Ceny Emmy 2008 - Přehled ocenění

Oceňované kategorie

Emmy

Vynikající režie nefiktivního pořadu

This American Life
This American Life
Christopher Wilcha
Christopher Wilcha
Bertram van Munster
Bertram van Munster
Autism: The Musical
Autism: The Musical
Tricia Regan
Tricia Regan
Project Runway
Project Runway

Vynikající hudební režie

Christmas in Washington
Christmas in Washington
Barry Manilow: Songs from the Seventies
Barry Manilow: Songs from the Seventies
Ron Walters Jr.
Ron Walters Jr.

Vynikající scénář pro nefiktivní pořad

Vynikající umělecká režie pro mini-seriál nebo film

Christina Moore
Christina Moore
Kathy Lucas
Kathy Lucas
Sarah Whittle
Sarah Whittle
Donal Woods
Donal Woods
Trisha Edwards
Trisha Edwards
Anuradha Mehta
Anuradha Mehta
Patti Podesta
Patti Podesta

Vynikající kamera pro reálný pořad

Lucas Mertes
Lucas Mertes
Per Larsson
Per Larsson
Sylvestre Campe
Sylvestre Campe
Tom Cunningham
Tom Cunningham
Top Chef
Top Chef
Project Runway
Project Runway
John Armstrong
John Armstrong
Malkuth Frahm
Malkuth Frahm
Marcus Bleeker
Marcus Bleeker

Vynikající umělecká režie pro seriál snímaný více kamerami

Vynikající umělecká režie pro seriál snímaný jednou kamerou

Vynikající kamera pro nefiktivní pořad

(Discovery Channel)
(Discovery Channel)
This American Life
This American Life
Ice Road Truckers
Ice Road Truckers
(History Channel)
(History Channel)
(Animal Planet)
(Animal Planet)
Ralph Bower
Ralph Bower
Ted Giffords
Ted Giffords
Autism: The Musical
Autism: The Musical
Tricia Regan
Tricia Regan

Vynikající kostýmy pro mini-seriál, film nebo speciál

Vynikající kostýmy pro seriál

Vynikající míchání zvuku pro mini-seriál nebo film

Eric Lamontagne
Eric Lamontagne
Graeme Hughes
Graeme Hughes
Iain Pattison
Iain Pattison
Paul A. Sharpe
Paul A. Sharpe
Darryl L. Frank
Darryl L. Frank
Rick Alexander
Rick Alexander
Daryl Powell
Daryl Powell
Keith Rogers
Keith Rogers
Terry O'Bright
Terry O'Bright

Vynikající střih obrazu pro nefiktivní pořad

Autism: The Musical
Autism: The Musical
AFI's 100 Years... 100 Movies: 10th Anniversary Edition
AFI's 100 Years... 100 Movies: 10th Anniversary Edition
Marlise Malkames
Marlise Malkames
Kelly Coskran
Kelly Coskran
Rob Butler
Rob Butler
This American Life
This American Life
Joe Beshenkovsky
Joe Beshenkovsky

Vynikající střih obrazu pro reálný pořad

Project Runway
Project Runway
Andy Robertson
Andy Robertson
Jamie Pedroza
Jamie Pedroza
Joe Mastromonaco
Joe Mastromonaco
Laronda Morris
Laronda Morris
Steve Lichtenstein
Steve Lichtenstein
Hilary Scratch
Hilary Scratch
Jason Cherella
Jason Cherella
Matt Deitrich
Matt Deitrich
Phil Stuben
Phil Stuben
Steve Mellon
Steve Mellon
Tenna Guthrie
Tenna Guthrie
Andrew Bolhuis
Andrew Bolhuis
Bob Mathews
Bob Mathews
Chad Bertalotto
Chad Bertalotto
Evan Mediuch
Evan Mediuch
Stephen R. Frederick
Stephen R. Frederick

