Narození: 5. 1. 1975, Filadelfie, Pensylvánie, USA
Věk: 44 let
Znamení: Kozoroh
Výška: 1.85 m

Znáte z

stručně s miniaturami plakáty
Seřadit podle: roku názvu hodnocení

Hraje (90)

2019
film
87%
Avengers: Endgame
(2019)
Rocket (mluví)
2018
film
87%
Avengers: Infinity War
(2018)
Rocket (mluví)
2018
film
73%
Pašerák (The Mule)
(2018)
Colin Bates
2018
film
79%
Oscar
Zrodila se hvězda (A Star Is Born)
(2018)
Jackson Maine
2017
film
82%
Strážci Galaxie Vol. 2 (Guardians of the Galaxy Vol. 2)
(2017)
Rocket Raccoon (mluví)
2016
film
74%
Týpci a zbraně (War Dogs)
(2016)
Omar
2016
film
71%
Ulice Cloverfield 10 (10 Cloverfield Lane)
(2016)
Ben (mluví)
2015
film
59%
Aloha
(2015)
Brian Gilcrest
2015
film
2015
film
67%
Dokonalý šéf (Burnt)
(2015)
Adam Jones
2015
film
70%
Joy (Joy )
(2015)
Neil Walker
2015
seriál
86%
Limitless
(2015)
Eddie Morra
2015
TV film
2014
film
81%
Oscar
Americký sniper (American Sniper)
(2014)
Chris Kyle
2014
TV pořad
2014
film
68%
Serena
(2014)
George Pemberton
2014
film
83%
Strážci Galaxie (Guardians of the Galaxy)
(2014)
Rocket Raccoon (mluví)
2014
TV pořad
The 20th Annual Screen Actors Guild Awards (20th Annual Screen Actors Guild Awards)
(2014)
2014
TV pořad
2014
TV pořad
The EE BAFTA Film Awards 2014 (The EE British Academy Film Awards)
(2014)
2014
TV pořad
85%
The Oscars
(2014)
2014
TV pořad
Zlatý Glóbus 2014 (71st Golden Globe Awards)
(2014)
2013
TV pořad
2013
film
2013
film
67%
Pařba na třetí (The Hangover Part III)
(2013)
Phil
2013
film
64%
Oscar
Špinavý trik (American Hustle)
(2013)
Richie DiMaso
2013
TV film
48%
Zlatý Glóbus 2013 (70th Golden Globe Awards)
(2013)
2012
seriál
Katie
(2012)
2012
film
55%
Naboř a ujeď (Hit and Run)
(2012)
Alex
2012
film
74%
Oscar
Terapie láskou (Silver Linings Playbook)
(2012)
Pat
2012
TV pořad
61%
2012
TV pořad
60%
2012
film
70%
The Words
(2012)
Rory Jansen
2012
film
69%
Za borovicovým hájem (The Place Beyond the Pines)
(2012)
Avery Cross
2011
film
Kaylien
(2011)
2011
film
66%
Pařba v Bangkoku
(2011)
Phil
2011
TV pořad
2011
film
76%
Všemocný (Limitless)
(2011)
Eddie Morra
2010
TV pořad
73%
2010
film
71%
A-Team (The A-Team)
(2010)
Templeton 'Faceman' Peck
2010
film
Brother's Justice
(2010)
Bradley
2010
TV pořad
87%
Conan
(2010)
2010
seriál
Daybreak
(2010)
2010
film
58%
Na sv. Valentýna
(2010)
Holden
2010
TV pořad
73%
2010
TV pořad
65%
2009
film
66%
Až tak moc tě nežere (He's Just Not That Into You)
(2009)
Ben
2009
seriál
56%
2009
film
76%
Filmová cena MTV
Pařba ve Vegas (The Hangover)
(2009)
Phil Wenneck
2009
film
68%
Případ číslo 39
(2009)
Douglas J. Ames
2009
film
53%
Slečna zamilovaná (All About Steve)
(2009)
Steve
2008
videofilm
2008
kr. film
63%
Mezi dvěma kapradinami (Between Two Ferns with Zach Galifianakis)
(2008)
sám sebe
2008
film
62%
New Yorku, miluji Tě (New York, I Love You)
(2008)
Gus (segment "Allen Hughes")
2008
film
2008
film
62%
Půlnoční vlak
(2008)
Leon Kauffman
2008
film
66%
Rocker
(2008)
Trash
2008
film
73%
Yes Man
(2008)
Peter
2007
film
56%
Comebacks, The
(2007)
Cowboy
2007
seriál
75%
2007
TV pořad
50%
2007
seriál
88%
Xposé
(2007)
2006
film
56%
Lemra líná (Failure to Launch)
(2006)
Demo
2005
seriál
2005
seriál
71%
Kitchen Confidential
(2005)
Jack Bourdain
2005
film
70%
Nesvatbovi (Wedding Crashers)
(2005)
Zachary 'Sack' Lodge
2004
seriál
80%
Dotek zla (Touching Evil)
(2004)
2004
seriál
65%
Dotek zla
(2004)
OSC agent Mark Rivers
2004
seriál
66%
Jack & Bobby
(2004)
Tom Wexler Graham
2004
TV film
66%
Láska v přímém přenosu
(2004)
Todd Doherty
2003
seriál
68%
Plastická chirurgie s.r.o.
(2003)
Aidan Stone
2003
TV film
55%
Poslední šance
(2003)
Morgan Murphy
2002
film
38%
Carnival Knowledge
(2002)
Jeff
2002
videofilm
83%
Stella Shorts 1998-2002
(2002)
Satan / chláp na józe
2002
film
55%
Strach v přímém přenosu
(2002)
Travis Patterson
2001
seriál
70%
Alias
(2001)
Will Tippin
2001
film
53%
Léto k nepřežití (Wet Hot American Summer)
(2001)
2000
seriál
65%
$treet, The
(2000)
Clay Hammond
1995
TV pořad
E! Živě z červeného koberce (E! Live from the Red Carpet)
(1995)
1988
seriál
15%
1952
seriál
70%
Today
(1952)

Účinkuje (8)

2010
TV pořad
73%
2010
TV pořad
65%
2009
TV pořad
66%
2009 MTV Movie Awards
(2009)
sám sebe
2007
TV pořad
50%
1993
TV pořad
82%
1981
TV pořad
47%
Entertainment Tonight
(1981)
sám sebe

Výkonný producent (5)

2015
seriál
86%
Limitless
(2015)
2013
film
64%
Oscar
Špinavý trik (American Hustle)
(2013)
2012
film
74%
Oscar
Terapie láskou (Silver Linings Playbook)
(2012)
2011
film
76%
Všemocný (Limitless)
(2011)

Producent (4)

2019
film
Joker
(2019)
2018
film
79%
Oscar
Zrodila se hvězda (A Star Is Born)
(2018)
2016
film
74%
Týpci a zbraně (War Dogs)
(2016)
2014
film
81%
Oscar
Americký sniper (American Sniper)
(2014)

Scénář (1)

2018
film
79%
Oscar
Zrodila se hvězda (A Star Is Born)
(2018)

Režie (1)

2018
film
79%
Oscar
Zrodila se hvězda (A Star Is Born)
(2018)
Sdílet tuto stránku:

Partneři: