Ceny Emmy 2009 - Přehled ocenění

Oceňované kategorie

Emmy

Vynikající režie nefiktivního pořadu

This American Life
This American Life
Christopher Wilcha
Christopher Wilcha
Bertram van Munster
Bertram van Munster
Project Runway
Project Runway
Top Chef
Top Chef
Steve Hryniewicz
Steve Hryniewicz

Vynikající hudební režie

Streisand: Live in Concert
Streisand: Live in Concert
Christmas in Washington
Christmas in Washington
The Kennedy Center Honors: A Celebration of the Performing Arts
The Kennedy Center Honors: A Celebration of the Performing Arts
Rob Berman
Rob Berman
Rob Mathes
Rob Mathes

Vynikající scénář pro nefiktivní pořad

Vynikající kamera pro reálný pořad

Out of the Wild: The Alaska Experiment
Out of the Wild: The Alaska Experiment
Derek Carver
Derek Carver
Eric Freeburg
Eric Freeburg
John Armstrong
John Armstrong
Marc Bennett
Marc Bennett
Michael Applebaum
Michael Applebaum
Intervention
Intervention
Top Chef
Top Chef
Tim Spellman
Tim Spellman
Per Larsson
Per Larsson
Petr Cikhart
Petr Cikhart
Sylvestre Campe
Sylvestre Campe
Tom Cunningham
Tom Cunningham

Vynikající umělecká režie pro seriál snímaný více kamerami

Robert Frye
Robert Frye
Stephen Paul Fackrell
Stephen Paul Fackrell
Amy Feldman
Amy Feldman
Cabot McMullen
Cabot McMullen
Ann Shea
Ann Shea
John Shaffner
John Shaffner

Vynikající kamera pro nefiktivní pořad

Anthony Bourdain: No Reservations
Anthony Bourdain: No Reservations
Todd Liebler
Todd Liebler
Zach Zamboni
Zach Zamboni
(Discovery Channel)
(Discovery Channel)
Robert G. Case
Robert G. Case
This American Life
This American Life
Expedition Africa
Expedition Africa
(History Channel)
(History Channel)

Vynikající kostýmy pro mini-seriál, film nebo speciál

Vynikající kostýmy pro seriál

Vynikající míchání zvuku pro nefiktivní pořad

102 Minutes That Changed America
102 Minutes That Changed America
Damon Trotta
Damon Trotta
Dean Gaveau
Dean Gaveau
Jerry Masanky Chabane
Jerry Masanky Chabane
Jim Ursulak
Jim Ursulak
Troy Smith
Troy Smith
Chris Kelly
Chris Kelly
Robert MacKay
Robert MacKay
Terrance Dwyer
Terrance Dwyer
Terry Meehan
Terry Meehan

Vynikající míchání zvuku pro mini-seriál nebo film

Henry Embry
Henry Embry
Rick Ash
Rick Ash
Alan Decker
Alan Decker
Jeffree Bloomer
Jeffree Bloomer
Mark Linden
Mark Linden
Colin McFarlane
Colin McFarlane
Ken Kobett
Ken Kobett
Mike Olman
Mike Olman
William Gocke
William Gocke

Vynikající střih obrazu pro nefiktivní pořad

102 Minutes That Changed America
102 Minutes That Changed America
Seth Skundrick
Seth Skundrick
Josh Earl
Josh Earl
Kelly Coskran
Kelly Coskran
Anthony Bourdain: No Reservations
Anthony Bourdain: No Reservations
Jesse R. Fisher
Jesse R. Fisher
This American Life
This American Life
Joe Beshenkovsky
Joe Beshenkovsky

Vynikající střih obrazu pro reálný pořad

Project Runway
Project Runway
Jamie Pedroza
Jamie Pedroza
Maris Berzins
Maris Berzins
Mary DeChambres
Mary DeChambres
Matthew Moul
Matthew Moul
Steve Lichtenstein
Steve Lichtenstein
Jacob Parsons
Jacob Parsons
Jenn Nelson
Jenn Nelson
Mike Bolanowski
Mike Bolanowski
Paul C. Nielsen
Paul C. Nielsen
Chris Simpson
Chris Simpson
Jeff Runyan
Jeff Runyan
Matthew Thomas Blair
Matthew Thomas Blair
Arek Hope
Arek Hope
Hilary Scratch
Hilary Scratch
Karin Hoving
Karin Hoving
Matt Deitrich
Matt Deitrich
Phil Stuben
Phil Stuben
Steve Mellon
Steve Mellon
Brian Horn
Brian Horn
Richard Erbeznik
Richard Erbeznik
Steven Uhlenberg
Steven Uhlenberg
Tim Sullivan
Tim Sullivan