Vynikající střih zvuku pro seriál

Al Gomez
Al Gomez
Casey J. Crabtree
Casey J. Crabtree
Chris McGeary
Chris McGeary
Jessica Goodwin
Jessica Goodwin
Michael Crabtree
Michael Crabtree
Michael E. Lawshe
Michael E. Lawshe
Norval D. Crutcher III
Norval D. Crutcher III
Paul J. Diller
Paul J. Diller
Timothy A. Cleveland
Timothy A. Cleveland
Bruce M. Honda
Bruce M. Honda
Casey J. Crabtree
Casey J. Crabtree
Darleen Stoker
Darleen Stoker
Kenneth Young
Kenneth Young
Michael Crabtree
Michael Crabtree
Sharyn Gersh
Sharyn Gersh
Walter Newman
Walter Newman
Chad J. Hughes
Chad J. Hughes
David F. Van Slyke
David F. Van Slyke
Jivan Tahmizian
Jivan Tahmizian
Joseph T. Sabella
Joseph T. Sabella
Mace Matiosian
Mace Matiosian
Ruth Adelman
Ruth Adelman
Troy Hardy
Troy Hardy
Zane D. Bruce
Zane D. Bruce
Al Gomez
Al Gomez
Casey J. Crabtree
Casey J. Crabtree
Dino A. Moriana
Dino A. Moriana
Karyn Foster
Karyn Foster
Michael Crabtree
Michael Crabtree
Michael E. Lawshe
Michael E. Lawshe
Norval D. Crutcher III
Norval D. Crutcher III
Paul J. Diller
Paul J. Diller
Timothy A. Cleveland
Timothy A. Cleveland
Alex Levy
Alex Levy
Carla Murray
Carla Murray
Cynthia Merrill
Cynthia Merrill
Geordy Sincavage
Geordy Sincavage
James Bailey
James Bailey
Jay Keiser
Jay Keiser
Maciek Malish
Maciek Malish
Thomas DeGorter
Thomas DeGorter

Vynikající původní titulní hudba k úvodním titulkům

Vynikající herečka ve vedlejší roli v dramatickém seriálu

Vynikající dětský pořad

Vynikající design úvodních titulků

Cara McKenney
Cara McKenney
Mark Gardner
Mark Gardner
Steve Fuller
Steve Fuller
Cody Cobb
Cody Cobb
Igor Choromanski
Igor Choromanski
Matt Mulder
Matt Mulder
Noah Conopask
Noah Conopask
Ryan Gagnier
Ryan Gagnier
Dana Yee
Dana Yee
Jonathan Gershon
Jonathan Gershon
Karin Fong
Karin Fong
Edwin Baker
Edwin Baker
Etsuko Uji
Etsuko Uji
Garson Yu
Garson Yu
Bryan Keeling
Bryan Keeling
Johanna Marciano
Johanna Marciano
Wendy Brovetto
Wendy Brovetto

Vynikající obsazení pro mini-seriál, film nebo speciál

Kathleen Chopin
Kathleen Chopin
Nina Gold
Nina Gold
Maggie Lunn
Maggie Lunn
Denise Chamian
Denise Chamian
Diane Kerbel
Diane Kerbel
Priscilla John
Priscilla John
Scout Masterson
Scout Masterson
Zsolt Csutak
Zsolt Csutak

Vynikající obsazení pro komediální seriál

Vynikající obsazení pro dramatický seriál

Julie Tucker
Julie Tucker
Ross Meyerson
Ross Meyerson
Beth Sepko
Beth Sepko
John Brace
John Brace
Linda Lowy
Linda Lowy
Gillian O'Neill
Gillian O'Neill
Jeanie Bacharach
Jeanie Bacharach
Frank Moiselle
Frank Moiselle
Nuala Moiselle
Nuala Moiselle
Stephanie Gorin
Stephanie Gorin

Vynikající nefiktivní seriál

This American Life
This American Life
Prudence Glass
Prudence Glass
William Eigen
William Eigen
This American Life
This American Life
(Showtime)
(Showtime)
Ethan Prochnik
Ethan Prochnik
Jeff Conroy
Jeff Conroy
Lisa Tanzer
Lisa Tanzer
Matt Renner
Matt Renner
Paul Gasek
Paul Gasek
Christian Barcellos
Christian Barcellos
Jeff Wurtz
Jeff Wurtz
Sabrina Fodor
Sabrina Fodor

Vynikající individuální výkon v animaci

Vynikající nefiktivní speciál

Autism: The Musical
Autism: The Musical
Kristen Stills
Kristen Stills
Perrin Chiles
Perrin Chiles
Tricia Regan
Tricia Regan
AFI's 100 Years... 100 Movies: 10th Anniversary Edition
AFI's 100 Years... 100 Movies: 10th Anniversary Edition
Pioneers of Television
Pioneers of Television
Mike Trinklein
Mike Trinklein
Steve Boettcher
Steve Boettcher

Vynikající reálný pořad

Kathy Griffin: My Life on the D-List
Kathy Griffin: My Life on the D-List
Amy Kohn
Amy Kohn
Bryan Scott
Bryan Scott
Cori Abraham
Cori Abraham
Lisa Tucker
Lisa Tucker
Marcia Mulé
Marcia Mulé
Edward Rohwedder
Edward Rohwedder
Heath Banks
Heath Banks
Kenitra Ford
Kenitra Ford
Leigh Purinton
Leigh Purinton
Antiques Roadshow
Antiques Roadshow
Marsha Bemko
Marsha Bemko
Intervention
Intervention
Bryn Freedman
Bryn Freedman
Colleen Conway
Colleen Conway
Jeff Grogan
Jeff Grogan
Karen Pinto
Karen Pinto
Michael Branton
Michael Branton
Sam Mettler
Sam Mettler
Brady Connell
Brady Connell
Denise Cramsey
Denise Cramsey
Diane Korman
Diane Korman
Jeanne Kazumi Petrone
Jeanne Kazumi Petrone
Matt Fisher
Matt Fisher
Max Swedlow
Max Swedlow

