Ceny Emmy 2007 - Přehled ocenění

Oceňované kategorie

Emmy

Vynikající režie nefiktivního pořadu

When the Levees Broke: A Requiem in Four Acts
When the Levees Broke: A Requiem in Four Acts
This American Life
This American Life
Christopher Wilcha
Christopher Wilcha
Star Wars: The Legacy Revealed
Star Wars: The Legacy Revealed

Vynikající scénář pro nefiktivní pořad

Andy Warhol: A Documentary
Andy Warhol: A Documentary
James Sanders
James Sanders
Ric Burns
Ric Burns
Planet Earth
Planet Earth
Vanessa Berlowitz
Vanessa Berlowitz
Cliff Schoenberg
Cliff Schoenberg
David Weiss
David Weiss
Jon Hotchkiss
Jon Hotchkiss
Michael Goudeau
Michael Goudeau
Sheryl Zohn
Sheryl Zohn
Star Wars: The Legacy Revealed
Star Wars: The Legacy Revealed
This American Life
This American Life
Nancy Updike
Nancy Updike

Vynikající kamera pro reálný pořad

Alan Weeks
Alan Weeks
Bob Good
Bob Good
Chip Goebert
Chip Goebert
Dave Ross
Dave Ross
John Armstrong
John Armstrong
Per Larsson
Per Larsson
Petr Cikhart
Petr Cikhart
Sylvestre Campe
Sylvestre Campe
Tom Cunningham
Tom Cunningham
Top Chef
Top Chef
Gus Dominguez
Gus Dominguez
Project Runway
Project Runway
Intervention
Intervention
Chris Baron
Chris Baron
Meri Pritchett
Meri Pritchett

Vynikající umělecká režie pro seriál snímaný více kamerami

Glenda Rovello
Glenda Rovello
Peter M. Gurski
Peter M. Gurski

Vynikající kamera pro nefiktivní pořad

Planet Earth
Planet Earth
Michael Kelem
Michael Kelem
Paul Stewart
Paul Stewart
Wade Fairley
Wade Fairley
John Brown
John Brown
Robin Smith
Robin Smith
Cameron Glendenning
Cameron Glendenning
Donald Bland
Donald Bland
Doug Stanley
Doug Stanley
Todd Stanley
Todd Stanley
Zac McFarlane
Zac McFarlane
When the Levees Broke: A Requiem in Four Acts
When the Levees Broke: A Requiem in Four Acts
This American Life
This American Life

Vynikající kostýmy pro mini-seriál, film nebo speciál

Vynikající kostýmy pro seriál

Vynikající míchání zvuku pro mini-seriál nebo film

Ed Carr
Ed Carr
George Tarrant
George Tarrant
Rick Ash
Rick Ash
Stuart Hilliker
Stuart Hilliker
Frank Coakley
Frank Coakley
Joe Powers
Joe Powers
Marc Hatch
Marc Hatch
Nigel Heath
Nigel Heath
Cory Mandel
Cory Mandel
James Porteous
James Porteous
Michael Playfair
Michael Playfair

Vynikající střih obrazu pro nefiktivní pořad

When the Levees Broke: A Requiem in Four Acts
When the Levees Broke: A Requiem in Four Acts
Geeta Gandbhir
Geeta Gandbhir
Ed Greene
Ed Greene
Kelly Coskran
Kelly Coskran
Renoir Tuahene
Renoir Tuahene
Planet Earth
Planet Earth
AFI's 100 Years... 100 Cheers: America's Most Inspiring Movies
AFI's 100 Years... 100 Cheers: America's Most Inspiring Movies

Vynikající střih obrazu pro reálný pořad

Hilary Scratch
Hilary Scratch
Jason Cherella
Jason Cherella
Matt Deitrich
Matt Deitrich
Phil Stuben
Phil Stuben
Tenna Guthrie
Tenna Guthrie
Bob Mathews
Bob Mathews
Chad Bertalotto
Chad Bertalotto
Evan Mediuch
Evan Mediuch
Frederick Hawthorne
Frederick Hawthorne
Tim Atzinger
Tim Atzinger
Project Runway
Project Runway
Andy Robertson
Andy Robertson
Drew Brown
Drew Brown
Steve Lichtenstein
Steve Lichtenstein

