Ceny Emmy 2011 - Přehled ocenění

Oceňované kategorie

Emmy

Vynikající režie nefiktivního pořadu

GasLand
GasLand
(International WOW Company)
(International WOW Company)
Josh Fox
Josh Fox
Top Chef
Top Chef
Bertram van Munster
Bertram van Munster
A Letter to Elia
A Letter to Elia

Vynikající hudební režie

The Kennedy Center Honors: A Celebration of the Performing Arts
The Kennedy Center Honors: A Celebration of the Performing Arts
Rob Berman
Rob Berman
Rob Mathes
Rob Mathes
The 83rd Annual Academy Awards
The 83rd Annual Academy Awards
An Evening of Stars: Tribute to Chaka Khan
An Evening of Stars: Tribute to Chaka Khan
The 2011 Rock and Roll Hall of Fame Induction Ceremony
The 2011 Rock and Roll Hall of Fame Induction Ceremony

Vynikající scénář pro nefiktivní pořad

Freedom Riders
Freedom Riders
Anthony Bourdain: No Reservations
Anthony Bourdain: No Reservations
GasLand
GasLand
Josh Fox
Josh Fox

Vynikající kamera pro mini-sériál nebo film

Vynikající kamera pro reálný pořad

(Discovery Channel)
(Discovery Channel)
(Original Productions)
(Original Productions)
Cameron Glendenning
Cameron Glendenning
Daniel Fiore
Daniel Fiore
Doug Stanley
Doug Stanley
John Moody
John Moody
Top Chef
Top Chef
Tim Spellman
Tim Spellman
Intervention
Intervention

Vynikající umělecká režie pro seriál snímaný více kamerami

Maralee Zediker
Maralee Zediker
Michael Hynes
Michael Hynes
Ann Shea
Ann Shea
Francoise Cherry-Cohen
Francoise Cherry-Cohen
John Shaffner
John Shaffner
Bernard Vyzga
Bernard Vyzga
Jerie Kelter
Jerie Kelter
Ann Shea
Ann Shea
John Shaffner
John Shaffner

Vynikající umělecká režie pro seriál snímaný jednou kamerou

Vynikající kamera pro nefiktivní pořad

Anthony Bourdain: No Reservations
Anthony Bourdain: No Reservations
Todd Liebler
Todd Liebler
Zach Zamboni
Zach Zamboni
GasLand
GasLand
Josh Fox
Josh Fox
If God Is Willing and da Creek Don't Rise
If God Is Willing and da Creek Don't Rise
Gettysburg
Gettysburg
Michael Snyman
Michael Snyman

Vynikající míchání zvuku pro nefiktivní pořad

Ed Campbell
Ed Campbell
Dean Gaveau
Dean Gaveau
Jerry Masanky Chabane
Jerry Masanky Chabane
Jim Ursulak
Jim Ursulak
Troy Smith
Troy Smith
Brian Riordan
Brian Riordan
Chris Tront
Chris Tront
Kamal Humphrey
Kamal Humphrey
Phil Valdivia
Phil Valdivia

Vynikající míchání zvuku pro mini-seriál nebo film

The Kennedys
The Kennedys
Henry Embry
Henry Embry
Larold Rebhun
Larold Rebhun
Stephen Traub
Stephen Traub
A. Josh Reinhardt
A. Josh Reinhardt
Bobby Johanson
Bobby Johanson
Douglas Murray
Douglas Murray
Lora Hirschberg
Lora Hirschberg
Scott R. Lewis
Scott R. Lewis

Vynikající střih obrazu pro nefiktivní pořad

Freedom Riders
Freedom Riders
Aljernon Tunsil
Aljernon Tunsil
Anthony Bourdain: No Reservations
Anthony Bourdain: No Reservations
Eric Lasby
Eric Lasby
If God Is Willing and da Creek Don't Rise
If God Is Willing and da Creek Don't Rise
Geeta Gandbhir
Geeta Gandbhir
Becoming Chaz
Becoming Chaz
Cameron Teisher
Cameron Teisher