Vynikající výkon ve voice-overu

Vynikající střih zvuku pro mini-sérii, film, nebo speciál

Alex Gibson
Alex Gibson
Curt Schulkey
Curt Schulkey
Dean Beville
Dean Beville
Hilda Hodges
Hilda Hodges
Kenneth L. Johnson
Kenneth L. Johnson
Paul Berolzheimer
Paul Berolzheimer
Randy Kelley
Randy Kelley
Solange S. Schwalbe
Solange S. Schwalbe
Vanessa Lapato
Vanessa Lapato
Adriane Marfiak
Adriane Marfiak
Bill Bell
Bill Bell
Chris McGeary
Chris McGeary
J. Michael Hooser
J. Michael Hooser
Joseph Melody
Joseph Melody
Kevin Fisher
Kevin Fisher
Mike Dickeson
Mike Dickeson
Penny Harold
Penny Harold
Sharon Michaels
Sharon Michaels
Suzanne Angel
Suzanne Angel
Tim Chilton
Tim Chilton
Bill Bell
Bill Bell
Bob Costanza
Bob Costanza
Bunny Andrews
Bunny Andrews
Daniel Tripoli
Daniel Tripoli
Devon Heffley Curry
Devon Heffley Curry
Erich Gann
Erich Gann
G. Michael Graham
G. Michael Graham
Kevin Fisher
Kevin Fisher
Mike Dickeson
Mike Dickeson
Sharon Michaels
Sharon Michaels
Tim Chilton
Tim Chilton
Tim Terusa
Tim Terusa
Anke Bakker
Anke Bakker
Brian Campbell
Brian Campbell
Devan Kraushar
Devan Kraushar
James Fonnyadt
James Fonnyadt
Jay Cheetham
Jay Cheetham
Ken Cade
Ken Cade
Kris Fenske
Kris Fenske
Matthew Wilson
Matthew Wilson
Shane Shemko
Shane Shemko
Steve Smith
Steve Smith
Eileen Horta
Eileen Horta
Greg Stacy
Greg Stacy
Hilda Hodges
Hilda Hodges
Mark Messick
Mark Messick
Nicholas Viterelli
Nicholas Viterelli
Samuel C. Crutcher
Samuel C. Crutcher
Solange S. Schwalbe
Solange S. Schwalbe
Vanessa Lapato
Vanessa Lapato
Virginia Cook-McGowan
Virginia Cook-McGowan

Vynikající zvláštní vizuální efekty pro seriál

Aurore de Blois
Aurore de Blois
David Takemura
David Takemura
Derek Ledbetter
Derek Ledbetter
Gary Hutzel
Gary Hutzel
Kyle Toucher
Kyle Toucher
Mike Gibson
Mike Gibson
Pierre Drolet
Pierre Drolet
Sean M. Jackson
Sean M. Jackson
Daniel Osaki
Daniel Osaki
Erica Henderson
Erica Henderson
Giles Hancock
Giles Hancock
James Kawano
James Kawano
Jason Gross
Jason Gross
Jeremy Kehler
Jeremy Kehler
Mark Savela
Mark Savela
Michael Lowes
Michael Lowes
Shannon Gurney
Shannon Gurney
Andrew Orloff
Andrew Orloff
Bradley Mullennix
Bradley Mullennix
Chris Zapara
Chris Zapara
Jeff West
Jeff West
Jon Massey
Jon Massey
Lane Jolly
Lane Jolly
Rick Shick
Rick Shick
Steve Graves
Steve Graves
Christopher D. Martin
Christopher D. Martin
Daniel Kumiega
Daniel Kumiega
Diego Galtieri
Diego Galtieri
Eric Grenaudier
Eric Grenaudier
Mark Spatny
Mark Spatny
Michael Enriquez
Michael Enriquez
Ryan Wieber
Ryan Wieber
Human Body: Pushing the Limits
Human Body: Pushing the Limits
Angela Noble
Angela Noble
Hayden Jones
Hayden Jones
Louise Hussey
Louise Hussey
Mark Pascoe
Mark Pascoe
Mike Tucker
Mike Tucker
Peter Tyler
Peter Tyler
Andrew Orloff
Andrew Orloff
Blythe Dalton
Blythe Dalton
Josh Hooker
Josh Hooker
Lane Jolly
Lane Jolly
Michael Cliett
Michael Cliett