Vynikající střih zvuku pro seriál

Daniel Colman
Daniel Colman
Jack Levy
Jack Levy
Michael Baber
Michael Baber
Sam C. Lewis
Sam C. Lewis
Vince Balunas
Vince Balunas
Al Gomez
Al Gomez
Chris McGeary
Chris McGeary
Jenny Leite
Jenny Leite
Jessica Goodwin
Jessica Goodwin
Michael Crabtree
Michael Crabtree
Norval D. Crutcher III
Norval D. Crutcher III
Paul J. Diller
Paul J. Diller
Timothy A. Cleveland
Timothy A. Cleveland
David F. Van Slyke
David F. Van Slyke
James Bailey
James Bailey
Jivan Tahmizian
Jivan Tahmizian
Joseph T. Sabella
Joseph T. Sabella
Mace Matiosian
Mace Matiosian
Ruth Adelman
Ruth Adelman
Cathie Speakman
Cathie Speakman
Jeff Charbonneau
Jeff Charbonneau
Jeffrey R. Whitcher
Jeffrey R. Whitcher
Laura Macias
Laura Macias
Pembrooke Andrews
Pembrooke Andrews
Shawn Kennelly
Shawn Kennelly
Vince Nicastro
Vince Nicastro
William Dotson
William Dotson
David Werntz
David Werntz
Jon Mete
Jon Mete
Katherine Rose
Katherine Rose
Michael Baber
Michael Baber
Shelley Roden
Shelley Roden

Vynikající původní titulní hudba k úvodním titulkům

Vynikající herečka ve vedlejší roli v dramatickém seriálu

Vynikající design úvodních titulků

Matt Mulder
Matt Mulder
Rama Allen
Rama Allen
Ryan Gagnier
Ryan Gagnier
Shawn Fedorchuk
Shawn Fedorchuk
Storymakers
Storymakers
Ahmet Ahmet
Ahmet Ahmet
Grant Lau
Grant Lau
James Spindler
James Spindler
Jiffy Iuen
Jiffy Iuen
Maggie Meade
Maggie Meade
Robert Bradley
Robert Bradley
Thomas Cobb
Thomas Cobb
Bob Swensen
Bob Swensen
Dan Meehan
Dan Meehan
Michael Riley
Michael Riley

Vynikající obsazení pro mini-seriál, film nebo speciál

Rachel Freck
Rachel Freck
House of Saddam
House of Saddam
Elaine Grainger
Elaine Grainger
Christa Schamberger
Christa Schamberger
Gilly Poole
Gilly Poole
Suzanne Smith
Suzanne Smith
Kate Rhodes James
Kate Rhodes James
Ellen Parks
Ellen Parks
Robin D. Cook
Robin D. Cook

Vynikající zvláštní třída pořadů

Beijing 2008: Games of the XXIX Olympiad
Beijing 2008: Games of the XXIX Olympiad
David Neal
David Neal
11th Annual the Kennedy Center Mark Twain Prize for American Humor: George Carlin
11th Annual the Kennedy Center Mark Twain Prize for American Humor: George Carlin
Cappy McGarr
Cappy McGarr
David S. Thompson
David S. Thompson
Mark Krantz
Mark Krantz
The 62nd Annual Tony Awards
The 62nd Annual Tony Awards
Ricky Kirshner
Ricky Kirshner

Vynikající scénář pro komediální seriál

Vynikající obsazení pro komediální seriál

Vynikající obsazení pro dramatický seriál

Junie Lowry-Johnson
Junie Lowry-Johnson
Libby Goldstein
Libby Goldstein
Frank Moiselle
Frank Moiselle
Nuala Moiselle
Nuala Moiselle
Stephanie Gorin
Stephanie Gorin
Carrie Audino
Carrie Audino
Laura Schiff
Laura Schiff
Beth Sepko
Beth Sepko
John Brace
John Brace
Linda Lowy
Linda Lowy
Julie Tucker
Julie Tucker
Ross Meyerson
Ross Meyerson