Vynikající střih obrazu pro reálný pořad

(Discovery Channel)
(Discovery Channel)
(Original Productions)
(Original Productions)
Alex Durham
Alex Durham
Josh Earl
Josh Earl
Kelly Coskran
Kelly Coskran
Andrew Bolhuis
Andrew Bolhuis
Chad Bertalotto
Chad Bertalotto
Evan Mediuch
Evan Mediuch
H.A. Arnarson
H.A. Arnarson
James Ciccarello
James Ciccarello
Project Runway
Project Runway
Blue
Blue
Josh Franco
Josh Franco
Lisa Trulli
Lisa Trulli
Jacob Parsons
Jacob Parsons
Jenn Nelson
Jenn Nelson
Mike Bolanowski
Mike Bolanowski
Paul C. Nielsen
Paul C. Nielsen
Top Chef
Top Chef
Chris Colombel
Chris Colombel
Jeff Nemetz
Jeff Nemetz
Laronda Morris
Laronda Morris
Michael Lynn Sturm
Michael Lynn Sturm
Tom Danon
Tom Danon

Vynikající střih zvuku pro seriál

Fred Rosenberg
Fred Rosenberg
Jennifer L. Dunnington
Jennifer L. Dunnington
Marissa Littlefield
Marissa Littlefield
Marko A. Costanzo
Marko A. Costanzo
Steven Visscher
Steven Visscher
Andy Kennedy
Andy Kennedy
Eoghan McDonnell
Eoghan McDonnell
Jon Stevenson
Jon Stevenson
Michelle McCormack
Michelle McCormack
Robin Whittaker
Robin Whittaker
Stefan Henrix
Stefan Henrix
Steve Fanagan
Steve Fanagan
Christian Buenaventura
Christian Buenaventura
Jason Krane
Jason Krane
Jeff Gunn
Jeff Gunn
John Benson
John Benson
Steven Stuhr
Steven Stuhr
Stuart Martin
Stuart Martin
Zane D. Bruce
Zane D. Bruce
The Walking Dead
The Walking Dead
Darleen Stoker
Darleen Stoker
Hilda Hodges
Hilda Hodges
Kenneth Young
Kenneth Young
Michael Baber
Michael Baber
Walter Newman
Walter Newman
Chad J. Hughes
Chad J. Hughes
Dale Chaloukian
Dale Chaloukian
George Haddad
George Haddad
James Bailey
James Bailey
Joseph T. Sabella
Joseph T. Sabella
Ruth Adelman
Ruth Adelman
David Barbee
David Barbee
Edmund J. Lachmann
Edmund J. Lachmann
James Bailey
James Bailey
Joseph T. Sabella
Joseph T. Sabella
Joshua Winget
Joshua Winget
Kevin McCullough
Kevin McCullough
Mark Relyea
Mark Relyea
Ruth Adelman
Ruth Adelman

Vynikající herec v hlavní roli v mini-seriálu nebo filmu

Vynikající původní titulní hudba k úvodním titulkům

Vynikající herečka v hlavní roli v mini-seriálu nebo filmu

Vynikající krátký animovaný pořad

Prep & Landing Stocking Stuffer: Operation: Secret Santa
Prep & Landing Stocking Stuffer: Operation: Secret Santa
(American Broadcasting Company (ABC))
(American Broadcasting Company (ABC))
Dorothy McKim
Dorothy McKim
Alan Smart
Alan Smart
Andrew Overtoom
Andrew Overtoom
Dina Buteyn
Dina Buteyn
Luke Brookshier
Luke Brookshier
Nate Cash
Nate Cash
Sean Charmatz
Sean Charmatz
Regular Show
Regular Show
Curtis Lelash
Curtis Lelash
Hwang Gi-Ho
Hwang Gi-Ho
J.G. Quintel
J.G. Quintel
Janet Dimon
Janet Dimon
Jennifer Pelphrey
Jennifer Pelphrey
Matt Price
Matt Price
Mike Roth
Mike Roth
Rob Sorcher
Rob Sorcher
Sean Szeles
Sean Szeles
Shion Takeuchi
Shion Takeuchi
Adam Muto
Adam Muto
Curtis Lelash
Curtis Lelash
Dong-kun Won
Dong-kun Won
Jennifer Pelphrey
Jennifer Pelphrey
Patrick McHale
Patrick McHale
Pendleton Ward
Pendleton Ward
Rebecca Sugar
Rebecca Sugar
Rob Sorcher
Rob Sorcher

Vynikající design úvodních titulků

Kirk Shintani
Kirk Shintani
Robert Feng
Robert Feng
Cara McKenney
Cara McKenney
Jeremy Cox
Jeremy Cox
Karin Fong
Karin Fong
Theo Daley
Theo Daley
Hugo Moss
Hugo Moss
Justin Lowings
Justin Lowings
Paul McDonnell
Paul McDonnell
Cara McKenney
Cara McKenney
Karin Fong
Karin Fong
Lauren Hartstone
Lauren Hartstone
Michelle Dougherty
Michelle Dougherty
Bob Swensen
Bob Swensen
Cory Shaw
Cory Shaw
Michael Riley
Michael Riley

Vynikající obsazení pro mini-seriál, film nebo speciál

Vynikající režie dramatického seriálu

(Home Box Office (HBO))
(Home Box Office (HBO))
The Borgias
The Borgias
(Showtime)
(Showtime)
(American Movie Classics (AMC))
(American Movie Classics (AMC))

Vynikající zvláštní třída pořadů

The 64th Annual Tony Awards
The 64th Annual Tony Awards
Ricky Kirshner
Ricky Kirshner
The 53rd Annual Grammy Awards
The 53rd Annual Grammy Awards
The 68th Annual Golden Globe Awards
The 68th Annual Golden Globe Awards

Vynikající scénář pro dramatický seriál

Vynikající obsazení pro komediální seriál

Vynikající obsazení pro dramatický seriál

Carrie Audino
Carrie Audino
Laura Schiff
Laura Schiff
Corinne Clark
Corinne Clark
Jennifer Page
Jennifer Page
Junie Lowry-Johnson
Junie Lowry-Johnson
Libby Goldstein
Libby Goldstein
Sean Cossey
Sean Cossey

Vynikající nefiktivní seriál

Anthony Bourdain: No Reservations
Anthony Bourdain: No Reservations
Christopher Collins
Christopher Collins
Lydia Tenaglia
Lydia Tenaglia
Stone Roberts
Stone Roberts
Pioneers of Television
Pioneers of Television
Mike Trinklein
Mike Trinklein
Steve Boettcher
Steve Boettcher

Vynikající individuální výkon v animaci

Brian Woods
Brian Woods
Jill Daniels
Jill Daniels
Drew Hodges
Drew Hodges
Jung Chang Sung
Jung Chang Sung
Phillip Bourassa
Phillip Bourassa

Vynikající reálný pořad

(Original Productions)
(Original Productions)
Ethan Prochnik
Ethan Prochnik
Jeff Conroy
Jeff Conroy
Matt Renner
Matt Renner
Sheila McCormack
Sheila McCormack
Ethan Prochnik
Ethan Prochnik
Jeff Conroy
Jeff Conroy
Matt Renner
Matt Renner
Paul Gasek
Paul Gasek
Sheila McCormack
Sheila McCormack
Steven Robillard
Steven Robillard
Todd Stanley
Todd Stanley
Undercover Boss
Undercover Boss
Allison Schermerhorn
Allison Schermerhorn
Erica Hanson
Erica Hanson
Lety Quintanar
Lety Quintanar
Hoarders
Hoarders
Dave Severson
Dave Severson
George Butts
George Butts
Jodi Flynn
Jodi Flynn
Matt Chan
Matt Chan
Antiques Roadshow
Antiques Roadshow
Marsha Bemko
Marsha Bemko
Kathy Griffin: My Life on the D-List
Kathy Griffin: My Life on the D-List
Bryan Scott
Bryan Scott
Cori Abraham
Cori Abraham
Jenn Levy
Jenn Levy
Lisa Tucker
Lisa Tucker

Vynikající výkon na poli dokumentárních pořadů

The Kennedy Detail
The Kennedy Detail
(Atchity Entertainment International (AEI))
(Atchity Entertainment International (AEI))

Zvláštní klasifikace vynikajícího pořadu a individuálního výkonu

Off Campus
Off Campus
Andrew Catania
Andrew Catania
Ashley Hulse
Ashley Hulse
James Hall
James Hall
Kristina Massie
Kristina Massie
Laurel Chadwick
Laurel Chadwick
Ryan Goldberg
Ryan Goldberg

Vynikající varieté, hudební, nebo komediální speciál

The Kennedy Center Honors: A Celebration of the Performing Arts
The Kennedy Center Honors: A Celebration of the Performing Arts
(Kennedy Center Honors Productions)
(Kennedy Center Honors Productions)
The Pee-Wee Herman Show on Broadway
The Pee-Wee Herman Show on Broadway
Bonnie Werth
Bonnie Werth
Kelly Bush
Kelly Bush
Lady Gaga Presents: The Monster Ball Tour at Madison Square Garden
Lady Gaga Presents: The Monster Ball Tour at Madison Square Garden
Mo Morrison
Mo Morrison
Troy Carter
Troy Carter
Vincent Herbert
Vincent Herbert
Bette Midler: The Showgirl Must Go On
Bette Midler: The Showgirl Must Go On
Seanne Farmer
Seanne Farmer

Vynikající střih zvuku pro mini-sérii, film, nebo speciál

The Pillars of the Earth
The Pillars of the Earth
Antoine Morin
Antoine Morin
Christian Rivest
Christian Rivest
Dominik Pagacz
Dominik Pagacz
Guy Francoeur
Guy Francoeur
Guy Pelletier
Guy Pelletier
Tom Trafalski
Tom Trafalski
Adam Armitage
Adam Armitage
Alex Sawyer
Alex Sawyer
Keith Partridge
Keith Partridge
Laura Lovejoy
Laura Lovejoy
Robin Whittaker
Robin Whittaker
Adam Armitage
Adam Armitage
Alex Sawyer
Alex Sawyer
Brian Dunlop
Brian Dunlop
Eliza Paley
Eliza Paley
Thomas O'Neil Younkman
Thomas O'Neil Younkman
Todd Kasow
Todd Kasow

Vynikající zvláštní vizuální efekty pro seriál

Ah Dee Chao
Ah Dee Chao
Brian Sales
Brian Sales
David Taritero
David Taritero
J. John Corbett
J. John Corbett
Justin Ball
Justin Ball
Paul Graff
Paul Graff
Richard Friedlander
Richard Friedlander
Adam McInnes
Adam McInnes
Angela Barson
Angela Barson
Damien Macé
Damien Macé
Henry Badgett
Henry Badgett
Rafael Morant
Rafael Morant
Adam de Bosch Kemper
Adam de Bosch Kemper
Craig Van Den Biggelaar
Craig Van Den Biggelaar
Erica Henderson
Erica Henderson
Kodie Mackenzie
Kodie Mackenzie
Krista McLean
Krista McLean
Luke Vallee
Luke Vallee
Mark Savela
Mark Savela
Michael Lowes
Michael Lowes
Wes Sargent
Wes Sargent
The Borgias
The Borgias
Bill Halliday
Bill Halliday
Blair Tennessy
Blair Tennessy
Doug Campbell
Doug Campbell
Juan Jesús García
Juan Jesús García
Luke Groves
Luke Groves
Seth Martiniuk
Seth Martiniuk
The Walking Dead
The Walking Dead
Anthony Ocampo
Anthony Ocampo
Christopher D. Martin
Christopher D. Martin
Jason Sperling
Jason Sperling
Kristin Johnson
Kristin Johnson
Michael Enriquez
Michael Enriquez

Vynikající míchání zvuku pro varieté nebo hudební seriál nebo speciál

Ed Greene
Ed Greene
Michael Parker
Michael Parker
Patrick Baltzell
Patrick Baltzell
Randy Faustino
Randy Faustino
The 53rd Annual Grammy Awards
The 53rd Annual Grammy Awards
Bob La Masney
Bob La Masney
John Harris
John Harris
Thomas Holmes
Thomas Holmes
The 83rd Annual Academy Awards
The 83rd Annual Academy Awards
Kristian Pedregon
Kristian Pedregon
Pablo Munguia
Pablo Munguia
Paul Sandweiss
Paul Sandweiss

Vynikající zvláštní vizuální efekty pro mini-seriál, film nebo speciál

Gettysburg
Gettysburg
Brent A. Steinberg
Brent A. Steinberg
Ethan Summers
Ethan Summers
J. David Everhart
J. David Everhart
Jared Jones
Jared Jones
Jason Korber
Jason Korber
Jon Rhinehardt
Jon Rhinehardt
Mike Yip
Mike Yip
Aaron Raff
Aaron Raff
Constance Conrad
Constance Conrad
John Bair
John Bair
Josephine Noh
Josephine Noh
Lesley Robson-Foster
Lesley Robson-Foster
Marci Ichimura
Marci Ichimura
Nathan Meier
Nathan Meier
Renuka Ballal
Renuka Ballal
Scott Winston
Scott Winston
The Pillars of the Earth
The Pillars of the Earth
Vít Komrzý
Vít Komrzý
Viktor Muller
Viktor Muller
James D. Etherington
James D. Etherington

Vynikající střih zvuku pro nefiktivní pořad (snímaný jednou či více kamerami)

Gettysburg
Gettysburg
Brent Kiser
Brent Kiser
Charles Maynes
Charles Maynes
Zach Seivers
Zach Seivers
Bryan Parker
Bryan Parker
Matt Slivinski
Matt Slivinski
Baseball
Baseball
Dan Korintus
Dan Korintus
Ira Spiegel
Ira Spiegel
Jacob Ribicoff
Jacob Ribicoff
Mariusz Glabinski
Mariusz Glabinski
Marlena Grzaslewicz
Marlena Grzaslewicz
Deborah Wallach
Deborah Wallach
Bryan Parker
Bryan Parker
Bryan Parker
Bryan Parker
Jacob Parsons
Jacob Parsons
Jenn Nelson
Jenn Nelson
Mike Bolanowski
Mike Bolanowski
Paul C. Nielsen
Paul C. Nielsen
Rich Remis
Rich Remis

Vynikající střih obrazu pro speciál (snímaný jednou nebo více kamerami)

Lady Gaga Presents: The Monster Ball Tour at Madison Square Garden
Lady Gaga Presents: The Monster Ball Tour at Madison Square Garden
Katie Hetland
Katie Hetland
Kevin O'Dea
Kevin O'Dea
Thurgood
Thurgood
Wishful Drinking
Wishful Drinking
Louis C.K.: Hilarious
Louis C.K.: Hilarious
Ricky Gervais: Out of England 2 - The Stand-Up Special
Ricky Gervais: Out of England 2 - The Stand-Up Special

Výjimečné zásluhy v nefiktivní filmové tvorbě

The Most Dangerous Man in America: Daniel Ellsberg and the Pentagon Papers
The Most Dangerous Man in America: Daniel Ellsberg and the Pentagon Papers
Judith Ehrlich
Judith Ehrlich
GasLand
GasLand
Josh Fox
Josh Fox
Molly Gandour
Molly Gandour
Trish Adlesic
Trish Adlesic

Vynikající hudební kompozice pro mini-seriál, film nebo speciál (původní dramatická hudba)

Vynikající hudební kompozice pro seriál (původní dramatická hudba)

Vynikající herec ve vedlejší roli v mini-seriálu nebo filmu