Vynikající zvláštní vizuální efekty pro mini-seriál, film nebo speciál

Christina Graff
Christina Graff
David Van Dyke
David Van Dyke
Ed Mendez
Ed Mendez
Erik Henry
Erik Henry
Jeff Goldman
Jeff Goldman
Paul Graff
Paul Graff
Steve Kullback
Steve Kullback
Andrew Domachowski
Andrew Domachowski
Ken Lee
Ken Lee
Les Quinn
Les Quinn
Lisa K. Sepp
Lisa K. Sepp
Michael Goddard
Michael Goddard
Philippe Thibault
Philippe Thibault
Sébastien Bergeron
Sébastien Bergeron
Todd Liddiard
Todd Liddiard
Jan Vseticek
Jan Vseticek
Jaroslav Matys
Jaroslav Matys
Jiri Stamfest
Jiri Stamfest
Miro Gal
Miro Gal
Peter Nemec
Peter Nemec
Vít Komrzý
Vít Komrzý
Viktor Muller
Viktor Muller
Cedric Tomacruz
Cedric Tomacruz
Christopher D. Martin
Christopher D. Martin
Daniel Kumiega
Daniel Kumiega
Kristin Johnson
Kristin Johnson
Megan Omi
Megan Omi
Ragui Hanna
Ragui Hanna
Richard Sachar
Richard Sachar
Scott Ramsey
Scott Ramsey
Andrea D'Amico
Andrea D'Amico
Anthony 'Max' Ivins
Anthony 'Max' Ivins
Casey Benn
Casey Benn
Danny S. Kim
Danny S. Kim
David R. Morton
David R. Morton
James Allan May
James Allan May
Matt Drummond
Matt Drummond
Melinka Thompson-Godoy
Melinka Thompson-Godoy

Vynikající scénář pro mini-seriál, film nebo dramatický speciál

Vynikající střih zvuku pro nefiktivní pořad (snímaný jednou či více kamerami)

Ira Spiegel
Ira Spiegel
Jacob Ribicoff
Jacob Ribicoff
Magdaline Volaitis
Magdaline Volaitis
Mariusz Glabinski
Mariusz Glabinski
Marlena Grzaslewicz
Marlena Grzaslewicz
Ryan Gifford
Ryan Gifford
John Paulson
John Paulson
Philippe Desloovere
Philippe Desloovere
Stuart Stanley
Stuart Stanley
Autism: The Musical
Autism: The Musical
Keith Rishkofski
Keith Rishkofski
Coby Taitano
Coby Taitano
Corey Morgan
Corey Morgan
Dave Philips
Dave Philips
Jack Crosby
Jack Crosby
Nozomu Furuya
Nozomu Furuya
Ryan Young
Ryan Young
Stephen Parise
Stephen Parise

Vynikající střih obrazu pro mini-seriál nebo film snímaný jednou kamerou

Vynikající hudební kompozice pro seriál (původní dramatická hudba)

Vynikající míchání zvuku pro komediální nebo dramatický seriál (půlhodinový) a animaci

Bill Marino
Bill Marino
Griffin Richardson
Griffin Richardson
Ken Kobett
Ken Kobett
Mike Olman
Mike Olman
Bill Jackson
Bill Jackson
Dennis Kirk
Dennis Kirk
Steve Morantz
Steve Morantz
Benjamin Patrick
Benjamin Patrick
John W. Cook II
John W. Cook II
Peter Nusbaum
Peter Nusbaum
Bob La Masney
Bob La Masney
Charlie McDaniel
Charlie McDaniel
Kathy Oldham
Kathy Oldham
Chris Philp
Chris Philp
Fred Tator
Fred Tator
Susan Moore-Chong
Susan Moore-Chong

Režie

A Guide to Managing Diabetes
A Guide to Managing Diabetes
Douglas Wester
Douglas Wester

Vynikající umělecká režie pro varieté, hudební nebo nefiktivní pořad

Vynikající střih obrazu pro komediální seriál (snímaný jednou nebo více kamerami)

Vynikající zvláštní třída - hrané zábavní pořady krátkého formátu

Vynikající zvláštní třída - nefiktivní pořady krátkého formátu

Great Moments from the Campaign Trail
Great Moments from the Campaign Trail
Anthony Giacchino
Anthony Giacchino
Tim Nolan
Tim Nolan
Deadliest Catch: The Real Dutch:
Deadliest Catch: The Real Dutch:
Vanessa Serrao Hiemenz
Vanessa Serrao Hiemenz
Jay Leno's Garage:
Jay Leno's Garage:
Helga Pollock
Helga Pollock
Robert Angelo
Robert Angelo