neděle 03:30
58%
Moře začíná za vsí
Československo HD
pátek 17:45
Československo HD
sobota 14:45
58%
Zafir
Filmbox Plus
sobota 05:35
58%
Muž na drátě
CS Film
sobota 22:00
CS Mini/CS Film
sobota 22:00
57%
Marijka nevěrnice
CS Film
pátek 16:00
CS Mini/CS Film
pátek 16:00
57%
Satan přichází
Prima MAX
pátek 22:25
57%
Zvláštní zásilka
FilmBox Extra HD
pátek 06:50
57%
Druhá kniha džunglí Rudyarda Kyplinga - Mauglí a Balú
Markíza
neděle 09:25
Markíza HD
neděle 09:25
57%
Big Ben - Válka hvězd
Barrandov
sobota 14:05
Barrandov
neděle 14:15
Barrandov
pondělí 00:20
57%
Paradise, Texas
Filmbox Plus
pátek 11:35
FilmBox Extra HD
sobota 09:55
57%
Nové sčítání hlasů
HBO 2
sobota 06:00
57%
Pach krve 2
JOJ
sobota 01:35
JOJ+
neděle 03:35
57%
Keeping Up with the Joneses
HBO HD
neděle 16:25
HBO
neděle 16:25
56%
17 dívek
Film Europe Channel HD
pátek 11:50
Film Europe Channel
pátek 11:50
56%
Pride
Filmbox Premium
pátek 14:15
56%
Výkřiky ve tmě
FilmBox Extra HD
sobota 02:05
56%
Gólová výměna
Markíza HD
sobota 07:25
Markíza
sobota 07:25
56%
Stockholm East
Film Europe Channel HD
neděle 14:50
Film Europe Channel
neděle 14:50
56%
Dvojčata
FilmBox Extra HD
sobota 21:00
56%
Nebezpečný útěk
Dajto
pátek 22:45
Dajto
sobota 23:55
56%
Víla
Film Europe Channel HD
neděle 13:15
Film Europe Channel
neděle 13:15
55%
Red Rock West
Nova Cinema
neděle 21:40
55%
Hledejte Anthonyho
Filmbox Premium
sobota 16:25
55%
Vyhrávat potichu
Voyo Cinema
sobota 17:25
55%
Second Chances
Filmbox Family
sobota 22:50
55%
Nemocný bílý slon
CS Film
pátek 22:00
CS Mini/CS Film
pátek 22:00
55%
Pán Domu
Markíza HD
sobota 11:50
Markíza
sobota 11:50
Dajto
pondělí 00:20
54%
Spolek nezadaných
Filmbox Plus
pátek 19:15
54%
Vymítač kanibalů
Horor Film
neděle 03:25
54%
Mořská panna, Aquamarine
JOJ
sobota 11:45
53%
Someone to Love
FilmBox Extra HD
neděle 16:05
53%
Vdáš se, a basta!
Filmbox Premium
neděle 17:30
53%
Kapitán Bombarďák ve filmu
HBO 2
pátek 19:30
53%
Proměna
TVP 2
pátek 20:10
TVP 2
neděle 02:20
53%
Whisper Island
Filmbox Family
sobota 06:25
Filmbox Family
sobota 07:15
53%
Clear History
Cinemax
neděle 11:25
52%
Ministr
Film Europe Channel HD
pátek 20:05
Film Europe Channel
pátek 20:05
52%
Přijde letos Ježíšek?
CS Mini/CS Film
neděle 14:00
CS Film
neděle 14:00
52%
Jak porodit a nezbláznit se
Filmbox Premium
neděle 19:10
52%
Muž s orlem a slepicí
Československo HD
pátek 20:20
Československo HD
sobota 12:05
52%
Vykoupení ducha
Filmbox
neděle 06:50
52%
Asterix a Obelix ve službách jejího veličenstva ve 3D
Filmbox
sobota 16:55
52%
Chlupatá odplata
Filmbox Premium
pátek 06:20
52%
Spooner
Filmbox Family
pátek 22:30
52%
Bláznivá svatba
FilmBox Extra HD
sobota 08:30
52%
Slečna zamilovaná
HBO 2
sobota 13:45
51%
Šéfe, jsem v tom!
