Ceny Emmy 2006 - Přehled ocenění

Oceňované kategorie

Emmy

Vynikající umělecká režie pro seriál snímaný více kamerami

Glenda Rovello
Glenda Rovello
Melinda Ritz
Melinda Ritz
Bernard Vyzga
Bernard Vyzga
Mark Johnson
Mark Johnson

Vynikající kostýmy pro mini-seriál, film nebo speciál

Vynikající kostýmy pro seriál

Vynikající střih zvuku pro seriál

Casey J. Crabtree
Casey J. Crabtree
Chris McGeary
Chris McGeary
David M. Cowan
David M. Cowan
Jason Oliver
Jason Oliver
Jessica Goodwin
Jessica Goodwin
Michael Crabtree
Michael Crabtree
Michael E. Lawshe
Michael E. Lawshe
Paul J. Diller
Paul J. Diller
Stuart Calderon
Stuart Calderon
Timothy A. Cleveland
Timothy A. Cleveland
David F. Van Slyke
David F. Van Slyke
Jivan Tahmizian
Jivan Tahmizian
Joseph T. Sabella
Joseph T. Sabella
Mace Matiosian
Mace Matiosian
Mark Allen
Mark Allen
Ruth Adelman
Ruth Adelman
Troy Hardy
Troy Hardy
Zane D. Bruce
Zane D. Bruce
Cathie Speakman
Cathie Speakman
Jeff Charbonneau
Jeff Charbonneau
Jeffrey R. Whitcher
Jeffrey R. Whitcher
Laura Macias
Laura Macias
Pembrooke Andrews
Pembrooke Andrews
Rick Polanco
Rick Polanco
Shawn Kennelly
Shawn Kennelly
Vince Nicastro
Vince Nicastro
William Dotson
William Dotson
Chris McGeary
Chris McGeary
David Lynch
David Lynch
Jessica Goodwin
Jessica Goodwin
Jody Thomas
Jody Thomas
Karyn Foster
Karyn Foster
Michael E. Lawshe
Michael E. Lawshe
Paul J. Diller
Paul J. Diller
Timothy A. Cleveland
Timothy A. Cleveland
Bruce M. Honda
Bruce M. Honda
Casey J. Crabtree
Casey J. Crabtree
Darleen Stoker
Darleen Stoker
Darren Wright
Darren Wright
Kenneth Young
Kenneth Young
Michael Crabtree
Michael Crabtree
Rick Hromadka
Rick Hromadka
Sharyn Gersh
Sharyn Gersh
Thomas A. Harris
Thomas A. Harris
Walter Newman
Walter Newman

Vynikající herečka ve vedlejší roli v dramatickém seriálu

Vynikající design úvodních titulků

Alen Petkovic
Alen Petkovic
Jon Teschner
Jon Teschner
Kristijan Petrovic
Kristijan Petrovic
Renato Grgic
Renato Grgic
Robert Bradley
Robert Bradley
Thomas Cobb
Thomas Cobb
Maurice Marable
Maurice Marable
Reece Ewing
Reece Ewing
Anthony Vitagliano
Anthony Vitagliano
Erin Sarofsky
Erin Sarofsky
Paul Matthaeus
Paul Matthaeus
Shangyu Yin
Shangyu Yin
Andrew Hall
Andrew Hall
Brad Waskewich
Brad Waskewich
Kirk Balden
Kirk Balden
Garson Yu
Garson Yu
Nate Homan
Nate Homan
Robert Cribbett
Robert Cribbett
Yolanda Santosa
Yolanda Santosa

Vynikající obsazení pro mini-seriál, film nebo speciál

Doreen Jones
Doreen Jones
Camille H. Patton
Camille H. Patton
Jo Edna Boldin
Jo Edna Boldin
Rene Haynes
Rene Haynes
Junie Lowry-Johnson
Junie Lowry-Johnson
Libby Goldstein
Libby Goldstein

Vynikající obsazení pro komediální seriál

Dava Waite
Dava Waite
Amy McIntyre Britt
Amy McIntyre Britt
Anya Colloff
Anya Colloff
Allison Jones
Allison Jones

Vynikající obsazení pro dramatický seriál

John Brace
John Brace
Linda Lowy
Linda Lowy
Ken Miller
Ken Miller
Nikki Valko
Nikki Valko
Junie Lowry-Johnson
Junie Lowry-Johnson
Libby Goldstein
Libby Goldstein
April Webster
April Webster
Mandy Sherman
Mandy Sherman
Stephanie Laffin
Stephanie Laffin

Vynikající nefiktivní seriál

Ten Days That Unexpectedly Changed America
Ten Days That Unexpectedly Changed America
Christian Barcellos
Christian Barcellos
Jeff Wurtz
Jeff Wurtz
Sabrina Fodor
Sabrina Fodor
Brian Lovett
Brian Lovett
Chris Nee
Chris Nee
David McKillop
David McKillop
Doug Stanley
Doug Stanley
Ethan Prochnik
Ethan Prochnik
Jeff Conroy
Jeff Conroy
Johnny Petillo
Johnny Petillo
Nathanial Havholm
Nathanial Havholm
Patrick Costello
Patrick Costello
Todd Stanley
Todd Stanley
Tracy Green
Tracy Green

Vynikající individuální výkon v animaci

Sarah de Gaudemar
Sarah de Gaudemar
Classical Baby 2
Classical Baby 2
Jarek Szyszko
Jarek Szyszko
The Life and Times of Juniper Lee
The Life and Times of Juniper Lee
Frederick J. Gardner III
Frederick J. Gardner III
Michael Diederich
Michael Diederich

Vynikající reálný pořad

Andrew Lipson
Andrew Lipson
Charisse Simonian
Charisse Simonian
Courtney MacGregor
Courtney MacGregor
Denise Cramsey
Denise Cramsey
Matt Fisher
Matt Fisher
Tom Forman
Tom Forman
Kathy Griffin: My Life on the D-List
Kathy Griffin: My Life on the D-List
Bryan Scott
Bryan Scott
Lisa Tucker
Lisa Tucker
Marcia Mulé
Marcia Mulé
Rachel Smith
Rachel Smith
Dog Whisperer with Cesar Millan
Dog Whisperer with Cesar Millan
Colette Beaudry
Colette Beaudry
Kay Sumner
Kay Sumner
SueAnn Fincke
SueAnn Fincke
Antiques Roadshow
Antiques Roadshow
Marsha Bemko
Marsha Bemko

Vynikající výkon ve voice-overu

Vynikající varieté, hudební, nebo komediální speciál

Turin 2006: XX Olympic Winter Games
Turin 2006: XX Olympic Winter Games
David Neal
David Neal
Molly Solomon
Molly Solomon
Paul McCartney Live in St. Petersburg
Paul McCartney Live in St. Petersburg
Andrey Boltenko
Andrey Boltenko
Bill Maher: I'm Swiss
Bill Maher: I'm Swiss
Andrea Allen
Andrea Allen

Vynikající střih zvuku pro mini-sérii, film, nebo speciál

Carlos Ramirez
Carlos Ramirez
Chris Julian Irwin
Chris Julian Irwin
David Scharf
David Scharf
Geoff Raffan
Geoff Raffan
Joan Rowe
Joan Rowe
Mark Linden
Mark Linden
Tara Paul
Tara Paul
Adriane Marfiak
Adriane Marfiak
Bill Bell
Bill Bell
Bob Costanza
Bob Costanza
Burton Weinstein
Burton Weinstein
Charlie Kolander
Charlie Kolander
G. Michael Graham
G. Michael Graham
Gary Macheel
Gary Macheel
Jim Schultz
Jim Schultz
Kristi Johns
Kristi Johns
Lou Thomas
Lou Thomas
Mike Dickeson
Mike Dickeson
Rusty Tinsley
Rusty Tinsley
Tim Chilton
Tim Chilton
Tim Terusa
Tim Terusa
Andrew Ellerd
Andrew Ellerd
Bob Costanza
Bob Costanza
Jason Lezama
Jason Lezama
Mark Cookson
Mark Cookson
Richard Taylor
Richard Taylor
Robert Ramirez
Robert Ramirez
Sonya Henry
Sonya Henry
Stan Jones
Stan Jones
Todd Murakami
Todd Murakami
Bill Bell
Bill Bell
Burton Weinstein
Burton Weinstein
Devon Heffley Curry
Devon Heffley Curry
J. Michael Hooser
J. Michael Hooser
Joseph Melody
Joseph Melody
Joy Ealy
Joy Ealy
Kevin Fisher
Kevin Fisher
Mark Steele
Mark Steele
Peter DiRado
Peter DiRado
Sean Byrne
Sean Byrne
Sharon Michaels
Sharon Michaels
Tim Chilton
Tim Chilton
Tim Terusa
Tim Terusa
Bob Newlan
Bob Newlan
Dale W. Perry
Dale W. Perry
Jane Boegel
Jane Boegel
Jason Lezama
Jason Lezama
Matt Fausak
Matt Fausak
Todd Murakami
Todd Murakami

Vynikající zvláštní vizuální efekty pro seriál

Anna Panton
Anna Panton
Charles Darby
Charles Darby
Clare Herbert
Clare Herbert
Daniel Pettipher
Daniel Pettipher
Duncan Kinnaird
Duncan Kinnaird
James Madigan
James Madigan
Joe Pavlo
Joe Pavlo
Michele Sciolette
Michele Sciolette
Bob Lloyd
Bob Lloyd
Eric Chauvin
Eric Chauvin
Jay Worth
Jay Worth
Kevin Blank
Kevin Blank
Mitch Suskin
Mitch Suskin
Scott Dewis
Scott Dewis
Spencer Levy
Spencer Levy
Steve Fong
Steve Fong
Chris Zapara
Chris Zapara
Daniel Osaki
Daniel Osaki
Gary Hutzel
Gary Hutzel
Kyle Toucher
Kyle Toucher
Lane Jolly
Lane Jolly
Mark Shimer
Mark Shimer
Mike Gibson
Mike Gibson
Steve Kullback
Steve Kullback
David R. Morton
David R. Morton
Eric Chauvin
Eric Chauvin
Eric Hance
Eric Hance
Mitch Suskin
Mitch Suskin
Neal Sopata
Neal Sopata
Pierre Drolet
Pierre Drolet
Steve Fong
Steve Fong

Vynikající zvláštní vizuální efekty pro mini-seriál, film nebo speciál

(Sci-Fi Channel, The)
(Sci-Fi Channel, The)
Ben Grossmann
Ben Grossmann
Conrad Murrey
Conrad Murrey
Ingo Putze
Ingo Putze
Paul Graff
Paul Graff
Robin Scott Graham
Robin Scott Graham
Sam Khorshid
Sam Khorshid
Before the Dinosaurs
Before the Dinosaurs
Chloe Leland
Chloe Leland
Daren Horley
Daren Horley
Darren Byford
Darren Byford
Neil Glasbey
Neil Glasbey
Peter Thorn
Peter Thorn
Chris DeCristo
Chris DeCristo
Christopher Moore
Christopher Moore
Don Mccoy
Don Mccoy
Eric Ehemann
Eric Ehemann
George Garcia
George Garcia
Tim McHugh
Tim McHugh
Alexander Gregoire
Alexander Gregoire
Anne Chatelain
Anne Chatelain
Guillaume Ho Tsong Fang
Guillaume Ho Tsong Fang
Hugues Namur
Hugues Namur
Julien Limouse
Julien Limouse
Morgan Sagel
Morgan Sagel
Oliver Garcelon
Oliver Garcelon
Paul Carteron
Paul Carteron
Ugo Bimar
Ugo Bimar
Armen V. Kevorkian
Armen V. Kevorkian
Christian Bloch
Christian Bloch
David R. Morton
David R. Morton
Elizabeth Castro
Elizabeth Castro
Jason Michael Zimmerman
Jason Michael Zimmerman
Matt Scharf
Matt Scharf
Scott Dewis
Scott Dewis
Spencer Levy
Spencer Levy
Stefan Bredereck
Stefan Bredereck

Vynikající střih zvuku pro nefiktivní pořad (snímaný jednou či více kamerami)

Allan Zaleski
Allan Zaleski
Annette Kudrak
Annette Kudrak
Fred Rosenberg
Fred Rosenberg
Jennifer L. Dunnington
Jennifer L. Dunnington
Matt Deitrich
Matt Deitrich
Mike Bolanowski
Mike Bolanowski
Paul C. Nielsen
Paul C. Nielsen
Rick Livingstone
Rick Livingstone
Daniel Colman
Daniel Colman
Jack Levy
Jack Levy
Jeff K. Brunello
Jeff K. Brunello
Vince Balunas
Vince Balunas
Glen Frazier
Glen Frazier
Mark Jasper
Mark Jasper
Matt Slivinski
Matt Slivinski
Michael Brake
Michael Brake
Monique Reymond
Monique Reymond
Rick Livingstone
Rick Livingstone
Ryan Owens
Ryan Owens
Vince Tennant
Vince Tennant

Vynikající střih obrazu pro speciál (snímaný jednou nebo více kamerami)

Turin 2006: XX Olympic Winter Games
Turin 2006: XX Olympic Winter Games
Don Vermeulen Jr.
Don Vermeulen Jr.
Howard Tate
Howard Tate
Jim O'Farrell
Jim O'Farrell
Patrice Freymond
Patrice Freymond
Rachel Pillar
Rachel Pillar
Bill Maher: I'm Swiss
Bill Maher: I'm Swiss
El Armstrong
El Armstrong
Sara Aderhold
Sara Aderhold
A Concert for Hurricane Relief
A Concert for Hurricane Relief
Barry Spitzer
Barry Spitzer
Paul Musilli
Paul Musilli
Rico Bolognino
Rico Bolognino
Sean Sohl
Sean Sohl

Výjimečné zásluhy v nefiktivní filmové tvorbě

Vynikající hudební kompozice pro mini-seriál, film nebo speciál (původní dramatická hudba)