Vynikající střih zvuku pro seriál

Cathie Speakman
Cathie Speakman
Jeff Charbonneau
Jeff Charbonneau
Jeffrey R. Whitcher
Jeffrey R. Whitcher
Laura Macias
Laura Macias
Pembrooke Andrews
Pembrooke Andrews
Rick Polanco
Rick Polanco
Shawn Kennelly
Shawn Kennelly
Vince Nicastro
Vince Nicastro
William Dotson
William Dotson
Casey J. Crabtree
Casey J. Crabtree
Darleen Stoker
Darleen Stoker
Karyn Foster
Karyn Foster
Kenneth Young
Kenneth Young
Michael Crabtree
Michael Crabtree
Sharyn Gersh
Sharyn Gersh
Walter Newman
Walter Newman
Alex Levy
Alex Levy
Carla Murray
Carla Murray
Cynthia Merrill
Cynthia Merrill
Doug Reed
Doug Reed
Geordy Sincavage
Geordy Sincavage
Jay Keiser
Jay Keiser
Maciek Malish
Maciek Malish
Thomas DeGorter
Thomas DeGorter
Casey J. Crabtree
Casey J. Crabtree
Chris McGeary
Chris McGeary
Eric Erickson
Eric Erickson
Eric Hertsguaard
Eric Hertsguaard
Jeremy J. Gordon
Jeremy J. Gordon
Michael Crabtree
Michael Crabtree
Michael E. Lawshe
Michael E. Lawshe
Paul J. Diller
Paul J. Diller
Timothy A. Cleveland
Timothy A. Cleveland
Daniel Colman
Daniel Colman
Jack Levy
Jack Levy
Michael Baber
Michael Baber
Vince Balunas
Vince Balunas
Bradley C. Katona
Bradley C. Katona
Joseph T. Sabella
Joseph T. Sabella
Ruth Adelman
Ruth Adelman
Skye Lewin
Skye Lewin
Tim Kimmel
Tim Kimmel
Todd Niesen
Todd Niesen
Zane D. Bruce
Zane D. Bruce

Vynikající herec v hlavní roli v komediálním seriálu

Vynikající původní titulní hudba k úvodním titulkům

Vynikající dětský pořad

Nick News with Linda Ellerbee
Nick News with Linda Ellerbee
Kara Pothier
Kara Pothier
Mark Lyons
Mark Lyons
Wally Berger
Wally Berger
Michael Carrington
Michael Carrington
Michael Feldman
Michael Feldman
Patty Gary Cox
Patty Gary Cox
When Parents Are Deployed
When Parents Are Deployed
Christina Delfico
Christina Delfico
Joseph Pipher
Joseph Pipher

Vynikající design úvodních titulků

Colin Davis
Colin Davis
Lindsay Daniels
Lindsay Daniels
Colin Day
Colin Day
Lindsay Daniels
Lindsay Daniels
Matt Mulder
Matt Mulder
Robert Bradley
Robert Bradley
Thomas Cobb
Thomas Cobb
Bob Swensen
Bob Swensen
Dan Meehan
Dan Meehan
Michael Riley
Michael Riley
Garson Yu
Garson Yu
Yolanda Santosa
Yolanda Santosa

Vynikající obsazení pro mini-seriál, film nebo speciál

Coreen Mayrs
Coreen Mayrs
Heike Brandstatter
Heike Brandstatter
Jackie Lind
Jackie Lind
Di Carling
Di Carling
Camille H. Patton
Camille H. Patton
Nicole Hilliard-Forde
Nicole Hilliard-Forde
Robin D. Cook
Robin D. Cook
Suzanne Smith
Suzanne Smith
Bonnie Finnegan
Bonnie Finnegan
Gary M. Zuckerbrod
Gary M. Zuckerbrod
Lonnie Hamerman
Lonnie Hamerman

Vynikající obsazení pro komediální seriál

Junie Lowry-Johnson
Junie Lowry-Johnson
Libby Goldstein
Libby Goldstein
Amy McIntyre Britt
Amy McIntyre Britt
Anya Colloff
Anya Colloff

Vynikající obsazení pro dramatický seriál

Beth Sepko
Beth Sepko
John Brace
John Brace
Linda Lowy
Linda Lowy
Gillian O'Neill
Gillian O'Neill
Jeanie Bacharach
Jeanie Bacharach
Frank Moiselle
Frank Moiselle
Nuala Moiselle
Nuala Moiselle
Francine Maisler
Francine Maisler
John Brace
John Brace
Linda Lowy
Linda Lowy

Vynikající nefiktivní seriál

Planet Earth
Planet Earth
Maureen Lemire
Maureen Lemire
Christian Barcellos
Christian Barcellos
Jeff Wurtz
Jeff Wurtz
Sabrina Fodor
Sabrina Fodor
Cameron Glendenning
Cameron Glendenning
Christian Skovly
Christian Skovly
Doug Stanley
Doug Stanley
Ethan Prochnik
Ethan Prochnik
Jeff Conroy
Jeff Conroy
Kelly Coskran
Kelly Coskran
Kyle Wheeler
Kyle Wheeler
Lisa Tanzer
Lisa Tanzer
Matt Renner
Matt Renner
Paul Gasek
Paul Gasek
Todd Stanley
Todd Stanley
Zac McFarlane
Zac McFarlane

Vynikající individuální výkon v animaci

James McDermott
James McDermott
Sue Mondt
Sue Mondt
Class of 3000
Class of 3000
David Colman
David Colman
Billy & Mandy's Big Boogey Adventure
Billy & Mandy's Big Boogey Adventure
(Cartoon Network)
(Cartoon Network)
Phil Rynda
Phil Rynda
Moral Orel
Moral Orel
Sihanouk Mariona
Sihanouk Mariona
Steve Fonti
Steve Fonti

Vynikající reálný pořad

Kathy Griffin: My Life on the D-List
Kathy Griffin: My Life on the D-List
Bryan Scott
Bryan Scott
Cori Abraham
Cori Abraham
Kelly Luegenbiehl
Kelly Luegenbiehl
Lenid Rolov
Lenid Rolov
Lisa Tucker
Lisa Tucker
Marcia Mulé
Marcia Mulé
Antiques Roadshow
Antiques Roadshow
Marsha Bemko
Marsha Bemko
Jon Hotchkiss
Jon Hotchkiss
Joshua E. Kessler
Joshua E. Kessler
Krasher Lewis
Krasher Lewis
Michael Goudeau
Michael Goudeau
Steven Uhlenberg
Steven Uhlenberg
Tim Rogan
Tim Rogan
Andrew Lipson
Andrew Lipson
Denise Cramsey
Denise Cramsey
Diane Korman
Diane Korman
J.P. Gilbert
J.P. Gilbert
Jenifer Faison
Jenifer Faison
Kathryn Vaughan
Kathryn Vaughan
Matt Fisher
Matt Fisher
Max Swedlow
Max Swedlow
Patrick Higgins
Patrick Higgins
Rob Day
Rob Day
Dog Whisperer with Cesar Millan
Dog Whisperer with Cesar Millan
Char Serwa
Char Serwa
Kay Sumner
Kay Sumner
SueAnn Fincke
SueAnn Fincke

Vynikající výkon ve voice-overu

Vynikající varieté, hudební, nebo komediální speciál

Dana Tomarken
Dana Tomarken
Gary Borman
Gary Borman
Katie Campbell
Katie Campbell
Kristi Harman
Kristi Harman
Rose Granatt
Rose Granatt
Tim Swift
Tim Swift
Comedy Central Roast of William Shatner
Comedy Central Roast of William Shatner
The Kennedy Center Honors: A Celebration of the Performing Arts
The Kennedy Center Honors: A Celebration of the Performing Arts

Vynikající střih zvuku pro mini-sérii, film, nebo speciál

Avram D. Gold
Avram D. Gold
Dean Beville
Dean Beville
Denise Horta
Denise Horta
Eric Hertsguaard
Eric Hertsguaard
Hilda Hodges
Hilda Hodges
Jeff Sawyer
Jeff Sawyer
Kenneth Young
Kenneth Young
Mike Flicker
Mike Flicker
Paul Berolzheimer
Paul Berolzheimer
Steffan Falesitch
Steffan Falesitch
(American Broadcasting Company (ABC))
(American Broadcasting Company (ABC))
Adriane Marfiak
Adriane Marfiak
Bill Bell
Bill Bell
Bob Costanza
Bob Costanza
Daniel J. Johnson
Daniel J. Johnson
Devon Heffley Curry
Devon Heffley Curry
G. Michael Graham
G. Michael Graham
J. Michael Hooser
J. Michael Hooser
Joy Ealy
Joy Ealy
Kevin Fisher
Kevin Fisher
Mark Steele
Mark Steele
Mike Dickeson
Mike Dickeson
Tim Chilton
Tim Chilton
(American Movie Classics (AMC))
(American Movie Classics (AMC))
Carl Sealove
Carl Sealove
Clive Turner
Clive Turner
Jason MacNeill
Jason MacNeill
John Sievert
John Sievert
Kevin Howard
Kevin Howard
Richard Calistan
Richard Calistan
Rob Hegedus
Rob Hegedus
Steve Copley
Steve Copley
Ben Norrington
Ben Norrington
John Fewell
John Fewell
John Warhurst
John Warhurst
Julian Slater
Julian Slater
Julie Ankerson
Julie Ankerson
Paul Conway
Paul Conway
Peter Gates
Peter Gates
Stephen Griffiths
Stephen Griffiths
Steve Browell
Steve Browell
Bill Bell
Bill Bell
Bob Costanza
Bob Costanza
Burton Weinstein
Burton Weinstein
Jason Ruder
Jason Ruder
Joy Ealy
Joy Ealy
Kristi Johns
Kristi Johns
Mark Friedgen
Mark Friedgen
Tim Chilton
Tim Chilton
Tim Terusa
Tim Terusa

Vynikající zvláštní vizuální efekty pro seriál

Adam 'Mojo' Lebowitz
Adam 'Mojo' Lebowitz
Alec McClymont
Alec McClymont
Andrew Karr
Andrew Karr
Brenda Campbell
Brenda Campbell
Gary Hutzel
Gary Hutzel
Jeremy Hoey
Jeremy Hoey
Mike Gibson
Mike Gibson
Tom Archer
Tom Archer
Adalberto Al Lopez
Adalberto Al Lopez
Anthony Ocampo
Anthony Ocampo
Diego Galtieri
Diego Galtieri
Eric Grenaudier
Eric Grenaudier
Scott Ramsey
Scott Ramsey
Valeri Pfahning
Valeri Pfahning
Ben Funk
Ben Funk
Elizabeth Alvarez
Elizabeth Alvarez
Jamie Clark
Jamie Clark
Lane Jolly
Lane Jolly
Matthew Gore
Matthew Gore
Robert Habros
Robert Habros
Tom Tennisco
Tom Tennisco
Anna Panton
Anna Panton
Douglas Larmour
Douglas Larmour
Duncan Kinnaird
Duncan Kinnaird
Gary Brozenich
Gary Brozenich
James Madigan
James Madigan
Cedric Tomacruz
Cedric Tomacruz
Christopher D. Martin
Christopher D. Martin
Daniel Kumiega
Daniel Kumiega
Diego Galtieri
Diego Galtieri
Jon Rosenthal
Jon Rosenthal
Mark Kolpack
Mark Kolpack
Mark Spatny
Mark Spatny
Ragui Hanna
Ragui Hanna

Vynikající míchání zvuku pro varieté nebo hudební seriál nebo speciál

Christopher Koch
Christopher Koch
Dae Bennett
Dae Bennett
Susan Pelino
Susan Pelino
Jay David Saks
Jay David Saks
Ken Hahn
Ken Hahn
Ed Greene
Ed Greene
Jamie Santos
Jamie Santos
Patrick Baltzell
Patrick Baltzell
Robert Douglass
Robert Douglass
The 49th Annual Grammy Awards
The 49th Annual Grammy Awards
Bob La Masney
Bob La Masney
David Velte
David Velte
John Harris
John Harris
Klaus Landsberg
Klaus Landsberg
Mikael Stewart
Mikael Stewart
Mike Parker
Mike Parker
Paul Sandweiss
Paul Sandweiss
Ron Reeves
Ron Reeves
Tom Holmes
Tom Holmes

Vynikající zvláštní vizuální efekty pro mini-seriál, film nebo speciál

Adalberto Al Lopez
Adalberto Al Lopez
Daniel Kumiega
Daniel Kumiega
Eric Grenaudier
Eric Grenaudier
Mark Spatny
Mark Spatny
Megan Omi
Megan Omi
Ryan Wieber
Ryan Wieber
(American Broadcasting Company (ABC))
(American Broadcasting Company (ABC))
Andrew Nguyen
Andrew Nguyen
Anthony Paterson
Anthony Paterson
Graham Cunningham
Graham Cunningham
Ian Britton
Ian Britton
Joel Skeete
Joel Skeete
Kristijan Danilovski
Kristijan Danilovski
Robert Crowther
Robert Crowther
Tavia Charlton
Tavia Charlton
Chris John Jones
Chris John Jones
Jamie Clark
Jamie Clark
Mark Shimer
Mark Shimer
Nathan Overstrom
Nathan Overstrom
Raoul Bolognini
Raoul Bolognini
Steven Meyer
Steven Meyer
Tyler Nathan
Tyler Nathan
David Vána
David Vána
Jan Heusler
Jan Heusler
Jirí Linhart
Jirí Linhart
Jiri Forejt
Jiri Forejt
Monika Pavlickova
Monika Pavlickova
Vít Komrzý
Vít Komrzý
Andrew Roberts
Andrew Roberts
Chris Del Conte
Chris Del Conte
Erik Bruhwiler
Erik Bruhwiler
Joseph Bell
Joseph Bell
Justin Mitchell
Justin Mitchell
Tammy Sutton
Tammy Sutton
Tommy Tran
Tommy Tran
Adam Burnett
Adam Burnett
Antony Carysforth
Antony Carysforth
Jason Horley
Jason Horley
Lorna Paterson
Lorna Paterson
Pete Metelko
Pete Metelko
Peter Farrer
Peter Farrer
Theo Facey
Theo Facey

Vynikající střih zvuku pro nefiktivní pořad (snímaný jednou či více kamerami)

Planet Earth
Planet Earth
Kate Hopkins
Kate Hopkins
When the Levees Broke: A Requiem in Four Acts
When the Levees Broke: A Requiem in Four Acts
Allan Zaleski
Allan Zaleski
Fred Rosenberg
Fred Rosenberg
Marko A. Costanzo
Marko A. Costanzo
Marvin R. Morris
Marvin R. Morris
Jacob Parsons
Jacob Parsons
Paul C. Nielsen
Paul C. Nielsen
Rick Livingstone
Rick Livingstone
Greg Smith
Greg Smith
Margaret Crimmins
Margaret Crimmins

Vynikající míchání zvuku pro komediální nebo dramatický seriál (půlhodinový) a animaci

Dennis Kirk
Dennis Kirk
John W. Cook II
John W. Cook II
Mark D. Fleming
Mark D. Fleming
Peter Nusbaum
Peter Nusbaum
Steve Morantz
Steve Morantz
Dennis Kirk
Dennis Kirk
John W. Cook II
John W. Cook II
Mark D. Fleming
Mark D. Fleming
Peter Nusbaum
Peter Nusbaum
Steve Morantz
Steve Morantz
Bill Marino
Bill Marino
Griffin Richardson
Griffin Richardson
Benjamin Patrick
Benjamin Patrick
John W. Cook II
John W. Cook II
Peter Nusbaum
Peter Nusbaum
David Rawlinson
David Rawlinson
Peter Kelsey
Peter Kelsey