Voyo Cinema
pátek 09:55
Voyo Cinema
sobota 11:20
Voyo Cinema
neděle 11:45
51%
Accidental Witness, The
Filmbox Plus
neděle 01:50
51%
Dejte mi pokoj!
Voyo Cinema
pátek 17:35
51%
Tunnel Rats
Filmbox Premium
neděle 21:00
50%
Love N' Dancing
Prima MAX
pátek 14:20
50%
Želva a zajíc
Filmbox
sobota 08:10
50%
Apači
Kino Barrandov
sobota 22:05
Kino Barrandov
neděle 16:15
50%
Pirates of the Great Salt Lake
Filmbox Family
neděle 17:30
50%
Radosti i pechali malenkogo lorda
Filmbox Plus
neděle 19:30
49%
Prostě sexy
Nova Cinema
pátek 21:30
Nova Cinema
neděle 03:20
49%
Chůva v akci
Filmbox Premium
neděle 07:05
49%
Křižáček
ČT2
sobota 20:00
49%
Ricky
Filmbox Premium
pátek 17:30
49%
Zkouškové období
Československo HD
pátek 11:40
49%
Kněz je poděs
Nova Cinema
pátek 14:35
48%
Daniel a superpsi
Filmbox
pátek 08:35
48%
Sandlot 3, The
JOJ+
pátek 08:40
48%
Citizen Duane
FilmBox Extra HD
neděle 01:45
Filmbox Plus
neděle 21:00
48%
Dům naruby
Nova HD
sobota 14:45
Nova
sobota 14:45
Nova HD
neděle 03:40
Nova
neděle 03:40
48%
Unesená
Nova
neděle 00:20
Nova HD
neděle 00:20
Nova Cinema
neděle 23:25
48%
Jedna navíc
Filmbox
pátek 21:00
48%
Taxi
JOJ+
pátek 20:35
JOJ
sobota 16:55
48%
11-11-11
Filmbox Plus
pátek 00:00
48%
Disco
Filmbox Plus
pátek 08:25
48%
Great Land of Small, The
Filmbox Plus
sobota 06:50
Filmbox Family
sobota 17:55
48%
Batman a Robin
Film+
sobota 16:40
47%
Pamětnice
CS Film
pátek 14:00
CS Mini/CS Film
pátek 14:00
47%
Hostel
HBO
pátek 00:40
HBO HD
pátek 00:40
47%
And Soon the Darkness
Filmbox
pátek 23:15
Filmbox Premium
pondělí 02:20
47%
Vražedná hra
TVP 1
sobota 23:15
TVP 1
pondělí 00:50
47%
Vlak do pekel
Filmbox
pondělí 00:55
46%
Zásnuby na dobu neurčitou
TV Doma
neděle 22:00
TV Doma
pondělí 02:25
46%
Svatba na bitevním poli
Film+
sobota 06:15
46%
Pohádkář
Nova HD
neděle 21:25
Nova
neděle 21:25
Nova Cinema
pondělí 03:40
46%
Kameňák 3
Markíza HD
pátek 20:30
Markíza
pátek 20:30
Markíza
sobota 02:45
Markíza HD
sobota 02:45
Dajto
neděle 20:15
45%
Etiketa 2 (DÍLY 23-43)
ČT1
pátek 05:20
ČT1
sobota 05:15
ČT1
neděle 05:20
45%
Absolument fabuleux
Filmbox Plus
pátek 22:50
45%
Angelika
TVP 2
pátek 23:50
44%
Poslední zima
Film Europe Channel HD
pátek 15:00
Film Europe Channel
pátek 15:00
44%
Pošťák Pat
Voyo Cinema
pátek 08:35
44%
Žraloci na s(o)uši
Filmbox Premium
pátek 09:20
44%
Chlap jako hora
CS Film
pátek 12:00
CS Mini/CS Film
pátek 12:00
44%
Hostel II
HBO
pondělí 02:30
HBO HD
pondělí 02:30
43%
Pražský flamendr
Československo HD
neděle 20:15
42%
Intellectual Property
Filmbox Plus
pátek 03:05
41%
Fall Down Dead
Filmbox Premium