Vynikající nefiktivní seriál

Anthony Bourdain: No Reservations
Anthony Bourdain: No Reservations
Christopher Collins
Christopher Collins
Lydia Tenaglia
Lydia Tenaglia
Myleeta Aga
Myleeta Aga
Paul Cabana
Paul Cabana
Ethan Prochnik
Ethan Prochnik
Jeff Conroy
Jeff Conroy
Matt Renner
Matt Renner
Paul Gasek
Paul Gasek
This American Life
This American Life
"producing team" (Showtime)
"producing team" (Showtime)

Vynikající individuální výkon v animaci

Joe Binggeli
Joe Binggeli
Underfist: Halloween Bash
Underfist: Halloween Bash
Moral Orel
Moral Orel
Elizabeth Harvatine
Elizabeth Harvatine
Savelen Forrest
Savelen Forrest

Vynikající nefiktivní speciál

102 Minutes That Changed America
102 Minutes That Changed America
Greg Jacobs
Greg Jacobs
Jon Siskel
Jon Siskel
Nicole Rittenmeyer
Nicole Rittenmeyer
Farrah's Story
Farrah's Story
Alexandra Gleysteen
Alexandra Gleysteen
Michael J. Fox: Adventures of an Incurable Optimist:
Michael J. Fox: Adventures of an Incurable Optimist:
Ann Reynolds
Ann Reynolds
Mary Hanan
Mary Hanan
Nelle Fortenberry
Nelle Fortenberry

Vynikající reálný pořad

Intervention
Intervention
Colleen Conway
Colleen Conway
Jeff Grogan
Jeff Grogan
Michael Branton
Michael Branton
Sam Mettler
Sam Mettler
Sarah Skibitzke
Sarah Skibitzke
Trisha Kirk Redding
Trisha Kirk Redding
Antiques Roadshow
Antiques Roadshow
Marsha Bemko
Marsha Bemko
Dog Whisperer with Cesar Millan
Dog Whisperer with Cesar Millan
Char Serwa
Char Serwa
Ilusion Millan
Ilusion Millan
Kay Sumner
Kay Sumner
SueAnn Fincke
SueAnn Fincke
Kathy Griffin: My Life on the D-List
Kathy Griffin: My Life on the D-List
Amy Kohn
Amy Kohn
Bryan Scott
Bryan Scott
Cori Abraham
Cori Abraham
Jenn Levy
Jenn Levy
Lisa Tucker
Lisa Tucker
Marcia Mulé
Marcia Mulé
Todd Radnitz
Todd Radnitz

Vynikající střih zvuku pro mini-sérii, film, nebo speciál

Andie Derrick
Andie Derrick
Andre Schmidt
Andre Schmidt
Andy Kennedy
Andy Kennedy
Becki Ponting
Becki Ponting
Graham Headicar
Graham Headicar
Iain Eyre
Iain Eyre
Jack Whittaker
Jack Whittaker
Jennifer Ralston
Jennifer Ralston
Lee Walpole
Lee Walpole
Peter Burgis
Peter Burgis
Stefan Henrix
Stefan Henrix
Virginia Thorn
Virginia Thorn
Cathie Speakman
Cathie Speakman
Jeff Charbonneau
Jeff Charbonneau
Jeffrey R. Whitcher
Jeffrey R. Whitcher
Laura Macias
Laura Macias
Pembrooke Andrews
Pembrooke Andrews
Shawn Kennelly
Shawn Kennelly
Vince Nicastro
Vince Nicastro
William Dotson
William Dotson
Andie Derrick
Andie Derrick
Glen Gathard
Glen Gathard
Graham Sutton
Graham Sutton
Mark Auguste
Mark Auguste
Peter Burgis
Peter Burgis
Sam Auguste
Sam Auguste
Catherine Harper
Catherine Harper
Christopher Moriana
Christopher Moriana
Rickley W. Dumm
Rickley W. Dumm
Tim Boggs
Tim Boggs
Bob Costanza
Bob Costanza
Christopher Kennedy
Christopher Kennedy
Erich Gann
Erich Gann
Joy Ealy
Joy Ealy
Robert Webber
Robert Webber
Sharon Michaels
Sharon Michaels
Stephen Grubbs
Stephen Grubbs
Suzanne Angel
Suzanne Angel
Tim Chilton
Tim Chilton
Andrew Garrett Lange
Andrew Garrett Lange
Bob Costanza
Bob Costanza
Catherine Harper
Catherine Harper
Christopher Moriana
Christopher Moriana
Christopher Winter
Christopher Winter
Jason Ruder
Jason Ruder
Mike Dickeson
Mike Dickeson
Noah Blough
Noah Blough
Penny Harold
Penny Harold
Robert Webber
Robert Webber

Vynikající zvláštní vizuální efekty pro seriál

Christopher D. Martin
Christopher D. Martin
Daniel Kumiega
Daniel Kumiega
Diego Galtieri
Diego Galtieri
Eric Grenaudier
Eric Grenaudier
Mark Spatny
Mark Spatny
Meliza Fermin
Meliza Fermin
Ryan Wieber
Ryan Wieber
Armen V. Kevorkian
Armen V. Kevorkian
Arthur J. Codron
Arthur J. Codron
Ben Campanaro
Ben Campanaro
David R. Morton
David R. Morton
Edward M. Ruiz II
Edward M. Ruiz II
Eric Haas
Eric Haas
Matt Scharf
Matt Scharf
Rick Ramirez
Rick Ramirez
Stefan Bredereck
Stefan Bredereck
Andrew Orloff
Andrew Orloff
Jay Worth
Jay Worth
Kevin Blank
Kevin Blank
Scott Dewis
Scott Dewis
Spencer Levy
Spencer Levy
Steve Fong
Steve Fong
Steve Graves
Steve Graves
David R. Morton
David R. Morton
Gary Hutzel
Gary Hutzel
Greg Behrens
Greg Behrens
Heather McAuliff
Heather McAuliff
Jesse Toves
Jesse Toves
Kyle Toucher
Kyle Toucher
Mike Gibson
Mike Gibson
Pierre Drolet
Pierre Drolet
Sean M. Jackson
Sean M. Jackson
Ken Lee
Ken Lee
Les Quinn
Les Quinn
Lionel Lim
Lionel Lim
Lisa K. Sepp
Lisa K. Sepp
Matt Belbin
Matt Belbin
Mladen Miholjcic
Mladen Miholjcic
Philippe Thibault
Philippe Thibault
Sébastien Bergeron
Sébastien Bergeron

Vynikající míchání zvuku pro varieté nebo hudební seriál nebo speciál

Brian Riordan
Brian Riordan
Conner Moore
Conner Moore
Ed Greene
Ed Greene
Mike Parker
Mike Parker
Pablo Munguia
Pablo Munguia
Patrick Baltzell
Patrick Baltzell
Robert Douglass
Robert Douglass
Bob La Masney
Bob La Masney
Eric Johnston
Eric Johnston
John Harris
John Harris
Michael Parker
Michael Parker
Mikael Stewart
Mikael Stewart
Paul Sandweiss
Paul Sandweiss
Tom Holmes
Tom Holmes
Tom Pesa
Tom Pesa
Boyd Wheeler
Boyd Wheeler
Eric Johnston
Eric Johnston
Evan Adelman
Evan Adelman
G. Butch McKarge
G. Butch McKarge
John Protzko
John Protzko
Beijing 2008: Games of the XXIX Olympiad
Beijing 2008: Games of the XXIX Olympiad
Ryan Outcalt
Ryan Outcalt
Wendel Stevens
Wendel Stevens
Andrew Fletcher
Andrew Fletcher
Brian Riordan
Brian Riordan
Christian Schrader
Christian Schrader
Conner Moore
Conner Moore
Ed Greene
Ed Greene
Gary Long
Gary Long
Mike Parker
Mike Parker
Randy Faustino
Randy Faustino
Super Bowl XLIII
Super Bowl XLIII
Brendan O'Brien
Brendan O'Brien
Ed Greene
Ed Greene
John Cooper
John Cooper
Pablo Munguia
Pablo Munguia
Patrick Baltzell
Patrick Baltzell
Robert Douglass
Robert Douglass
Troy Milner
Troy Milner

Vynikající zvláštní vizuální efekty pro mini-seriál, film nebo speciál

Adam McInnes
Adam McInnes
Antony Bluff
Antony Bluff
Courtney Vanderslice
Courtney Vanderslice
David Sewell
David Sewell
Jean-Paul Rovela
Jean-Paul Rovela
Ken Dailey
Ken Dailey
Paul Edwards
Paul Edwards
Stephane Paris
Stephane Paris
Stuart Partridge
Stuart Partridge
Andy Robinson
Andy Robinson
Angie Wills
Angie Wills
Chloe Grysole
Chloe Grysole
Gary J. Brown
Gary J. Brown
Sevendalino Khay
Sevendalino Khay
Sue Rowe
Sue Rowe

Vynikající střih zvuku pro nefiktivní pořad (snímaný jednou či více kamerami)

102 Minutes That Changed America
102 Minutes That Changed America
Seth Skundrick
Seth Skundrick
Jacob Parsons
Jacob Parsons
Paul C. Nielsen
Paul C. Nielsen
Rick Livingstone
Rick Livingstone

Vynikající míchání zvuku pro komediální nebo dramatický seriál (půlhodinový) a animaci

Bill Jackson
Bill Jackson
Dennis Kirk
Dennis Kirk
Tom Stasinis
Tom Stasinis
Chris Philp
Chris Philp
Fred Tator
Fred Tator
Jon Ailetcher
Jon Ailetcher
Benjamin Patrick
Benjamin Patrick
John W. Cook II
John W. Cook II
Peter Nusbaum
Peter Nusbaum
Alex Sullivan
Alex Sullivan
Brian Riordan
Brian Riordan
Eric Pierce
Eric Pierce
John W. Cook II
John W. Cook II
Peter Nusbaum
Peter Nusbaum
Griffin Richardson
Griffin Richardson

Režie

Gabriel
Gabriel
(Duende Media)
(Duende Media)

Vynikající umělecká režie pro varieté, hudební nebo nefiktivní pořad

Andy Walmsley
Andy Walmsley
James Connelly
James Connelly
James Yarnell
James Yarnell
Keith Raywood
Keith Raywood
Scott Storey
Scott Storey
Andy Walmsley
Andy Walmsley
James Connelly
James Connelly
James Yarnell
James Yarnell
Keith Raywood
Keith Raywood
Scott Storey
Scott Storey
Alana Billingsley
Alana Billingsley
Brian J. Stonestreet
Brian J. Stonestreet
Steve Bass
Steve Bass
Ellen Waggett
Ellen Waggett
Jo Winiorski
Jo Winiorski
Kelly Hanson
Kelly Hanson

Vynikající střih obrazu pro komediální seriál (snímaný jednou nebo více kamerami)

Vynikající zvláštní třída - hrané zábavní pořady krátkého formátu

Vynikající zvláštní třída - nefiktivní pořady krátkého formátu

Writer's Draft:
Writer's Draft:
Helga Pollock
Helga Pollock

Vynikající režie varieté, hudebního nebo komediálního speciálu

Beijing 2008: Games of the XXIX Olympiad
Beijing 2008: Games of the XXIX Olympiad
Bucky Gunts
Bucky Gunts
The Neighborhood Ball: An Inauguration Celebration
The Neighborhood Ball: An Inauguration Celebration
Super Bowl XLIII
Super Bowl XLIII

Vynikající technická režie, kamera, řízení videa pro mini-seriál, film nebo speciál

Beijing 2008: Games of the XXIX Olympiad
Beijing 2008: Games of the XXIX Olympiad
'Rigger' Dan Beard
'Rigger' Dan Beard
Andy Italiano
Andy Italiano
Brian Phraner
Brian Phraner
Cody Alexander
Cody Alexander
David Manton
David Manton
Eric Eisenstein
Eric Eisenstein
Frank Grisanti
Frank Grisanti
Gary D'Amaro
Gary D'Amaro
James Mansfield
James Mansfield
James Wachter
James Wachter
Jerrold Hochman
Jerrold Hochman
Joe De Bonis
Joe De Bonis
Johnny Pinto
Johnny Pinto
Ken Cavalli
Ken Cavalli
Ken Woo
Ken Woo
Kevin Kellogg
Kevin Kellogg
Kris Castro
Kris Castro
Marc Tippy
Marc Tippy
Mike Harvath
Mike Harvath
Mike Wimberley
Mike Wimberley
Nick Utley
Nick Utley
Richard B. Fox
Richard B. Fox
Richie Leible Jr.
Richie Leible Jr.
Rick Rice
Rick Rice
Robert Lamacchia
Robert Lamacchia
Tim O'Neill
Tim O'Neill
Tore Livia
Tore Livia
Bill Philbin
Bill Philbin
Charlie Huntley
Charlie Huntley
Dave Hilmer
Dave Hilmer
David Levisohn
David Levisohn
Dean Hall
Dean Hall
Eric Becker
Eric Becker
Freddy Frederick
Freddy Frederick
Hank Geving
Hank Geving
Hector Ramirez
Hector Ramirez
John B. Field
John B. Field
Keith Winikoff
Keith Winikoff
Kenneth R. Shapiro
Kenneth R. Shapiro
Larry Heider
Larry Heider
Marc Hunter
Marc Hunter
Mike Breece
Mike Breece
Rob Palmer
Rob Palmer
Steve Martyniuk
Steve Martyniuk
Theodore Ashton
Theodore Ashton
Super Bowl XLIII
Super Bowl XLIII
Danny Webb
Danny Webb
Dave Driscoll
Dave Driscoll
David J. Bernstein
David J. Bernstein
Eric Becker
Eric Becker
Jofre Rosero
Jofre Rosero
John Burdick
John Burdick
Ray Hoover
Ray Hoover
Rob Balton
Rob Balton
Rob Levy
Rob Levy
Brian Reason
Brian Reason
Bruce Oldham
Bruce Oldham
Charlie Huntley
Charlie Huntley
Danny Bonilla
Danny Bonilla
David Levisohn
David Levisohn
David Plakos
David Plakos
Dean Hall
Dean Hall
Easter Xua
Easter Xua
Ernie Jew
Ernie Jew
Hector Ramirez
Hector Ramirez
John B. Field
John B. Field
John Burdick
John Burdick
John Pritchett
John Pritchett
Keith Dicker
Keith Dicker
Keith Winikoff
Keith Winikoff
Kris Wilson
Kris Wilson
Lyn Noland
Lyn Noland
Manny Bonilla
Manny Bonilla
Marc Hunter
Marc Hunter
Mark Whitman
Mark Whitman
Rick Edwards
Rick Edwards
Rob Palmer
Rob Palmer
Steve Martyniuk
Steve Martyniuk
Theodore Ashton
Theodore Ashton
Tore Livia
Tore Livia
The 62nd Annual Tony Awards
The 62nd Annual Tony Awards
Bob DelRusso
Bob DelRusso
Bruce Balton
Bruce Balton
Charlie Huntley
Charlie Huntley
Eric Becker
Eric Becker
Jay Kulick
Jay Kulick
Jimmie Scurti
Jimmie Scurti
Lyn Noland
Lyn Noland
Mark Whitman
Mark Whitman
Mike Anderson
Mike Anderson
Paul Ranieri
Paul Ranieri
Rob Balton
Rob Balton
Tore Livia
Tore Livia

Vynikající technická režie, kamera, řízení videa pro seriál

Alex Hernandez
Alex Hernandez
Bill Chaikowsky
Bill Chaikowsky
Bob Highton
Bob Highton
Chris Gray
Chris Gray
Danny Bonilla
Danny Bonilla
Danny Webb
Danny Webb
David Plakos
David Plakos
Diane Biederbeck
Diane Biederbeck
George Prince III
George Prince III
Greg Smith
Greg Smith
John Repczynski
John Repczynski
Ken Dahlquist
Ken Dahlquist
Kenneth Patterson
Kenneth Patterson
Michael Tribble
Michael Tribble
Rick Edwards
Rick Edwards
Shiran Stotland
Shiran Stotland
Steve Thiel
Steve Thiel
Bernd Reinhardt
Bernd Reinhardt
Chris Gray
Chris Gray
Erv Hurd
Erv Hurd
Garrett Hurt
Garrett Hurt
Kris Wilson
Kris Wilson
Marc Hunter
Marc Hunter
Randy Gomez Jr.
Randy Gomez Jr.
Ritch Kenney
Ritch Kenney
Roy Walker
Roy Walker
Adam Margolis
Adam Margolis
Bert Atkinson
Bert Atkinson
Bettina Levesque
Bettina Levesque
Brian Reason
Brian Reason
Charles Ciup
Charles Ciup
Chuck Reilly
Chuck Reilly
Damien Tuffereau
Damien Tuffereau
David Levisohn
David Levisohn
Easter Xua
Easter Xua
Hector Ramirez
Hector Ramirez
Larry Heider
Larry Heider