sobota 00:50
40%
Skrytá agenda
Film+
pátek 01:45
Film+
neděle 04:15
40%
Man America
Filmbox
pátek 06:55
Filmbox Plus
neděle 05:40
40%
The Memsahib
Filmbox Plus
sobota 19:15
40%
Duchové
Filmbox Plus
neděle 03:25
40%
Kmotri z blat
ČT :D/ČT art
neděle 14:20
ČT :D
neděle 14:20
39%
Pluto Nash
Film+
sobota 13:15
38%
Resurrection Mary
Filmbox Plus
neděle 00:15
38%
Halloween Night
Horor Film
pondělí 01:40
35%
Zombie Night
Horor Film
sobota 00:00
35%
Případ nevěrné Kláry
Prima HD
neděle 23:00
Prima
neděle 23:00
34%
Skate or Die
FilmBox Extra HD
pátek 02:25
34%
Byl jednou jeden polda II. - Major Maisner opět zasahuje!
Nova HD
neděle 17:45
Nova
neděle 17:45
34%
Prázdniny v Provence
Prima Cool
sobota 20:00
Prima Cool
neděle 16:10
28%
An Accidental Soldier
Filmbox Plus
pondělí 00:25
27%
Mutant: Probuzení
Prima Cool
pátek 22:05
Prima MAX
sobota 22:20
27%
Baculka
Kino Barrandov
neděle 18:15
26%
Bojiště Země: Sága roku 3000
Prima MAX
sobota 00:50
26%
Moře lásky: Romance u jezera
Barrandov
sobota 20:10
26%
Doktoři z Počátků
Nova Gold
sobota 20:00
Nova Gold
sobota 21:15
Nova Gold
neděle 10:10
Nova Gold
neděle 11:20
Nova Gold
neděle 22:30
Nova Gold
neděle 23:40
25%
Léto u jezera Lilja
Barrandov
neděle 20:15
23%
Cedar Rapids
JOJ+
neděle 23:05
10%
Sopka: místo k přistání
Barrandov
pátek 22:20
0%
Daydream Believers: The Monkees Story
Filmbox Family
pátek 21:00
?%
Búrlivé víno
Markíza International
pátek 00:45
Markíza International
pátek 12:50
Markíza International
sobota 01:05
?%
The Speed of Thought
Filmbox Premium
pátek 01:40
?%
For Sale by Owner
Horor Film
pátek 03:10
Horor Film
sobota 01:35
?%
Um Meste em Minha Vida
Filmbox Premium
pátek 03:15
?%
Breaking News
HBO HD
pátek 03:55
HBO
pátek 03:55
?%
Dornröschen
Nova Cinema
pátek 05:25
?%
No Limit Kids: Much Ado About Middle School
Filmbox Family
pátek 05:40
Filmbox Family
neděle 09:10
?%
Tom und Hacke
Film+
pátek 06:20
?%
Sterling: The Secret of the Lost Medallion
Filmbox Plus
pátek 07:00
Filmbox Plus
neděle 09:15
?%
Paříž počká
HBO 3
pátek 07:25
?%
Adeus Berthe ou o Enterro da Vovó
Film Europe Channel
pátek 13:20
Film Europe Channel HD
pátek 13:20
?%
The Runway
Filmbox Premium
pátek 16:00
?%
The White Haired Witch of Lunar Kingdom
Film+
pátek 16:40
?%
Parandeh baz-e kouchak
Filmbox Family
pátek 18:15
?%
Včelka Mája
ČT :D
pátek 18:55
ČT :D/ČT art
pátek 18:55
ČT :D
sobota 18:55
ČT :D/ČT art
sobota 18:55
ČT :D/ČT art
neděle 18:55
ČT :D
neděle 18:55
?%
R
Film Europe Channel HD
pátek 23:40
Film Europe Channel
pátek 23:40
Film Europe Channel HD
sobota 03:00
Film Europe Channel
sobota 03:00
?%
Za modrým nebem
FilmBox Extra HD
sobota 00:15
?%
Avalanche
Film+
sobota 04:45
?%
Porto
Cinemax
sobota 06:00
Cinemax
sobota 16:50
?%
Un été sans point ni coup sûr
Filmbox Premium
sobota 06:50
?%
Lippelův sen
ČT :D/ČT art
sobota 09:25
ČT :D
sobota 09:25
?%
Call of the Wild
Filmbox Premium
sobota 13:20
?%
Love and Mary
FilmBox Extra HD
sobota 17:30
?%
Beatriz at Dinner
HBO
sobota 20:00
HBO HD
sobota 20:00
?%
Out of Reach
Prima Love
sobota 20:00
Prima Love
neděle 02:05
?%
Grimm's Snow White
Kino Barrandov
sobota 20:20
?%
Ein Sommer in Paris
TV Doma
sobota 22:00
TV Doma
neděle 03:30
TV Doma
neděle 15:25
?%
The Benefactor
FilmBox Extra HD
sobota 22:35
FilmBox Extra HD
neděle 22:40
?%
Thérèse
ČT1
sobota 23:15
?%
El juego del asesino
Prima HD
neděle 01:20
Prima
neděle 01:20
?%
Harmonium
Cinemax 2
neděle 06:00
Cinemax 2
neděle 16:50
?%
Der Froschkönig
Nova HD
neděle 07:50
Nova
neděle 07:50
Nova
pondělí 04:00
Nova HD
pondělí 04:00
?%
Guido Superstar: The Rise of Guido
FilmBox Extra HD
neděle 10:25
?%
Norman: The Moderate Rise and Tragic Fall of a New York Fixer
HBO 2
neděle 17:35
?%
Oliver Sherman
Filmbox Plus
neděle 18:10
?%
The Dinner
Filmbox Premium
neděle 22:35
?%
Code of Honor
Markíza HD
neděle 22:45
Markíza
neděle 22:45
Markíza HD
pondělí 02:50
Markíza
pondělí 02:50
?%
Ztracená generace
FilmBox Extra HD
pondělí 00:10
?%
Transparency
Filmbox
pondělí 02:25
filtrovat podle mých stanic
Upravit výběr stanic

Seriálové tipy dne

90%
Simpsonovi
Prima Cool - 12:15
89%
Přátelé
Nova 2 - 10:25
88%
Teorie velkého třesku
PRO7 - 15:35
- -
Průměrňákovi
PRO7 - 10:10
83%
M*A*S*H
Prima HD - 07:20
82%
Oggy a švábi
Nova Gold - 08:00
80%
Futurama
Prima Cool - 11:45
79%
Městečko South Park
Prima Comedy Central - 04:00

Dnes uvidíte

Právě se vysílá

ČT1 ČT1
ČT2 ČT2
Nova Nova
Prima Prima
Barrandov Barrandov
NYNÍ
18:00
18:25
Události v regionech
Zpravodajství Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí v krajích České republiky
18:05
18:10
Krásy evropského pobřeží: Útěk do Cádizu
Dokument Dokument Fr. Jedinečné letecké pohledy
17:20
18:20
Co na to Češi
Zábava Zasoutěžte si společně s dvěma týmy, které mají za úkol co nejlépe odhadnout, jak na různé jednoduché otázky z každodenního života odpovědělo sto oslovených Čechů
17:50
18:55
Prostřeno!
Zábava Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE!!! Kromě...
17:10
18:30
Soudkyně Barbara
Zábava ČR (2015). Skutečné příběhy ze soudních síní. Nesmlouvavá, neomylná a spravedlivá – soudkyně Barbara rozhoduje, kde je pravda
Sdílet tuto stránku:

Partneři: